Jump to content
IGNORED

mini wieże z funkcją karaoke

Algi Zid

Recommended Posts

Hello.

Potrzebny help ludzi w temacie.

Otóż potrzebuje na prezent mini wieżę z funkcją karaoke. Mówiąc szczerze walczę już od miesiąca z tym tematem.

Wybór padł na Samsunga MX-H730 ewentualnie 630, sprzęt już był praktycznie kupiony w mediamarkt, ale po zakupie okazało się że to wystawowy egzemplarz (rysy/otarcia etc), także straciłem 14dni na zwrot pieniędzy.

Następnie z braku laku wybór padł na Philipsa BTD7170, tym razem w saturnie. Niestety znowu porażka, po otrzymaniu sprzętu okazało się że to fabryczny bubel (pomimo fabrycznego pakowania, odprysk lakieru na gałce regulacji głośności oraz uszkodzony dźwięk, zniekształcenie vocalu i jakiś straszny pogłos, na max mój telewizor gra głośniej) Jak się później okazało ten model z tego słynie. Całe szczęście że zakup online to zwróciłem i czekam na zwrot pieniędzy.

Trzeciego podejścia nie robię bo nie mogę nic znaleźć co ma funkcje karaoke i wejście na mikrofon. Także może ktoś może pomóc i rzucić jakiś pomysł?? Jakie dostępne modele mają wejście na mikrofon?? Budżet do 1000zł/prezent dla 9latki.

Wymagania oprócz karaoke, bluetooth i usb.

PS. Odpustowo plastikowy blaupunkt z mikrofonem odpada, bo to jakiś śmieszny bazarowy sprzęt.

Z góry będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.