Skocz do zawartości
IGNORED

Pilne czy CA Azur 540A zagra podobnie, lepiej niż ca A500 ?


Michał Lioncourt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie błąd w tytule chodzi mi o CA 550A nie 540A

 

Mam okazję kupić CA Azur 550A za 600 zł 6 msc GW

 

Wcześniej miałem pożyczony CA A500 i w pełni mi odpowiadał brzmieniowo

 

Niestety nie mogę trafić w dobrym stanie tego modelu i zastanawiam się nad Azur 550A

 

Mam mętlik w głowie testy 550A są pozytywne ale na forum jest kilka negatywnych opinii niestety porównania do A500 nie znalazłem

 

Głośniki Koda CV65

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się być dobra cena. Jeśli podobało co się takie brzmienie to możesz go brać. W sumie w tej kwocie na gwarancji nie znajdziesz nic cirkawszego.

 

A z czym u ciebie grały wcześniej te kody?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw Denon DRA335R był oki puki nie pożyczyłem na kilka msc Cambrige Audio A500 z nim grały najlepiej dużo lepiej niż denon a teraz miałem ampli od zestawu yamaha pianocraft brakowało mu mocy modelu nie pamiętam już go nie mam

 

Szukałem CA A500 i trafił się ten Azur 550A w dobrej cenie oferta sklepu audio z allegro używany

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszedł wzmacniacz tragedia brzmi jak micro wieża sony którą chwilowo podpinałem suchy cyfrowy dźwięk gra gorzej niż wzmacniacz od pianocraft który mimo poboru rzędu 180 W miał dużo więcej dynamiki

 

Jestem załamany 600 zł to dla mnie spora kwota kasa w błoto

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki te same dziś testowałem go też u sąsiada z monitor audio RX2 również grał fatalnie bardzo jasny i płaski dźwięk.

 

Porównywałem go z dwoma innymi wzmacniaczami audiolab i lampowy modeli nie znam wypadł przy nich bardzo słabo.

 

Sąsiad się przekonał że jednak jego audiolab nie gra tak jasno jak myślał :)

 

A500 grał zupełnie inaczej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiolab gra jasno,

może coś jest nie tak z tym wzmakiem? Czy poziom niskich tonów jest zadowalający? Wystawiłeś go już na sprzedaż?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odesłałem go do sklepu i czekam na przelew nie był raczej uszkodzony on chyba tak gra płasko może wymaga innych głośników nie wiem. Był u mnie na odsłuchu właściciel CA 640A i też podobnie mówił o swoim wzmacniaczu może ta seria Azur tak ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego CA.. może jakiś Rotel 930 840 lub wyżej powinno grać lepiej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubię słuchać.. oglądać.. czytać.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe serie CA to ogromny krok w tyl, graja wlasnie tak jak opisales, swiszcza i piszcza, do tego basu w nich nie uswiadczysz. CA 500 to

 

 

S4Home... kolejny uzytkownik podpowiada nie majac pojecia o czym pisze. Wstyd, mam nadzieje ze sklep nie bedzie robil zadnych problemow ze zwrotem, w przeciwnym wypadku dzieki "Branzy" wtopisz 6 stow. Przy okazji, Audoilab nie gra jasno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rozplenienie się Kambodży trzeba winić HiFiM. Przez wiele lat wciskali ten kit jako cud-miód. Żona miała przez krótki czas cały zestaw (łącznie z dodatkową końcówką). Badziewie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tamten bez problemu oddałem

 

Teraz mam okazję kupić A5 tanio i się waham są opinie że to to samo co a500 tylko bez pilota ale też że to inny zupełnie inny wzmacniacz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz Cambridge Audio A 500+pilot

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Cambridge Audio P500+C500

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kupiłem A5 bo był na miejscu i z możliwością odsłuchu u mnie i sprawdzenia.

Widziałem tamten A500 ale nie było opcji allegro i cena z uszkodzonym włącznikiem za wysoka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest dużo lepiej :) czy tak samo jak A500 nie jestem pewien dużo czasu minęło odkąd oddałem A500 aczkolwiek są tak samo zbudowane więc raczej grają podobnie.

znalazłem w sieci foto A5 v2 i to już zupełnie inne konstrukcja ja mam wersję pierwszą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.