Skocz do zawartości
IGNORED

mini wieże z funkcją karaoke


Algi Zid

Rekomendowane odpowiedzi

Hello.

Potrzebny help ludzi w temacie.

Otóż potrzebuje na prezent mini wieżę z funkcją karaoke. Mówiąc szczerze walczę już od miesiąca z tym tematem.

Wybór padł na Samsunga MX-H730 ewentualnie 630, sprzęt już był praktycznie kupiony w mediamarkt, ale po zakupie okazało się że to wystawowy egzemplarz (rysy/otarcia etc), także straciłem 14dni na zwrot pieniędzy.

Następnie z braku laku wybór padł na Philipsa BTD7170, tym razem w saturnie. Niestety znowu porażka, po otrzymaniu sprzętu okazało się że to fabryczny bubel (pomimo fabrycznego pakowania, odprysk lakieru na gałce regulacji głośności oraz uszkodzony dźwięk, zniekształcenie vocalu i jakiś straszny pogłos, na max mój telewizor gra głośniej) Jak się później okazało ten model z tego słynie. Całe szczęście że zakup online to zwróciłem i czekam na zwrot pieniędzy.

 

Trzeciego podejścia nie robię bo nie mogę nic znaleźć co ma funkcje karaoke i wejście na mikrofon. Także może ktoś może pomóc i rzucić jakiś pomysł?? Jakie dostępne modele mają wejście na mikrofon?? Budżet do 1000zł/prezent dla 9latki.

Wymagania oprócz karaoke, bluetooth i usb.

 

PS. Odpustowo plastikowy blaupunkt z mikrofonem odpada, bo to jakiś śmieszny bazarowy sprzęt.

 

Z góry będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.