Skocz do zawartości
IGNORED

Potrzebuje porady odnośnie amplitunera i kolumn.


wicher123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was bardzo serdecznie. Mam problem ze swoim audio w mieszkaniu.

Pokój ok 16m2 (i jest to mój główny pokój)

Do tej pory miałem sprzęt taki:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powiem tak.. myślałem, że pięknie grają (oprócz basu który był rozlazły taki kijowy ale że jestem laikiem to myślałem, że tak ma być)

Przyszedł kolega, który ma dużą wiedzę na temat audio... akurat leciała muzyka z radia( 80% to raio u mnie w domu) i od razu zrobił minę jak sr***cy kot na pustyni.. Mówi, Wojtek coś u Ciebie jest nie tak.. nie ma średnicy, basu..wszystko jakby schowane, wycofane, wygłuszone... Ja myślę sobie..marudzi pewnie bo ma sprzęt za kilka łądnych tysięcy zł. Ale widziałem jego zdziwienie i próbował coś sprawdzać, kable, wzmacniacz itp. Zabrał mnie do siebie do domu (fakt, że ma dużo większy salon) i puścił mi ze amplitunera Yamaha 797 i kolumn STX chyba FX300 (kolumny za 2500zł i wzmacniacz dał kilka lat temu 1600zł)

Zaniemówiłem...otworzyłem buzię i do tej pory mam ją otwartą, do tego stopnia, że już nie chce podłączać swojego Audio :( Mój sprzęt nie gra.. on nawet nie pierdzi, porównując z jego budżetowym jak nie patrząc sprzętem. No i teraz Panowie tak:

Zrobiłem remont pokoju:

Pokój powtórzę ok 16m2 kolumny będą inaczej ustawione bo na szerszej ścianie na około 1.80m od uszu, niestety blisko ściany.

Jak się uda to dam fotę pokoju.

Teraz tak.Planuję kupić (odświerzyć sobie) sprzęt audio.

Teraz mam: kolumny Koda NT 306 F(podobno bardzo dobre produkowane na USA), wzmacniacz Yamaha AX500,tuner Onkyo Integra T-4670,CD Kenwood DP-7040

Kolumny sprawdzę u kolegi pod Yamahą amplitunerem rx 797(jeśli się okaże, że grają ok to mogę postawić tezę, że albo mój wzmak jest do bani albo pokój za mały tak?)

POTRZEBUJĘ porady w sprawie zakupu, skompletowania nowego (najlepiej) lub używanego sprzętu, wymiany.

Postawiłem na amplituner Yamaha R n500 ( ale nie wiem czy to słuszny wybór, biorąc pod uwagę, że głównie szukam dobrego wzmacniacza stereo bo tuner mam bardzo dobry)Nie musze mieć wodotrysków itp. Wzmacniacz lub amplituner raczej chcę nowy. Chcę wydać w granicach 2tyś zł

Jeśli on by mi ładnie zagrał z moimi kolumnami to byłbym zadowolony. Jeśli natomiast nie (bo kolumny za duże, czy za blisko ściany będą itp.) to będę szkać też innych kolumn.

Teraz poradźcie jakich? Czy monitory? czy podłogowe? Kwota jak najmniejsza , myślę że maks. ok 1500-2tyś zł ale im mniej tym lepiej.

Muzyka jaka będzie lecieć to głównie radio i POP.Nie żaden metal itp.

Brałem pod uwagę te kolumny:

Monitory

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

lub chwalone bardzo ale droższe:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) troszkę drogie..więc sam nie wiem.Może jak warto to bym się skusił.

 

W załączniku dałem mój pokój.Jeszcze w remoncie. Po lewej stronie przy balkonie będą mebelki i tam gdzieś obok mebli będą kolumny i sprzęt a po prawej, na przeciwko będzie narożnik. Także za dużo przestrzeni nie będzie.

Potrzebuje porady.Co mogę zmienić by mi zaczeło choć w miare fajnie grać a nie pierdzieć... Czy lepiej w moim przypadku kupić wzmacniacz zamiast amplitunera gdyż posiadam Tner. Jakie do tego dokupić kolumny.Monitorki czy podłogowe? Raczej szukam nowych rzeczy. Na amplituner lub wzmacniacz chciałbym przeznaczyć ok 1700-2tyś kolumny pewnie ok 1500zł najlepiej lub więcej jeśli ma to być duży skok jakoścowy. Nie brałem pod uwagę kabli.Jeśli są bardzo ważne i miałbym wydać nie wiem ze 300zł to wtedy zejdę niżej cenowo z kolumn lub wzmacniacza :( Najlepiej gdybym na 2 komponenty wyał ok 3tyś czy 3.5tyś zł. Nie wiem czy w tych pieniądzach jest to sens.

Nie wiem czy powinienem brać pod uwagę wymiany CD? Mam już leciwego Kenwooda.Podobno kiedyś ta seria byłą bardzo udana ale swoje lata ma. Może to On sięteż przyczynił do tego, że z jakością mojego dźwieku było na bakier. No nie wiem.Nie znam się kompletnie, dlatego Wa poprosiłem o pomoc.

