Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  163 członków

Fezz Audio Klub
IGNORED

Klub Fezz Audio


Domin01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak jest wydajnością prądową tego wzmaka? Potrafił by napędzić jakieś bardziej wymagające głośniki takie jak na przykład Kef LS50?

Silver Luna z LS'ami 50 gra u jednego z naszych Klientów, który bardzo chwali sobie takie zestawienie.

Edytowane przez Fezz Audio Maciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigg Art Arvil z Luną świetny duet

Nie słuchałem tego zestawienia razem, ale Wigg Arty są naprawdę dobrymi kolumnami jeśli chodzi o dwie drogi. Luna też w swojej cenie jest bardzo fajnie grającą lampką. Ciekawe połączenie może być z tego.

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim napiszę kilka słów na temat wzmacniacza Fezz Audio SL którego słuchałem u Domin01

powiem że najbardziej się cieszę z tego że u mnie na dzielnicy przybył kolejny audiofil

Domin01...znamy sie od kilku lat, mogę powiedzieć dobry kompan ;-)

poprzednio słuchałem u Domino01 dwa inne wzmacniacze tranzystorowe, powiem szczerz

...o tym odsłuchu lepiej zapomnieć. Nic przyjemnego, powiem więcej...nawet dobra

whisky którą uraczył Domin nie złagodziła tej cholernie ostrej góry

brzmienie bardzo męczące, lepiej unikać czegoś takiego

 

natomiast wzmacniacz Fezz Audio pokazał się naprawdę z dobrej strony

nie mam odniesienia do wzmacniaczy z podobnej półki cenowej ale to

co zaprezentował to mogę powiedzieć że Whisky teraz nie musiała nic łagodzić

co prawda pojawiła się pewna ostrość ale po wymianie kabli brzmienie wróciło do normy

pierwsze na co zwróciłem uwagę to szeroka i dość głęboka scena bez jakiegoś sztucznego

napompowania, dobra dynamika, szybkość, fajnie otwarta góra, średnica miała swoją wagę

nie lubię szczupłego grania...za tak małe pieniądze dostajemy dobry produkt

wiem że jeszcze można sporo poprawić lampami i pewnie Domin tak uczyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Wiggart Arvil i z Enzo, luna pordziła sobie świetnie. Grało to bardzo dobrze.

Z KEF LS50, według mnie nie dała rady. Owszem, grało to ładnie, ale nie była w stanie w pełni ich wysterować. To są bardzo wymagające maluchy. Zaraz po Lunie grał Hegel H80 i było lepiej, a maxa LSy pokazały z Pathos Logos. One kochają prąd. Fajne zestawienie było z Cabasse Jersey MT32 i z Xavian Perla. Świetnie się też zgrywa z AudioSolutions Overture O202B i O203F.

Bardzo ważne jest dobre źródło, im lepsze, tym ma się wrażenie, że wzmacniaczowi przybywa sił i środków przekazu.

Bardzo dobrze było też z Pylon Opal23. Zaraz po wyjęciu ich z pudełka, Luna na rozgrzewkę i jak za te pieniądze, to kawał dobrego grania. Chyba nawet Dolphin tego u nas słuchał.

Kto słucha, nie błądzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fezz Audio na KT88. https://www.facebook.com/stereolife

 

luna_kt88.jpg

ooo...coś poważnego się szykuje. TITANIA - super nazwa.

Swoją drogą podoba mi się, że wzmacniacze Fezz mają nazwy a nie symbole.

No to jednak trzeba będzie nazwę klubu zmienić na "Klub Fezz Audio".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile Silver Luna była znakomitym wzmacniaczem, która w zasadzie nie miała konkurencji w swojej cenie to Titania jest jeszcze lepsza. Dzięki zastosowaniu lamp KT88 ma większą moc przez co jest bardziej uniwersalna i zagra z bardziej wymagającymi kolumnami.

