Skocz do zawartości
IGNORED

Audiolab 8200A vs Rega Brio-R


Coyotee

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

poszukuję wzmacniacza do 3 tysięcy z mocnym basem i szeroką sceną. Niestety nie mogę odsłuchać tych dwóch wzmacniaczy w bezpośrednim porównaniu. Czy ktoś z Was może doradzić który będzie lepszy?

 

Szukam używanych sprzętów ale może ktoś poleci jeszcze coś innego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rega jest bardziej muzykalna. Dla mnie to lepszy wybor od suchego audiolaba, ale jeszcze lepszym wyborem bedzie Roksan kandy k2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiolaba nie słyszałem. Rega Brio R mocno mnie zaskoczyła. Kupa radości z grania, dźwięk ciepły, analogowy. Nie jest mistrzem analizy, ale wszystko co trzeba posiada. Mi ten mały wzmacniacz w bezpośrednim porównaniu bardziej podobał się aniżeli wiele droższy Rega-Elicit. Porównanie w salonie na kolumnach Diapason i AudioWave. Bas był większy, trochę mniej kontrolowany, scena porównywalna. Elicit miał dokładniejszą średnicę, ale ta średnica barwą nie przekonywała.

 

Może spróbuj dogadać się z jakimś salonem na wypożyczenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rega brio r - mocno "poluzowany i rozlazły" bas do tego kompletnie bez zejścia (bardzo wyraźnie to słychać po przełączeniu się na regę elex -r), słaba wydajność, słaba detaliczność, z neutralnością ma niewiele wspólnego, scena też bez szału,

a plusy to ładna barwa wokali i jak ktoś lubi - ocieplone granie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie o tym że Audiolab jest , suchy" to wynik chyba połączenia z jakimiś wyjątkowo kiepskimi kolumnami.

8200a jest dość dynamicznym wzmacniaczem i wyrównanym paśmie. Gra nie eksponując żadnego zakresu i na zasadzie "nie potrafi zmęczyć".

Ale jak podłączyłem CD meridiana które akcentowało każdy element to zaczęło to być po 1/2 godzinie męczące.

Przy większych poziomach głośności i kolumnach 4ohm "gubi się" w bardziej skomplikowanych utworach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest reszta toru ?

Na ten moment Auralic Aries Mini na wewnętrznym DACu i głośniki Elac EL 121. Szukam też dobrego gramofonu. W następnej kolejności planuję wymienić głośniki i dołożyć lepszy DAC.

 

Też myślę o Rega Elex-R ale to już wyższy budżet szczególnie, że nie ma na rynku wtórnym używek.

 

Roksan Kandy K2 fajny ale też droższy więc bardziej do porównania w kategorii Rega Elex-R.

 

A jak w porównaniu do 8200A i Brio-R wychodzi popularny NAD C356?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kandy k2 kupisz z gwarancja ex demo za £500 czyli mniej niz zaklada budzet (Zouch Audio, Sevenoaks, richer sound mieli tego od groma, ale sie porozchodzilo chyba juz w wiekszosci). Nie mam czasu szukac teraz, ale tu masz np dobry deal za nowy sprzet w wersji BT:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

Rega to takie trochę lekkie granie, bez masy, wesołe, ale niepełne wg mnie. Jestem Audiolabowcem i uważam to za lepsze granie. Myślę jednak, że to czego szukasz znajdziesz w hybrydzie Vincenta i Baltlabie Epoca 3, tylko na używkę trza zapolować. Potem chyba Roksan Caspian i Audiolab, Rega na końcu wg mnie. Roksan Kandy jakoś mnie nigdy nie olśnił, jest niezły, ale ciut wolny i wszystko tak na swój dziwny sposób "upiększa / umuzykalnia" (tak ciut nienaturalnie wg mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rega to takie trochę lekkie granie, bez masy, wesołe, ale niepełne wg mnie. Jestem Audiolabowcem i uważam to za lepsze granie.

 

Zgadza się , miałem kiedyś na testach te Elacki i z 8200A całkiem fajnie to brzmiało, Rega to taki dźwięk "plastik fantastic" ale jak ktoś lubi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem 8200A to najlepiej grający wzmacniacz w swojej kategorii cenowej do 5000zł. Słuchałem nieco droższych wzmacniaczy ale niestety w niczym nie były lepsze. Neutralność, moc dobrze kontrolująca bas, wszechstronność, funkcjonalność to największe atuty. Nie gra sucho to totalne bzdury.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiolab wygląda bardzo solidnie i można go kupić naprawdę tanio. Ostatnio na aukcji poszedł za 1600 zł.

 

Co powiecie jeszcze na Primare I22 lub I30? Ewentualnie jeszcze Heed Obelisk Si łapie się w budżecie jako używka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omijać Audiolaby szeroooookim łukiem. Tam nie ma muzyki: suchość, wyprane z barwy, cykająca jednostajna góra, bas bez wypełnienia, dynamika taka sobie... No nie da się. Gorzej to tylko CA :-)

Jest masa kapitalnego sprzętu z drugiej ręki ,choćby Atoll, Exposure, Naim, Cyrus, MF, Densen, Soneeter, lampki rozmaite.

