Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  162 członków

Fezz Audio Klub
IGNORED

Klub Fezz Audio


Domin01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem odpowiedzialny w Fezz Audio za kontakty z Klientami.
Informuję , że przedstawione modyfikacje i naprawa wzmacniacza nie odbyły się w serwisie Fezz Audio, o czym pisze sam klauss1973. Cytuję

Cytat

Odebrałem od naprawy fezza. Po raz pierwszy dałem do tzw. warsztatu a nie do saloonu audio.


Salony audio także nie dokonują napraw samodzielnie, tylko odsyłają je do nas. Pragnę także dodać,że już po zakupie wzmacniacz został zmodyfikowany  z biasu manualnego na autobias oraz dodana została opcja pilota zdalnego sterowania. Nie wiemy co się działo ze wzmacniaczem w tzw. "międzyczasie".  Zaznaczam,że jedynym uprawnionym miejscem do napraw naszych wzmacniaczy jest nasz własny serwis i dotyczy to zarówno urządzeń w okresie gwarancyjnym, jak i po gwarancji.

Zgadzam się z klauss1973 - to jest rzeczywiście partactwo i źle świadczy o umiejętnościach owego "warsztatu".
Czujemy się odpowiedzialni za nasze produkty przez cały okres ich eksploatacji i w tej sytuacji prosimy o przesłanie wzmacniacza do nas - przywrócimy go do właściwego stanu.
Proszę w tej sprawie o kontakt priv dla ustalenia szczegółów. 

W załączeniu zdjęcie wnętrza Silver Luny.  (Nie mamy aktualnie na stanowisku montażowym  Silver Luny, stąd zdjęcie użyte w recenzji Stereo Life. ) https://www.stereolife.pl/archiwum/testy/wzmacniacze-i-amplitunery/3863-fezz-audio-silver-luna?fbclid=IwAR0kNDgiA2gwF_O9gTfAyfa9Y_ZkzMboLJtMV3d_XChyp4_YzVJOz1Lv9JU

Piotrella41 dziękuję za uwagę o konieczności merytorycznej dyskusji w tej sprawie.

FezzAudioSilverLuna inside.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bowiem chodzi o bezpieczeństwo użytkowników tych świetnie brzmiących wzmacniaczy to temat winien być priorytetowy jeśli zachodzi choć cień wątpliwości.  

3 minuty temu, Fezz Audio Michał napisał:

Informuję , że przedstawione modyfikacje i naprawa wzmacniacza nie odbyły się w serwisie Fezz Audio, o czym pisze sam klauss1973

Panie Michale proszę zwrócić uwagę na to, oraz wnikliwie analizować tekst, albowiem Kolega napisał, że Cyt. 

 

58 minut temu, Klaus1973 napisał:

Zbigniew to jest zdjęcie nie z warsztatu a po zakupie luny z 2016 roku. 

I właśnie o to się rozchodzi. 

To w jakim stanie powrócił z tzw. warsztatu jest oczywiste i nie podlega dyskusji. 

I z tym się z Panem w pełni zgadzam, sam oddaję sprzęt wyłącznie do autoryzowanych serwisów wskazanych przez producenta. Dla mnie to oczywiste. 

FEZZ AUDIO TITANIA - REGA PLANAR 3 - REGA FONO MM 2017 - PIONEER UDP - LX 500 - DEFINITIVE TECHNOLOGY BP 10 - TELLURIUM Q BLUE - RCA + SPEAKER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, piotrella41 napisał:

I właśnie o to się rozchodzi.

Produkowane przez nas wzmacniacze, które wychodzą z naszej fabryki nie wyglądają  wewnątrz tak jak na zdjęciu, które zaprezentował Klaus1973.
Co się działo ze wzmacniaczem w międzyczasie, gdzie był naprawiany/modyfikowany tego nie wiemy.

