Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  162 członków

Fezz Audio Klub
IGNORED

Klub Fezz Audio


Domin01

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, boomaga napisał:

Ayon ma specyficzny dźwięk, mam nadzieję, że wypożyczyłeś go do przesłuchania w swoim systemie. 

To prawda jest wyjątkowy, niestety muszę brać pod uwagę wymagalne prądowo jednostki od Definitive Technology. To kolumny nieaktywne i bardzo wymagające. Oddają czar przy zacnych piecach. Jestem poniekąd zmuszony do pozostania z nimi, są nieodsprzedawane na polskim rynku z uwagi na swoją egzotykę. Zaś za darmo oddawał nie będę bo to naprawdę porządne konstrukcje bipolarne. Z doświadczenia wiem, że pozytywnie spisują się pod niektórymi wzmacniaczami opartymi na lampach mocy KT88 czy 120. 

15 godzin temu, boomaga napisał:

Ayon ma specyficzny dźwięk, mam nadzieję, że wypożyczyłeś go do przesłuchania w swoim systemie. 

Oczywiście, że tak, bowiem kupowanie w ciemno bez odsłuchu wiąże się ze sporymi stratami. 

Tak na marginesie wiem, że można przedobrzyć, ale ja mam typ poszukiwacza. No chyba jak wszyscy tutaj. Do tych kolumn wcześniej poszukiwałem dobrej tranzystorowej integry, niestety żaden ze znawców audio nie potrafił wskazać złotego środka. Jestem skazany na wyjątkowość i odmienność.  

Tak na zakończenie wątku, to szczerze powiem że ta polska manufaktura to całkiem niezły lampowy klocek. Uzyskanie brzmienia tranzystora z ciepłem lampy to prawdziwy i raczej rzadko spotykany majstersztyk. Ze swej strony gratuluję konstruktorom i życzę dalszych udanych konstrukcji.   

Edytowane przez piotrella41

FEZZ AUDIO TITANIA - REGA PLANAR 3 - REGA FONO MM 2017 - PIONEER UDP - LX 500 - DEFINITIVE TECHNOLOGY BP 10 - TELLURIUM Q BLUE - RCA + SPEAKER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wspólnie z projektantami wzornictwa pracujemy nad nową strategią produktową. Chcemy podążać za potrzebami naszych dotychczasowych i przyszłych klientów.

Dlatego przygotowaliśmy ? anonimową ankietę o wypełnienie, której Was prosimy✍️
LINK DO ANKIETY: https://forms.gle/QnN7xgY9Q1Vxo9uo6
Z góry dziękujemy za Wasze wsparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam kolegów. Od kilku miesięcy jestem zadowolonym użytkownikiem Silver Luny. Moje głośniki są znamionowo 6 ohmowe, dlatego też zgodnie z instrukcją obsługi podłączyłem je pod zaciski 8 ohm. Korci mnie jednak, aby sprawdzić jak zagrają pod zaciskami 4 ohm. Czy nie grozi to uszkodzeniem wzmacniacza ? I jeszcze jedno pytanie: Jak bardzo nagrzewają się  wasze wzmacniacze. W moim po godzinie grania osłona transformatorów głośnikowych jest letnia, ale już  puszka trafa sieciowego parzy - nie sposób jej dotknąć. Wyraźnie ciepły jest też front wzmacniacza i gałki. Przed laty miałem już wzmacniacz lampowy. Był on co prawda mniejszej mocy i na innym typie lamp, ale obudowa nie grzała się tak bardzo. Jak to wygląda u Was ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Piotr38 napisał:

Witam kolegów. Od kilku miesięcy jestem zadowolonym użytkownikiem Silver Luny. Moje głośniki są znamionowo 6 ohmowe, dlatego też zgodnie z instrukcją obsługi podłączyłem je pod zaciski 8 ohm. Korci mnie jednak, aby sprawdzić jak zagrają pod zaciskami 4 ohm. Czy nie grozi to uszkodzeniem wzmacniacza ? I jeszcze jedno pytanie: Jak bardzo nagrzewają się  wasze wzmacniacze. W moim po godzinie grania osłona transformatorów głośnikowych jest letnia, ale już  puszka trafa sieciowego parzy - nie sposób jej dotknąć. Wyraźnie ciepły jest też front wzmacniacza i gałki. Przed laty miałem już wzmacniacz lampowy. Był on co prawda mniejszej mocy i na innym typie lamp, ale obudowa nie grzała się tak bardzo. Jak to wygląda u Was ?