Nic tylko wybierać.

Pozdrawiam Stempur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

Audiolab wygląda bardzo solidnie i można go kupić naprawdę tanio. Ostatnio na aukcji poszedł za 1600 zł.

 

Co powiecie jeszcze na Primare I22 lub I30? Ewentualnie jeszcze Heed Obelisk Si łapie się w budżecie jako używka.

Primare jest cyfrowe z deka, miałem tydzień na odsłuchach, odpadł u mnie bez wątpliwości

 

Omijać Audiolaby szeroooookim łukiem. Tam nie ma muzyki: suchość, wyprane z barwy, cykająca jednostajna góra, bas bez wypełnienia, dynamika taka sobie... No nie da się. Gorzej to tylko CA :-)

Jest masa kapitalnego sprzętu z drugiej ręki ,choćby Atoll, Exposure, Naim, Cyrus, MF, Densen, Soneeter, lampki rozmaite.

Nic tylko wybierać.

Pozdrawiam Stempur

napiszę krótko, bzdury. Audiolab to świetny wzmacniacz i jak każdy nie gra z każdą kolumną, barw jest sporo, dynamika też, każdy zakres dobry, świetny ogólny przekaz, ogromna uniwersalność. Jest wg mnie lepszy od Atolla, Naima i Exposure, reszta to kwestia gustu, lampki to w ogóle inna bajka trochę. Nie będę jednak pisał takich bzdur jak omijajcie Atolla, Exposure czy Primare szerokim łukiem, wygłupiłbym się tylko.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Przyznaje rację kolegom. Audiolab to nie mocne uderzenie basu. Analityczne brzmienie. Roksan k2 lepszy wybór. Jakie kolumny?

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest jedynie w tym, że jak siądzie dwóch to jeden woła jak sucho bezbarwnie a drugiemu miód na uszy. Pisanie aby coś omijać szerokim łukiem bo mi się nie spodobało to lekka przesada. Jeśli ma się coś komuś doradzić to tylko wskazać co może wziąć pod uwagę bo może jeszcze tego czy tamtego nie zna. Jak szukałem lata temu wzmacniaczy to nie miałem pojęcia o istnieniu takiej firmy jak np. Audiolab ale nie tylko. Wyboru każdy dokona sam więc po co coś komuś odradzać na podstawie własnych subiektywnych ocen.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę moje trzy grosze. Wczoraj dzwoniłem do jednego ze śląskich salonów audio w celu umówienia się na odsłuch Atoll-a in100, bo planuje go zakupić. W rozmowie telefonicznej dowiedziałem się, że do muzyki której słucham czyli rock/metal to Atoll jednak nie jest dobry kierunek i że w ogóle w tym pułapie cenowym można wybrać lepiej. Trochę mnie to zaskoczyło, bo z relacji użytkowników to wychodzi na to, ze jest to jeden z najlepszych wzmacniaczy do metalu i nadal biorę go poważnie pod uwagę. Najciekawsze jest jednak to, że sprzedawca zaproponował mi Marant-za PM8005 jako najlepszy wybór w tej cenie i do słuchanego prze ze mnie repertuaru :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę moje trzy grosze. Wczoraj dzwoniłem do jednego ze śląskich salonów audio w celu umówienia się na odsłuch Atoll-a in100, bo planuje go zakupić. W rozmowie telefonicznej dowiedziałem się, że do muzyki której słucham czyli rock/metal to Atoll jednak nie jest dobry kierunek i że w ogóle w tym pułapie cenowym można wybrać lepiej. Trochę mnie to zaskoczyło, bo z relacji użytkowników to wychodzi na to, ze jest to jeden z najlepszych wzmacniaczy do metalu i nadal biorę go poważnie pod uwagę. Najciekawsze jest jednak to, że sprzedawca zaproponował mi Marant-za PM8005 jako najlepszy wybór w tej cenie i do słuchanego prze ze mnie repertuaru :).

 

Ponad 90% salonów w PL to handlarze typowi:)

 

Jest jednak kilka sklepów w branży , gdzie w ofercie marantza, Yamahy, cambodży, Dali , Focala, NADa nie znajdziesz. A dlaczego, skoro te marki same się sprzedają na podstawie opinii z internetu i tu głównie audiostereo? Bo te sprzęty nie grają jak 20 lat temu, sa na rynku obecnie inne mniej popularne marki oferujące znacznie więcej za mniej. I kilka firm obralo taka polityke, ze nie sprzedaja tego co nie gra jak za dane pieniadze powinno. Tracą zdecydowanie wieksza cześć potencjalnych klientów ale jak widać bardziej im zależy na tym aby klient po zakupie byl zadowolony.

 

Ja kiedyś kupiłem pm8005 i jak Wypozyczylem baltlaba po kilku mcach bo marantz męczył przy odsłuchu, to usłyszałem jaki kit się ludziom wciska. Większa połowa ceny marantza to chyba kasa , która na reklamę poszła.

