Skocz do zawartości
IGNORED

Ustawa antyaborcyjna


Keef'98

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

ale widać że poparcie dla aborcji maleje. 27 lat pracy lewackich organizacji nad Polską na marne .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam post wyzej i wcześniej to tylko przypomina mi się ze wyborców Pis mijam nie tylko na schodach w markecie..

Dlatego nasz kraj jest tak podzielony.

Powinno się dla Was stworzyć coś na wzór Korei pln. Możecie przy przeprowadzce zabrac cały Pis ze sobą. Nie będzie Wam potrzebna zadna inna koalicja w waszym piekle a my tj cała reszta odetchniemy z ulgą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyznawców absolutnego zakazu aborcji zapytam.

Co powiecie rodzinie w tym dzieciom matki która umarła przez zagrażającą jej życiu, kolejna ciaże, gdyby się okazało ze Peniskopatu propozycje przegłosował Pis..?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku! Poronienia na ogół nie są winą czynów kobiety.

Zresztą za przeproszeniem żaden mężczyzna nie powinien potępiać decyzji kobiet związanych z antykoncepcją czy przerwaniem ciąży.

Do Shreka.

Czytaj mnie ze zrozumieniem, nie jako feministka, ale jako Keef - OK ? Dzięki śliczne.....

 

Powtórzę raz jeszcze, jestem na zdecydowane nie traktowaniu aborcji jako zastępczej antykoncepcji - zrozumiałaś ???

Zgodnie z prawdą napisałem tylko iż nie wiem co słynna piguła wywołuje, nie jestem ginekologiem, znam tylko z prasy efekt końcowy - brak dziecka.

- ale sens mojej wypowiedzi chyba jest jasny: piguła nie może zastąpić mózgu... Czy bardziej dosadnie: myślimy przed stosunkiem, nie po.

A i droga Keef, przez wieki właśnie za pomocą poronień kobiety pozbywały się niechcianych płodów, zajmowały się tym też.... kobiety ;)

...

 

A co do tego iż żaden mężczyzna .......... Większego idiotyzmu nie słyszałem, a nie, właśnie napisałaś rzecz na poziomie zwolenników całkowitego zakazu aborcji.

Pomyśl czemu....sama

 

P.S.

@kulawy24 a kto Ci broni być dobrym ojcem i zapewnić taki byt rodzinie, żeby Twoje dzieci mogły na jakimś forum napisać iż są z bogatego domu ???

Lepiej samemu zarobić na krowę, czy lepiej zabić krowę sąsiada ???

Co jest bardziej chrześcijańskie ???? Nie piszę katolickie.......

 

P.S. 2 Od razu też napiszę iż jestem za pełnym wykorzystaniem nauki w pomocy w zajściu i urodzeniu dziecka. I o ile państwo na to stać powinno pomagać. Jeśli nie stać - trudno. Będzie to jeden z wielu przywilejów ludzi zamożnych. Nie najmniejszy, nie największy. I zanim mnie zaatakujecie - sorry nie ja zbudowałem ten świat.

Ale w żadnym wypadku państwo nie może zabraniać wykorzystania nauki w leczeniu i pomaganiu człowiekowi.

Jedno średniowiecze starczy... Chociaż właśnie dzięki PO, a nie PIS-owi mamy takie kwiatki jak operację za lat 4, do której wiadomo iż pacjent nie dożyje, a jak dożyje to już jako kaleka...

Ops, mam nadzieję iż nikomu światopoglądu w tym momencie nie zburzyłem ;-P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam post wyzej i wcześniej to tylko przypomina mi się ze wyborców Pis mijam nie tylko na schodach w markecie..

Dlatego nasz kraj jest tak podzielony.

Powinno się dla Was stworzyć coś na wzór Korei pln. Możecie przy przeprowadzce zabrac cały Pis ze sobą. Nie będzie Wam potrzebna zadna inna koalicja w waszym piekle a my tj cała reszta odetchniemy z ulgą.

 

Nie mieszaj ludzi PiSu z konserwatywnymi liberałami.

 

@kulawy24 a kto Ci broni być dobrym ojcem i zapewnić taki byt rodzinie, żeby Twoje dzieci mogły na jakimś forum napisać iż są z bogatego domu ???