 

ad.1 - wszystko w temacie.

 ad,. 2 grzeje się - gałek nie zauważyłem, ale jest jak piec. zimą można skręcić grzejnik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do przedstawiciela firmy fezz
1. Luna w nowym malowanie - śliczna
2. Przedwzmacniacz gramofonowy Gaja - można jakąś specyfikację???
3. Wzmacniacz  podwójne 2x300B w klasie ?? ??  w cenie i dlaczego prototyp nie jedzie w Polskę o ludziach???

Ojj nie ładnie tak bez zajawki na forum pokazywać sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolega ma problem z dobraniem kolumn do Silver Luny. 
W tej chwili ma epos es22 i jest za jasno i ze słabym wykopem. Eposy dopiero zagrały z mocniejszą Prima Luną.
Powierzchnia ok. 20m. Poradzicie coś ciekawego do 10000?

"...dźwięk oceniać dostępnym osobniczo aparatem do tego stworzonym a nie logiczna połówką mózgu." Ś.P. Mamel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Krzysztof_54067 napisał:

Powierzchnia ok. 20m. Poradzicie coś ciekawego do 10000?

Beszele 2 no chyba że lubi niżej bas to beszele 3 podłogowe. Kolumny BMN z Bydgoszczy. - jako wersja tania i dobra.
I wersja droższa to Studio 16 hz Canto. 
 

co do barwy dźwięku z Luny - lampy niech sobie dobierze pod siebie.
ja polecam  6CA7 EH - sam używam w lunie wraz z 12AX7 EHG i w przedwzmacniaczu 6N2P-EV-OS. 

Choć cały czas poluję żeby przetestować CA7-Z Treasure Gold.

POzdrawiam
Klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 4.11.2019 o 18:10, bogus18 napisał:

Ktoś wie coś na temat tegorocznej wystawy  Audio Video Show ?

Co usłyszymy nowego od Fezz Audio ? 

Z czym co będzie grać?

Proszę podzielić się w klubie miłośników i użytkowników Feza?

W dniu dzisiejszym na Facebooku Pan Maciej zamieścił oficjalnie taką oto informację: 

Cyt. "Dziękuję za tak duże zainteresowanie naszymi planami związanymi ze zbliżającym się Audio Video Show 2019. To miło, że spośród setek firm, jakie w tym roku będą prezentować się podczas wystawy w Warszawie, pamiętacie o nas. Jak wiecie - jesteśmy w trakcie przeprowadzki do nowej siedziby, a to wielka operacja logistyczna. Przenosi się zarówno Fezz Audio, jak i druga część naszej rodzinnej firmy - czyli Toroidy pl.
I tak musieliśmy wstrzymać produkcję na niemal dwa tygodnie - a przed nami jeszcze niemal miesiąc, by obie firmy ponownie wróciły do pełni możliwości produkcyjnych.
Zawsze AVS był dla nas nieocenioną szansą na spotkanie się z Wami, dealerami Fezz Audio w Polsce i za granicą, ale także ogromną rzeszą zwiedzających. Możliwość bezpośrednich rozmów zawsze była i jest dla nas ważną inspiracją. To Waszym sugestiom w październiku dołączyliśmy do oferty pierwszy z trzech przedwzmacniaczy gramofonowych (Gaia MM). Od razu odpowiadam na liczne pytania - tak będzie preamp MC i będzie preamp lampowy. Do końca listopada w salonach audio pojawi się phono stage MC, a do połowy 2020 zaprezentujemy model lampowy.
No i wreszcie ta ważna wiadomość - nie będzie nas w tym roku na targach AVS. Powodem jest to wszystko, o czym napisałem powyżej i nie ukrywam, że liczę na zrozumienie. Za to wkrótce będziemy mogli Was zaprosić do nas - do nowej, znakomitej sali odsłuchowej i posłuchania wzmacniaczy Fezz Audio w komfortowych warunkach. Planujemy także dni otwarte podczas których będziecie mogli zwiedzić fabrykę Fezz Audio / Toroidy.pl. i dowiedzieć się o "Jak to jest zrobione? " i co planujemy, a plany są ambitne. Do zobaczenia na Audio Show w przyszłym roku.
/ Maciej Lachowski - koniec cyt.

