Jump to content
IGNORED

Co to za czary?

predaator

Recommended Posts

Hej, mam problem. Bardzo często jeden głośnik gra mi bardzo cicho lub prawie wcale, po paru minutach grania przechodzi chociaż czasami czuje że nie do końca. Co ciekawe ciszej gra raz jeden raz drugi. Czasami również charczy przy niektórych płytach lub bez powodu, wtedy czekam i za parę minut już jest ok. Podmieniłem wzmacniacz - zdarza się to samo. Próbowałem komórki jako źródło dźwięku zamiast cd - też się zdarza. Teraz sobie słucham gra pięknie żadnych problemów. Winne głośniki ? Trochę lipa bo mają pół roku kupione nówki - nietanie. Kable? Co to za czary?

Opis pasuje najbardziej do zasniedzialych wsuwek na gosniku. Napisz jakie to kolumny i ktory glosnik niskotonowy wysokotonowy.

Opis pasuje najbardziej do zasniedzialych wsuwek na gosniku. Napisz jakie to kolumny i ktory glosnik niskotonowy wysokotonowy. Ja mialem cos podobnego z wysokotonowka w avance omega 509. Ale to tylko w jednej kolumnie i mialem je 10 lat a nie pol roku... chociaz niewiadomo ile twoje staly w sklepie magazynie.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.