Troszkę sę rozpisałem ale chciałem dokłądnie opisać mój problem :(

 

Bardzo proszę o poradę. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

 

P.S tak będą wyglądać moje mebelki i gdzieś tam będę musiał wsadzić kolumny :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-17085-0-41588000-1458810571_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

na pewno zapraszam na odsłuchy, tylko taka droga pozwoli Ci na dokonanie optymalnego wyboru.

Z Twokego jednak opisu można wnioskować, że bardzo dobrym rozwiązaniem byłby klasyczny wzmacniacza NAD C326 BEE (http://q21.pl/nad-c326-bee.html) lub jeszcze znacznie lepszy C356 BEE (http://q21.pl/nad-c356-bee.html), który świetnie połączy dynamikę, szczegółowość z dobrym wypełnieniem, spójnością. Jako alternatywa spójrz jeszcze na wzmacniacz Yamaha A-S501 (http://q21.pl/yamaha-a-s501.html) lub A-S701 (http://q21.pl/yamaha-a-s701.html). W przypadku wzmacniaczy Yamaha to jednak trochę niższa klasa, natomiast wzmacniacze te idealnie sprawdzą się w mocniejszych gatunkach muzycznych, oferując dźwięk trochę efektowny z wyeksponowanymi skrajami pasma.

Kwestia kolumn - na pewno namawiam na rozważanie kolumn STX Neutrino FX-150 (http://q21.pl/stx-neutrino-fx-150.html). To kolumny, które idealnie sprawdzą się w Twoim pomieszczeniu. Dobrym rozwiązaniem będzie także zestaw Pylon Audio Sapphire 23 (http://q21.pl/pylon-audio-sapphire-23.html).

 

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz oferty finansowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych rozwiązań.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze moge to wziac pod uwage.Czy ten podany przez Ciebie zestaw moge odsluchac ze swoimi plytami i np. z moim cd?Jesli tak to gdzie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim ustawieniu jak na filmiku - nie ma co się dziwić, że jest tragedia..

Po remoncie - na podłogę dywan, na ściany obrazy, kwiatki... Na okno zasłona gruba.. Kolumny nie mogą stać wciśnięte w rogi ani tak blisko ściany..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te moje teraz tez pewnie beda blisko sciany :( Tego chyba nie przeskocze.Dywanik bedzie obraz tez ;) Czyli moze jest wszystko ok?Tylko zle ich ustawienie bylo?Zobaczymy.Wzmacniacz i tak chyba chcialbym kupic nowy lub amplituner. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz posłuchaj w salonie... Coś na pewno wybierzesz dla siebie - zwracam tylko uwagę , że akustyka pomieszczenia odgrywa olbrzymią rolę w tym, co później słyszymy z naszego zestawu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę odtworzyć filmiku ;-/

Biorąc pod uwagę metraż pokoju,słabą akustykę to chyba bym poszedł w stronę monitorów.Co nie oznacza żebyś brał to pod uwagę,ale najważniejsze żebyś sam wszystko odsłuchał-oceniał u siebie w domu.Kolega który prezentował Ci swój dźwięk na pewno też ma coś do powiedzenia i razem temat ogarniecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monitory w zupełności wystarczą,mam 20m2 i zakupiłem ostatnio Dali Zensor 3 (1700 z podstawkami na allegro) , grają u mnie z Denon PMA-720E+DBT-1713UD, wzmak i Dali to masz 2800 i jeszcze na CD zostaje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę metraż pokoju,słabą akustykę to chyba bym poszedł w stronę monitorów

 

Na tym metrażu tylko monitory. Podłogówki nie będą miały tzw oddechu. Wiem, bo sam dokonałem takiej zmiany. Sprzedaj te Kody i kup dobre podstawkowe. Posłuchaj Klipsch, Castle, Dali, Paradigm.... możliwości jest bez liku. Oczywiście sprawdź u kolegi wydajność swojego wzmaka i brzmienie CD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archive z tym "oddechem" to się nie zgadzam, miałem monitory mission, focal, Monitor Audio, a zostałem jak na razie przy podłogówkach Usher, pokój około 19m. Brałbym pod uwagę i monitory i podłogówki. I polecam monitorki Usher'a

