Skocz do zawartości
IGNORED

ROGUE ONE: A Star Wars Story


daru0105

Rekomendowane odpowiedzi

 

"Rogue One: A Star Wars Story" to jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku i (podobno) pierwszy w historii film z serii "Gwiezdne wojny", w którym nie pojawi się Jedi. Wreszcie możemy zobaczyć pierwszy zwiastun.To tzw. teaser trailer, który jednak daje pewne pojęcie na temat tego, czego fani mogą spodziewać się po "Rogue One: A Star Wars Story", ale nie zdradza zbyt wielu szczegółów fabuły. Już w pierwszych sekundach poznajemy główną bohaterkę, Jyn Erso. Wciela się w nią Felicity Jones, która oczarowała świat w "Teorii wszystkiego". Obok niej w filmie pojawią się m.in. Diego Luna, Riz Ahmed, Ben Mendelsohn, Mads Mikkelsen, Jiang Wen i Forest Whitaker.

 

Akcja filmu będzie rozgrywała się przed wydarzeniami pokazanymi w pierwszej odsłonie cyklu "Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja", który miał premierę w

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) roku, czyli między trzecim a czwartym epizodem.

 

Ma to być pierwszy samodzielny film osadzony w świecie Gwiezdnych Wojen, który nie będzie skupiał się na

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Skywalkerów. "Rogue One: A Star Wars Story", który w Polsce będzie pokazywany jako "Łotr Jeden. Gwiezdne wojny - historie", opowiada historię buntowników próbujących wykraść plany Gwiazdy Śmierci.

 

Reżyserię "Rogue One: A Star Wars Story" powierzono Garethowi Edwardsowi ("Godzilla"), za scenariusz odpowiada Chris Weitz ("Kopciuszek"). Premiera filmu jest zapowiedziana na 23

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) roku"

 

Zwiastun fajny, ale StarWars bez Jedi?

Co o tym filmie sądzicie?

Disney nie przesadza?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiezdne Wojny bez Jedi - moim zdaniem, może być ciekawie.

Disney już pokazał, że potrafi nakręcić Gwiezdne Wojny.

Swoja drogą skoro Bond pił Heinekena i świat to przeżył, to może i tutaj świat jakoś przeżyje bez Jedi :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam akcja ma mieć miejsce pomiędzy 5 i 6 epizodem. Na ten film jak i na blu ray Force Awakens czekam niecierpliwie. Wiem, że jest to wszystko trochę odgrzewane ale Star Wars to część mojego życia i ja to wszystko łykam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney już pokazał, że potrafi nakręcić Gwiezdne Wojny.

Ciekawa opinia. Chyna pokazał jak zrobić kopię "Nowej Nadziei" na poziomie dla nastolatków Facebooka. Żenada. Pomijam totalne "zniszczenie" Star Wars Universum jakie Lucasfilm budował (książki, historie, komiksy dziejące się po "Powrocie Jedi")... brrr...... do tej pory nie rozumiem jak ta baza/gwiazda pokazana w "Force Awakens" miała niy poruszać się po wszechświecie, a jeśli miała być stacjonarną bazą to jakimże ona dokładnie matwriałem strzelała do innych planet "siejąc grozę i spustoszenie" - laserem? jakąś plazmą? przecież to "pocisk" podróżowałby lata lub dziesiątki lat aby dotrzeć do celu ;)))))))))))))

no i w sumie nie dziwię się Star Wars bez Jedi - w koncu w Force Awakens to na miecze już biją się niewyszkolone dzieciaki, jak widac rygore Jedi i szkolenie już do niczego nie jest potrzebne ... "nie matura lecz chęć szczera zrobi z Ciebie Jedi-Rycerza" ;)))))

 

hmm czasokres pozwalałby na mignięcie na ekranie Dartha Vadera również .... hm?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super! pozostaje mieć nadzieję że broń o której mowa nie okaże się... gwiazdą śmierci. byłbym naprawdę zaskoczony!

 

a jednak................

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wydaje się że film może być spoko.. ale to tylko trailer ..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyna pokazał jak zrobić kopię "Nowej Nadziei" na poziomie dla nastolatków Facebooka. Żenada. Pomijam totalne "zniszczenie" Star Wars

 

Teraz czekam na "Matrixa" bez Neo a Trinity zdecydowanie powinna zagrać Kasia Cichopek.

 

P.S.

 

"Przebudzenie Mocy" powinno mieć raczej tytuł "Przeliczenie kasy".

Czy ktoś może podać powód , dla którego ten gimbus (niejaki Kylo Ren ) biegał w tym filmie w masce?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuc przede wszystkim klimat, do tego to wszystko dosc ladnie wyglada. Wiec jestem na TAK. :)

 

PS. Ta panna okaze sie matka Rey. Tak stawiam. To wszystko sie dosc zgrabnie wymiesza..oby tylko nastepna czesc juz nie opowiadala o gwiezdzie smierci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo:)

 

Bzdety, typu fafnasty Indiana Jones - są zwyczajnie żałosne.

