Skocz do zawartości
IGNORED

Audiolab 8200A vs Rega Brio-R


Coyotee

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam Marantz PM8003, Tannoy Revolution DC6T, Arcam rDAC, kable QED i co najlepsze, Squeezebox Touch jako transport.

 

To gra, zapraszam do siebie.

 

7cf2494686d37ef7f04cf4942d3e98c0.jpg

 

Szału w wystroju nie ma, ot taka tam muzyczna kanciapa ;)

 

 

PS. W sumie, to Huberto mnie podrażnił ze swoim podejściem do Marantza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Jestem po odsłuchach.

 

Posłuchaj połączenia Tannoya z Marantzem - i resztę brzmienia załatwi Ci źródło, na zasadzie: "garbage in - garbage out".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja zlego o marantz napisalem, ze tak Cie to podraznilo? Napisalem jak gra, napisalem, ze to dobry sprzet, ale sa lepsze... Jak bys czytal troche wiecej moich postow to bys wiedzial, ze mialem zestaw pm6004 cd6004 z Roksan tr5 a pozniej tannoyami I za swoja cene marantz byl bardzo dobry. Jednak im wyzej w drabince audio, mozna znalezc lepsze produkty niz te proponowane przez japonska firme.

 

Nawet w tym tygodniu polecalem w jakims temacie polaczenie pm6003 z tannoy dc6t....chyba w zakladce "start" jest temat. Problem z ludzmi na tym forum jest taki, ze jak cos maja w domu to uwazaja, ze to najlepsze cudo I lepiej sie nie da...no niestety zazwyczaj da sie, dlatego ja wymieniam sprzet czesto.

 

Patric moge Ci szybko opisac jak Twoj system gra.

 

Calkiem dobra kontrol na wszystkich czestotliwosciach, dosc szeroka scena, ale plytka nawet z tymi kolumnami, basu dosc sporo, ale nie schodzi on nisko. Srednica bez wypelnienia, slabe wybrzmiewanie instrumentow, kiepskie rozlokowanie na scenie. Dzwiek bardzo neutralny, ale miejscami zbyt jasny I malo muzykalny. Za ta cene bardzo dobry zestaw...cos ominalem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ominąłeś firmę w której pracuję ;)

 

ufff to żeś pięknie opisał jak to gra u Patricka, brzmi zachęcająco...

Brzmi jednak "trochę" inaczej niż Huberto opisał, ale to trzeba przyjść i posłuchać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dzieki akustyce cieplo jak lampa i z moca i detalem Tucany...no a instrumenty na scenie to sie ciagna hektarami :) Spoko...wieze na slowo. Nie bede do Ciebie jechal do Szkocji...juz sie nasluchalem podobnego system (bez irdac). Trzeba bylo pisac wczesniej, ze tak lubisz marantza, bo sprzedawalem swojego SA8005 trzy tygodnie temu...bylaby okazja sie spotkac moze, bo cena byla dobra. Swoja droga fajny sprzet, cieply dzwiek, dobrze gral w moim systemie.

 

A tak nawiasem mowiac to co wy chcecie ten swoj sprzet sprzedac, ze tak zachwalacie tylko :)

 

