Skocz do zawartości
IGNORED

Teac AI-2000


mjazz70

Rekomendowane odpowiedzi

TEAC AI-2000 to klon Music Hall a70.2 (poszukaj zdjęcia w Internecie)

Słuchałem kiedyś w sklepie, taki sobie. TEAC AI 3000 to inna historia - bardzo fajny. Jeszcze niedawno można było kupić nowego na i od Amazon(de) za ok < 2000EURO, ale nie wysyłali do Polski (przez ciężar >30kg) bo AI 2000 wysyłali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teac AI-3000 nieosiągalny w tej chwili chyba w krajowej dystrybucji.Teac AI-2000 dostępny tylko w czarnym kolorze.Bardzo chwalony w prasie branżowej.Obydwa modele już nie produkowane.Jestem na etapie wymiany wzmacniacza,stąd moje pytanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEAC AI-2000 to klon Music Hall a70.2

chyba na odwrót.Od cenionego kolegi z tego forum wiem że solidnie zrobiony.(mam na myśli MH a70.2) niestety fundusze nie pozwoliły dlatego słucham na MH 35.2 powiedzmy odpowiednik al-1000 i jestem bardzo zadowolony.W chwili obecnej wzmacniacz jest ostatnią rzeczą którą bym zmieniał w swoim systemie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli twierdzisz,że twój Music Hall jest na poziomie Teaca AI-1000,to dlaczego AI-2000 nie może być na poziomie Music Halla 70.2.Music Hall kosztuje 6500,a Teac .

 

Kolejna sprawa.Jeżeli A 70.2 jest solidnie zrobiony,to dlaczego Teac AI-2000 nie jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli twierdzisz,że twój Music Hall jest na poziomie Teaca AI-1000,to dlaczego AI-2000 nie może być na poziomie Music Halla 70.2.Music Hall kosztuje 6500,a Teac .

 

Kolejna sprawa.Jeżeli A 70.2 jest solidnie zrobiony,to dlaczego Teac AI-2000 nie jest.

nic takiego nie twierdzę.Ba nawet sądzę że to są bliźniacze wzmacniacze ai 1000 - 35.2 i ai 2000 - 70.2 i skoro MH jest dobrze zrobiony to i teac musi być.Hipotetycznie. MH słuchałem teac -ów nie więc czy grają podobnie tego niestety nie wiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.