Skocz do zawartości
IGNORED

RADMOR 5610


tomektoon

Rekomendowane odpowiedzi

a przy okazji można Cię zmolestować o jakieś rady odnośnie naprawy 5470? kupiłem uszkodzony i już nie wiem co wymieniać żeby grał:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak , po co naprawiać 5470 kub sobie używanego za parę groszy i pozamieniaj płytki i będzie dobre . Ja właśnie sprzedałem za 35 zł. 5471 troszkę zniszczony ale sprawny w 100% .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dam zdjęcia bo go nie mam :-) Szukam właścicieli bo potrzebuję fotek. Tylko raz go widziałem ale nie miałem wtedy cyfrówki przy sobie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego poprzedniego dawno nie widzialem, ale mam radmora 6510 - wersja zlota, przedprodukcyjna, podobna do marantza z gornej polki. Zrobiony pieknie, budowa wewn. przypomna radmora amplifikatora (tle ze ma jedno trafo toroidalne a nie dwa). Gra jak sprzet za ok. 3kpln. Spokojnie napedza moj akkusy trojdrozne 150W na usherach. Ale powoli mi sie nudzi. Zaczynam myslec o lampie a jeszcze lepiej - o hybrydzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rybak -> Dokładnie o tego mi chodzi :-) Byłem pewien że nazwa to 5610.. Złoty, zaokrąglone rogi panelu przedniego, bodajże 5 gałek. Nad lub pod środkową gałką nazwa modelu wpisana chyba szarymi literami.. To ten? Masz cyfrówkę, dane techniczne, instrukcję? Chętnie bym go wrzucił jako ciekawostkę na moją stronkę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Poza tym nie był aż tak przedprodukcyjny - widziałem folder reklamowy. Amplifikator kosztował jakieś 4800zł a złoty Radmor okolo 3000zł.. Bardziej mi się podobał.

 

Czy ten model posiada pilota, regulację niskich i wysokich tonów?

Widziałem go raz, w serwisie Radmora, byłem w szoku ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomektoon, powiadasz że złoty jest? Też go chyba raz widziałem, ale w sklepie fabrycznym Radmora (bodajrze w 2001r) w tym wierzowcu, koło ich siedziby. Miał dość wysoką obudowę i czarnego pilota jak w zestawach z serii 55.

Tylko nie pamiętam czy było 5 gałek, dwie to pamiętam że były.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, skleroza nie boli...:)))

Oczywiscie, ze to, co mam, ma oznaczenie 5610 a nie 6510! Wrocilem do domu i przyjrzalem sie napisowi.... He, he, a ja caly czas tu pisalem jak jaki... (tu wpisac co komu sie wydaje), ze mam radmora 6510... Ot, siurpryza.

 

Odpowiadam - moj radmor 5610 ma pilota, regulacje sopranow i basow (plus minus 8 dB, o ile pamietam). Ma galke centralna do glosnosci sterowana pilotem (i tylko to pilotem jest sterowane oprocz wl/standby i flat/korekcja).

 

Galek ma o ile pamietam piec. Czyli jedna duza centralna - glosnosc, a z obu jej stron po dwie male (z lewej - zrodlo i balans, a z prawej - reg. tonow wys, i niskich.

Pod spodem z lewej strony (od strony widza i sluchacza) - przycisk wl/wyl. I jeszcze jeden przycisk - z prawej - reg wl/flat. Plus okienko okragle zdalnego sterowania.

Pilot taki sam jak w wiezy radmora serii 55.

Parametry doskonale - chyba prawie identyczne z amplifikatorem za 4,8 kpln.

Dzwiek zrownowazony, duza wydajnosc pradowa mimo tylko jednego trafo a nie dwoch jak w amplifikatorze. Np. u mnie bez problemu nappedza akkusy na usherach trojdrozne 150 W/6ohm.

Jeden minus - stereofonia tylko na czworke). Reszta - wg mnie jak na te cene - rewelacja!