Jak poczytalem te wywody o audiolab to jestem w stanie uwierzyc, ze to sprzet z wyzszej polki niz hi-end...same superlatywy praktycznie o nim...sprzet do wszystkiego (a nawet za 10 razy tyle ciezko kupic wzmak grajacy wszystko dobrze-to musi byc ewenement)...jeszcze tylko brakuje, zeby po piwo do sklepu biegal.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te opowieści o miękkim, ciepłym graniu, że jest wspaniałe cudowne to mi ręce opadają. Ciepłe granie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Tak grające wzmacniacze sieją zniekształcenia, są sztucznie podbarwiane, zmulone. Zmieniają w sposób istotny to co twórca muzyki chciał przekazać. Jak wzmacniacz gra neutralnie, liniowo, szczegółowo to krzyczą, że jest suchy, jasny i tego typu bzdury. Wzmacniacz taki właśnie powinien być. Nie powinien wnosić zmian do systemu bo takie powinno być założenie działania elektroniki. Sumując to sztuka zbudować wzmacniacz w pełni neutralny, taki który w 100% potrafi odwzorować rzeczywistość. To kolumny powinny determinować brzmienie systemu aby każdy mógł sobie je dobrać pod własny gust.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te opowieści o miękkim, ciepłym graniu, że jest wspaniałe cudowne to mi ręce opadają. Ciepłe granie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Tak grające wzmacniacze sieją zniekształcenia, są sztucznie podbarwiane, zmulone. Zmieniają w sposób istotny to co twórca muzyki chciał przekazać. Jak wzmacniacz gra neutralnie, liniowo, szczegółowo to krzyczą, że jest suchy, jasny i tego typu bzdury. Wzmacniacz taki właśnie powinien być. Nie powinien wnosić zmian do systemu bo takie powinno być założenie działania elektroniki. Sumując to sztuka zbudować wzmacniacz w pełni neutralny, taki który w 100% potrafi odwzorować rzeczywistość. To kolumny powinny determinować brzmienie systemu aby każdy mógł sobie je dobrać pod własny gust.

 

 

Daniel, a jakich innych wzmacniaczy sluchales, albo jakie miales w domu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel, a jakich innych wzmacniaczy sluchales, albo jakie miales w domu?

 

Nie ma to najmniejszego znaczenia ilu wzmacniaczy słuchałem. Przed zakupem mojego docelowego wzmacniacza przesłuchałem w moich warunkach jakieś 10-15 wzmacniaczy w przedziale cenowym do 5-6 tys. Wybrałem taki aby wprowadzał do systemu jak najmniej od siebie aby w przyszłości móc modelować brzmienie tylko zmianą kolumn. Wcześniej i później z czystej ciekawości, dla przyjemności lub z przypadku słuchałem wielu różnych tańszych czy droższych sprzętów. Zawsze moim punktem odniesienia był jest i będzie holograficzny sposób przekazu. Wiem, że wzmacniacza oddającego 100% informacji pozyskanej z materiału źródłowego bez żadnej swojej ingerencji nie ma i zapewne nigdy nie będzie ale taki wzmacniacz nie można z założenia charakteryzować jako suchy, jasny bezbarwny. Mówicie wzmacniacz neutralny - bezbarwny ale tak ma być on nie ma dodawać jakich sztucznych barw do tego co już nagrano. Gorzej jakby pozbawiał tych barw, wprowadzał zniekształcenia, ograniczał ilość informacji. Audiolab nie jest wybitnym wzmacniaczem w skali absolutnej ale to bardzo dobry sprzęt w swojej wadze. Niczego nie narzuca nic nie dodaje i niewiele ujmuje. To co określasz jasnością suchością to w dużej mierze skopane realizacje nagrań, których neutralne wzmacniacze nie maskują. I to ma być wada wzmacniacza, jakaś ułomność - moim zdaniem absolutnie nie. I na koniec zadaniem wzmacniacza ma być wzmocnienie sygnału a nie jego modelowanie czy ubarwianie, zmiękczanie, utwardzanie itd. itp. bo to to zwykłe wprowadzanie zniekształceń.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani audiolab ani rega:), kupiony Caspian w bardzo dobrym stanie.

 

Mam też pytanie bo kupiłem podobno wersję M1 New Generation ale widziałem w necie zdjęcia z tyłu, które różnią się delikatnie od mojego.

 

Czy nieświadomie kupiłem starszą wersję M1 czy to też jest NG?

 

Oto moja wersja <a href=c7a2656566028481.jpg' alt='c7a2656566028

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

95e9a3639eafd807.jpg

 

4d7e1b20b548e2bc.jpg

 

 

 

a znalazłem taką wersję NG - jest opisana z tyłu i ma inną obudowę natomiast przód jest taki sam.

