Skocz do zawartości
IGNORED

Czy topowe modele amplitunerów dadzą radę w stereo?


ibanezq

Rekomendowane odpowiedzi

Jest sporo takich ludzi, ale jak ktoś coś w zyciu porowbywal to zawsze nawet topowe ampli odpadaly przy średnich już integrach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkleję jeszcze raz :)

Słabego pre w większości amplitunerów niestety nawet najlepszą integrą/końcówką nie naprawimy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

 

Słabego pre w większości amplitunerów niestety nawet najlepszą integrą/końcówką nie naprawimy...

 

mozesz polaczy co chesz jak zrodlo muzyki do wzmacniacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że amplitunery czy wzmacniacze KD są w stanie grać na poziomie wzmacniaczy.

Przykładowo Yamaha DSP A2, Yamaha DSP A1, AX1, AX2, modele Denona z serii AVC - dziś te flagowe maszyny można kupić w okolicach max 1500 zł.

Konstrukcja tych klocków bije na łeb większość wzmacniaczy. Sam zasilacz w Yamaha DSP A2, A1, AX2, AX1 waży tyle co dzisiejsze wzmacniacze - coś około 8-10 kg. Yamaha ładuje kondensatory o pojemnościach 2 x 22000 uF, Denon zależnie od modelu 2 x 15000 do 2 x 33000 uF.

I jeśli ktoś mówi, ze te maszyny nie mają rezerwy prądowej to nigdy nie miał z nimi do czynienia. Tam jest tyle mocy w odsłuchu stereo, że wiele wzmacniaczy po prostu by się zawstydziło.

Te maszyny mają dynamikę, kopa, masywne brzmienie i piękną przestrzeń. Denony serii AVC, przykładowo Denon AVC3800 jak dla mnie pięknie grają przestrzenią w głąb.

 

Ktoś chce nowszych przetworników, nie ma sprawy - zawsze można się podpiąć pod bezpośrednie wejście na gniazdach 5.1 / 6.1 CH Input. Te gniazda to tryb DIRECT z aktywną jedynie regulacją głośności.

 

Co do pre out. Należy sprawdzać w serwisówkach jak owe pre jest skonstruowane. Spotkałem kilka Yamah (niskie modele) i wysokie modele Onkyo gdzie wyjście pre out zrealizowane było na dzielniku napięcia po końcówce mocy! Podpinanie jakiejkolwiek końcówki mocy do takiego wyjścia nie poprawi nam jakości dźwięku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mam taki głupawy nick, bo osiemnaście lat temu zapomniałem loginu i hasła pod jakim się pierwotnie zarejestrowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Podpinanie jakiejkolwiek końcówki mocy do takiego wyjścia nie poprawi nam jakości dźwięku.

 

Na tym diagramie nie ma końcówki mocy. Wyraźnie jest napisane ze do odsłuchu stereo używamy tylko wzmacniacza stereo (integra albo pre + końcówka).

A do kina domowego przednie kolumny tez napędza wzmacniacz ,a amplituner resztę głośników. Trzeba pamiętać tylko żeby wzmacniacz ustawić na stala głośność (np 12godzina) i przy takiej głośności wzmacniacza ustawiać cale 5.1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że amplitunery czy wzmacniacze KD są w stanie grać na poziomie wzmacniaczy.

Przykładowo Yamaha DSP A2, Yamaha DSP A1, AX1, AX2, modele Denona z serii AVC - dziś te flagowe maszyny można kupić w okolicach max 1500 zł.

Konstrukcja tych klocków bije na łeb większość wzmacniaczy. Sam zasilacz w Yamaha DSP A2, A1, AX2, AX1 waży tyle co dzisiejsze wzmacniacze - coś około 8-10 kg. Yamaha ładuje kondensatory o pojemnościach 2 x 22000 uF, Denon zależnie od modelu 2 x 15000 do 2 x 33000 uF.

I jeśli ktoś mówi, ze te maszyny nie mają rezerwy prądowej to nigdy nie miał z nimi do czynienia. Tam jest tyle mocy w odsłuchu stereo, że wiele wzmacniaczy po prostu by się zawstydziło.

