Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  162 członków

Fezz Audio Klub
IGNORED

Klub Fezz Audio


Domin01

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

Dzieki. Raczej chce pożyczyć do domu. Silver luna prestige lub titania. Czy mozesz napisac jaka jest między nimi różnica w dźwięku?

 

Zasadnicza różnica w tych dwóch wzmakach to moc. Czuje się, że Titania ma większy zapas mocy i gra wg mnie bardziej neutralnie i szlachetniej. Na pewno ma bardziej ogarnięty bas, zwłaszcza jak na lampowca.

Luna bardziej słodzi, dodaje więcej od siebie, to może się podobać, zwłaszcza na początku drogi "audiofilskiej" ;) Titania przedstawia dźwięk bardziej neutralnie, prawdziwie, po za tym wysteruje mniej skuteczne kolumny. Niestety na AVS w tym roku Titania nie mogła rozwinąć skrzydeł, a szkoda.

Oczywiście różnice nie są jakieś duże, ale jednak zauważalne w bezpośrednim porównaniu.

Po za tym wg mnie Titania jest bardziej uniwersalna, sprawdzi się w prawie każdym repertuarze. Silver Luna bardziej w muzyce akustycznej ew. klasycznej, do łojenia chyba już mniej, choć wg mnie też sobie dawała radę.

Oczywiście to są moje odczucia. Najlepiej posłuchać samemu, by ocenić co pasuje bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie w klubie

Pozdrawiam i raz jeszcze witam Cie ponownie w klubie:)

dziękuję moderatorom,że dostatecznie szybko ostudzili emocje i w klubie wrócił ład i porządek.

 

taki cukier aż zęby bolą ;-)

jak ktoś będzie teraz narzekał na moderacje to tym wpisem między ślepia i sprawa załatwiona

fajnie że również doceniłeś mój niewielki wkład w rozwiązanie tego konfliktu ;-)

...widzę że muszę z innej mańki....

Domin, wspominałeś że chcesz pożyczyć lampy ode mnie aby przetestować na Lunie

- wiesz że mam kilka perełek-

to może być ciekawe doświadczenie dla Ciebie i posiadaczy Fezza

tylko teraz sprawę trza oprzeć o bufet ;-).... to znaczy.....bez gorzałki nie załatwisz ;-)

....dlaczego?.....coby nauka nie poszła w las ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

taki cukier aż zęby bolą ;-)

jak ktoś będzie teraz narzekał na moderacje to tym wpisem między ślepia i sprawa załatwiona

fajnie że również doceniłeś mój niewielki wkład w rozwiązanie tego konfliktu ;-)

...widzę że muszę z innej mańki....

Domin, wspominałeś że chcesz pożyczyć lampy ode mnie aby przetestować na Lunie

- wiesz że mam kilka perełek-

to może być ciekawe doświadczenie dla Ciebie i posiadaczy Fezza

tylko teraz sprawę trza oprzeć o bufet ;-).... to znaczy.....bez gorzałki nie załatwisz ;-)

....dlaczego?.....coby nauka nie poszła w las ;-)

Myślę,że sie dogadamy:)wygrzeje jeszcze te lampki co mam i napewno zgłosze się do Ciebie,nauka w las nie pójdzie:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas już pierwsze dźwięki z 300B od Fezz Audio...:)

Zapraszamy wszystkich chętnych z bliższej i dalszej okolicy. Do końca tygodnia na pewno będzie nam grała.

Więcej o dźwięku za kilka dni. Początek był bardzo udany, z dość trudnymi Wigg Art - Arvil

 

15039687_1167052910054105_3936667090242904688_o.jpg

 

pozdrawiam

PS

Kto słucha, nie błądzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pragnę dołączyć do klubu miłośników marki Fezz Audio.

Co prawda nie jestem posiadaczem ale miałem okazje słuchać i poznać jak grają wzmacniacze tej firmy.

