Skocz do zawartości
IGNORED

GM70


galeonn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jestem zainteresowany zakupem monobloków wykonanych na GM70. Czytam z dużą ciekawością Państwa wypowiedzi które markowe wzmacniacze na w/w lampie są lepsze lub gorsze. Państwa wiedza była dla mnie bardzo pomocna i pozwoliła dotrzeć i posłuchać dwóch różnych konstrukcji w postaci monobloków GM70 sterowanych lampom 300B rodzimego producenta z okolic Warszawy.Całkiem przypadkiem słuchałem wybitnej lampy 211 w monoblokach. Ale to wszystko nie powalało na kolana .Natomiast poznałem firmę Polski High End która zresztą jest zarejestrowana na AUDIOSTEREO . Po wstępnej rozmowie tel. zostałem zaproszony na prezentację systemu stworzonego od podstaw przez Polski High End. To co na mnie czekało to dwa monobloki i przedwzmacniacz Gm70 OVERTURE wykonane przez Pana Andrzeja oraz dwa rewelacyjne monobloki CARY CAD 805. Sparing odbył się w identycznych warunkach . Z wielką przyjemnością chcę się podzielić z Państwem moimi wrażeniami , nie mówimy tu o sugestywnych różnicach tylko o nokaucie OVERTURE zostało jednogłośnie zwycięzcą .

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Set 42 ? Z opinii gra znakomicie a do tego ma bardzo ładny wygląd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Z wielką przyjemnością chcę się podzielić z Państwem moimi wrażeniami , nie mówimy tu o sugestywnych różnicach tylko o nokaucie OVERTURE zostało jednogłośnie zwycięzcą .

 

Pozdrawiam

 

Nokaut, hiend, no po prostu BOMBA ! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to "cacko" :) chodzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słucham tylko muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówią na Śląsku, nie bądź tromba, kup ta bomba;-)

 

bomba już była w poprzednim wątku :D

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to "cacko" :) chodzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ale wiocha. Galeonn napisałeś temat aby się ktoś zainteresował tym dziadostwem ?

 

Przecież widać, że to GM się na taśmę pakową trzyma z lewej strony .....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Witam wszystkich.

Jestem zainteresowany zakupem monobloków wykonanych na GM70. Czytam z dużą ciekawością Państwa wypowiedzi które markowe wzmacniacze na w/w lampie są lepsze lub gorsze. Państwa wiedza była dla mnie bardzo pomocna i pozwoliła dotrzeć i posłuchać dwóch różnych konstrukcji w postaci monobloków GM70 sterowanych lampom 300B rodzimego producenta z okolic Warszawy.Całkiem przypadkiem słuchałem wybitnej lampy 211 w monoblokach. Ale to wszystko nie powalało na kolana .Natomiast poznałem firmę Polski High End która zresztą jest zarejestrowana na AUDIOSTEREO . Po wstępnej rozmowie tel. zostałem zaproszony na prezentację systemu stworzonego od podstaw przez Polski High End. To co na mnie czekało to dwa monobloki i przedwzmacniacz Gm70 OVERTURE wykonane przez Pana Andrzeja oraz dwa rewelacyjne monobloki CARY CAD 805. Sparing odbył się w identycznych warunkach . Z wielką przyjemnością chcę się podzielić z Państwem moimi wrażeniami , nie mówimy tu o sugestywnych różnicach tylko o nokaucie OVERTURE zostało jednogłośnie zwycięzcą .

 

Pozdrawiam

 

 

 

Witam wszystkich.

Jestem zainteresowany zakupem monobloków wykonanych na GM70. Czytam z dużą ciekawością Państwa wypowiedzi jednak sporo tu na forum lokowanych produktów... Na szczęście dzięki wpisowi kolegi galeonn wiem juz które gm70 jest najlepsze. Rano przeczytałem ten wpis, godzinę pózniej kurier przywiózł mi ten wzmacniacz do odsłuchu, akurat było u mnie sześciu kolegów - każdy z nich ma gm70 ale wszyscy zgodnie stwierdzili ze hajend-szymski lepszy i każdy z nich zamówił juz ten wzmacniacz! Ja rownież kupuje tą Gmkę, co więcej dziewczyna w kuchni jak robiła kanapki, to mówiła ze takiego dźwięku jeszcze nie słyszała i tez sobie zażyczyła taki wzmacniacz do kuchni! Gorąco polecam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Galeonn ... na razie nie podejrzewam Ciebie o złe intencje ... to się okaże po dalszych Twoich wpisach coś Ty za jeden ... ale o tych wynalazkach od Pana Szymańskiego już pisaliśmy, aby na nie uważać ... bo jakość wykonania tych klocków pozostawia wiele do życzenia ... jak wpiszesz w przeglądarkę odpowiednia frazę związaną z tą firmą bądź nazwisko Konstruktora, to sam sobie wyrobisz zdanie, czy te produkty warto kupować czy nie. Decyzja należy do Ciebie.

