Skocz do zawartości
IGNORED

prawy kanal gra ciszej pma-250


Vengeance

Rekomendowane odpowiedzi

mam denona pma-250 i tannoye m2 i prawy kanal gra troche ciszej....:/ gdy wezme bardzo cicho regulacje to z lewego kanalu dzwiek sie wydobywa a z prawego juz niestety nie:/ prawie napewno jest to wina wzmacniacz...

Co sie robi z takim problemem?;/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlaczalem wszystko jeszcze raz majac na nadzieje ze moze cos zle styka ale niestety...:/

roznica jest mala... ale mnie irytuje ... i mam wrazenie jak by mi sie scena przesunela:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobny problem, a przyczyna okazala sie prozaiczna: prawy glosnik mialem cofniety o kilka(-nascie) centymetrow w stosunku do lewego, stad tez dzwiek z prawego kanalu wydawal mi sie cichszy.

Na dodatek, plyta, ktora czesto odsluchiwalem (Vivaldi z DG) ma bardziej dominujacy dzwiek z lewego kanalu (sekcja smyczkowa), i prawy wydawal mi sie przez to praktycznie nieobecny...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza recepta jest najpierw: lewa kolumne dac na prawo i odwrotnie. Jesli to nie pomoglo, nastepna czynnoscia i niezmiernie istotna jest przemyc sobie prawe ucho. Dopiero potem zastanawic sie nad innym ewentualnym zrodlem zaklocenia balansu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to lubisz zaraz wszystko poprzestawiać Jazz :-) Ale wystarczy po prostu przełączyć kable ;-)

 

W tym Denonie problem może też leżeć w uszkodzeniu przełącznika wejść, chociaż to raczej powinno się objawiać brakiem sygnału w jednym lub obu kanałach. Niemniej warto sprawdzić przełączając źródło na inne wejścia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wpisy.

Wiec jestem juz prawie przekonany ze wina lezy po potencjometrze... potencjometr jest troche dziwny bo sklada sie 2 pierscienic i na 1 glace steruje sie balans i glosnosc kiedy sie o tym dzisiaj dowiedzialem;) myslalem ze porpstu mi sie przestawilo i nie zauwazylem jednak nie po przestawieniu juz na rowno jak wzmacniacz gracicho... to jest ewidentna roznica.. natomiast jak zaczyna coraz glosnij to powoli dochodzi druga kolumna ( takie mam wrazenie) ale nie wiem czy to mi sie nie wydaje z powodu glosnosci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.