Śledzę ten wątek i nie będę cytował konkretnego gościa ale pytania techniczne typu jakie trafo itd można chyba zadać prywatnie konstruktorowi. Mnie jako miłośnika dobrej muzy, oraz dobrego sprzętu, nie interesują sprawy techniczne. Powiem więcej, nawet nie chcę żeby mnie ktoś uświadamiał.Taka wiedza tylko spłyca i obrzydza mi całą frajdę jaką daje sprzęt audio. Cieszę się że są tacy ludzie jak ten od tych transformatorów czy konstruktorzy z Fezz Audio, Studio16hertz , Audio Academy, Amplifikator, Wile, Albedo, Sikora lub DIY i przepraszam że nie wymienię wszystkich wspaniałych Polskich konstruktorów bo będzie za dużo pisania. Bo można kupić za uczciwe pieniądze coś wyjątkowego. Ale apeluje do szanownych konstruktorów czy to z branży czy to DIY. Nie wywlekajcie na forum klubów jakieś marki, żadnych technicznych problemów bo to szkodzi wszystkim. I wam i nam potencjalnym klientom którzy na sprawach technicznych się nie znają i nie chcą znać. Czasami lepiej widzieć piękną kobietę w seksownej czerwonej sukience w szpilkach i wyobrażać sobie jak wygląda bez tej sukienki. Niż zobaczyć ją nagą bo może okazać się że lepiej było w sukience. Zostawcie nam klientom odrobinę miejsca na wyobraźnie :-)

Co do porównań wzmacniaczy Fezz Audio Silver Luna do innych wzmacniaczy na lampach el34 to z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić że, to jest granie bardzo podobne i tej samej klasy dźwięk. Co posiadany przeze mnie przez dłuższy czas Copland CTA 402. A to jest duży komplement dla Fezz Audio bo cena Silver Luny jest bardzo atrakcyjna. Dźwięk obu tych wzmacniaczy jest mało lampowy, ale specyficzna barwa tej lampki oczywiście jest i to jest największa zaleta tych wzmacniaczy. Maja podobny bas. To znaczy bardziej konturowy i raczej szczupły, w dobrym tego słowa znaczeniu, w porównaniu do innych wzmacniaczy lampowych w tej cenie, które mają bas kluchowaty podbity i snujący się, czy to jest na płycie, czy to go nie ma. Dostaniemy świetną muzykalność a to jest najważniejsze. Jeżeli dobierzemy odpowiednie kolumny oraz źródło, to za przyzwoite pieniądze mamy świetny zestaw. Nie będzie to ósmy cud świata czy sprzęt grający jak zestawy Hi Endowe. Ale gwarantuje że w tych pieniądzach trudno będzie znaleźć coś lepszego. Oczywiście jeżeli taki rodzaj prezentacji dźwięku będzie się podobał. Miałem jeszcze Unisona S6 , grał w klasie A i ciężko porównać ale na pewno nie był lepszy od Silver Luny tylko inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Witam

Pragnę dołączyć do klubu miłośników marki Fezz Audio.

Co prawda nie jestem posiadaczem ale miałem okazje słuchać i poznać jak grają wzmacniacze tej firmy.

Witamy!

 

Śledzę ten wątek i nie będę cytował konkretnego gościa ale pytania techniczne typu jakie trafo itd można chyba zadać prywatnie konstruktorowi. Mnie jako miłośnika dobrej muzy, oraz dobrego sprzętu, nie interesują sprawy techniczne. Powiem więcej, nawet nie chcę żeby mnie ktoś uświadamiał.

 

OK, ale może są jeszcze inni użytkownicy, którzy wolą żyć w świadomości? Myślę, że prostszym rozwiązaniem będzie, że Ci którzy nie chcą być uświadamiani nie muszą czytać odpowiedzi konstruktora (jeśli się kiedyś pojawią), a Ci którzy wolą wiedzieć za co płacą, będą czytać.

 

Czasami lepiej widzieć piękną kobietę w seksownej czerwonej sukience w szpilkach i wyobrażać sobie jak wygląda bez tej sukienki. Niż zobaczyć ją nagą bo może okazać się że lepiej było w sukience. Zostawcie nam klientom odrobinę miejsca na wyobraźnie :-)

 

Rożne mamy podejście do świata. Ja bym tam wolał, żeby bez sukienki efekt był równie zadowalający i wolałbym spędzić więcej czasu w poszukiwaniach niż zadowalać się półśrodkami.

Poza tym porównywalnie wzamaniczy do kobiet to już lekka przesada (w mojej opinii oczywiście). O ile rozumiem, że można np. zginać za jakaś kobietę, to już np. zginać za wzmacniacz wydaje mi się śmieszne. Może stąd tyle emocji na forum się bierze, że cześć z nas darzy swoje sprzęty audio (czyli notabene zwykły sprzęt RTV) jakaś formą miłości platonicznej...? Dla mnie wzmacniacz to wzmacniacz, proste urządzenie elektryczne i tak już pozostanie. Emocje biorą się u mnie pod wpływem słuchanej muzyki, a nie urządzeń tą muzykę odtwarzających.