 

 

4f79dc76c810fb85.jpg

 

Dodatkowo na moim, pod gniazdami jest moc 70W przy 8 Ohm natomiast w instrukcji jest 85W.

 

Proszę o info czy kupiłem starszą wersję i o ile powinna być tańsza jeśli to nie NG i czy jest dużo gorszy od NG. Dzięki!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie. Po pierwsze zaloze sie, ze mam lepsze nagrania niz zdecydowana wiekszosc na forum zaopatrujaca sie w plyty w empiku. Nie zawsze mozna zganiac piski z glosnika na plyty. Rownie dobrze moge napisac, ze Twoje nagrania sa nagrane cieplo, stad audiolabowi ciezko juz popsuc ten dzwiek do granic suchosci I analitycznosci. ( to tylko wyssana z palca hipoteza idac Twoim tropem).

 

Po drugie za dzwiek jest odpowiedzialny caly system a nie tylko kolumny i wzmacniacz. Kazdy wzmacniacz, nawet neutralny, ma swoj charakter brzminia. Takie wzmacniacze roznia sie wybrzmiewaniem instrumentow, przedstawieniem ich na scenie, kontrola itd... Wedlug mnie opinia, ze Twoj wzmacniacz mozna polaczyc z kazdymi glosnikami i odda on to jak one graja jest bardzo mylna. Nie bede bral siebie jako autorytet, ale mysle, ze tegie glowy inzynierow w takiej firmie jak Tannoy (chyba najdluzej sa na rynku) czy jakiejkolwiek innej, uzywali by tego audiolaba do napedzania swoich glosnikow by pokazac klientowi ich potencjal. Niestety jak wiemy tak nie jest a np Tannoy na swoj uzytek konstruluje swoje wlasne wzmacniacze. Podlacz tego audiolaba pod cm9 to uslyszysz brak kontroli I ostra gore.

 

Ladne wybrzmiewanie, muzykalnosc, spojnosc to tez moga byc atuty neutralnego wzmacniacza. Niestety audiolab ma tam duze braki.

 

Roksan to bardzo dobry wybor! Ile zaplaciles bo ja swojego bede niedlugo sprzedawal tyle, ze m2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Ladne wybrzmiewanie, muzykalnosc, spojnosc

 

To na pewno nie ma nic wspólnego z docieplaniem dźwięku...szczególnie uwielbianym tu na forum...docieplanie i zbytnie dociążanie powoduje zacieranie pogłosu instrumentów zawarte na niektórych realizacjach...docieplona klasyka...już to słyszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sluchasz pewnie w 90% remasterow, bo niby skad oryginaly wszystkich plyt mialbys wziac :) po czym piszesz o naturalnym dzwieku ze zremasterowanej plyty z podbitym basem I wysokimi tonami, w ktorej muzyk, ktory od 20 lat nie zyje chcial oddac naturalnie wszystko bez sztucznych barw...ziko czytalem duzo Twoich madrych postow ale w tym mnie rozbawiles... Ale co tam...zawsze mozna tlumaczyc, ze jak Elvis nagrywal, albo the Beatles czy Pink Floyd to nie bylo takiej techniki jak teraz I dopiero pad Ludwig oddal swym remasterem prawdziwa naturalnosc utworu, ktorego sam autor nie mogl dokonac. Normalnie palec w gore dla Was obu...a czemu sie nie odniesiesz do inzynierow Tannoy...stac ich chyba na audiolaba...taniej by wyszedl niz sklejanie wlasnych wzmakow zeby oddac naturalne piekno ich glosnikow. Tak samo inni producenci dlaczego tak nie robia. Czy jak przy polaczeniu z bardziej wymagajaca kolumna dzwiek sie pogubi, bas bedzie niewysterowany to oznaczac bedzie, ze kolumny sa do niczego, bo audiolab taki swietny?

 

Dokladnie, muzykalnosc itd...moze byc neutralna czy tez naturalna. Tak samo wybrzmiewanie. Czytajac wasze wypowiedzi mam wrazenie, ze jest tylko jeden rodzaj neutralnego czy tez naturalnego wzmacniacza-audiolab.

