Skocz do zawartości
IGNORED

"Afera Panama Papers."


Gość Włodzimierz_55692

Rekomendowane odpowiedzi

Twoje fobie mnie nie interesują.

no patrz a ja musze to czytac a tez mnie nie interesuja.

 

Uważacie, że postępujecie dobrze i nie interesuje was w ogóle, że działacie na szkodę ogółu społeczeństwa. Wystarczy, że jego przyłapie na tym procederze przyłapie państwo, a on ciebie i już obaj podnosicie larum, ze zostaliście okradzeni. Prz tym o optymalizacji podatków potraficie mądrzyć się obaj. Ale po należne wam świadczenia ze strony państwa upomnicie się bez najmniejszych skrupułów.

to jest dosc proste.Nie ma takiego bandyty jak panstwo.

 

ktore robi co chce z pieniedzy nie swoich zachowujac sie jakby samo zarobiło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

no patrz a ja musze to czytac a tez mnie nie interesuja.

 

to jest dosc proste.Nie ma takiego bandyty jak panstwo.

 

ktore robi co chce z pieniedzy nie swoich zachowujac sie jakby samo zarobiło.

 

Polska państwem bandyckim - co powiesz o USA lub Izraelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj robicie to samo, okradacie innych, bo bogacicie się nie odprowadzając należnego państwu podatku

Otóż robi tak większość naszego społeczeństwa, a kto tak nie robi to albo super ustawiony, albo frajer. A do frajerów np. nasz prezydent nie należał, dopóki był umiarkowanie ustawiony, ale nie super ustawiony.

 

A co do mnie, to od dłuższego czasu nie mam żadnego pracodawcy. Niech interpretacja na własne kopyto nie zastępuje Ci rozumienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam wlaczyc z panstwem w postaci gornikow, urzednikow, policjantow,rolnikow, sedziow etc to musze miec srodki.Jakos panstwo ma w dupie moje uwagi.I wice wersa.

 

i tyle.

 

a ja bede myslal po nocach czy roznice 2% oddac prokuratorowi czy zachowac dla siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska państwem bandyckim

jak większość innych państw zajmuje się legalną grabieżą swoich obywateli. Tylko jedne państwa (podobnie jak mafiozi) grabią mniej, inne więcej. Jedne w zamian za zagrabione dają więcej, inne mniej. (Lepiej lub gorzej chronią swoje dojne krowy).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z bandyta mozesz sie dogadac, ustalic a nawet przeprosic.z bandyta panstwowym nie masz szans.

 

wide biegajace ci..y z US wyrywajace paragony fiskalne z rak sprzedawcow

 

a jak nawet sprzedawca zaoszczedzi na tych paragonach 500 dla dzieci ktore posiada i ktore pojdzie na to samo co obecnie, to jest to niemozliwe bo te 500 musi dac mu panstwo.

 

przez czterech urzednikow i jednego ministra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

Otóż robi tak większość naszego społeczeństwa, a kto tak nie robi to albo super ustawiony, albo frajer. A do frajerów np. nasz prezydent nie należał, dopóki był umiarkowanie ustawiony, ale nie super ustawiony.

 

A co do mnie, to od dłuższego czasu nie mam żadnego pracodawcy. Niech interpretacja na własne kopyto nie zastępuje Ci rozumienia.

 

Płaczliwie bredzisz. Poza tym nie pisałeś, że jesteś na bezrobociu. Teraz ze swoja moralnością pewnie bez skrepowania pójdziesz do państwa po bezrobocie i będziesz psioczył, ze mało dostajesz. A dostajesz za mało, bo państwo okradał twój pracodawca i ty też okradałeś. Ciągle winne jest państwo tylko nie my.

 

jak większość innych państw zajmuje się legalną grabieżą swoich obywateli. Tylko jedne państwa (podobnie jak mafiozi) grabią mniej, inne więcej. Jedne w zamian za zagrabione dają więcej, inne mniej. (Lepiej lub gorzej chronią swoje dojne krowy).