Powtarzam jeszcze raz,że czujemy się odpowiedzialni za nasze produkty przez cały okres ich eksploatacji i w tej sytuacji prosimy o przesłanie wzmacniacza do nas - przywrócimy go do właściwego stanu.
Proszę w tej sprawie o kontakt w prywatnej wiadomości w celu ustalenia szczegółów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Fezz Audio Michał napisał:

Salony audio także nie dokonują napraw samodzielnie, tylko odsyłają je do nas. Pragnę także dodać,że już po zakupie wzmacniacz został zmodyfikowany  z biasu manualnego na autobias oraz dodana została opcja pilota zdalnego sterowania. Nie wiemy co się działo ze wzmacniaczem w tzw. "międzyczasie".  Zaznaczam,że jedynym uprawnionym miejscem do napraw naszych wzmacniaczy jest nasz własny serwis i dotyczy to zarówno urządzeń w okresie gwarancyjnym, jak i po gwarancji.

Wie Pan dobrze co widać z Pana wpisu że wzmacniacz miał dodany autobias i pilot w Państwa w firmie. Cieszę się ze od 2016 poprawiliście Państwo ten wzmacniacz.  Jednak mój jest źle wykonany. I wszystkie pewnie z 2016 roku co widać na zdjęciach takze z popularnych portali. 

9BFA7EC7-7EFE-4A93-A81D-2C7A32F59785.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Fezz Audio Michał napisał:

Czujemy się odpowiedzialni za nasze produkty przez cały okres ich eksploatacji i w tej sytuacji prosimy o przesłanie wzmacniacza do nas - przywrócimy go do właściwego stanu.

Z całym szacunkiem, czy przywrócicie do właściwego stanu również mój wzmacniacz?

IMG_4121.thumb.jpg.5e107e345332c8e84c21a07adfc40c1c.jpg

Nigdy nie był w żadnym serwisie i od nowości wygląda tak jak na zdjęciu. Leży nieużywany, czeka na lepsze dla niego czasy. Zdaje się, że jest nawet jeszcze na gwarancji (tej przedłużonej).

 

Zdjęcie z przed ponad 2 lat. Z dnia zakupu.

Edytowane przez szaman777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezła plątanina, zupełnie jak niektóre drogi w Polsce. I to zdjęcie sprzed dwóch lat ?. Oj kusi mnie do zaglądnięcia w swoją Titanię gdyby nie ta przedłużona gwarancja. Robi się ciepło w temacie. 

Edytowane przez piotrella41

FEZZ AUDIO TITANIA - REGA PLANAR 3 - REGA FONO MM 2017 - PIONEER UDP - LX 500 - DEFINITIVE TECHNOLOGY BP 10 - TELLURIUM Q BLUE - RCA + SPEAKER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szaman777, jesteśmy odpowiedzialni za nasze produkty przez cały okres ich eksploatacji i w tej sytuacji także prosimy o przesłanie wzmacniacza do nas - przywrócimy go do właściwego stanu - Taka jest polityka naszej firmy.
Proszę w tej sprawie o kontakt ze mną w prywatnej wiadomości w celu ustalenia szczegółów. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Fezz Audio Michał napisał:

 jesteśmy odpowiedzialni za nasze produkty przez cały okres ich eksploatacji i w tej sytuacji także prosimy o przesłanie wzmacniacza do nas - przywrócimy go do właściwego stanu - Taka jest polityka naszej firmy.

Brawo 

Nawet jeśli popełniają błędy potrafią rozwiązać problem i wyjść z twarzą. 

Ciekawe czy podobnie jest z Chińczykami? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, szaman777 napisał:

Bardzo to dobrze świadczy o producencie.

Nigdy nie wątpiłem w tego producenta. Dlatego też tak wnikliwe analizuję temat. Lubię jasne sytuacje. Tym bardziej że na co dzień sam użytkuję jeden z ich wyrobów. Każda informacja jest cenna wszak ktoś podważył bezpieczeństwo eksploatacji.  

