Jump to content
IGNORED

Sonus faber Principia - ktoś już słuchał?

tartuffe

Recommended Posts

Nowa seria SF jest już w sprzedaży. Słyszał ktoś już któryś z modeli?

Ciekawe na jak duży kompromis poszedł producent, chcąc wejść na niższe poziomy cenowe. Ciekawy jestem modelu 3 lub 5 (...może 7). Ciągle przymierzam się do nowego zakupu. Moim faworytem jak na razie jest Kef R300. Ale kto wie...

Jeszcze do końca nie wiem czy zajmę ze sprzętem mniejszy pokój czy większy. Stąd chcę rozważnie zakupić.

Jeśli ktoś z Was słuchał już tych głośników, to wdzięczny będę za jakieś spostrzeżenia ;))

To bardzo podobne brzmienie do kolumn Sonud faber Chameleon. To raczej dynamiczny, mocny, dociążony przekaz z równą góra pasma. To kolumny, które najlepiej sprawdzą się w szybszych, mocniejszych gatunkach muzycznych.

Z jakim wzmacniaczem nowe kolumny będą współpracowały, jak duże masz pomieszczenie odsłuchowe?

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Większy pokój ma 16m, mniejszy ok. 11m. Jeszcze nie zdecydowałem w którym docelowo sprzęt będzie grał. Jeśli w mniejszym, to pewnie podstawkowe wystarczą. W większym, hm... w większym mogę sobie pozwolić na więcej przestrzeni wokół kolumn, ale tu muszę liczyć się z innymi domownikami. Mały pokój jest cały mój ;))

Na pewno nieostry przekaz i wyraźna, nie schowana średnica z dobrą stereofonią. Zauroczyły mnie swego czasu Toy Tower - to byłby strzał w 10. Ale też i cena mogłaby być niższa. Szukam czegoś podobnego w brzmieniu.

Nie wiem ile kosztuja w Polsce ale Denon w Italii sprzedaje je po niby promocyjnej już cenie....

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Cały komplet 5.0 Principia 7 - 1999 ojro.

EDIT:

W Polsce też Denon ma promocje...

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem ciekawy jak sie mają do Sonusa Venere 3.0 w kinie i stereo? Ich cena niestety cały czas taka sama....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.