 

Manipulacja i nadinterpretacja. Bez państwa zginąłbyś marnie. Nie rozumiem jednego, dlaczego ty i muls

jak mam wlaczyc z panstwem w postaci gornikow, urzednikow, policjantow,rolnikow, sedziow etc to musze miec srodki.Jakos panstwo ma w dupie moje uwagi.I wice wersa.

 

i tyle.

 

a ja bede myslal po nocach czy roznice 2% oddac prokuratorowi czy zachowac dla siebie.

z bandyta mozesz sie dogadac, ustalic a nawet przeprosic.z bandyta panstwowym nie masz szans.

 

wide biegajace ci..y z US wyrywajace paragony fiskalne z rak sprzedawcow

 

a jak nawet sprzedawca zaoszczedzi na tych paragonach 500 dla dzieci ktore posiada i ktore pojdzie na to samo co obecnie, to jest to niemozliwe bo te 500 musi dac mu panstwo.

 

przez czterech urzednikow i jednego ministra.

nie skorzystacie ze statusu bezpaństwowca. Może będzie wam lepiej. Rozumiem natomiast dlaczego bredzicie obaj ty masz depresje, a mulsa górnicy karbidem odurzyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debilnych wywodów nie komentuję.

Ale oszczędności całego życia przeniesiesz z banku państwowego do prywatnego na nieco wyższy procent? Korzystałeś z ulg podatkowych przy PITach za internet i remonty? Korzystałeś, a nie musiałeś, chytrusku.

 

I to jest moralność Kalego.

 

A teraz idź na pocztę wpłać dobrowolną daninę na Skarb Państwa. Wiem, że chcesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

Ale oszczędności całego życia przeniesiesz z banku państwowego do prywatnego na nieco wyższy procent? Korzystałeś z ulg podatkowych przy PITach za internet i remonty? Korzystałeś, a nie musiałeś, chytrusku.

 

I to jest moralność Kalego.

 

A teraz idź na pocztę wpłać dobrowolną daninę na Skarb Państwa. Wiem, że chcesz.

 

Debilnych wywodów nie komentuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie pisałeś, że jesteś na bezrobociu.

No zaskoczyłeś mnie. Wąskością horyzontów.

 

Dla ułatwienia mogę dodać, że w ciągu swojego długiego już życia pracodawców miałem 3. Żadnego nie dłużej niż na kilka miesięcy.

 

W społeczeństwie, gdzie większość optymalizuje obciążenia podatkowe (po Twojemu kradnie), dochodzi do ostrej konkurencji między... powiedzmy optymalizatorami. Ty mniej zoptymalizujesz, więcej zostanie dla innych optymalizatorów.

 

Polski minister udał się w oficjalną podróż do Francji. Jednym z punktów wizyty była kolacja u francuskiego odpowiednika. Widząc jego wspaniałą willę, z obrazami wielkich mistrzów na ścianach, pyta się, jak on zapewnia sobie taki poziom życia ze skromnej pensji urzędnika republiki.

Francuz zaprasza go do okna:

- Widzi pan tę autostradę?

- Tak.

- Ona kosztowała 20 miliardów franków, firma wypisała fakturę na 25, a różnicę przekazała mi. Dwa lata później minister francuski udaje się do Polski i odwiedza swojego polskiego odpowiednika. Kiedy podjeżdża pod domostwo ministra, jego oczom ukazuje się najpiękniejszy pałac jaki widział w życiu. Pyta od razu:

- Nie rozumiem, dwa lata temu stwierdził pan, że prowadzę książęce życie, ale w porównaniu do pana... Polski minister podchodzi do okna:

- Widzi pan tam autostradę?

- Nie.

- No widzi Pan!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

No zaskoczyłeś mnie. Wąskością horyzontów.

 

Dla ułatwienia mogę dodać, że w ciągu swojego długiego już życia pracodawców miałem 3. Żadnego nie dłużej niż na kilka miesięcy.

 

W społeczeństwie, gdzie większość optymalizuje obciążenia podatkowe (po Twojemu kradnie), dochodzi do ostrej konkurencji między... powiedzmy optymalizatorami. Ty mniej zoptymalizujesz, więcej zostanie dla innych optymalizatorów.