 

Proponuje porównać audiolaba 8200a i 8300, łatwo się przekonać co w nowym modelu w brzmieniu zostało zmienione.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę moje trzy grosze. Wczoraj dzwoniłem do jednego ze śląskich salonów audio w celu umówienia się na odsłuch Atoll-a in100, bo planuje go zakupić. W rozmowie telefonicznej dowiedziałem się, że do muzyki której słucham czyli rock/metal to Atoll jednak nie jest dobry kierunek i że w ogóle w tym pułapie cenowym można wybrać lepiej. Trochę mnie to zaskoczyło, bo z relacji użytkowników to wychodzi na to, ze jest to jeden z najlepszych wzmacniaczy do metalu i nadal biorę go poważnie pod uwagę. Najciekawsze jest jednak to, że sprzedawca zaproponował mi Marant-za PM8005 jako najlepszy wybór w tej cenie i do słuchanego prze ze mnie repertuaru :).

 

Zupełnie się z tym nie zgadzam. Pytanie czy mają Atoll-a na stanie? Idź porównaj. Miałem możliwość porównania PM8005 i IN100SE i mam odmienne zdanie niż ten sprzedawca. Atoll bardziej mi sie podobał i był tańszy z 1000zł. Pierwszy raz się spotykam, że ktoś poleca Marantza do metalu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie się z tym nie zgadzam. Pytanie czy mają Atoll-a na stanie? Idź porównaj. Miałem możliwość porównania PM8005 i IN100SE i mam odmienne zdanie niż ten sprzedawca. Atoll bardziej mi sie podobał i był tańszy z 1000zł. Pierwszy raz się spotykam, że ktoś poleca Marantza do metalu.

 

Też byłem zaskoczony. Jako alternatywę dla Marantza proponował mi jeszcze Arcama a19 i NAD-a c356 choć przyznał, że nie będzie to nadal poziom tego Marantza :) Atolla mogą mieć na stanie, ale chwilowo nie są zainteresowani jego sprowadzaniem, bo słabo im się sprzedawał. No ale żeby było jeszcze ciekawiej to chwalił Atola in200, że ten model gra dużo lepiej od in100 i wart jest zainwestowania. Aha i jescze jedno....na Marantza może udzielić dobry rabat, a ile tego przez telefon mi nie powie tylko na miejscu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lowfi81 przede wszystkim posłuchaj sprzętu, a nie sprzedawcy :) A to, że na Marantz-a można dostać spory rabat to wiem. Na większość produktów z Horna tak jest. Może dlatego są tak popularne wśród sprzedawców :) Nie twierdzę, że Marantz jest zły, sam miałem ich elektronikę w domu, ale to nie jest mój faworyt. Szczególnie do rocka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje porównać audiolaba 8200a i 8300, łatwo się przekonać co w nowym modelu w brzmieniu zostało zmienione.

 

Masz na ten temat jakieś zdanie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje porównać audiolaba 8200a i 8300, łatwo się przekonać co w nowym modelu w brzmieniu zostało zmienione.

Też chętnie bym przeczytał -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Masz na ten temat jakieś zdanie?

 

Nowy audiolab ma mieć poprawioną właśnie ta analityczności jaka ma 8200a.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiegoś gigant doświadczenia nie mam ale różnych wzmacniaczy miałem już okazję posłuchać i nigdy bym nie napisał że audiolab jest analityczny - może w zestawieniu z jakimiś kolumnami?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lowfi81 przede wszystkim posłuchaj sprzętu, a nie sprzedawcy

 

W zasadzie zawsze tak robię, choć ogólnie to mam raczej dobre doświadczenia ze sprzedawcami. Zdaję sobie sprawę, że wysokość prowizji zawsze będzie kusiła, aby naprowadzić klienta na "właściwe" tory - ale spotkałem się też z takimi którzy polecali sprzęt z drugiej ręki, innego źródła. Nie jestem typem klienta, który przychodzi do salonu posłuchać sprzętu i rad, a później szukam najtańszych ofert w sieci. Jeśli już jadę do salonu i zawracam komuś tyłek i zajmuje czas to raczej finalizuję to zakupem - ale oczywiście po uzyskaniu rabatu.W sytuacji gdy sprzedawca nie jest w stanie zejść cenowo nawet złotówki na oferowanym sprzęcie to do transakcji nie dochodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiegoś gigant doświadczenia nie mam ale różnych wzmacniaczy miałem już okazję posłuchać i nigdy bym nie napisał że audiolab jest analityczny - może w zestawieniu z jakimiś kolumnami?

 

Pisałem z jakimi kolumnami sluchalem osobiscie. To nie jest tylko moja opinia ale i wielu osob, ktore go slyszaly.

 

Nawet sporo sprzedawcow, ktorzy bezinteresownie tak o tym wzmacniaczu mówia. Nawet ci, którzy mają go w ofercie.

 

Pewnie znajdą się kolumny z którymi nie zmęczy człowieka, np. monitor audio ale co z tego jak odbędzie się to np. kosztem detalu.

 

Osobiście nie uznaje łączenia ze sobą sprzętów nie grających naturalnie i neutralnie po to, żeby osiągnąć dzwiek zjadliwy. Lepiej po prostu łączyć ze sobą same naturalnie brzmiace elementy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.