 

a już jeden z Kolegów przywołał sławetny temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tu smierdzi naciąganiem (sztucznym zachęcaniem) na kupno produktów ,które nie chcą schodzić .... :x

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę razy miałem nieprzyjemność obcowania z wyrobami Polski High-End i za każdym razem byłem w szoku. Jak można oferować tej jakości produkt i jak można dać sobie wcisnąć taki produkt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Galeonn ... na razie nie podejrzewam Ciebie o złe intencje ... to się okaże po dalszych Twoich wpisach coś Ty za jeden ... ale o tych wynalazkach od Pana Szymańskiego już pisaliśmy, aby na nie uważać ... bo jakość wykonania tych klocków pozostawia wiele do życzenia ... jak wpiszesz w przeglądarkę odpowiednia frazę związaną z tą firmą bądź nazwisko Konstruktora, to sam sobie wyrobisz zdanie, czy te produkty warto kupować czy nie. Decyzja należy do Ciebie.

 

a już jeden z Kolegów przywołał sławetny temat.

 

 

Witam

Jak na wstępie pisałem jestem zainteresowany kupnem takiego wzmacniacza ale widzę że naraziłem się stałym użytkownikom. Liczyłem na konstruktywną rozmowę i wymianę doświadczeń ale się przeliczyłem.

A co ja za jeden............... taki jak ty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Autor wątku nie wykazuje się szczególną aktywnością w jego dalszym prowadzeniu. Faktycznie, wzmacniacz musiał wywrzeć na nim wielkie wrażenie, że w tym celu postanowił zarejestrować konto i podzielić się z nami tymi radosnymi wieściami;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak na wstępie pisałem jestem zainteresowany kupnem takiego wzmacniacza ale widzę że naraziłem się stałym użytkownikom. Liczyłem na konstruktywną rozmowę i wymianę doświadczeń ale się przeliczyłem.

A co ja za jeden............... taki jak ty.

Witam, Konstruktywnie zwróciłem Tobie uwagę, że możesz mieć problem z tym wzmacniaczem, bo jakość wykonania produktów Pana Szymańskiego, jest co najmniej kontrowersyjna i w tej materii, nie jest to poziom HiEnd. Czy sonicznie gra to dobrze, czy bardzo dobrze, tego nie wiem i raczej u siebie produktów o takiej jakości wykonania nie sprawdzę. Jeżeli tak Ciebie ta konstrukcja zauroczyła to kupuj. Ile to ma kosztować? Pytam, bo jeżeli za te monosy trzeba dać ok 15 - 20 tys i więcej to może warto sprawdzić inne konstrukcje na GM70 ... a jest ich trochę w PL. Nie dziw się, że jesteśmy nieufni ... zarejestrowałeś się 2 dni temu ... nic nie wiemy o Tobie, jakie masz doświadczenia, jaki masz sprzęt do którego chciałbyś GM70 podłączyć ... nie z gruchy ni z piertuchy, piszesz o tym wzmaku ... co Kolega na to? pozdrawiam Artur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Artur ma rację, wygląd wnętrza tych urządzeń nie budzi zaufania. Tak jak zauważyli koledzy jest tam w środku sporo niedociągnięć. Przypominam burzę, jaka przetoczyła się mniej więcej rok temu odnośnie urządzeń Lampizatora. A mam wrażenie, że jakość da się poprawić względnie małym kosztem i wtedy na pewno nie będzie krytycznych uwag odnośnie tego co i jak jest zlutowane w środku. Pozostaje aspekt celowości założenia wątku, ale to każdy musi ocenić we własnym zakresie. Kwestii brzmienia nikt tu nie rozpatruje, może rzeczywiście szkoda, jeśli to urządzenie gra dobrze. Tym niemniej znaczna część userów nie chce ryzykować instalacji tak wyglądających urządzeń w swoim systemie. Zarówno w obawie przed uszkodzeniem ale też dlatego, że z definicji odrzucają zakup niedopracowanego urządzenia. A w takiej sytuacji ewentualne odsłuchy sensu nie mają, to tylko strata czasu dla producenta, który udostępnia sprzęt do testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Konstruktywnie zwróciłem Tobie uwagę, że możesz mieć problem z tym wzmacniaczem, bo jakość wykonania produktów Pana Szymańskiego, jest co najmniej kontrowersyjna i w tej materii, nie jest to poziom HiEnd. Czy sonicznie gra to dobrze, czy bardzo dobrze, tego nie wiem i raczej u siebie produktów o takiej jakości wykonania nie sprawdzę. Jeżeli tak Ciebie ta konstrukcja zauroczyła to kupuj. Ile to ma kosztować? Pytam, bo jeżeli za te monosy trzeba dać ok 15 - 20 tys i więcej to może warto sprawdzić inne konstrukcje na GM70 ... a jest ich trochę w PL. Nie dziw się, że jesteśmy nieufni ... zarejestrowałeś się 2 dni temu ... nic nie wiemy o Tobie, jakie masz doświadczenia, jaki masz sprzęt do którego chciałbyś GM70 podłączyć ... nie z gruchy ni z piertuchy, piszesz o tym wzmaku ... co Kolega na to? pozdrawiam Artur