ŹRÓDŁO: Facebook Fezz Audio  

 

Życzę polskiej firmie dalszych sukcesów. Składam jednak wniosek do przedstawicielstwa firmy o częstsze zaglądanie na nasze forum bowiem to My właściciele, posiadacze wyrobów tej polskiej manufaktury mamy istotny wkład w rozwój i rozpowszechnianie polskiej elektroniki. Może trochę zbyt patriotycznie ale uważam, że Fezz Audio w pełni zasługuje na uznanie. Obcując z Titanią od przeszło dwóch lat mam prawo, jak wielu z nas do obiektywnej i subiektywnej oceny.    

FEZZ AUDIO TITANIA - REGA PLANAR 3 - REGA FONO MM 2017 - PIONEER UDP - LX 500 - DEFINITIVE TECHNOLOGY BP 10 - TELLURIUM Q BLUE - RCA + SPEAKER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, piotrella41 napisał:

...to My właściciele, posiadacze wyrobów tej polskiej manufaktury ....

Manufaktura dzisiaj kojarzy mi się raczej z małoseryjną czy jednostkową produkcją. 

Wiem że to określenie podkreśla wyjątkowość produktów i ich ekskluzywny charakter, ale czy Fezz można dalej nazywać manufakturą patrząc na Ich wielkość produkcji, światowy zasięg i dalsze plany? 

Ot takie przemyślenia...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2019 o 21:48, Klaus1973 napisał:

1. Luna w nowym malowanie - śliczna
2. Przedwzmacniacz gramofonowy Gaja - można jakąś specyfikację???
3. Wzmacniacz  podwójne 2x300B w klasie ?? ??  w cenie i dlaczego prototyp nie jedzie w Polskę o ludziach???

Ad. 1. Dziękujemy, jest nam bardzo miło to słyszeć
Ad. 2. Przedwzmacniacz gramofonowy Fezz Audio Gaia MM
 

Specyfikacja techniczna:

- obsługiwane typy wkładek: MM/MC HO , krzywa: RIAA

- Pobór mocy 10W

Układ wzmocnienia: Burson Audio Supreme V5i

Tor zasilania: stabilizowany + transformator toroidalny Audio Grade Toroidy.pl

- Wzmocnienie: 53 dB

- Zniekształcenia THD (20Hz-20kHz): <0.005%

- Przesłuch między kanałami >95dB

- Stosunek sygnał/szum MM: >92dB

- Impedancja wejściowa MM: 47k

- Wymiary szer. x gł. x wys. : 163 x 320 x 65 mm

- Waga 1,95 kg

- Dostępne kolory: czarny, biały, burgundowy, czerwony

 

Ad. 3.
Prace nad prototypem nadal trwają, dlatego na tą chwilę nie możemy zdradzić żadnych szczegółów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrella41, Dziękujemy za udostępnienie informacji nt. naszej nieobecności na  AVS 2019.
Faktycznie, w tym roku nie będziemy obecni na wystawie. Sytuację wyjaśnił p. Maciej.
Obiecuję,że będziemy częściej zaglądać do Klubu i informować Was o nowościach, pomysłach również tu, nie tylko na fanpage`u na Facebooku.

Z pozdrowieniami
Zespół Fezz Audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2019 o 20:14, Zbigniew_69223 napisał:

Manufaktura dzisiaj kojarzy mi się raczej z małoseryjną czy jednostkową produkcją. 

