Skocz do zawartości
IGNORED

DAC raz jeszcze - stare vs. nowe


LorinSi

Rekomendowane odpowiedzi

POPALONY ELGAR nr 144 UWAGA!

Wystawiający czasem się zmienia, ale NIGDY nikt nie odpowiedział mi na pytanie czy to jest ten sławny o numerze 144....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trup ożywiony i przeznaczony do zepchnięcia przez znanych forumowych handlarzy.

 

POPALONY ELGAR nr 144 UWAGA!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem własnie tym handlarzem co sprzedaje DCS Elgara.Owszem byl serwisowany w fabryce DCSa za tylko 426 funtow/ ok 2100zl/.Ma zrobiony dodatkowo przegląd i upgrade oprogramowania.Wszystko działa tip top.Udzielam 2 mies. gwarancji.Nie wiem po co kolego robisz zamęt i wypisujesz jakies glupoty na forum.Każdy używany sprzęt ma prawo byc naprawiany. Ważne żeby to było porządnie i profesjonalnie zrobione.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem własnie tym handlarzem co sprzedaje DCS Elgara.Owszem byl serwisowany w fabryce DCSa za tylko 426 funtow/ ok 2100zl/.Ma zrobiony dodatkowo przegląd i upgrade oprogramowania.Wszystko działa tip top.Udzielam 2 mies. gwarancji.Nie wiem po co kolego robisz zamęt i wypisujesz jakies glupoty na forum.Każdy używany sprzęt ma prawo byc naprawiany. Ważne żeby to było porządnie i profesjonalnie zrobione.

 

W takim razie zapewne nie będziesz miał nic przeciwko temu by wkleić fotę na której będzie widoczny numer seryjny urządzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, źródło tylko i wyłącznie do TIDALa HiFi...

 

chciałem się spytać co sądzicie o starszych uznanych konstrukcjach, np. McIntosh MDA-1000, DCS ELGAR Plus, MBL 1511F, Accustic Arts Tube Dac, AMR-777, Meitner Ma-1 itp. które można teraz kupić za ułamek kwoty pierwotnej VS. nowsze konstrukcje (głównie na SABRE) za podobną cenę?

 

Ze względu na posiadany zestaw McInstosha C500 + MC452, najbardziej pasował by mi wizualnie MDA-1000, tylko że to już dziadek...

Ale może wciąż warto??? Jakoś te nowe D100/D150 mnie nie przekonują...

 

Jak napisałem wcześniej - DAC tylko i wyłącznie to Tidala, więc myślę że przyszłościowo nie więcej niż 48khz, może 96khz. Żadne wodotryski niepotrzebne.

Chodzi o możliwie najlepszą jakość dźwięku z tego źródła muzyki - tylko i wyłącznie...

 

Bierz Mac MDA 1000 - jesli budzet ma znaczenie posluchaj MDA 700 - znakomity w relacji cena/jakosc i wciaz godny rywal dla nowych konstrukcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Mnie zawsze bawi podejście, w którym bardziej złożony układ, zajmujący obowiązkowo cała obudowę i super audiofilskie kondensatory maja jedynie słusznie wyznaczać super brzmienie. A taki MBL gra, ze majtki spadają mając znakomicie zaaplikowane wzmacniacze operacyjne NE5532 i normalne przemysłowe komponenty. Cuda - nie, po prostu właściwy projekt i aplikacja, a nie audiofilskie mity.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.