 

P.S.

Myślę, że mimo wszystko lepiej będzie przedmioty porównywać z przedmiotami i porównanie wzmacniacza do samochodu będzie bardziej trafne. Czy jeżeli producent samochodu zamontuje w swoim samochodzie silnik o mocy 150KM (odpowiednikiem w audio niech będzie trafo o paśmie przenoszenia przykładowo (-3dB) 8 Hz - 54 kHz), a będzie sprzedawał swój samochód jako posiadający 200KM (przykładowo (-3dB) 15Hz-77kHz) to czy kupujący ma prawo wiedzieć jak na prawdę jest moc takiego samochodu, czy też "lepiej zostawić trochę miejsca na wyobraźnię".

Jeśli chodzi np. o skład spalin silników diesla VW to wiemy jak to wygląda, tam nikt "nie zostawia miejsca na wyobraźnię". Nie wiem dlaczego w audio miałoby być inaczej?

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem w tym wieku że wolę popatrzeć na kobietę w sukience i za bardzo nie wnikać w to czy ma zdrowe nerki ;-)

Chyba lepiej by było, jak by w tym i w klubach innych marek było więcej informacji na temat całych zestawów. Z jakimi kolumnami lub źródłem np. Silver Luna zagrała a z czym nie. Bo to że nie ze wszystkim dobrze wypadnie chyba nikogo nie dziwi. Kupując wzmacniacz Fezz Audio zadowolony klient chce dopieścić swój system i chce dowiedzieć się w klubie marki z czym zagra a z czym nie jego wzmacniacz. I w takim wypadku chodzi o merytoryczna odpowiedź której czasami brakuje bo jest kłótnia o sprawy techniczne. I nie dotyczy to tylko tego klubu ale prawie wszystkich klubów.

Dobrze by było jak by posiadacze, a ich jest nie mało, zamieszczali w klubach więcej fotek swoich zestawów, dzieliło się z czym wzmacniacz gra i jak sobie radzi w danym towarzystwie i pomieszczeniu.

Mnie się bardzo dobrze słuchało na tegorocznym AS zestawów na wzmacniaczach Fezz Audio nie ukrywam że najbardziej podobał mi się zestaw na Silver Lunie i wiem że jeżeli ktoś do tego wzmacniacza kupi kolumny Pylon będzie bardzo zadowolony bo grało to przyzwoicie. Nie mogę sobie przypomnieć :-) na jakim źródle grał ten zestaw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />Mnie się bardzo dobrze słuchało na tegorocznym AS zestawów na wzmacniaczach Fezz Audio nie ukrywam że najbardziej podobał mi się zestaw na Silver Lunie i wiem że jeżeli ktoś do tego wzmacniacza kupi kolumny Pylon będzie bardzo zadowolony bo grało to przyzwoicie. Nie mogę sobie przypomnieć :-)  na jakim źródle grał ten zestaw ? <br />

System z Silver Luną i Opalami grał z włoskim źródłem Vela, a pozostałe 2 systemy bazowały na Audio Analogue Fortissimo.

Edytowane przez Fezz Audio Maciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

System z Silver Luną i Opalami grał z włoskim źródłem Vela

 

Polecam odsłuch Silver Luny właśnie z włoskim źródłem Vela- źródło polecili mi Panowie z Planety Dźwięku- zamówiłem, posłuchałem i tak już został:) Całość podłączona jest do Akkusów F1s i bardzo fajnie się to wszystko ze sobą zgrywa. Polecam odsłuch takiego zestawienia, gdyż za umiarkowaną cenę można mieć naprawdę fajny nowy zestaw.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Kukawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie do posiadaczy wzmacniaczy FEZZ, Silver Luna lub Titania. Decydując się na zakup z jakimi innymi wzmacniaczami porównywaliście produkty Fezz? Z którymi modelami Waszym zdaniem wygrywają a do których im jeszcze daleko? Oczywiście wzmacniacze w podobnej lub zbliżonej cenie?