Te maszyny mają dynamikę, kopa, masywne brzmienie i piękną przestrzeń. Denony serii AVC, przykładowo Denon AVC3800 jak dla mnie pięknie grają przestrzenią w głąb.

 

Ktoś chce nowszych przetworników, nie ma sprawy - zawsze można się podpiąć pod bezpośrednie wejście na gniazdach 5.1 / 6.1 CH Input. Te gniazda to tryb DIRECT z aktywną jedynie regulacją głośności.

 

Co do pre out. Należy sprawdzać w serwisówkach jak owe pre jest skonstruowane. Spotkałem kilka Yamah (niskie modele) i wysokie modele Onkyo gdzie wyjście pre out zrealizowane było na dzielniku napięcia po końcówce mocy! Podpinanie jakiejkolwiek końcówki mocy do takiego wyjścia nie poprawi nam jakości dźwięku.

Nikt tego nie neguje…tylko tyle i aż tyle, że amplituner KD w bezpośredniej konfrontacji z wzmacniaczem stereo ZAWSZE polegnie w prezentacji stereo.

Warto jednak pamiętac co oznacza słowo "polegnie":

Cena za wysokiej klasy amplituner daje w stereo efekt przeciętnego wzmacniacza stereo 3 krotnie tańszego.

 

Co jeszcze jak dla mnie jest powodem by nie łączyć kina domowego i stereo? Amplituner średnio po 3-4 latach zaczyna się technologicznie starzeć, zazwyczaj po 6-7 latach jest już kompletnie poza technologicznym top'em. Nawet te najdroższe dziś stają się w tym okresie jedynie napakowanym pudełkiem pełnym nieaktualnych technologii.

Dowodów na rynku sporo (AVR 600 Arcam'a).

 

Owszem przy potrzebnie unifikacji - ma to sens. Ale jeśli tylko mamy miejsce na 2 odrębne systemy - nie zastanawiać się! Dobrej klasy amplituner stereo będzie dobrym urządzeniem klasy stereo na lata.

 

AVR 850 Arcam'a - cena rynkowa 22900 zagrało dosłownie jak wzmacniacz stereo wart c.a. 6000 złotych.

Ten Arcam po 6-7 latach będzie miał wartość na rynku rzędu 3000-4000, a w stereo nadal będzie słabizna.

 

Wybór oczywisty - JAK DLA MNIE.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że amplituner KD w bezpośredniej konfrontacji z wzmacniaczem stereo ZAWSZE polegnie w prezentacji stereo.

Warto jednak pamiętac co oznacza słowo "polegnie":

Cena za wysokiej klasy amplituner daje w stereo efekt przeciętnego wzmacniacza stereo 3 krotnie tańszego.

 

 

Byłbym ostrożny z takim stwierdzeniem.

Weźmy przykładowo Yamaha DSP A2 - można nabyć na aukcji za 600 zł.

Proszę teraz znaleźć wzmacniacz stereo, który będzie się równał jakością wykonania i potęgą dźwięku z tą Yamahą. Do 600 zł to możemy znaleźć towary z niemieckiego śmietnika. O nowym w tej cenie można pomarzyć.

 

Oczywiście możemy mówić, że nie lubimy charakteru dźwięku jaki serwuje nam Yamaha, ale ten dźwięk jest wysokiej, bardzo wysokiej jakości jak za powyższą cenę.

Jeśli nie lubimy charakteru Yamahy to Denon AVC3800 - można kupić za 700 zł. Nie znam nic co wykonane jest równie porządnie za tak śmieszną cenę. Jakość dźwięku rewelacyjna. Żaden wzmacniacz za taką kwotę nie zaoferuje takiej potęgi, dynamiki, klarowności i prtzestrzeni.

 

Zgadzam się, że kupowanie nowego amplitunera kina domowego za 20 tyś zł do słuchania stereo nie ma sensu. Jednak kupienie flagowca sprzed kilku lat za sumę max 1500 zł to dobry wybór.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mam taki głupawy nick, bo osiemnaście lat temu zapomniałem loginu i hasła pod jakim się pierwotnie zarejestrowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVR 850 Arcam'a - cena rynkowa 22900 zagrało dosłownie jak wzmacniacz stereo wart c.a. 6000 złotych.