Edytowane przez piotrella41

FEZZ AUDIO TITANIA - REGA PLANAR 3 - REGA FONO MM 2017 - PIONEER UDP - LX 500 - DEFINITIVE TECHNOLOGY BP 10 - TELLURIUM Q BLUE - RCA + SPEAKER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, szaman777 napisał:

Sprawa może jeszcze nie jest załatwiona. Będzie, gdy wzmacniacz wróci. W każdym razie po rozmowie z panem Michałem wysyłam Lunkę na poprawki. Bardzo to dobrze świadczy o producencie.

W moim przypadku jest identycznie. Wysyłam wzmacniacz do poprawy. Wielki plus dla firmy Fezz.   

Zacytuję samego siebie: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Zbigniew_69223 napisał:

Ciekawe czy podobnie jest z Chińczykami? 

Na to raczej bym nie liczył. No chyba, że dystrybutor jest operatywny i ma możliwości. 

FEZZ AUDIO TITANIA - REGA PLANAR 3 - REGA FONO MM 2017 - PIONEER UDP - LX 500 - DEFINITIVE TECHNOLOGY BP 10 - TELLURIUM Q BLUE - RCA + SPEAKER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.04.2019 o 20:17, Klaus1973 napisał:

poważnie - gdyby nie to jak gra. To bym go się pozbył. Ale na lampach 6ca7 i małych 6np2 (mam wersję prestiż - może być tutaj 12 tongsoul) to nawet ciężki havy metal techniczny tak popierdala a jednocześnie jest tak melodyjny. 
Ale co nerwów napsuł to napsuł.

Ten moj cytat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Klaus1973 napisał:

Wysyłam wzmacniacz do poprawy. Wielki plus dla firmy Fezz.  

No i widzisz nie było powodów do zdenerwowania.

Życzę powodzenia i pozdrawiam 

FEZZ AUDIO TITANIA - REGA PLANAR 3 - REGA FONO MM 2017 - PIONEER UDP - LX 500 - DEFINITIVE TECHNOLOGY BP 10 - TELLURIUM Q BLUE - RCA + SPEAKER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, piotrella41 napisał:

Na to raczej bym nie liczył. No chyba, że dystrybutor jest operatywny i ma możliwości. 

Przez ostatnie 3 tygodnie miałem 3 lampowce od chińczyków. Opiszę porównanie jak wróci moja luna.  Na weekend także pożyczę coś na 6CA7. 

Pozdrawiam Klaus 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją Tytanię zakupiłem w 2016 roku. Za pierwszym razem przestał grać któryś z kanałów. Drugi raz uszkodziłem mechanicznie i odpłatnie naprawili. Za trzecim razem poszło sporo dymu spod lampy, ale szybko odłączyłem od zasilania - trochę jestem zaniepokojony tym ponieważ często zdarza mi się zasnąć podczas odsłuchów. Po drugiej usterce która nie wynikała z mojej winy otrzymałem zupełnie nowy wzmacniacz z tej nowej serii (matowy). Matowe poszły też na eksport więc mam nadzieję, że są już dopracowane - wyglądają też inaczej w środku. Trochę czuję się jak tester, ale póki co jestem zadowolony, szczególnie,  że wtedy był tańszy i można było kupić nowy ze sporym rabatem no i gra fenomenalnie. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.04.2019 o 15:53, bartekzero4 napisał:

Po drugiej usterce która nie wynikała z mojej winy otrzymałem zupełnie nowy wzmacniacz z tej nowej serii (matowy).

 

W dniu 30.04.2019 o 15:53, bartekzero4 napisał:

Obsługa klienta na najwyższym poziomie.

