Skocz do zawartości
IGNORED

Budżetowe monitory do Jazz'u z lampy (EL84)


Michał_62501

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam budżetowych kolumn do niewielkiego pokoju 12m^2 do słuchania Jazz'u czasami dobrego POP'u lub rock'a. Kolumny będą napędzane wzmacniaczem lampowym zbudowanym na ECC83 oraz EL84, trafa głośnikowe od 4pietro4. Jako źródło służy SONY CDP-790. Czasami mogą one zagrać z SONY TA-F220. Powiem tak jestem zmuszony zakupić tańsze kolumny gdyż jest to nie planowany wydatek poprzednie moje kolumny (Summit HS 705) uległy wypadkowy po zalaniu mieszkania przez sąsiada. Budżet to 300 max 400zł.

Znalazłem coś takiego:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowały mnie Arcusy z tego co wyczytałem to powinny się fajnie zgrać z lampą, tylko pytanie jaki model? W moim przedzialne znalazłem:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Czy jest tu coś sensownego co dobrze zagra w Jazz'ie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej jest lista aktualnie dostępnych kolumn Arcus do 400zł. Gdyby mógł się ktoś wypowiedzieć czy któryś z niech jest sensowny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Dalej mnie interesuje opinia na temat tamtych czterech arcus'ów który wymieniłem wcześniej, te wrzucam jako coś co mi przy okazji wpadło w oko :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Arcus TM65,grają fenomenalnie.Te paczki pod inną marką kosztowały by obecnie około 3000 zł .Polecam z całą odpowiedzialnością lecz czy za 400 zł ich kupisz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ale pewnie przekroczą budżet oraz są trochę za duże :D Ale skoro dobrze grają to już mnie trochę przekonuje do marki. Mnie najbardziej interesują te małe trójdrożne TS 25. Napisałem już w sprawie zdjęć zwrotnicy oraz głośników tak żeby było wiadomo jakie konkretnie przetworniki tam siedzą :D Czekam na dalsze opinie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASW jeszcze lepsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jeżeli dostanę zdjęcia tych TS 25 i potwierdzi się to co wyczytałem w necie że wszystkie przetworniki tam to vifa i zwrotnica będzie w miarę sensowna a przede wszystkim uda mi się zbić cenę to się na nie skuszę zobaczę jak to zagra. Spotkałem się z bardzo pozytywnymi opiniami na temat modelu TS 15 czyli praktycznie te same tylko mniejszy niskotonowy. Jeżeli nic z tego nie wyjdzie to zainteresuje się tymi ASW lub modelem TS 100.

Te ASW są naprawdę takie dobre? Możesz coś o nich więcej napisać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem zdjęciach tych głośników z TS 25

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał poszukaj jeszcze Usher s520 możesz się zdziwić jak grają :)

Tylko nie wiem, czy można zmieścić się z nimi w twoim budżecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby miał koło 1000 zł to mógłby pójść w Pearl Monitor, budżet niestety skromny na dobre kolumny ale może się uda coś ciekawego dorwać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ASW są naprawdę takie dobre? Możesz coś o nich więcej napisać.

Za 4stówki rewelka. W zeszłym roku taki zestaw sprzedawał się za 3x tyle.

 

Michał poszukaj jeszcze Usher s520 możesz się zdziwić jak grają :)

Tylko nie wiem, czy można zmieścić się z nimi w twoim budżecie.

Jakby miał koło 1000 zł to mógłby pójść w Pearl Monitor, budżet niestety skromny na dobre kolumny ale może się uda coś ciekawego dorwać.

Gdyby żaba żyto żarła, to by mąką srała... Zestaw jest za max 400zł a nie za tysiaka. Jakby był za tysiaka to obie powyższe pozycje też można schować w buty i znaleźć spokojnie coś lepszego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby był za tysiaka to obie powyższe pozycje też można schować w buty i znaleźć spokojnie coś lepszego.

 

Raczej ciężko będzie mu znaleźć coś lepszego, w dodatku nowego. Pylon jest w swoich cenach dość konkurencyjny i oferuje dobrą jakość.

 

Za 400 zł to dostanie całkiem fajne Denony SC F88 lub SC-F07 - te same kolumny tylko inny symbol.

 

ASW CANTIUS ML II w Jazzie może i się sprawdzą ale już w nagraniach popowych to nie zagra. Ten szczelinowy BR przeciągnie dół jak z Krakowa do Warszawy i z powrotem. Jaki tam siedzi wysoki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to siedź sobie kolego w denonach i w pylonach :)

 

 

Ok posiedzę, obsłucham je wnikliwie. Przy okazji zapytałem jaki tam siedzi wysoki ale skoro nie potrafisz kulturalnie odpowiedzieć na pytanie i je pomijasz to dziękuję Ci wyczerpującą odpowiedź.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że każde kolumny, z którymi mam do czynienia rozbieram? Czy jak napiszę Ci jaki tam siedzi wysokotonowy to odpowiedź będzie w pełni satysfakcjonująca i wyczerpująca? Weź kolego swój wzmacniacz, daca, pojeździj trochę po ludziach/salonach i zacznij słuchać. Te ASW biją pod każdym względem Twoje propozycje 2-3 razy droższe, a kosztują marne 4stówki.