Nawiasem mowiac kupilem go na wyprzedazy w Radmorze jakies dwa lata temu za- uwaga - 1,1 kpln!

Niestety - nie mam cyfrowki. Ale jesli ktos z kolegow mieszka na Ursynowie czy na Kabatach - moze zechce skoczyc do mnie i zrobic mu foto - bo piekny jest niewiarygodnie jak na radmora:))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rybak, fakt, pamiętam była wyprzedaż tego modelu w Radmorze! dokładnie był po 1100 zł, wcześniej po 1900zł. O ile pamiętam to mieli wtedy tez w wyprzedarzy korektor graficzny z seri 55 (czarny, front z plastiku), za 300zł.

I chyba 6 czy 7 radiotelefonów.

 

Rybak, kupowałeś go w sklepie fabrycznym Radmora w tym dużym wieżowcu (1 piętro) na Hutniczej koło siedziby radmora?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam cyfrówkę. w czwartek 13-15sta mam wolne, studiuję na sggw na ursynowie. jeśli mogę się przydać to chętnie wpadnę na sesję zdjęciową.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde.. W 2001r. stać mnie było na niego.. Szkoda, że nie wiedziałem :-(

 

Mam nadzieję, że kiedyś znajdę takiego dla siebie.

 

Będę wdzięczny za jakiekolwiek fotki..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BeerfaN juz sie zdeklarowal, ze moze w czwartek, jesli wydoli, czyli juz jutro wpadnie do mnie wieczorem i zrobi fotki. Na te okilicznosc wytacham mojego radmorka z szafki, a moze nawet zdejme mu pokrywe? :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie nastąpi trzęsienie ziemi, jutro wieczorem zrobię foty :)

 

cudownie ozdrowiałem - 2 piwa + łyk spirytu przed snem i gorączka minęła -polecam na zimne jesienne wieczory!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AstraF

 

mój kenwood kr-v5090w "sold" dziś

 

trwa reanimacja 5471 i idealizacja 5102:) - miło że ludziska poznają, co swoje, a cudzego już tak nie chwalą :)

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rybak, BeerfaN -> Mam nadzieję, że zdjęcia się udadzą :-) Przyda się również fotka strony z danymi technicznymi z instrukcji obsługi jeśli takowa jest..

 

Zdjęcia wnętrza to podstawa - w końcu Radmory słyną z budowy wewnętrznej..

Przyda się też zdjęcie z perspektywy jak tu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) a także zbliżenie na napis z nazwą modelu :-)

 

rybak -> Oczywiście panel przedni i gałki to metal?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu sie usmiejecie - galki to... polakierowane na kolor obudowy (idealnie, nie do odroznienia) tworzywo sztuczne.

 

Aha - wiadomosc do BeerfaNa - moja ulica to ta przy zajezdni metra na Kabatach - przedluzenie ul. Stryjenskich, ostatni dom z lewej strony (czerwone balkony), czekam dzis po 19.15

pozdrawiam

rybak

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie - patrzcie i cieszcie oczy

[obrazekLUKASZ-208879_1.jpg] [obrazekLUKASZ-208879_2.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-3444-100001743 1170261430_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze

przepraszam za kakość zdjęć itp. obiecuję nigdy nie zostać fotografem - pożytek dla reszty ludzkości:)

[obrazekLUKASZ-208880_1.JPG]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i oczywiście podziękowania dla Rybaka :)

 

sprzęt jest w dobrych rękach. a dźwięk...co tu pisać - radmor na nawyższym poziomie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo wyglądał lepiej :-) Pytałem o gałki bo właśnie mi się wydawało, ze był to plastik..

 

Mogę prosić o wszystkie fotki w oryginalnej rozdzielczości na maila? Skrzynka przyjmuje paczki do 10MB każda..

 

Ps: Dzis stałem się szczęśliwym posiadaczem Radmora 5411 (jedenaście). Też unikat :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.