Skocz do zawartości
IGNORED

advance acoustic x-i60


Marek_60927

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje opinii na temat wzmacniacza advance acoustic x-i60. Zagra to u mnie w 25 m2 z kolumnami STX F-200 poźniej wymienie na jakiś wyższy model STX lub inne polskie kolumny. Głównie interesuje mnie porównanie jakości dźwięku do popularnych amplitunerów sieciowych ONKYO, YAMAHA, HK. Poprostu czy warto kupić ten wzmacniacz czy lepiej zainwestować te same pieniądze w amplituner który ma już w sobie wszystko co docelowo chciałbym mieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu odsłuchiwałem ten wzmacniacz. Bardzo przyzwoite brzmienie za śmieszną kasę. Nie jest może jakimś mocarzem ale STX F-200 napędzi bez problemu. Będzie także wzmacniaczem na przyszłość bo spokojnie zagra z kolumnami dużo lepszymi. Amplitunery w tej cenie nie ma nawet co brać pod uwagę. Nigdy nic nie polecę kupować w ciemno ale warto ten wzmacniacz wziąć pod uwagę i sprawdzić w swoim systemie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advance Acoustic jest bardzo dobrą firmą jeśli chodzi o wzmacniacze i w przystępnej cenie

 

dokup sobie Advance Acoustic WTX-500 lub WTX-1000 i będziesz miał sieciowa. Ja kupiłem WTX-500 za jakieś 350zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.