Aby nie być gołosłownym, poniżej masz mój wpis, który był jakiś czas temu napisany co do tych kolumn. Zaznaczę, że w trochę wyższym pułapie niż aktualnie..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do sprzedającego od tych ASW bo ten Pan od TS 25 mi nie odpisuje :D Jak się z nim dogadam to chyba zaryzykuję te ASW i się sam przekonam czy naprawdę są takie fajne :) Tylko nie przekonują mnie konstrukcje dwudrożne :( Ale może zmienię zdanie. A jak u nich jest ogólnie z dźwiękiem? A konkretnie z dołem są w akceptowalnym stopniu dociążone?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do sprzedającego od tych ASW bo ten Pan od TS 25 mi nie odpisuje

 

 

I od razu cena z 400 na 450 zł podbita w "kup teraz" :) ciekawa sprawa..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem :) Ale dogadalem sie z Panem od TS 25 i chyba zaryzykuję te Arcusy. Jeżeli na starcie mi się spodobają to potem zainwestuje w dobre kondensatory MKT bo tak siedzą elektrolity w ASW chyba też :) Jak już je będę miał to opiszę wrażenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem :) Ale dogadalem sie z Panem od TS 25 i chyba zaryzykuję te Arcusy. Jeżeli na starcie mi się spodobają to potem zainwestuje w dobre kondensatory MKT bo tak siedzą elektrolity w ASW chyba też :) Jak już je będę miał to opiszę wrażenia.

A nie MKP, może Mundorfa Supreme?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od finansów bo wkładając do zwrotnicy tanie MKP może być gorzej niż stosując tańsze MKT :)

 

Raczej tam wsadzę Jantzen cross cap MKP :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ASW biją pod każdym względem Twoje propozycje 2-3 razy droższe, a kosztują marne 4stówki.

 

Mając luzem wolną gotówkę z czystej ciekawości zakupiłem te kolumny, jeśli grają tak jak przypuszczam to je tu objadę jak ruski TIR pół Europy z alkoholem, jeśli się pomylę zwrócę honor.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam w takim razie na rzetelną reckę, nawet jeżeli miałbyś po tych monitorach pojechać. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawy twojej recenzji tych ASW :D A które kupiłeś bo te z linku którym cena urosła z 400 na 450 zł widzę że dalej wiszą na Allegro. A no właśnie przyszły Arcusy :D Zaczynając od początku ich stan jest praktycznie idealny, wyglądają dużo lepiej niż na zdjęciach z aukcji naliczyłem może trzy małe obtarcia na rantach które i tak są z tyłu (po małej korekcji mazakiem prawie nie ma śladu) głośniki także jak nowe. Odsłuch są bardzo przyjemne szczególnie średnica delikatnie wysunięta do przodu, ale nie tak że mocno nas atakuje. Ładnie brzmią damskie wokale. Mogła by być delikatnie bardziej szczegółowa ta średnica, ale ogólnie jest dobrze pewnie mam takie wrażenie bo poprzednie kolumny miały naprawdę wybitną kopułkę na średnich plus mocno zaawansowaną zwrotnicę. Wysokie są w sam raz, to jest najsłabszy punkt tych kolumn nie są one złe nie kłują nie brakuje ich ale nie są jakieś mocno wybitne poprawne że tak powiem :D Ale i tak jest o niebo lepiej bo w Summitach było pięć wysoko-tonowych tyle że były one papierowe i bez podbicia wysokich było raczej słabo. Dół jest przyjemny schodzi dosyć nisko nie buczy przepięknie brzmi akustyczny bas na tych monitorkach :D Dosyć trudno te kolumny ustawić w pomieszczeniu trzeba się pobawić (Ja dalej eksperymentuje). Ogólnie jak na kolumny za 300 zł jest mega zadowolony w Jazzie są super w mocniejszy brzmieniach mogą się troszkę gubić ale nie ma źle. Dzięki za informację żeby się rozejrzeć za Arcusami jak dla mnie strzał w 10 :)

 

Co myślicie o wymienie kondensatorów? Siedzą tam dwa elektrolity o małych pojemnościach chyba 10uF i 6,8uF więc cena takich MKP Cross cap wyniosła by max 55zł za cztery. Myślę że może to pomóc tym kolumienką pokazać coś więcej z siebie :D Jak myślicie?

 

EDIT: UWAGA mówimy to o odsłuch na Sony TA-F220. Na lampie jeszcze nie słuchałem bo jestem w trakcie oczekiwania na nowy wydajniejszy toroidalny transformator zasilający więc lampa aktualnie jest nie czynna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień elektrolity na te cross capy. Zobacz czy na wysokotonówce masz rezystor w szeregu, +- 1ohm spokojnie możesz sobie regulować i zmieni Ci się ilość góry.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak słucham coraz więcej i troszkę przesadziłem :D Ta góra nie jest taka zła dosyć przyjemna w odbiorze. Nie mogę też za dużo wymagać od tego F220, ale płyta "The Dali CD vol. 1" potrafi pokazać co potrafią te kolumienki :D Ok zobaczy czy jest tam ten rezystor. I może na jutro zamówię te kondensatory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzą tam głośniki takie jak na zdjęciach które wysłałem wcześniej.

Nisko-tonowy: Vifa M21WN-2

Średnio-tonowy: Vifa M10MD-01

Wysoko-tonowy: Nie wiadomo :D Jest tylko data produkcji 1982r

 

a zwrotnica wygląda tak:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wydaje mi się trochę prymitywna :( w porównaniu do tej która siedzi w summitach:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) (ta jest z modelu 710 ja miałem 708 była troszkę inna miała jeszcze kilka rezystorów)

Czy sama wymiana elektrolitów na MKP dużo da? czy raczej można bo ją trochę zmodyfikować? Ta za zdjęcia jest z modelu TS 45 moja jest identyczna jedynie chyba wartości rezystorów są inne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.