Skocz do zawartości
IGNORED

Pioneer SX-N30


1piotr13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam amplituner jak w temacie. Gra on ze starymi Tannoyami M1 + subwoofer Harman Kardon. Nieźle to gra ale chciałbym kupić nowsze kolumny podstawkowe. Myślałem o nowych Tannoyach 7.2 lub o Dali Zensor 3. Pokój 15m, muzyka praktycznie każda. Lubię jak muzyka gra trochę dynamicznie, nieprzesadzone tony wysokie ale obecne, dobra separacja instrumentów oraz przejrzysta scena. Dużo osób pisze pozytywnie o Dali Zensor 3 ale natknąłem się równierz na opinię że są za nudne, zero polotu itp. Może macie jakieś inne propozycje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj na Zensor 3. Dźwięk na pewno nie jest dynamiczny. Są to jedne z niewielu kolumn, które po podłączeniu do mojego Sony TA-F444ES powodowały, że usypiałem. Z Marantzem było lepiej, ale dźwięk nie w moim stylu. Jakiś taki wolny. Do tego charakter basu mi się nie podoba. Czasami jest twardy, jakby ktoś pudło z plastyku okładał no a czasami jest jak z subwoofera. Lubię miękki bas jak w kolumnach wintage z głośnikami niskotonowymi >niż 20cm. Ogólnie to nie moja bajka a w prasie chyba przegięli z recenzjami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że Dali zensor 3 są bardzo udane, potrafią zawstydzić nie jedne nieco droższe. Z dobranym wzmacniaczem, nie koniecznie zaraz drogim potrafią łądnie zagrać i mieć niezłego kopa.

Tylko po prostu źle zgrał się z soniakiem, Piotr57832 bo nie sądzę, że brałeś soniaka na odsłuchy do salonu audio i zgrywałeś z różnymi kolumnami.... Gdyby tak było to trafiłbyś na bardziej pasujące kolumny do soniaka, ale niekoniecznie lepsze jako takie.

Dali 3 w 15m kw jak ulał, kolega ma w 20 i też jest bardzo dobrze .

Weź pod uwagę, że to Pioneer ma ostre wysokie tony, a bas jest dość przeciętnie wypełniony, niestety.

Czy Dali będą dobrym wyborem, może ? Może quantum 673 dobrze się zgra, jakieś Polk, Paradigm. Z Klipschem, Jbl, mimo, że dynamicznie może być bardzo ostro i anlitycznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.