Lepiej samemu zarobić na krowę, czy lepiej zabić krowę sąsiada ???

Co jest bardziej chrześcijańskie ???? Nie piszę katolickie.......

 

Nie o to idzie. Ludzie z bogatych domów najczęściej nie mają czasu dla dzieci, bo dużo pracują. Dzieci robią więc co chcą i potem nic dziwnego, że dziewczyna puszcza się od 15 roku życia i na gwałt potem matka musi załatwiać jej skrobankę. Liberalizm światopoglądowy w tej kwestii to głupota. Nie podoba mi się tylko, że nie ma edukacji na tym polu, żeby ludzie wiedzieli co zrobić, aby aborcja nie była potrzebna. I pamietajcie, nic nie zastąpi zdrowego rozsądku.

 

I pamiętajcie, lewacy jakby doszli do władzy to zalegalizowaliby aborcję na życzenie bez pytania, a prawica mimo, że ma większość musi się na kogoś oglądać.

 

kulawy

 

 

80 i 70% za aborcją w przypadku zagrożenia życia i gwałtu.To mało?Dla mnie wystarczy.

 

Odnośnie gwałtu jestem przeciw, co to dziecko winne, niech matka je urodzi. Dwa pozostałe przypadku od biedy można pozostawić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mi się spodobał ten "zdrowy rozsądek", kulawy Kolego.

 

Taaa... Impreza, ciutek alkoholu, feromony lotajo w powietrzu aż tłoczno, pierwsza wymarzona miłość, te sprawy.

 

Nie rozśmieszaj mnie.

 

A do Ogra:

Już Kazimierz Imieliński pisał o pannie, która całując się pewnego upojnego wieczora z nagle zaprzyjaźnionym lubym, cały następny dzień spędziła w Popradzie zanurzona po pępek (traf chciał, że właśnie objawiła się pierwsza w jej życiu święta menstruacja).

 

Myślisz, że cokolwiek się zmieniło?

Nic w kwestiach biologii; w sprawach technicznych zapewne tak, za sprawą diabelskich stron xxx.

 

Nie pisałbym tego, gdyby nie fakt, że znam lekarza (ginekolog położnik), który miewa pogadanki w szkołach.

Gdy po przyjściu do domu wspomni niektóre pytania zadane przez pannice - resztki kudłów ze łba drze i mamrocze: "ten świat idzie na zatracenie".

 

 

A tu w planach plany poyebów, by za spiralkę - kryminał.

 

A raz tak kopnąć w tluste dupska ten rozwydrzony Epidiaskop! Zaraz by kraj znormalniał.

 

Pozdro.

Jacek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym którzy mówią, że żyjemy w państwie wyznaniowym polecam zapoznać się z "polityką" niektórych państw muzułmańskich... Jeśli jakimś sposobem w Europie Chrześcijaństwo upadnie, to jego miejsce zajmie Islam. Laickość jest utopią. Niech ktoś wskaże państwo, które jest w pełni laickie i w tej formie przetrwało kilkaset lat i ma się dobrze...

 

Co do gwałtu, to czemu poczęte wskutek niego dziecko ma otrzymać karę śmierci a sprawca gwałtu "dwa lata w zawiasach"? Odpowiednie i przede wszystkim nieuchronne kary skutecznie odstraszą potencjalnych gwałcicieli.

 

Osobiście jestem za dopuszczalnością aborcji tylko w przypadkach, gdy ciąża zagraża życiu matki. Podobnie jak moralne prawo do zranienia bądź zabicia kogoś mamy tylko w wypadku obrony przed napastnikiem.

 

Uprzedzając zarzuty wypowiadających się tu osób, nie należę do wyborców PiSu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewacy jakby doszli do władzy to zalegalizowaliby aborcję na życzenie bez pytania,

 

I zrobi to, możesz być spokojny.

 

Ciągle mieszasz dwie sprawy. Prawo do aborcji nie oznacza obowiązku aborcji. Jeśli ktoś jest jej przeciwny - nie musi się jej poddawać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na wszelki wypadek idź do kościółka i wyspowiadaj się z wieczornej masturbacji.

 

Tobie ulży a i ksiądz się uchacha.