Ten Arcam po 6-7 latach będzie miał wartość na rynku rzędu 3000-4000, a w stereo nadal będzie słabizna.

 

Czyli wzmacniacz za 6000 zł to wg Ciebie słabizna? Mam inne zdanie. W tej cenie jest sporo słabych ale są też bardzo dobre sprzęty.

Proponowałbym podejść zdroworozsądkowo. Jeśli ktoś nie goni wiecznie króliczka i będzie chciał ograniczyć liczbę sprzętów a chce mieć i kino i stereo to topowe amplitunery kina na pewno go zadowolą jeśli kolumny itp też będzie miał odpowiednio dobrane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Ten kto doświatczył wybitnego zestawu w paskudnym pomieszczeniu i budżeciaka pod akustyką idealną odnajdzie spokój ducha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wzmacniacz za 6000 zł to wg Ciebie słabizna? Mam inne zdanie. W tej cenie jest sporo słabych ale są też bardzo dobre sprzęty.

Proponowałbym podejść zdroworozsądkowo. Jeśli ktoś nie goni wiecznie króliczka i będzie chciał ograniczyć liczbę sprzętów a chce mieć i kino i stereo to topowe amplitunery kina na pewno go zadowolą jeśli kolumny itp też będzie miał odpowiednio dobrane.

Płacąc za sprzęt 22900 i dostając brzmienie w stereo za 6000 słabizna. B owszem na dzis w tej kwocie dostajemy sporo dodatkowych elementów do kina. Tylko tyle, że po kilku latach z tych dodatków zostają niemodne i mało przydatne technologie, a sprzęt gra w stereo jak gra.

Osobiście wolałbym zamiast za 22900 (TAKI PRZYKŁAD) wsadzić w dobre stereo za 16000, a amplituner kina kupic za 5000.

 

Byłbym ostrożny z takim stwierdzeniem.

Weźmy przykładowo Yamaha DSP A2 - można nabyć na aukcji za 600 zł.

Proszę teraz znaleźć wzmacniacz stereo, który będzie się równał jakością wykonania i potęgą dźwięku z tą Yamahą. Do 600 zł to możemy znaleźć towary z niemieckiego śmietnika. O nowym w tej cenie można pomarzyć.

 

Oczywiście możemy mówić, że nie lubimy charakteru dźwięku jaki serwuje nam Yamaha, ale ten dźwięk jest wysokiej, bardzo wysokiej jakości jak za powyższą cenę.

Jeśli nie lubimy charakteru Yamahy to Denon AVC3800 - można kupić za 700 zł. Nie znam nic co wykonane jest równie porządnie za tak śmieszną cenę. Jakość dźwięku rewelacyjna. Żaden wzmacniacz za taką kwotę nie zaoferuje takiej potęgi, dynamiki, klarowności i prtzestrzeni.

 

Zgadzam się, że kupowanie nowego amplitunera kina domowego za 20 tyś zł do słuchania stereo nie ma sensu. Jednak kupienie flagowca sprzed kilku lat za sumę max 1500 zł to dobry wybór.

 

Ciężko kupić uzywany sprzet topowy stereo sprzed kilku lat za tak smieszne pieniądze bo mało kto chce się pozbyć dobrego stereo.

Za to ampli kina leca na przysłowiowy pysk. Arcam AVR600, który swego czasu sprzedawany był za 20K dziś mozna kupić za ok. 4000.

Ile w nim technologii na dziś aktualnej…praktycznie nic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Oczywiście, że amplitunery czy wzmacniacze KD są w stanie grać na poziomie wzmacniaczy.

Przykładowo Yamaha DSP A2, Yamaha DSP A1, AX1, AX2, modele Denona z serii AVC - dziś te flagowe maszyny można kupić w okolicach max 1500 zł.

Konstrukcja tych klocków bije na łeb większość wzmacniaczy. Sam zasilacz w Yamaha DSP A2, A1, AX2, AX1 waży tyle co dzisiejsze wzmacniacze - coś około 8-10 kg. Yamaha ładuje kondensatory o pojemnościach 2 x 22000 uF, Denon zależnie od modelu 2 x 15000 do 2 x 33000 uF.