 

 

Witam i pozdrawiam

Tą wiadomość można już nazwać normalną rozmowa.

Pierwsze o co bym zapytał to na co zwracać uwagę u Pana Szymańskiego ale nie chcę być posądzany o jakąś krypto reklamę. Jak mnie tak odbierasz to nie mów. Ja mówiłam o tym co słyszałem reszta mnie nie obchodzi.

Masz rację że zjawiłem się bez ostrzeżenia ale kiedyś trzeba zrobić pierwszy krok.

GM70 dla mnie jest jako drugi system.

Zastanawiam się głośno nad mim ale jeszcze go nie kupiłem. Obecnie słucham na wzmacniaczu robionym dla mnie na zamówienie nie powiem gdzie robiłem bo się znowu narażę , jest to konstrukcja sun audio 300b na trafach audio nota.

SZUKAM czegoś alternatywnego może el 84 nie wiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówiłam o tym co słyszałem reszta mnie nie obchodzi.

OK że się Tobie podoba sonicznie, ale to niedobrze, że reszta Ciebie nie obchodzi ...bo w przyszłości możesz się niemiło zdziwić. Poświęć czas na poczytanie wątków o produktach tego Pana i zobacz zdjęcia jak kiedyś jego produkty wyglądały w środku, bo ma to wpływ na bezpieczeństwo Twoje i innych domowników. Być może teraz jakość jest poprawiona, tego nie wiem, dlatego poproś Pana Szymańskiego przed zakupem, aby otworzył te monosy i pokazał jak to jest w środku wykonane, czy ma jakieś certyfikaty bezpieczeństwa na swoją produkcję. Nie musisz być elektronikiem aby ocenić czy jest to "zlepek pajęczarski" czy profesjonalne łączenie punkt w punkt. Napisz na priv ile to ma kosztować, jak nie chcesz pisać tu, to powiem Tobie czy różnica jest tak duża do konkurencji ... ale jestem pewien, że to będzie koszt zbliżony do konkurencji, a tu już wykonanie jest na dużo wyższym poziomie, sonicznie ... oczywiście bez odsłuchu tego nie da się ocenić, ale nie sądzę aby było przepaści. A poza tym witamy i pisz o swoich doświadczeniach. pozdrawiam Artur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówiłam o tym co słyszałem reszta mnie nie obchodzi.

 

Czy kolega wie jakie napięcie płynie przez lampę GM70?

Ja na kolegi miejscu bardziej bym był uważny jeśli chodzi o wykonanie takiego wzmacniacza.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jak otworzy, ukaże się cała masa naklejek z napisem "POLSKI HIGH END" (szczególnie w miejscach gdzie zastosował śmieciowe elementy) - "magia", reszta poklejona jakimś klejem przypominającym gówno.