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borron jeżeli jesteś zainteresowany Luną lub Titanią. Napisz jakiej muzyki słuchasz, jaki masz teraz zestaw w jakim pomieszczeniu tego słuchasz i co chciałbyś poprawić w brzmieniu jakie teraz masz.

Na pewno dostaniesz konkretne informacje na temat dobrego zestawu zbudowanego na podstawie wzmacniacza Fezz Audio.

Nie polecam sugerować się opiniami typu porównywałem Lune z tym albo tamtym i wypadła lepiej lub gorzej. Co dobre dla mnie, nie znaczy że dobre będzie dla Ciebie.

Kiedyś złożyłem zestaw z najlepszych" według gazet" klocków i wyszła LIPA kompletna. Byłem zniesmaczony i czułem się oszukany. A prawda była taka że każdy z tych klocków był dobry, tylko razem ze sobą nie grały.

Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Borron jeżeli jesteś zainteresowany Luną lub Titanią. Napisz jakiej muzyki słuchasz, jaki masz teraz zestaw w jakim pomieszczeniu tego słuchasz i co chciałbyś poprawić w brzmieniu jakie teraz masz.

Na pewno dostaniesz konkretne informacje na temat dobrego zestawu zbudowanego na podstawie wzmacniacza Fezz Audio.

Nie polecam sugerować się opiniami typu porównywałem Lune z tym albo tamtym i wypadła lepiej lub gorzej. Co dobre dla mnie, nie znaczy że dobre będzie dla Ciebie.

Kiedyś złożyłem zestaw z najlepszych" według gazet" klocków i wyszła LIPA kompletna. Byłem zniesmaczony i czułem się oszukany. A prawda była taka że każdy z tych klocków był dobry, tylko razem ze sobą nie grały.

Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru :-)

Damazy słusznie prawisz bo gra cały zestaw włącznie z kabelkami, nie pojedynczy element. Po za tym liczą się preferencje słuchacza a tu jest bardzo różnie i nie ma złotego środka, co było widać na AVS w różnych pokojach.

Na pewno i Luna i Titania może stać się niezłym elementem zestawu audio na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dostaniesz konkretne informacje na temat dobrego zestawu zbudowanego na podstawie wzmacniacza Fezz Audio.

Nie polecam sugerować się opiniami typu porównywałem Lune z tym albo tamtym i wypadła lepiej lub gorzej. Co dobre dla mnie, nie znaczy że dobre będzie dla Ciebie.

 

Żeby zweryfikować jakość wzmacniacza trzeba go zestawić i porównać z innym produktem także konkurencyjnych marek. Fezz ma niewątpliwie dobry stosunek jakości brzmienia do ceny. Podejrzewam, że klientami Fezz są osoby zaczynający swoją przygodę z lampą. I nie dziwie się, że zwracają na nie uwagę bo ceny są atrakcyjne, a produkt polski. Jednak warto jest też rozeznać rynek. Nie ma co się bać konkurencji. Szkoda, że Fezz nie miał jeszcze Titania jak szukałem dla siebie lampy. Chętnie bym ją u siebie odsłuchał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Luna potrafi zagrać i wycisnąć wszystkie soki z budrzetowego systemu,jak również potrafi się pokazać w towarzystwie hi-endu.Wiadomo,że nie w każdym połączenia, ale ostatnio opisywałem wrażenia jak zagrała z Harbethami 40.1 zapraszam kolege Barrona do lektury.Zawsze powtarzam najlepiej iść do salonu i posłuchać samemu i porównać ze sprzętem z podobnej półki cenowej lub wyższej.Ja wziełem moj system "pod pachę" cały(kolumny,źrodełko,okablowanie)i odsłuchiwałem,porównywałem. Z Luną znalazłem to czego szukałem, czyli spójne dynamiczne granie,z dobrą rozdzielczością oraz nutką lampki...magia zaczyna się przy zmianie lampek sterujących :)niebawem opisze moje wrażenia jestem w fazie testów na kilku zestawach 12ax7

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borron jeżeli jesteś zainteresowany Luną lub Titanią. Napisz jakiej muzyki słuchasz, jaki masz teraz zestaw w jakim pomieszczeniu tego słuchasz i co chciałbyś poprawić w brzmieniu jakie teraz masz.

Na pewno dostaniesz konkretne informacje na temat dobrego zestawu zbudowanego na podstawie wzmacniacza Fezz Audio.

