Jump to content
IGNORED

Jakie kolumny do 2,5k do ampli Yamaha RS 300

topid

Recommended Posts

Witam!

Chciałem się dowiedzieć jakie kolumny podłogowe doradzacie do 2,5k do ampli Yamaha RS 300?

Pokój około 22 m^2. Mają służyć do wszystkiego czy do filmów i muzyki różnej.

Myślałem nad roth oli ra4, indiana line tessi 560, monitor audio, czy energy rc30 lub jakieś używane cantony, dali.

Z Yamaha dobrze zgrywa się Xavian, w Q21 jest wyprzedaż, także mogę polecić coś ze stajni V.A.( w miarę bezpieczne połączenie). Wszystko musisz poprzeć odsłuchem, czy będą kolumny spełniać Twoje oczekiwania, ponieważ każdy ma inne preferencje brzmieniowe.Z Twoich propozycji powinny pod pasować Dali, i Indiany, M.A. moim zdaniem z Yamaha może być za ostro, ale to

moje zdanie.Posłuchaj swoich faworytów przed kupnem żeby nie zaliczyć wtopy, bo każdy jednak..... jak wyżej napisałem.

Udanych poszukiwań. Pozdrawiam.

Yamaha A-S 2000 / Yamaha CD-S 2000 / Naim Ovator S-400 / Sony DVP-NS92V / TransparentAudio  / Mit / AudioQuest / SonusOliva / Qed ...And Justice For All . Pozdrawiam .   ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.