A i te nowe(?) starłorsy - to tylko dla młodziaków, pojęcia niemających, o co w tych galaktykach się rozchodzi, ten tego - bęc!

 

Tylko IV,V,VI.

I starczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale stało się...nakręcili - te wszystkie (trzy) gnioty I II III !

Oglądałem IV część w wieku 9 lat. Potem V i IV. Byłem w szoku - zostało mi tak do dzisiaj.

Myślę że ostatnia część jest o niebo lepsza niż poprzednie trzy (pierwsze). O

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie martwi co innego w tych nowych Star Wars. Panowie co jest z nami mężczyznami ? My do garów a kobiety z bronią front :) Wychowałem się na "Nowej nadziei" wtedy to był szok. Teraz jestem już dziadkiem :) Nie bawią mnie śmieszne ludziki i głupawe żarty w filmie. Myślę, że jedynie Christopher Nolan nakręcił by takie Star Wars, po których wyszedł bym z kina z wypiekami na twarzy jak za młodu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu trailera mam wrażenie że będzie to powtórka z ostatniego epizodu. Dodatkowo klimat Star Treków Abramsa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie martwi co innego w tych nowych Star Wars. Panowie co jest z nami mężczyznami ?

Mam to samo. W obu filmach widać że główni bohaterzy to albo kobieta albo jakiś "zdywersyfikowany" (vide Murzyn w ForceAwakens, a topowy pilot rebelii coś jakby z ulic PortoRico) a "normalny" biały albo naiwny i na wymarciu (vide Han Solo) albo psycho (vide ten młody psychol w masce-pegazce, Kylo Ren) albo maniakalny (vide cała quasi-faszystowska obsada tego Nowego Porządku czy jako to sie tam dziadostwo nazywało).

 

PS. Ta panna okaze sie matka Rey. Tak stawiam. To wszystko sie dosc zgrabnie wymiesza..oby tylko nastepna czesc juz nie opowiadala o gwiezdzie smierci.

Ciekawy pomysł z ta matka Rey.

Nastepna część pewnie będzie miała miejsce między częścią 5 i 6 tą i dotyczyć będzie zdobycia planów drugiej Gwiazdy Śmierci ;))))))

 

Myślę że ostatnia część jest o niebo lepsza niż poprzednie trzy (pierwsze).

O niebo lepsza w czymże? Bo fabuła jest prosta jak nowelka "Janko Muzykant" z bandą nastolatków bawiących się zapałkami (przepraszam ...mieczami świetlnymi)?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł z ta matka Rey.

 

Mysle ze nie po to wzieli podobna aktorke by nie powiazac tego z Rey.

 

Nastepna część pewnie będzie miała miejsce między częścią 5 i 6 tą i dotyczyć będzie zdobycia planów drugiej Gwiazdy Śmierci ;))))))

 

Aaa, no tak.. heheh ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. W obu filmach widać że główni bohaterzy to albo kobieta albo jakiś "zdywersyfikowany" (vide Murzyn w ForceAwakens, a topowy pilot rebelii coś jakby z ulic PortoRico) a "normalny" biały albo naiwny i na wymarciu (vide Han Solo) albo psycho (vide ten młody psychol w masce-pegazce, Kylo Ren) albo maniakalny (vide cała quasi-faszystowska obsada tego Nowego Porządku czy jako to sie tam dziadostwo nazywało).

 

Hehehe... widzę ,że nie tylko ja mam takie wątpliwości ;)

Jakoś mam takie dziwne skojarzenia widząc w rękach Kylo Ren-a (w kapturze i w masce ) miecz w kształcie płonącego krzyża i Murzyna po drugiej stronie miecza.

Do tego wszechobecnie lansowany model poprawnego związku tzn. Murzyn + kobieta ( biała oczywiście ).

To co obecnie produkowane jest w Hollywood to w większości filmy na poziomie klienteli "fejsbuka" czyli zero treści i max. jak najwięcej efektów specjalnych.

Człowiek obejrzy i za 2 tygodnie nie pamięta o co chodziło w danym filmie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę że kolejne podbijanie bębenka fantastyką dla dzieci ma miejsce. Pewnie co kilka lat będą nowe otwarcia - przecięć dziatki ( sensie że dzieci :) )były i będą cały czas nowe a w Polsce po 500+ tym bardziej :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek obejrzy i za 2 tygodnie nie pamięta o co chodziło w danym filmie.

A i tak na blu-ray się sprzeda. Kurcze normalnie to bym kupił i w domu z radością zrobil sobie domową premierę BluRay Forca Awakens - ale wstyd mi tego gniota żonie pokazać bo będzie miała ubaw na pół roku z tego filmu.. brr...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa filmy ktore bawia, sa ktore sluza rozrywce, sa i takie ktore sluza przekazywaniu tresci. Wszystko ma sens jesli znajdzie sie odpowiednie proporcje. To jak z Naszym zyciem, truja Cie smieciowym mysleniem i jedzeniem. Odnajdujesz odpowiednie proporcje i zycie ma znow sens. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.