 

Kurcze ja za swojego z gwarancja £700 krzyknalem...troche malo chyba :d

 

Ziko a co do plyt z empiku to wez np Bowiego...idz, kup obojetnie jaka plyte...pozniej poszukaj wydania RCA victor gdzies na eBay z polowy lat 80...I posluchaj ;) miejmy nadzieje, ze zrozumiesz wtedy znaczenie slowa "zenada".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Ziko a co do plyt z empiku to wez np Bowiego...idz, kup obojetnie jaka plyte...pozniej poszukaj wydania RCA victor gdzies na eBay z polowy lat 80...I posluchaj ;) miejmy nadzieje, ze zrozumiesz wtedy znaczenie slowa "zenada".

 

Chodziło mi o to..."Po pierwsze zaloze sie, ze mam lepsze nagrania niz zdecydowana wiekszosc na forum..."

Nie podoba mi się ton tej wypowiedzi...jak bym słyszał panów z pewnej zakładki...

Masz rację...dzisiejsze remastery są w wielu przypadkach porażką dźwiękową...

 

Audiolaba nie bronię...bronię przekazu muzycznego bez sztucznego podbarwiania...

 

Czy jak przy polaczeniu z bardziej wymagajaca kolumna dzwiek sie pogubi, bas bedzie niewysterowany to oznaczac bedzie, ze kolumny sa do niczego, bo audiolab taki swietny?

 

To będzie oznaczać tylko i wyłącznie niefortunne zestawienie...przecież wiesz, że to podstawa...

 

ziko czytalem duzo Twoich madrych postow ale w tym mnie rozbawiles

 

Dziękuję...ja Twoich również...Ale wpis o płytach mi się nie spodobał...

Pozdrawiam i bez urazy...każdy ma prawo do własnego zdania i słyszymy także inaczej... :-)

 

kupiony Caspian w bardzo dobrym stanie.

 

Gratulacje...teraz tylko słuchać i słuchać...I jak najmniej czytać forum ;-)...wiadomo dlaczego...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na koniec zadaniem wzmacniacza ma być wzmocnienie sygnału a nie jego modelowanie czy ubarwianie, zmiękczanie, utwardzanie itd. itp. bo to to zwykłe wprowadzanie zniekształceń.

 

To prawda. To samo tyczy się innych klocków tyle ze bez tego wzmocnienia w zdaniu.

 

Moim zdaniem klocki powinno się dzielić na udane i niegrajace.

 

Udane to takie, które brzmią naturalnie, neutralnie i muzykalnie, rozdzielczo, z jak najlepszą scena , holografia 3d , duża ilością informacji. W niskim budżecie klocki nie spełniają tych warunków. Z kolumn nowych produkowanych seryjnie, za 2 tys, czy nawet droższych. nie uświadczymy np. dobrej sceny 3 d i dużej ilosci detalu. To samo z tanimi źródłami itd. Jakieś pieniądze trzeba wydać aby system pewien próg jakościowy przekroczył. Osobna kwestia jest też temat tego, na co kogo stać i uprzedzam wszelkie wpisy poruszajace ta kwestie. Za samochód tez trzeba ileś zapłacić żeby osiągał jakiś poziom. Nie kupimy 4 letniego auta z segmentu D za 10 tys. Tak już niestety jest.

 

Niegrajace klocki to takie, które po wpięciu w naturalny i neutralny tor , sprawiają , że system przestaje brzmieć naturalnie i neutralnie.

 

Albo również psują scenę , odwzorowuja ja nierealnie, maj a również słaba dynamikę w skali mikro i makro itd w porównaniu do innego klocka w danej cenie.

 

 

To będzie oznaczać tylko i wyłącznie niefortunne zestawienie...przecież wiesz, że to podstawa...