Wiem że to określenie podkreśla wyjątkowość produktów i ich ekskluzywny charakter, ale czy Fezz można dalej nazywać manufakturą patrząc na Ich wielkość produkcji, światowy zasięg i dalsze plany? 

Ot takie przemyślenia...

Hmmm choć stricte ten klub to pole do opisywania wrażeń, doświadczeń związanych z obcowaniem z urządzeniami Fezza to nie chciałbym zaśmiecać tego wątku filozofią, jednak poczuwam się do udzielenia krótkich wyjaśnień w temacie. Z czym kojarzy się manufaktura w obecnych czasach ? dokładnie nie wiem, lecz jej filarem jest przede wszystkim rękodzieło, gdzie np. produkcja masowa odbywa się ręcznie. Oczywiście w takim przypadku mamy do czynienia z wyjątkowością produktów no i co za tym idzie jak to byłeś uprzejmy nazwać ekskluzywnym charakterem. Zaś polityka firmy może mieć i nawet powinna wymiar światowy. Popularność jest ze wszech miar powiązana z planami rozwoju każdej firmy. To normalne. Liczy się też zadowolenie klientów i jak widać firma nadal je zyskuje. Tak trzymać.  

FEZZ AUDIO TITANIA - REGA PLANAR 3 - REGA FONO MM 2017 - PIONEER UDP - LX 500 - DEFINITIVE TECHNOLOGY BP 10 - TELLURIUM Q BLUE - RCA + SPEAKER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, nautilus81 napisał:

2a3 świetnie radziła sobie z Nabucco. 

Piękny  wystrój pomieszczenia.

Gratulacje.

Za to w pokoju Pylon Audio Titania na zmianę z Musical Fidelity napędzała nowe kolumny Jasper 25. 

Tak wielkiego dźwięku jeszcze w historii Pylona nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Zbigniew_69223 napisał:

Za to w pokoju Pylon Audio Titania na zmianę z Musical Fidelity napędzała nowe kolumny Jasper 25. 

Tak wielkiego dźwięku jeszcze w historii Pylona nie słyszałem.

Masz jakąś  fotę ?Byłem w pokoju z białymi Pylonami i podobało mi siè ale nie pamietam amplifikacj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pylon wypadł bardzo dobrze. Kolumny grały jak sporo większe, trochę podbity wyższy bas, ale dobry kontur.  Fajnie dodawało to energii. W tym aspekcie spory progres w stosunku do serii Diamond. Jak ja byłem to grały z MF i Lectorem. Swoją drogą dla mnie piękny ten cedek. 

 

pylon.jpg

pylonfezz.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to ten pokój ,pamiętam bo pytałem się na jakich lampach gra Lector i pan mył mocno zaskoczony moim pytaniem więc doszliśmy do wniosku że na fabrycznych ? 

To jedna z tych prezentacji , gdzie chciało się dłużej posłuchać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2019 o 21:54, Rezyslaw napisał:

pamiętam bo pytałem się na jakich lampach gra Lector i pan mył mocno zaskoczony moim pytaniem

Faktycznie, Docet Lector 7 grał na fabrycznie montowanych lampach 12AT7 marki JJ. Pozostaje tylko pomyśleć jak ten CD gra na lampach wyższej klasy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Fezz Audio Michał napisał:

Faktycznie, Docet Lector 7 grał na fabrycznie montowanych lampach 12AT7 marki JJ. Pozostaje tylko pomyśleć jak ten CD gra na lampach wyższej klasy ?