I jeśli ktoś mówi, ze te maszyny nie mają rezerwy prądowej to nigdy nie miał z nimi do czynienia. Tam jest tyle mocy w odsłuchu stereo, że wiele wzmacniaczy po prostu by się zawstydziło.

Te maszyny mają dynamikę, kopa, masywne brzmienie i piękną przestrzeń. Denony serii AVC, przykładowo Denon AVC3800 jak dla mnie pięknie grają przestrzenią w głąb.

 

Ktoś chce nowszych przetworników, nie ma sprawy - zawsze można się podpiąć pod bezpośrednie wejście na gniazdach 5.1 / 6.1 CH Input. Te gniazda to tryb DIRECT z aktywną jedynie regulacją głośności.

 

Co do pre out. Należy sprawdzać w serwisówkach jak owe pre jest skonstruowane. Spotkałem kilka Yamah (niskie modele) i wysokie modele Onkyo gdzie wyjście pre out zrealizowane było na dzielniku napięcia po końcówce mocy! Podpinanie jakiejkolwiek końcówki mocy do takiego wyjścia nie poprawi nam jakości dźwięku.

 

Teoretyzowanie na temat porównań kończy się właśnie w ten sposób: dywagacjami na temat pojemności kondów, ciężaru zasilaczy czy bzdur pokroju "nowszych przetworników". Niestety pobożnymi życzeniami nie da się zmienić rzeczywistości. A szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretyzowanie na temat porównań kończy się właśnie w ten sposób: dywagacjami na temat pojemności kondów, ciężaru zasilaczy czy bzdur pokroju "nowszych przetworników". Niestety pobożnymi życzeniami nie da się zmienić rzeczywistości. A szkoda.

Jak mówi stare przysłowie "z g.a bata nie…" Albo dobrej klasy stereo i osobno kino, albo takie sobie wszystko w jednym.

Oczywiście jeśli to nie ma być ambitne stereo, bez oczekiwań - to i amplituner k.d. zagra bardzo poprawnie.

Ale nic więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do arcam avr 600 -duzo bylo z wadliwym sterownikiem do wentylatorow i duzo ludzi sprzedaje je za granicą za małe pieniądze bo wysoki jest koszt naprawy.a jak ktoś sie nie zna i kupi taki uszkodzony to utopi bo mysli ze wiatraki maja pracować caly czas a tak nie jest

I tu jest odpowiedz dlaczego jest ich wiele na polskim rynku...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do arcam avr 600 -duzo bylo z wadliwym sterownikiem do wentylatorow i duzo ludzi sprzedaje je za granicą za małe pieniądze bo wysoki jest koszt naprawy.a jak ktoś sie nie zna i kupi taki uszkodzony to utopi bo mysli ze wiatraki maja pracować caly czas a tak nie jest

I tu jest odpowiedz dlaczego jest ich wiele na polskim rynku...

Tak jak i innych nie tylko Arcam'a amplitunerów.

AVR750 koszt jeszcze nie tak dawno (dosłownie 2-3 miesiące temu za nowy) 22000. Dziś szansa na odsprzedanie za 9000 graniczy z cudem. Błędów tam nie było konstrukcyjnych.

 

Spadek cen jest domeną amplitunerów. Ich okres życia jest nader krótki (technologiczny) i zamyka się w okresie 4-5 lat.

Dobre stereo będzie zawsze dobrym stereo.

Ale oczywiście dla kogoś szukającego unifikacji i jednego systemu, to jedyna droga dobry amplituner k.d.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O modelu avr750 mówi się ze jest gorszy pod względem jakości dźwięku od avr600 dlatego ten model nie jest bardzo popularny.

Osobiście nie porównywałem a powielam opinie z forum zagranicznych. ..

Osobiście nie wierze w okazję i nie wiadomo czy coś nie jest w porządku z tym amplitunerem

Fakt faktem że ceny leca na leb na szyje jak to mówią. Ja szczerze mówiąc nie kupil bym nowego amplitunera a wolabym uzywany.do tego jak slysze ze ktoś placi 6 tys za srednia polke onkyo rz900 to dopiero kiepska inwestycja

Wydajac taka kase wolalbym juz dołożyć i kupic tego arcama jeżeli wszystko z nim ok.a wtedy masz Royce Royca wśród amplitunerow...-:)

Zresztą ja miałem budżet 6 tys i kupiłem avr 600 i bardzo długo juz nie zmienie amplitunera

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oczywiście dla kogoś szukającego unifikacji i jednego systemu, to jedyna droga dobry amplituner k.d.