 

Naprawdę twierdzisz, że aborcja to kara śmierci dla zygoty?:-)

 

Coraz śmieszniej w tym kraiku, zarządzanym przez Kawalera, Epidiaskop i Długopisa.

 

Ps - to do Marcina było; Bobcat mi wszedł w paradę.

Zresztą absolutnie i oczywiście się z Bobcatem zgadzam:

Niech sobie katolicy, katoliczki i inne takie dziwne osoby - będą w ciąży, rodzą, chrzczą i inne gusła wyczyniają.

 

Ale od ludzi, nieuznających plemnika w jaju za człowieka - wara.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując

99% piszących tu jest za ograniczoną zgodą na aborcje ??? (czyli gwałt, zagrożenie zdrowia i życia matki, kalekie dziecko, itd.)

I zerowe poparcie do aborcji jako środka antykoncepcyjnego ???

I jeden 1% całkowity zakaz

Mylę się ???

 

@marcin316

Nie wiem czy masz dzieci, czy to przed Tobą, ale idąc twoim Tokiem rozumowania, czemu kobieta całe życie patrząc na dziecko ma mieć przed oczami sceny gwałtu ???

Czemu skazujesz jeśli jest mężatką, męża na to samo ???

Jak myślisz ile czasu nastąpi do momentu rozpadu małżeństwa i rozwodu ???

 

Polska jest państwem wyznaniowym, owszem można napisać i w państwie majów było jeszcze gorzej bo ofiary z ludzi składali...

Tylko to jest Kolego zwykłą demagogia godna co najwyżej polskich polityków, a nie szacownej bocznicy - trzymaj fason Waść

 

Serdeczności....

 

P.S. A kościół niech tak robi dalej, a będą za parę lat z kościołów robić dyskoteki, nie przez antyklerykalizm, tylko przez brak wiernych....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym którzy mówią, że żyjemy w państwie wyznaniowym polecam zapoznać się z "polityką" niektórych państw muzułmańskich... Jeśli jakimś sposobem w Europie Chrześcijaństwo upadnie, to jego miejsce zajmie Islam. Laickość jest utopią. Niech ktoś wskaże państwo, które jest w pełni laickie i w tej formie przetrwało kilkaset lat i ma się dobrze....

I właśnie powoli zbliżamy się do rozwiązań stosowanych w tych państwach.

Możesz wskazać jakiekolwiek państwo (nawet religijne), które przetrwało kilkaset lat i ma się dobrze? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acz jeśli chodzi o bonusy dla kościoła od polityków, tu jestem spokojny - miliardy złotych z pieniędzy podatników będą płynąć jak płynęły.

Po prostu im większe zera w polityce tym głos z ambony cenniejszy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Aborcji na życzenie chcą tylko lewaki i dzieci z dobrych domów. Ich puste głowy od bycia bogatymi lemingami nauczyły się lewackiego braku odpowiedzialności i chcą się pier................... bez żadnych konsekwencji. A tak nie ma. Aborcja to zabójstwo i koniec. Co winne dziecko, że matka padła ofiara gwałtu. To jest współczesna eugenika z Adolfa Hitlera wzięta. Lewica to by tylko chciała zabijać, kiedyś mordowali komuniści, a teraz lewacy. Jak to JKM mówi, z gwałtu może powstać ładne dziecko,a z pogwałcenia logiki zawsze potworek. Ludzie opamiętajcie się.

 

Ja to uważam, że wszystkich zwolenników aborcji za ludzi niegodnych nazywania ludźmi, wysyłajcie sobie te wieszaki i tak to nic nie da.

 

A poza tym sadzę, że UE powinna zostać zniszczona.

Co rozumiesz przez określenie dziecko z dobrego domu? Dziecko inteligencji czy jak?

W krajach, gdzie edukacja seksualna jest na dobrym poziomie (ludzie urywają antykoncepcji, a nie octu) odsetek usuwania ciąży z niechcianym dzieckiem jest znikomy.

Ciekawe co byś mówił, gdyby ktoś Co zgwałcił partnerkę, ciekawe czy chciałbyś wychować takie dziecko i czy chciałbyś, aby się urodziło.