No cóż Jesteś żywym przykładem na to, że istnieją producenci, dla których jednym z nadrzędnych celów jest wsparcie serwisowe dla klienta. Czego oczywiście nie można powiedzieć o niektórych znanych w świecie audio wytwórcach. Choć w moim przypadku jak dotychczas nie byłem zmuszony korzystać z serwisu, bowiem moja Titania rocznik 2017 spisuje się bez zarzutu, to liczne zapewnienia ze strony doświadczonych w tej kwestii Kolegów pozwalają na spokojny sen. Titania nie należy do tanich wzmacniaczy i utrzymuje się w przedziale 10 tysięcznym ze wszystkimi opcjami. To już klasyfikuje ją w mocnych średniakach. Oczywiście wiele elementów wymaga korekty np. wizualnej. Ale jestem przekonany, że Pan Maciej reaguje na głosy otoczenia i z pewnością dopracuje pewne rzekłbym mankamenty. W mojej ocenie, choć może wyjdę na dziwaka, przydałaby się dioda na potencjometrze wskazująca poziom sygnału. Można wydziwiać ale uważam, że to akurat jest potrzebne. Przynajmniej dla mnie.   

W dniu 30.04.2019 o 15:53, bartekzero4 napisał:

Moją Tytanię

Hmm zmiana nazwy Drogi Kolego. Nie to, że się czepiam, ale może coś zaszło nowego o czym nie wiem. Nic osobistego, po prostu, zwyczajnie zwróciłem na to uwagę. Pozdrawiam serdecznie  

Edytowane przez piotrella41

FEZZ AUDIO TITANIA - REGA PLANAR 3 - REGA FONO MM 2017 - PIONEER UDP - LX 500 - DEFINITIVE TECHNOLOGY BP 10 - TELLURIUM Q BLUE - RCA + SPEAKER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu ‎2019‎-‎04‎-‎26 o 13:52, piotrella41 napisał:
W dniu ‎2019‎-‎04‎-‎26 o 13:33, Zbigniew_69223 napisał:

Ciekawe czy podobnie jest z Chińczykami? 

Na to raczej bym nie liczył. No chyba, że dystrybutor jest operatywny i ma możliwości. 

ja użytkuje chińczyki od kilku lat i jeszcze nie miałem z nimi żadnych  problemów. One się po prostu nie psują

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, adam Ty51 napisał:

ja użytkuje chińczyki od kilku lat i jeszcze nie miałem z nimi żadnych  problemów. One się po prostu nie psują

 

Nie jest to powód do dumy. I ja bym się tym na twoim miejscu nie chwalił. Szczególnie w miejscu nie koniecznie opisującym owe sprzęty.

Edytowane przez Klaus1973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
6 godzin temu, adam Ty51 napisał:

ja użytkuje chińczyki od kilku lat i jeszcze nie miałem z nimi żadnych  problemów.

Nie każdy ma takie szczęście ;) do wyrobów z pod znaku żółtej gwiazdy.

6 godzin temu, adam Ty51 napisał:

One się po prostu nie psują

hehe to już poleciałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, symik napisał:

Witam. Pytanie głupie, ale chcę się upewnić. Planuję zakup gramofonu. Czy Luna ma przedwzmacniacz gramofonowy - nie znalazłem, że ma ale i nie znalazłem, że nie ma. ?

nie ma. 
Gramofon albo z przedwzmacniaczem wbudowany albo osobny - najlepiej lampowy.
pozdrawiam Klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, symik napisał:

Rega Planar 3 z jakąś dobrą wkładką  albo coś z MC

to już jak ci się podoba. Mnie na przedwzmacniacz MC jeszcze nie stać.
Na razie tylko MM. Ale do jazzu mam Goldringa 1048, do rocka Nagaoka MP300 a do Havy AT 440 
to jest analog i nie każdemu musi się podobać. Więc na początek kup coś tańszego i posłuchaj czy o to ci chodzi. Bo o rozczarowanie łatwo.

Ale to już pisz w innych wątkach bo tutaj o Fezz jest.
A Fezz fajny jest.
Tylko Fezz i z winyla Jazz. 

Edytowane przez Klaus1973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
Gość

(Konto usunięte)

No proszę jaka rozpoznawalność marki ;)

Podziwiam czujność klubowiczów, faktem, że to jest omega lupi ale bez logo i bez napisu omega lupi.

Zestawienie z tak beznadziejnym gramofonem wygląda mało audiofilsko, ale to reklama magnata nie fezza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.