Galeonn jak interesują Cię GM70 napisz do użytkownika Mariusz Elektronik. Na 100% wykonanie estetyczne, bezpieczne, trwałe. Jakość dźwięku zweryfikowana na AUDIO VIDEO SHOW 2015 - tylko niestety bez tych naklejek((.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK że się Tobie podoba sonicznie, ale to niedobrze, że reszta Ciebie nie obchodzi ...bo w przyszłości możesz się niemiło zdziwić. Poświęć czas na poczytanie wątków o produktach tego Pana i zobacz zdjęcia jak kiedyś jego produkty wyglądały w środku, bo ma to wpływ na bezpieczeństwo Twoje i innych domowników. Być może teraz jakość jest poprawiona, tego nie wiem, dlatego poproś Pana Szymańskiego przed zakupem, aby otworzył te monosy i pokazał jak to jest w środku wykonane, czy ma jakieś certyfikaty bezpieczeństwa na swoją produkcję. Nie musisz być elektronikiem aby ocenić czy jest to "zlepek pajęczarski" czy profesjonalne łączenie punkt w punkt. Napisz na priv ile to ma kosztować, jak nie chcesz pisać tu, to powiem Tobie czy różnica jest tak duża do konkurencji ... ale jestem pewien, że to będzie koszt zbliżony do konkurencji, a tu już wykonanie jest na dużo wyższym poziomie, sonicznie ... oczywiście bez odsłuchu tego nie da się ocenić, ale nie sądzę aby było przepaści. A poza tym witamy i pisz o swoich doświadczeniach. pozdrawiam Artur

 

Witam

Zle się wyraziłem

W kwestii jak jest wykonany w środku bardzo mnie interesuje. Miło słyszeć że jest ktoś inny niż Pan Andrzej.

Powiedz proszę w jakim rejonie Polski ta konkurencja występuje i czy można tego posłuchać. Ja mieszkam w Warszawie i jeżeli trzeba jechać gdzieś dalej niż 40 km to trochę kiepsko. Pozdrawiam Darek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zle się wyraziłem

W kwestii jak jest wykonany w środku bardzo mnie interesuje. Miło słyszeć że jest ktoś inny niż Pan Andrzej.

Powiedz proszę w jakim rejonie Polski ta konkurencja występuje i czy można tego posłuchać. Ja mieszkam w Warszawie i jeżeli trzeba jechać gdzieś dalej niż 40 km to trochę kiepsko. Pozdrawiam Darek

W Warszawie masz "pod ręką" Pana Waldemara od sławnych monobloków MPW na GM70 ze sterującą 300B. W Staszowie masz Andrzeja Piwowarczyka z Amplifonem SET42 na GM70, przed chwilą inny kolega napisał o następnym konstruktorze. Posłuchaj różnych konstrukcji, zobacz jak to jest wykonane i dopiero wtedy zadecyduj. Dane do Andrzeja od Amplifona mam, do Pana Waldemara nie, ale myślę, że jak zapytasz np. kolegę Bubusia, to on na pewno do Pana Waldemara ma namiary. pozdro Artur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie masz "pod ręką" Pana Waldemara od sławnych monobloków MPW na GM70 ze sterującą 300B. W Staszowie masz Andrzeja Piwowarczyka z Amplifonem SET42 na GM70, przed chwilą inny kolega napisał o następnym konstruktorze. Posłuchaj różnych konstrukcji, zobacz jak to jest wykonane i dopiero wtedy zadecyduj. Dane do Andrzeja od Amplifona mam, do Pana Waldemara nie, ale myślę, że jak zapytasz np. kolegę Bubusia, to on na pewno do Pana Waldemara ma namiary. pozdro Artur

 

OK

wielkie dzięki postaram się namierzyć Pana Waldka jest najbliżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał Szczechura

(Konto usunięte)

Państwa wiedza była dla mnie bardzo pomocna i pozwoliła dotrzeć i posłuchać dwóch różnych konstrukcji w postaci monobloków GM70 sterowanych lampom 300B rodzimego producenta z okolic Warszawy.

 

Z czystej ciekawości, czyje to dokładnie były konstrukcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.