A Korwinek niech nie mówi o kobietach, bo to szowinistyczna gnida.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę twierdzisz, że aborcja to kara śmierci dla zygoty?:-)

 

Ale od ludzi, nieuznających plemnika w jaju za człowieka - wara.

 

Kiedy zatem powiedzieć można o kimś, że jest człowiekiem? Dopiero po porodzie? Zapytaj którejkolwiek matki w ciąży, czy to co nosi jest według niej człowiekiem czy nie.

 

Historia pokazuje, że kiedyś Murzynów nie uważano za ludzi i można ich było w zgodzie z prawem traktować gorzej niż zwierzę... Wówczas też mówiono: wara... to nasze prawo bo to mój niewolnik i mogę z nim zrobić co zechcę.

 

Nie wiem czy masz dzieci, czy to przed Tobą, ale idąc twoim Tokiem rozumowania, czemu kobieta całe życie patrząc na dziecko ma mieć przed oczami sceny gwałtu ???

Czemu skazujesz jeśli jest mężatką, męża na to samo ???

Jak myślisz ile czasu nastąpi do momentu rozpadu małżeństwa i rozwodu ???

 

Myślę że zabicie dziecka w takiej sytuacji nie jest rozwiązaniem i na pewno nie "poprawi samopoczucia" po gwałcie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zerowe poparcie do aborcji jako środka antykoncepcyjnego ???

 

Aby móc użyć słowa "zerowe" musiałaby istnieć sytuacja, gdzie absolutnie NIKT nie popiera. Otóż taka sytuacja tutaj nie występuje. Albowiem ja popieram.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Impreza, ciutek alkoholu, feromony lotajo w powietrzu aż tłoczno, pierwsza wymarzona miłość, te sprawy.

To może znieśmy karalność spowodowania śmiertelnego wypadku przez młodzież wracającą z dyskoteki Bolidem Młodzieży Wiejskiej? Oni też są usprawiedliwieni buzującymi emocjami.

 

Takie coś zresztą funkcjonowało w mitologizowanej przez niektórych sanacyjnej Przedwojnie, upojenie alkoholowe sprawcy wypadku drogowego było okolicznością łagodzącą jako że biedaczek miał ograniczoną zdolność kierowania swoim postępowaniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zatem powiedzieć można o kimś, że jest człowiekiem? Dopiero po porodzie?

 

Tak.

 

Myślę że zabicie dziecka w takiej sytuacji nie jest rozwiązaniem

 

Nie można używać słowa "zabicie" przed urodzeniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem absolutnie przekonany, że wcześniej lub później wklepiesz w klawiaturę Hitlera lub Czarnucha.

Myślałem jednak, że później i że argumentów ci nie zbraknie.

Miłego dnia.

 

... odszedł, nucąc pod nosem piosenkę Pythonów o świętej spermie.

 

 

Ps - od jakiegoś czasu ze zdumieniem czytam Twoje opinie, Kolego misiomor.

Ze zdumieniem i smutkiem.

Jeszcze nie tak dawno temu byłeś rozsądniejszy i AŻ takich głupot byś nie wypisywał.

Ot, czas nie pyta; nie stoi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączmy do protestu:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobowiązania przedwyborcze trzeba realizować.To była tylko kwestia czasu kiedy temat zaistnieje.

To nie żadne zobowiązania, to niezwykła głupota.

 

...

A w ogóle po co te ustawy?

Czytacie jakie to bzdety wymyślają?

 

Dobre prawo trwa dziesięcioleciami.

Zmienność prawa oznacza jedynie wewnętrzne tarcia.

Za chwilę PIS zacznie grzebać przy skrobankach, in vitro...

...

i

Podstawowy błąd PIS`u to zapowiedzi grzebania w tych całych Smoleńskach... Zaraz zacznie się gadanie o partnerstwach, skrobankach, in vitrach...

Tym Pisiory przegrają...

 

Dołączmy do protestu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dołączamy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można używać słowa "zabicie" przed urodzeniem.

 

Czyżby?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby czyżyk?

Za moich czasów szkolnych - zygota trochę inaczej wyglądała. Nie manipuluj, Jacuś.

Bo to mocno żałosne, co wyprawiasz.

 

Ps - same Jacki, cholera.

To do xniwaxa było.

 

Pozdro - jacek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.