 

(...)

 

Natomiast ty zaskoczyłbyś mnie tylko jednym, gdybyś napisał coś sensownego o aferze będącej tematem dyskusji. Natomiast załóż sobie odrębny wątek odnośnie optymalizacji obciążeń podatkowych i tam roztaczaj swoje szerokie horyzonty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tooo twoj!!!!aaa to z bogiem.

 

ale zebys nie wyszedł na wyjatkowego durnia to zapytaj sie w firmach panstwowych jak one to robia.

 

zacznji od kopaln.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu przyklad dzialania panstwowego bandyty

"Czemu mam płacić za błąd urzędników?" - Przez cztery lata dostawała pani świadczenie na córkę. Jak się okazuje, ono się pani nie należało. Proszę oddać 15 tys. 253 - złote. Taki komunikat dostała pani Joanna Tarka, łodzianka, która samotnie wychowuje czwórkę dzieci. Kobieta nie wie, skąd wziąć taką kwotę. A urzędnicy mówią: rozumiemy jej dramat, ale takie jest prawo. (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) /matka-czworki-dzieci-urzednik-popelnil-blad-ja-mam-oddac-15-tys,643131,s.html

 

jak widzimy slowo kluczowe ...takie jest prawo.

 

W wypadku panamy slowo kluczowe ...takie jest prawo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

a tu przyklad dzialania panstwowego bandyty

"Czemu mam płacić za błąd urzędników?" - Przez cztery lata dostawała pani świadczenie na córkę. Jak się okazuje, ono się pani nie należało. Proszę oddać 15 tys. 253 - złote. Taki komunikat dostała pani Joanna Tarka, łodzianka, która samotnie wychowuje czwórkę dzieci. Kobieta nie wie, skąd wziąć taką kwotę. A urzędnicy mówią: rozumiemy jej dramat, ale takie jest prawo. (http://www.tvn24.pl)

http://www.tvn24.pl/matka-czworki-dzieci-urzednik-popelnil-blad-ja-mam-oddac-15-tys,643131,s.html

 

jak widzimy slowo kluczowe ...takie jest prawo.

 

W wypadku panamy slowo kluczowe ...takie jest prawo.

zdaje sie ze wczesniej slowem kluczowym było slowo...niemoralne.

 

Tylko, co to ma wspólnego z wątkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie.Jestem pewien ze szkoda ci nawet tego tlumaczyc.I tak nie zrozumiesz a moze to poglebic twój stan...

 

ale mozesz pocwiczyc nocami.

Dwoch partnerow gejow mieszkalo razem wspolnym domu przez ok 30lat łozac wspólnie na dom i gospodarstwo.Kiedy juz mieli ponad 80 lat jeden z nich umarł a bandyckie panstwo nakazalo drugiemu zaplacic podatek od wzbogacenia.Dom za 1mln zl spowodował 20tys podatku.Ich sasiedzi rowniez geje w zwiazku, w reakcji na te wiadomosc natychmiast przeniesli swoje prawa do panamy w postaci fundacji.Zegnaj bandyckie panstwo ,zegnaj glupota.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wy szukacie sprawiedliwosci w swiecie ?

 

kapitalizm oznacza oszust na oszuscie , oszustem pogania

 

najwieksi oszusci to ci ktorzy sa ubrani w krawaty i sa przy wladzy.

 

co do oszustow podatkowych....to chyba najwiekszym oszustem jest nasz szef EU pan Junkers ktory przez wiele lat byl premierem Luxemburga i tak tam skonstrulowal przepisy ("za darmo" dla koncernow oczywiscie) ze mnostwo firm wogole nie placilo podatkow.

 

Teraz glupio sie smieje i siedzi na stolku EU

 

Wg. takiej logiki np.

kopiowanie i lamanie praw autorskich w Chinach wg. tamtejszych przepisow jest legalne

 

itd. itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soros sam siebie trafil, ghe ghe.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.