Nie polecam sugerować się opiniami typu porównywałem Lune z tym albo tamtym i wypadła lepiej lub gorzej. Co dobre dla mnie, nie znaczy że dobre będzie dla Ciebie.

Kiedyś złożyłem zestaw z najlepszych" według gazet" klocków i wyszła LIPA kompletna. Byłem zniesmaczony i czułem się oszukany. A prawda była taka że każdy z tych klocków był dobry, tylko razem ze sobą nie grały.

Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru :-)

 

Damazy....zawsze twierdziłem że mądrego to i miło posłuchać....

hmm mam takie wrażenie....coś mi intuicja podpowiada że już kiedyś rozmawialiśmy ze sobą

a dokładnie, na ostatnim Audio Show w Sobieskim gdzieś tak w połowie między pierwszym a drugim piętrem

kolega wtedy prowadził dość ożywioną dyskusje o celach bardziej wzniosłych niż Fezz....coś mi świta...

może na koniec.....czy nazwisko Prindin coś koledze mówi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damazy, pod koniec grudnia chcę posłuchać Silver Luny na Harbeth m30.1 a jak jeszcze załatwię

najmniejsze Harbs p3 to będzie bajka.....może Domin sprowadzi Titanie......to chyba będzie wystarczający

powód aby się spotkać i omówić...... ,,Sposób na pijaka,, ;-)

Edytowane przez Miroslav1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borron jeżeli jesteś zainteresowany Luną lub Titanią. Napisz jakiej muzyki słuchasz, jaki masz teraz zestaw w jakim pomieszczeniu tego słuchasz i co chciałbyś poprawić w brzmieniu jakie teraz masz.

Na pewno dostaniesz konkretne informacje na temat dobrego zestawu zbudowanego na podstawie wzmacniacza Fezz Audio.

Nie polecam sugerować się opiniami typu porównywałem Lune z tym albo tamtym i wypadła lepiej lub gorzej. Co dobre dla mnie, nie znaczy że dobre będzie dla Ciebie.

Kiedyś złożyłem zestaw z najlepszych" według gazet" klocków i wyszła LIPA kompletna. Byłem zniesmaczony i czułem się oszukany. A prawda była taka że każdy z tych klocków był dobry, tylko razem ze sobą nie grały.

Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru :-)

No to po co czytac czym sie interesowac skoro to nie ma sensu? Fezz ma byc lekarstwem na wszystko? Wyciska soki z budzetowego sprzetu i gra jak hi end? Eee....

Wybralbym sie do salonu i na swoim sprzecie sam ocenil fezza i konkurencje.

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś sam Miroslav1 ,też chętnie bym sprawdził Lune na Harbethach m 30.1

Nie mówiąc już o tych maluchach p3

Trzeba namówić kolegę z bawarii na odsłuch i tyle:)

Edytowane przez rochu
poprawiono nicka rozmówcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miroslav ja zawsze piszę się na takie spotkania:-) Daj mi tylko znać dokladnie kiedy i przyjezdzam. Wezme z soba Gamuta CD 1. Zobaczymy jak to zagra.Zrobimy fotki i opiszemy jak to wszystko wypadło.

dolphin123 Ja nie twierdzę że nie ma sensu czytać czy interesowac sie tematem, wręcz przeciwnie. Ja pisalem ze nie ma sensu sugerować się opiniami na temat porównań, czy to pozytywnymi czy negatywnymi. Bo każdy dobrze wie że z jednym klockiem Fezz sie zgra a innym nie. Dlatego jeżeli mam komuś coś doradzić to muszę wiedzieć czego on oczekuję od sprzetu. W jakim pomieszczeniu i jakiej muzyki bedzie słuchał. Bez tych informacji na nic takie porównanie, ktory wzmacniacz lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po co czytac czym sie interesowac skoro to nie ma sensu? Fezz ma byc lekarstwem na wszystko? Wyciska soki z budzetowego sprzetu i gra jak hi end? Eee....

Wybralbym sie do salonu i na swoim sprzecie sam ocenil fezza i konkurencje.

 

zanim Damazy odpowie to może ja wtrącę słówko....

z całą pewnością Fezz nie jest lekarstwem na wszystko i nie jest to sprzęt Hi End....czy jest to ujmą dla tej firmy....

