Jump to content
IGNORED

KSS-240A - Aktualnie dostępne zamienniki

Michał_62501

Recommended Posts

Muszę zakupić nowy laser do mojego CDP-790. Mam pytanie czy może kupił już ktoś zamiennik np. na Allegro i może coś o nim powiedzieć?

Znalazłem dwie najbardziej popularne aukcje:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Wiele razy było to już poruszane. I ciągle będzie. Też miałem tego rodzaju problem. Poczytaj sobie wątki,które rozpocząłem na audiostereo:Odtwarzacz CD,jaki wybrać?,(z 12.12.2015r.) Części zamienne odtwarzaczy CD,(z 30.12.2015r.) Laser,części do odtwarzacza CD Sony ES,(z 03.02.2016r.) Teraz już wiem trochę więcej. Szczegóły dla Ciebie i innych zainteresowanych proszę kierować na moją skrzynkę.

wiem nie powiem, wtajemniczeni na priv

brzmi jak hasło werbunkowe na jelenie...

Ale pomijając to, stare lasery są nieprodukowane z pełną premedytacją, jak z pełną premedytacją nie są sprzedawane prawa do ich produkcji, nie są sprzedawane nawet za ciężką kasę.

Czemu ? A temu iż dla producentów tych kultowych odtwarzaczy z przed lat są one problemem. Pokazują po prostu mizerię tego co jest obecnie w sprzedaży.

Także producenci dają na mszę żeby zeszły z tego świata co do sztuki...

A wszelkie bajki iż ktoś gdzieś wynalazł cudowny lek reanimujący nasz kochany CD radzę włożyć między bajki - żeby później nie płakać...

Na forum ktoś opisywał , że orginały mają powłokę "niebieską " antyrefleksyjną i że są lepsze niż podróbki , które mają soczewke "białą "

Niby oryginal ma większą soczewke, niebieskawą i 3 przetloczenia na obudowie.

tak mają schodki, napis Sony, metalowe tulejki, itd.

A serio (bez urazy Koledzy proszę) Ci co puszczali podróbki też czytają fora..... ;-P

Ponieważ kiedyś intensywnie szukałem CD dla siebie to mam w kolekcji takie laserowe podróbki iż każdy na forum łyknie je jako oryginał. Ba mają koszerne pudełeczka łącznie z nieśmiertelnym: made in Japan....

Te z linków Kolegi Michała to przy nich wyglądają jak wprawki 7-latka... ;P

Mam do sprzedania oryginalny , używany kilka godzin taki laser

Hidden Content

Oryginał za 50zł ?

Ponoć są dostępne oryginały za 350zł ale czy to są oryginały made in Japan ?

Takich używanych oryginalow to ja mialem cały worek po demontażu. Problem w tym ze jak wyjmiesz np z Sony to juz Denon na tym może nie odpalic i na odwrót. Do tego 120zl z nie wiadomo jakim przebiegiem. Sprawny CD na KSS-240 można juz kupić za 50zl. Istny biznes, tylko skupywac graty i sprzedawać lasery po 120zl. Pff.

?👈

Standard to jest twoje pajacowanie .

Jakie argumenty ?

W aukcji jest wyraźnie napisane jaki jest stan i przebieg lasera .

Oczywiście ty takie miałeś . Kupowałeś odtwarzacze po 600zł żeby demontować lasery i do worka wrzucać . Pewnie je później wstawiałeś do CD Denona które sprzedawałeś po 300zł .

Fajne hobby . Skupowanie odtwarzaczy i trzymanie laserów worku , pomijając ten worek bo chyba na tyle mało rozgarnięty nie jesteś żeby w nim trzymać tak delikatne i podatne na uszkodzenie elementy .

Sprawny CD na KSS-240 można juz kupić za 50zl. Istny biznes, tylko skupywac graty i sprzedawać lasery po 120zl. Pff.

Tak robisz , to wiedzą ci co cie znają .

Kupisz szrot , podkręcisz , podmalujesz i na all..

Za ten odtwarzacz dałem 600zł . Zgnieciona obudowa , bez pilota i paru elementów obudowy ale nieużywany i kupiony dla tego lasera żeby mieć pewność że jest oryginalny i nieużywany .

Dlaczego sprzedaję też jest napisane .

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.