Miałem kiedyś (za czasów pierwszej fali zachwytów nad chińczykami) wzmacniacz zintegrowany Music Angel na KT88. Był mocny, dynamiczny lecz pozbawiony średnicy. Dopiero po przeróbkach grając w trybie triody odzyskał średnicę lecz kosztem utraty połowy mocy.

Titania jest mocarna, dynamiczna i jednocześnie dalej ma barwę, lekkie ocieplenie średnicy i kapitalne zszycie wszystkich zakresów. Lekko poradziła sobie z moimi kolumnami o skuteczności 86dB przy 4Ohm godnie zastępując dzielonkę pre+końcówka o mocy 250W/kanał.

W Monachium zwiedzający będą mieli spore zaskoczenie, szczególnie po tym jak zobaczą cenę wzmacniacza. Mam nadzieję że akustyka pozwoli pokazać choć 50% możliwości tego wzmacniacza.

 

Co by kto nie pomyślał że kolega Branża chwali drugiego to w połowie maja zorganizuję u siebie odsłuch otwarty i każdy będzie mógł przyjść i posłuchać nowego wzmacniacza Fezz Audio Titania.

Edytowane przez Acoustic Lab

www.AcousticLab.pl  Kompleksowe adaptacje akustyczne.
Projektowanie, pomiary, realizacja, doradztwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIlver Luna jest znakomitym wzmacniaczem, która w zasadzie nie ma konkurencji w swojej cenie.

Wybaczcie za ten czas przeszły. Luna dalej jest i będzie produkowana. Użyłem czasu przeszłego bo się podekscytowałem nowym wzmacniaczem i dla mnie jest to znaczny krok na przód.

Cena Titania nie jest jeszcze znana, a jej premiera odbędzie się w Monachium na Hi-End Show i zapewne wtedy poznamy jej cenę.

www.AcousticLab.pl  Kompleksowe adaptacje akustyczne.
Projektowanie, pomiary, realizacja, doradztwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile Silver Luna była znakomitym wzmacniaczem, która w zasadzie nie miała konkurencji w swojej cenie to Titania jest jeszcze lepsza. Dzięki zastosowaniu lamp KT88 ma większą moc przez co jest bardziej uniwersalna i zagra z bardziej wymagającymi kolumnami.

Miałem kiedyś (za czasów pierwszej fali zachwytów nad chińczykami) wzmacniacz zintegrowany Music Angel na KT88. Był mocny, dynamiczny lecz pozbawiony średnicy. Dopiero po przeróbkach grając w trybie triody odzyskał średnicę lecz kosztem utraty połowy mocy.

Titania jest mocarna, dynamiczna i jednocześnie dalej ma barwę, lekkie ocieplenie średnicy i kapitalne zszycie wszystkich zakresów. Lekko poradziła sobie z moimi kolumnami o skuteczności 86dB przy 4Ohm godnie zastępując dzielonkę pre+końcówka o mocy 250W/kanał.

W Monachium zwiedzający będą mieli spore zaskoczenie, szczególnie po tym jak zobaczą cenę wzmacniacza. Mam nadzieję że akustyka pozwoli pokazać choć 50% możliwości tego wzmacniacza.

 

Co by kto nie pomyślał że kolega Branża chwali drugiego to w połowie maja zorganizuję u siebie odsłuch otwarty i każdy będzie mógł przyjść i posłuchać nowego wzmacniacza Fezz Audio Titania.

1Gdzie bedzie można posłuchać Titanii (piszesz, że zorganizujemy)? 2 masz na myśli przedpremierowy odsłuch? 3. Masz jakieś info odnośnie ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

specyfikacja Titanii:

 

http://q21.pl/fezz-audio-titania.html

Ciekawe, że Q21 jeszcze nie ma u siebie wzmacniacza a już piszą jak gra, jakie są charakterystyki i jakie wzmacniacz ma brzmienie... Co za marketingowy bełkot, żenada..

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.