Jump to content
IGNORED

Wyprzedaż garażowa ;)

pdi90

Recommended Posts

Szanowne grono!

Jako, że zrodziła się przede mną możliwość zainwestowania środków z dość dobrą stopą zysku, postanowiłem wysprzedać nieużywane przeze mnie "zabawki" - nie tylko audio. Wszystkiego sukcesywnie będzie przybywać, więc obserwujcie i wpadajcie co pewien czas (w weekend planuję powrzucać więcej) ceny do rozsądnych negocjacji - zawsze mile widziany odbiór osobisty (centralna Polska, więc nie powinno być problemu).

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/3SXr/

W razie pytań, piszcie na PW.

Audio pasjonaci - łączmy się w siłę! :)

Fajny wątek, myślę że każdy co jakiś czas ma coś do sprzedania. Ja mam sporo fajnych rzeczy których nie używam i chomikuje bo po prostu nie chce mi się męczyć z allegro.

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Fajny wątek, myślę że każdy co jakiś czas ma coś do sprzedania. Ja mam sporo fajnych rzeczy których nie używam i chomikuje bo po prostu nie chce mi się męczyć z allegro.

Ja z allegro rezygnuje całkowicie. Wystawianie tam czegokolwiek prywatnie mija się z celem. Koszty wystawienia są zbyt wysokie. Wolę sprzedać taniej, lokalnie lub przez jakieś forum tematyczne, czy darmowy serwis ogłoszeniowy. :)

Audio pasjonaci - łączmy się w siłę! :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.