...w mojej ocenie NIE....fajnie będzie jak ktoś zrobi porównanie innych wzmacniaczy do Fezza

(w podobnej cenie).....przecież tu nie chodzi o jakieś poklepywanie po plecach....jeżeli znasz lepsze wzmacniacze w tej klasie to podziel się swoim doświadczeniem, będzie to z korzyścią dla klubu...tak myslę ....znam i lubię wzmacniacze (integry) Jadisa i zapewniam że każdy model począwszy

od i35, i50, i88. DA88, DA50 jest moim zdaniem lepszy od Fezza.....jakie to ma znaczenie w klubie Fezza

chyba żadne ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim Damazy odpowie to może ja wtrącę słówko....

z całą pewnością Fezz nie jest lekarstwem na wszystko i nie jest to sprzęt Hi End....czy jest to ujmą dla tej firmy....

...w mojej ocenie NIE....fajnie będzie jak ktoś zrobi porównanie innych wzmacniaczy do Fezza

(w podobnej cenie).....przecież tu nie chodzi o jakieś poklepywanie po plecach....jeżeli znasz lepsze wzmacniacze w tej klasie to podziel się swoim doświadczeniem, będzie to z korzyścią dla klubu...tak myslę ....znam i lubię wzmacniacze (integry) Jadisa i zapewniam że każdy model począwszy

od i35, i50, i88. DA88, DA50 jest moim zdaniem lepszy od Fezza.....jakie to ma znaczenie w klubie Fezza

chyba żadne ;-)

Zaraz mnie tutaj zjedzą: a gdzie Jadisa mogę posłuchać z różnymi rodzajami kolumn? Zostaje jeszcze pytanie o cenę. ... Z drugiej strony pewnie nie zrozumiałem podtekstu tej wypowiedzi ;).

Dobrze tutaj ludzie piszą: Fezz jest dobry, bo można posłuchać w sklepie (jest dostępny), jest muzykalny, wcale nie jest drogi i jako pierwszy sprzęt po np. kinie domowym (wg mnie) nadaje się wyśmienicie. Słuchałem dla porównania Atolla w tym samym systemie i tranzystor wypadł słabiej co nawet moja białka zauważyła :). Dodatkowo słucham niezbyt głośno muzyki a i tak takie ustawienie Luny wystarczy aby dźwięki zabrzmiały przyjemnie dla mojego ucha. Można lepiej ale... każdemu wg potrzeb i jego upodobań (czyli i tak trzeba posłuchać!).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fezz audio to bardzo młoda i z ambicjami fabryka audio. Trzymam kciuki od początku ale też i zastanawiam sie na ile sił tych starczy , polskiej fabryce , wielu wrogów itd.

 

Bardzo kibicuję . Fezz Audio Maciej , łatwo to nie bedzie ;)

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fezz audio to bardzo młoda i z ambicjami fabryka audio. Trzymam kciuki od początku ale też i zastanawiam sie na ile sił tych starczy , polskiej fabryce , wielu wrogów itd.

 

Bardzo kibicuję . Fezz Audio Maciej , łatwo to nie bedzie ;)

Fezzy bronią się jakością dzwięku:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damazy, pytałem o porównania z innymi sprzętami trochę z czystej ciekawości. Fezz wywarł na mnie ogromnie pozytywne wrażenie. Do tego stopnia, że najprawdopodobniej po wielu latach z Rotelem przesiąde się na lampę, której brzmienie bardzo lubie i cenie. Słyszałem wiele lepiej grających wzmacniaczy lampowych niż Fezz ale jednocześnie ich cena byla dla mnie totalnie zaporowa np. Muarah. Sprzęt posiadam taki jak w stopce, wymianie jedynie ulegnie wzmacniacz. Reszta komponentów pozostanie bez zmian, najprawdopodobniej. Wiem, że przede mną dzwiganie sprzętów do salonów i wielokrotne odsluchiwanie - przerabiałem to dawno temu - ale ceniąc swój czas i pracowników salonów nie chciałbym im zbytnio zawracać głowy. Czy Fezz, Albedo, RLS i CD Rotela okaże się strzałem w dziesiątkę? Nie wiem i nikt tego nie wie. Przyjemne, mam nadzieje dla mnie odsluchy już wkrótce. Wzmacniacza z pewnością nie kupię tylko i wyłącznie na podstawie testów w gazecie i opinii użytkowników.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 24

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.