 

Ja się z tym nie zgadzam. Zakładając , że system będzie brzmieć naturalnie, neutralnie , holografia 3d i cala reszta aspektów, która wymieniałem wcześniej , będzie jak być powinna w danym budżecie. I jeśli wiekszosc wzmacniaczy z jednej półki cenowej uciagnie dane kolumny a trafi się jeden, który siądzie, to ja bym tutaj nie diagnozowal problemu w złym zestawieniu klocków a w słabości wzmacniacza.

 

Tak jak wcześniej pisałem, uważam że powinno się dzielić klocki na takie które grają i nie grają. A nie na złe lub dobre zestawienie. Jak się łączy wszystko co brzmi neutralnie i neutralnie , muzykalnie to zawsze zagra.

 

Po prostu uważam za bezsensowne rozjasnianie ciemnych kolumn, jasnym źródłem, kablami , czy wzmacniaczem. Czy na odwrót. Jeśli górny zakres pasma źe źródła jest podbity i damy do tego ziemne kolumny aby nie klulo w uszy, to owszem możemy otrzymać dzwiek przyjemny , muzykalny i można być zadowolonym. Zapomina się jednak o tym ze te kolumny wycięty cześć informacji. Gdyby tak skonfigurowany system porównać z takim grającym naturalnie j neutralnie w każdym calu od początku do końca toru to zobaczymy w czym rzecz. Przychodzi mi na myśl takie porównanie. Zakładając , że zrobiliśmy za słona zupę, to aby była zjadliwa należy dolać więcej nieosolonej zupy do gara aby pójść w kierunku "naturalnosci". Przyciemnianie źródła kolumnami , kablami itd jest dolewaniem wody do za słonej zupy. Pozbedziemy się stężenia soli ale inne niuanse smakowe również nie będą tak wyraźne.

 

Sorry za pisownię. Z telefonu się ciężko pisze w pośpiechu jeszcze w wersji niemobilnej a klasycznej forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

To prawda. To samo tyczy się innych klocków tyle ze bez tego wzmocnienia w zdaniu.

 

Moim zdaniem klocki powinno się dzielić na udane i niegrajace.

 

Udane to takie, które brzmią naturalnie, neutralnie i muzykalnie, rozdzielczo, z jak najlepszą scena , holografia 3d , duża ilością informacji. W niskim budżecie klocki nie spełniają tych warunków. Z kolumn nowych produkowanych seryjnie, za 2 tys, czy nawet droższych. nie uświadczymy np. dobrej sceny 3 d i dużej ilosci detalu. To samo z tanimi źródłami itd. Jakieś pieniądze trzeba wydać aby system pewien próg jakościowy przekroczył. Osobna kwestia jest też temat tego, na co kogo stać i uprzedzam wszelkie wpisy poruszajace ta kwestie. Za samochód tez trzeba ileś zapłacić żeby osiągał jakiś poziom. Nie kupimy 4 letniego auta z segmentu D za 10 tys. Tak już niestety jest.

 

Niegrajace klocki to takie, które po wpięciu w naturalny i neutralny tor , sprawiają , że system przestaje brzmieć naturalnie i neutralnie.

 

Albo również psują scenę , odwzorowuja ja nierealnie, maj a również słaba dynamikę w skali mikro i makro itd w porównaniu do innego klocka w danej cenie.

 

 

 

Ja się z tym nie zgadzam. Zakładając , że system będzie brzmieć naturalnie, neutralnie , holografia 3d i cala reszta aspektów, która wymieniałem wcześniej , będzie jak być powinna w danym budżecie. I jeśli wiekszosc wzmacniaczy z jednej półki cenowej uciagnie dane kolumny a trafi się jeden, który siądzie, to ja bym tutaj nie diagnozowal problemu w złym zestawieniu klocków a w słabości wzmacniacza.

 

Tak jak wcześniej pisałem, uważam że powinno się dzielić klocki na takie które grają i nie grają. A nie na złe lub dobre zestawienie. Jak się łączy wszystko co brzmi neutralnie i neutralnie , muzykalnie to zawsze zagra.

