Jump to content
IGNORED

Callisto 2200 czy AR DSi200 a moze H300

kacpero_1

Recommended Posts

Sąsiad prosi o pomoc:

Który z wymienionych będzie najlepszym kompanem dla CD Krella 280, kolumny diy 3way na SceanSpekach, DVD oppo - dużo koncertów. Muza to rock, pop r&b - temu podobne.

Dziekujemy za wszelkie rady.

Pozdrawiam

A co tu kombinować...tu trzeba dużej mocy...Naturalnym partnerem jest Krell 400xi. Do tego kable XLR MITa Magnum MA a głośnikowe to już do wyboru w zależności od gustu własciciela.

Sąsiad prosi o pomoc:

Który z wymienionych będzie najlepszym kompanem dla CD Krella 280, kolumny diy 3way na SceanSpekach, DVD oppo - dużo koncertów. Muza to rock, pop r&b - temu podobne.

Dziekujemy za wszelkie rady.

Pozdrawiam

Zdecydowanie stawiam na AR DSi200 , ładny dźwięk i dobry partner dla Krella 280.

Jesli te SS to Revelatory/ Illuminatory, to H300 odpada, bo po prostu ich nie poruszy odpowienio. Dwa pozostale wzmacniacze - nie znam, nie wiem czy sie nadadza do ww. glosnikow.

Jesli te SS to Revelatory/ Illuminatory, to H300 odpada, bo po prostu ich nie poruszy odpowienio. Dwa pozostale wzmacniacze - nie znam, nie wiem czy sie nadadza do ww. glosnikow.

Tak, góra to ten model z dziobem, a 2 szestnastki to revelatory

Tylko zwrotnice ma wielkości małego odtwarzacza cd

Wszystko było okej poprostu AR zagrał dla mnie lepiej, przestrzenniej bardziej dynamicznie z lepszą kontrolą basu, to wszystko , takie sa moje wrażenia , moze poprostu bardziej lubie Audio Research a czy to inna liga czy cos było nie tak mam to w d , mnie sie bardziej podobał i wolałbym go od Calisto , zreszta miałem go jakiś czas i bardzo dobrze wspominam :-), wogóle lubie klase D , bardzo mi sie podobał Jeff Rowland Continuum II w klasie D ale to tez chyba nie ta liga :-)

a czy ktoś słuchał integr Luxmana L-5... ?

A jeśli słuchał to co ? Przesłuchałeś cokolwiek z propozycji które dostałeś do zainteresowania ? Jeśli tak to wypada napisać coś

o wrażeniach z odsłuchów a jeśli nie to po co kolejne pytania w stylu czy ktoś widział czy ktoś wie ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.