 

Nie do końca. Ja mam rozszerzone stereo do KD, front - Infinity RS2b napędza Crest CA 9, tył Krell KAV300i z liniami transmisyjnymi T+A Criterion TMR80.

Przetwornik do muzyki to MDAC podłączony prosto na końcówkę mocy a w filmach za przedwzmacniacz i procesor robi taniutki amplitunerek Anthem MRX310 wraz ze doskonałą korekcją akustyki pomieszczenia. Da się zrobić normalne stereo + KD? Da się, jak amplituner się zestarzeje to tylko jego się wymieni i bynajmniej nie musi mieć nie wiadomo jakiej mocy bo i tak wykorzystuje w nim jedynie przetworniki i pre.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O modelu avr750 mówi się ze jest gorszy pod względem jakości dźwięku od avr600 dlatego ten model nie jest bardzo popularny.

Osobiście nie porównywałem a powielam opinie z forum zagranicznych. ..

Osobiście nie wierze w okazję i nie wiadomo czy coś nie jest w porządku z tym amplitunerem

Fakt faktem że ceny leca na leb na szyje jak to mówią. Ja szczerze mówiąc nie kupil bym nowego amplitunera a wolabym uzywany.do tego jak slysze ze ktoś placi 6 tys za srednia polke onkyo rz900 to dopiero kiepska inwestycja

Wydajac taka kase wolalbym juz dołożyć i kupic tego arcama jeżeli wszystko z nim ok.a wtedy masz Royce Royca wśród amplitunerow...-:)

Zresztą ja miałem budżet 6 tys i kupiłem avr 600 i bardzo długo juz nie zmienie amplitunera

AVR850 klasa G…brzmienie coś z okolic A39 (minimalnie nawet odstaje od A39).

Wiec źle nie jest…ale za te pieniądze do stereo?

 

Nie do końca. Ja mam rozszerzone stereo do KD, front - Infinity RS2b napędza Crest CA 9, tył Krell KAV300i z linie transmisyjne T+A Criterion TMR80.

Przetwornik do muzyki to MDAC podłączony prosto na końcówkę mocy a w filmach za przedwzmacniacz i procesor robi taniutki amplitunerek Anthem MRX310 wraz ze doskonałą korekcją akustyki pomieszczenia. Da się zrobić normalne stereo + KD? Da się, jak amplituner się zestarzeje to tylko jego się wymieni i bynajmniej nie musi mieć nie wiadomo jakiej mocy bo i tak wykorzystuje w nim jedynie przetworniki i pre.

Unifikacja czyli jak najmniej i wszystko w jednym, Twoja propozycja to kilka elementów - to już nie unifikacja.

Ale sama w sobie ciekawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie załapałem że chodzi o all in one... :)

 

OK:) A pytanie też dotyczy TOPOWYCH, więc odpowiedz brzmi - szkoda kasy na NOWE topowe amplitunery do stereo.

Jeśli już to tylko uzywane jak najnowsze modele lub jak najlepszy wzmacniacz stereo + dobre kino do kilku tysięcy złotych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zwrotem - uzywane i jak najnowsze to bym się zastanowil...

Bardziej ujal bym to -używane i jak najlepsze...

 

-:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zwrotem - uzywane i jak najnowsze to bym się zastanowil...

Bardziej ujal bym to -używane i jak najlepsze...

 

-:)

 

By pogodzić wszystkich: uzywany, najlepszy model danej firmy i jak najnowszy ;)

 

Na dziś takie modele które warte są zastanowienia do stereo to:

Arcam: AVR450/AVR750

Cambridge Audio: Azur 751R

 

Zapewne jakieś inne marki też. Ja obstawiam do stereo powyższe modele.

Unikać AVR380/AVR600.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego unikać avr600 ?

Sam opisałes w poprzednim poście, że mozna się naciąć.

Tam było podobno kilka wad. Osobiście miałem zbyt krótko AVR600 by dziś o niej pisac źle, dobrze w kontekście kina jak najbardziej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.