 

Po prostu uważam za bezsensowne rozjasnianie ciemnych kolumn, jasnym źródłem, kablami , czy wzmacniaczem. Czy na odwrót. Jeśli górny zakres pasma źe źródła jest podbity i damy do tego ziemne kolumny aby nie klulo w uszy, to owszem możemy otrzymać dzwiek przyjemny , muzykalny i można być zadowolonym. Zapomina się jednak o tym ze te kolumny wycięty cześć informacji. Gdyby tak skonfigurowany system porównać z takim grającym naturalnie j neutralnie w każdym calu od początku do końca toru to zobaczymy w czym rzecz. Przychodzi mi na myśl takie porównanie. Zakładając , że zrobiliśmy za słona zupę, to aby była zjadliwa należy dolać więcej nieosolonej zupy do gara aby pójść w kierunku "naturalnosci". Przyciemnianie źródła kolumnami , kablami itd jest dolewaniem wody do za słonej zupy. Pozbedziemy się stężenia soli ale inne niuanse smakowe również nie będą tak wyraźne.

 

Sorry za pisownię. Z telefonu się ciężko pisze w pośpiechu jeszcze w wersji niemobilnej a klasycznej forum.

 

Odpowiednie zestawieniemam nie oznacza "leczenia"...oznacza odpowiednie dopasowanie prądowe, impedancyjne, itd.

I mogą to być klocki z zupełnie "innych" światów"... co do neutralności systemu w celu pokazania jak największej ilości niuansów i różnicowania realizacji pełna zgoda...tak lubię...

Przykładowy album do testów...uśredniony na maksa system zagra całość na jedną modłę...

 

Peter Gabriel Shaking The Tree

 

Posłuchaj koniecznie...każdy kawałek ma swój przekaz barwy od ciepła do graniczącego z kłóciem w uszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, uzywali by tego audiolaba do napedzania swoich glosnikow by pokazac klientowi ich potencjal

 

 

W swojej wypowiedzi jasno określiłem, że nie jest to sprzęt referencyjny w skali absolutnej a godny zainteresowania w swojej półce cenowej. Więc co ma tu piernik (Tannoy) do wiatraka (Audiolab). Nie twierdzę i nie twierdziłem, że nadaje się do wysterowania każdych kolumn bo to brednie. Natomiast jeśli ktoś chciałby modelować brzmienie swojego systemu tym wzmacniaczem to się zawiedzie. I nie ma to nic wspólnego z jakąś suchością, jasnością jego brzmienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze są takie autorytatywne stwierdzenia (Huberto) co do danego sprzętu. Potem okazuje się że przychodzi 1,2,3 osoby i każda z nich ma trochę inne zdanie lub wręcz całkowicie przeciwne :)

A wszystko rozbija sie o zestawienie z innym sprzętem , pomieszczenie i samego słuchającego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupił Roksana , pogardził audiolabem nawet go nie słuchając ....dla mnie to duży błąd co do Regi to się zgodzę....

 

Proponuje zamknąć temat........

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupił Roksana , pogardził audiolabem nawet go nie słuchając ...

 

Już nie przesadzaj z tym "pogardził " - podpasowało mu brzmienie to się zdecydował, nie ma co się obrażać ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzaj z tym "pogardził " - podpasowało mu brzmienie to się zdecydował, nie ma co się obrażać ;)

 

Mam nadzieje że będzie zadowolony z tego Caspiana choć dla mnie kupować w ciemno bez odsłuchów w domu, polegając tylko na opinii "forumowiczów" to jest niezłe "ryzyko".

Kilkanaście lat wtopiłem tak z Meridianem i kilkoma innymi wynalazkami,- od tego momentu już tylko odsłuch w domu we własnych 4 ścianach....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie. Po pierwsze zaloze sie, ze mam lepsze nagrania niz zdecydowana wiekszosc na forum zaopatrujaca sie w plyty w empiku.

A skromności i pokory to Ciebie nie nauczyli.

Dobrze że walnąłeś się w pierś.

Na tym forum jest jakaś dziwna mania lepszości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.