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

odnośnie wzmacniacza, też polecam tak jak Q21 NAD-a i C326BEE do twojego pomieszczenia powinno zupełnie wystarczyć, Ja obecnie mam C356BEE i jestem bardzo zadowolony (dzisiaj właśnie testuję w porównaniu do C350 i C350 modyfikowanego jutro jeszcze dojdzie mi tania budżetówka Denon PMA710AE i też sobie porównam). Z dotychczasowych wzmacniaczy które słuchałem Nad wydaje mi się najbardziej uniwersalnym i zgrywającym się dobrze z dużą ilością głośników. Odnośnie powierzchni i kolumn, tez wydaje mi się że dobre podstawki wystarczą (pomimo że STX faktycznie w swojej cenie mają dobrą opinię ale ich nie słuchałem). Przesłuchałbym na twoim miejscu Castle Knight 2, Monitor Audio Bronze 2, Monitor Audio Silver 1, B&W 685 S2 i na koniec STX FX150. I zobaczysz co ci odpowiada. Castle to niezła średnica, fajne wypełnienie. Monitor Audio to zupełnie inne brzmienie, B&W znowu w miarę uniwersalne i STX jako podłogówki do porównania (ale ich właśnie nie słuchałem). Wszystkie elementy powinny mieścić się w założonym budżecie.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze pytanie.. wzmacniacz czy amplituner?Sluchalem u kolegi yamaha rx 797 z stx kolumnmi i bylo super wiec chcialem isc w kierunku yamaha r n500 i tez np. monitory stx ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten NAD C356BEE mnie zainteresował bardzo.Wiem ze bede chcial jednak monitory.Pytanie jakie hihi.Ciezki orzech do zgryzienia.Napalilem sie na yamaha R N500 lub 602 ale ten NOD mi po glowie chodzi ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten NAD to inwestycja na przyszłość. Bardzo fajny wzmacniacz. Natomiast Yamaha - N500 czy 602 to już dużo słabszy wybór brzmieniowo. Jest oczywiście wiele innych wzmacniaczy w tej cenie, również używanych - które zagrają bardzo ciekawie. Tutaj już trzeba się wybrać na odsłuch i wyrobić sobie zdanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten NAD C356BEE mnie zainteresował bardzo.Wiem ze bede chcial jednak monitory.Pytanie jakie hihi.Ciezki orzech do zgryzienia.Napalilem sie na yamaha R N500 lub 602 ale ten NOD mi po glowie chodzi ;)

Naprawdę dobrze gra, tak samo bardzo fajnie gra stara seria Nad c350 (można kupić w granicach 600-800zł). Ważną zaletą jest to, że dobrze zgrywa się z większością głośników, czego nie można powiedzieć o Yamahach czy Cambridge Audio Azur. Jeżeli chcesz tylko mieć 2 głośniki to nie ma sensu amplitunera, w stereo wzmacniacz stereo zawsze wygra, a żeby osiągnąć dobry dźwięk z amplitunera to trzeba trochę wydać.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...z kolumnami ,to raczej tez bym polecał podstawkowe.Dlaczego? Bo w takim pomieszczeniu beda idealne i za podstawki mniej zaplacisz ,niz za podlogowe.Podobnej klasy podlogowe kosztują 30-50% drożej,wiec chyba lepiej kase ładować w kolumny podstawkowe.Co do wzmacniacza stereo, to kup wzmacniacz ,nie ampli.Ten NAD C356 -to super klocek.To ten sam temat co z kolumnami.Do tego odwarzacz sieciowy np cos takiego -Pioneer N-P01 i bedziesz zachwycony,chyba ze grasz tylko z Cd.Pewnie pojawi sie problem z kasą,ale przeciez miozna na raty ,albo kupic jeden,dwa elementy i poczekać chwile ,aż cos grosza przypłynie.Na koniec powiem tak,najgorsza rzeczą byloby kupic i po miesiącu nie być zadowolony,wiec warto sie zastanowić....Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc.Już postanowiłem,że kupię NAD C356BEE i do tego monitory.Wybrałem też kable QED SILVER ANNIVERSARY-XT do tego zestawu.Nurtuje mnie jeszcze jedna sprawa...CD. Podobno ten moj kenwood CD kiedyś był wysokim modelem ale nie wiem czy nie warto pomyśleć też o innym może nowym CD? A jesli chodzi o monitory to chyba beda Cadtle Knight 2 choć sam jeszcze nie wiem.Lubie dużo sopranu więc moze jeszcze stx mx140 wezme pod uwage ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze kolega mi zasial nutke niepewnosci i przekonuje mnie na Audio GD Precission 1. Cenowo podobnie jak NAD C356BEE ;) Ciezko sie kupuje audio.Toż to szok!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.Kolega ktory zna sie w temacie polecil mi go dlatego kupilem.Poczytalem tez opinie na jego temat.Ma bardzo dobre.Czy to bylo dobre wyjscie?Zobacze ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem wzmacniacz denon 1500R i z niecierpliwoscia czekam na niego ;)

Dobry zakup, sporo lepszy piec od C356BEE. Lepszy też od nowszego PMA-1500AE i RX-797 twojego kumpla. Musisz sprecyzować teraz jakiego brzmienia oczekujesz żeby nie dobrać za ostrych kolumn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze pomozesz?Glownie pop oraz nieraz jazz wieczorem.Jak meble poskrecam zobacze moze starczy miejsca na podlogowe kolumny ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pylon Audio Sapphire 23 moze je tez wziac pod uwage?

Myślę, że można, w następnym tygodniu dla kolegi wybieramy głośniki i właśnie będziemy Słuchać Sapphire ale 25 stojące.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.