Nie ma co myśleć ,trzeba wsadzić i tyle.Polecam Philips Mini Watt CV 455, świetną przestrzeń mają ,lepsze są od TFK ECC81 wg mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak zapewne dowiedzieliście się z fanpage-a Fezz Audio, wprowadziliśmy do oferty 2 nowe przedwzmacniacze gramofonowe.
Gaia MM mini i Gratia MM/MC .
Wszystkie modele dostępne są w 4 Fezz'owych kolorach?.
Do końca roku gwarantujemy promocyjne ceny w salonach autoryzowanych partnerów Fezz Audio w Polsce oraz bezpośrednio u nas.
Gaia Mini MM 949 PLN (cena reg. 1099 PLN)
Gaia MM 1249 PLN (cena reg. 1449 PLN)
Gratia MM/MC 2149 (cena reg. 2449 PLN)

552957773_FezzAudioGAIAMINIGRATIA1.thumb.jpg.4a85cf5807addfbfed3bf8c56510771f.jpg520620330_FezzAudioGAIAMINIGRATIA2.thumb.jpg.89fdc95294d552bf60b1ded5de00e5b5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na początku chciałem się przywitać - pierwszy post na forum to i wypada :) W związku z tym, że czytam od kilkunastu dni i mam pytanie to konto założone.

Więc sprawa wygląda tak - stoję przed wyborem pierwszego wzmacniacza. Na początku myślałem nad chińską lampą (yaqin), ale kilka dni temu moją uwagę przykuł model Silver Luna, przy czym jednak poluję na używki - początkowy budżet miał wynosić 2000zl, ale dołożę tyle, że na używaną Lunę starczy. 

W związku z tym rodzi się pytanie - mam do dyspozycji kolumny Vandersteen 1C. Jak wygląda sprawa łączenia ich z tym wzmacniaczem? Ma to sens? 

Źródło - początkowo komputer + telefon przez BT (dlatego poluję na używkę z zamontowanym adapterem :D) w późniejszym etapie najprawdopodobniej CD i niestety, ale moje serce bije w kierunku czarnych krążków, więc w końcu i gramofon się pojawi. 

 

Dziękuje z góry za odpowiedź i pozdrawiam forumowiczów :) 

 

 

 

 

Thiel CS2.4 - Wireworld Luna 8 - Hegel H300 - Tara Labs Apollo 2 - Marantz UD7007, Audioquest Big Sur - Topping D90 MQA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie aliengbl, jest nam bardzo miło, że zainteresował się Pan wzmacniaczem Fezz Audio.
Jeśli chodzi o połączenie Silver Luny z Vandersteen 1C, radzi ona sobie z nimi bez problemu.
W razie dodatkowych pytań może Pan się ze mną kontaktować telefonicznie lub drogą mailową.
tel. 724 430 404

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za szybką odpowiedź ? Mailowo kontaktowałem się już w sprawie montażu nadajnika BT - i muszę przyznać, że poziom obsługi jak na fakt, że nawet nie mam zamiaru kupić nowego, tylko pytam w kontekscie używki jest nieziemski! ?

Thiel CS2.4 - Wireworld Luna 8 - Hegel H300 - Tara Labs Apollo 2 - Marantz UD7007, Audioquest Big Sur - Topping D90 MQA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Okej - po 10 dniach i odsluchu na dwoch roznych kolumnach stwierdzam:

- zestaw domowy (1) - czyli z kolumnami vandersteen 1c to poezja. Przy mocniejszym brzmieniu troche gubi bas, ale o tym dalej .

- testowo podlaczony do znacznie drozszych kolumn (2) - Thiel cs 2.4 - porażka. Prawdopodobnie juz za mala moc bo rozlazlo sie strasznie i kompletnie nie da sie sluchac. 

Wiec z zestawu domowego (1) jestem bardzo zadowolony.  

Teraz rodzi sie pytanie - aktualnie źródła dźwięku to zamiennie pc z tanią kartą dźwiękową i odtwarzac marantz ud7007 - pozyczony na jakis czas ?

Zamierzam wpakowac się w raspberry z kartą dźwiękową - dałby radę ktoś doradzić jakiś sensowny zestaw do tych powiedzmy 500zl? Czy lepiej jednak zostać przy kompie o dokupić daca zamiast raspberry?

Thiel CS2.4 - Wireworld Luna 8 - Hegel H300 - Tara Labs Apollo 2 - Marantz UD7007, Audioquest Big Sur - Topping D90 MQA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.