Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  96 członków

Albedo Klub
IGNORED

Klub albedo


panerai_47

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Cezary_58669 napisał:

Jeżeli w dobrym stanie, to warto kupić starszą wersję, na pewno będzie taniej.

Miałem kupić, ale temat już nie aktualny. W weekend znalazłem fajną promocje na kable i zdecydowałem się na zakup nowych. A padło na wersje Monolith rca i głośnikowe. To będzie pierwszy mój kabelek z wyższej półki. Obecnie gram na chord odyssey ii  i  shawline rca. Reszta sprzętu to Cayin a70T, Minas Anor i Chord Qutest. Mam nadzieję, że przeskok będzie na tyle odczuwalny jak moja kieszeń po wydaniu gotówki ? 

Edytowane przez Robert84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Robert84 napisał:

Miałem kupić, ale temat już nie aktualny. W weekend znalazłem fajną promocje na kable i zdecydowałem się na zakup nowych. A padło na wersje Monolith rca i głośnikowe. To będzie pierwszy mój kabelek z wyższej półki. Obecnie gram na chord odyssey ii  i  shawline rca. Reszta sprzętu to Cayin a70T, Minas Anor i Chord Qutest. Mam nadzieję, że przeskok będzie na tyle odczuwalny jak moja kieszeń po wydaniu gotówki. 

Wystawiłem swojego flata na sprzedaż ale zrezygnowałem, ponieważ kupiłem końcówkę mocy i znowu jest mi potrzebny :)

Zastąpiłem go wcześniej harmonixem hs-101 improved s (zdecydowanie słychać różnicę).

 

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Robert84 napisał:

Miałem kupić, ale temat już nie aktualny. W weekend znalazłem fajną promocje na kable i zdecydowałem się na zakup nowych. A padło na wersje Monolith rca i głośnikowe. To będzie pierwszy mój kabelek z wyższej półki. Obecnie gram na chord odyssey ii  i  shawline rca. Reszta sprzętu to Cayin a70T, Minas Anor i Chord Qutest. Mam nadzieję, że przeskok będzie na tyle odczuwalny jak moja kieszeń po wydaniu gotówki ? 

To daj znać ja wypadnie na tle Chorda, gram na tandemie Monolitha od kilku lat, a Chorda nigdy nie miałem. 

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sir.jax napisał:

To daj znać ja wypadnie na tle Chorda, gram na tandemie Monolitha od kilku lat, a Chorda nigdy nie miałem. 

sir.jax chorda odyssey nie wolno nawet porównywać do naszych monolitch monokcrystal ,raz że to zupełnie inna liga cenowa ,dwa odyssey to jest kabelek trochę mało dojrzały krzykliwy w górnych rejestrach i słychać to od razu do neutralności jaką posiada monolitch monocrystal jest mu bardzo daleko , wiem bo bardzo długo kiedyś grałem na tych seriach chorda  , i w swoim czasie nie powiem były wtedy dla mnie super ? choć z tyłu głowy cały czas wiedziałem że to nie jest to czego bym chciał  :)) no i teraz latam na seri monocrystal -rca-xlr-głośnikowe już od chyba 2 lat albo lepiej  , i jak mi coś nie gra  przy zmianach róznych tam gratów to teraz już wiem że to na pewno nie jest wina kabli :))

3 minuty temu, freju napisał:

sir.jax chorda odyssey nie wolno nawet porównywać do naszych monolitch monokcrystal ,raz że to zupełnie inna liga cenowa ,dwa odyssey to jest kabelek trochę mało dojrzały krzykliwy w górnych rejestrach i słychać to od razu do neutralności jaką posiada monolitch monocrystal jest mu bardzo daleko , wiem bo bardzo długo kiedyś grałem na tych seriach chorda  , i w swoim czasie nie powiem były wtedy dla mnie super ? choć z tyłu głowy cały czas wiedziałem że to nie jest to czego bym chciał  :)) no i teraz latam na seri monocrystal -rca-xlr-głośnikowe już od chyba 2 lat albo lepiej  , i jak mi coś nie gra  przy zmianach róznych tam gratów to teraz już wiem że to na pewno nie jest wina kabli :))

Pewnie że i nawet monocrystal ma pewne wady ale chord odyssey to ewidentnie kabel który jest wadliwy bym powiedział bo uwydatnia pewne pasma a to jest nie dopuszczalne w dobrym audio ,jakiś poziom natury trzeba zachować on tego nie robi , sybilanty będziesz miał nawet przy najciemniejszym piecu Nada  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Robert84 napisał:

Miałem kupić, ale temat już nie aktualny. W weekend znalazłem fajną promocje na kable i zdecydowałem się na zakup nowych. A padło na wersje Monolith rca i głośnikowe. To będzie pierwszy mój kabelek z wyższej półki. Obecnie gram na chord odyssey ii  i  shawline rca. Reszta sprzętu to Cayin a70T, Minas Anor i Chord Qutest. Mam nadzieję, że przeskok będzie na tyle odczuwalny jak moja kieszeń po wydaniu gotówki ? 

Myślę że jeśli nie masz jakiś dodatkowych wąskich gardeł w systemie to opad szczeny masz gwarantowany ? pamiętam ten moment z albedo nie mogłem uwierzyć że to mój system tak gra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, freju napisał:

Myślę że jeśli nie masz jakiś dodatkowych wąskich gardeł w systemie to opad szczeny masz gwarantowany ? pamiętam ten moment z albedo nie mogłem uwierzyć że to mój system tak gra ?

Mam taką nadzieję ? Masz rację, że dźwięk jest przerysowany, a odczucie te potęguje dodatkowo rca. Kable powinny dotrzeć do mnie po świętach. Podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami tak szybko jak to będzie możliwe...

Edytowane przez Robert84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 17.12.2019 o 19:56, freju napisał:

Pewnie że i nawet monocrystal ma pewne wady ale chord odyssey to ewidentnie kabel który jest wadliwy bym powiedział bo uwydatnia pewne pasma a to jest nie dopuszczalne w dobrym audio ,jakiś poziom natury trzeba zachować on tego nie robi , sybilanty będziesz miał nawet przy najciemniejszym piecu Nada  ?

A jakie konkretnie wady wg Ciebie ma monolith monocrystal głośnikowy? Pytam ponieważ niespiesznie rozglądam się za nowymi przewodami, a do Albedo mam sentyment więc może...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2020 o 15:35, macktheknife napisał:

A jakie konkretnie wady wg Ciebie ma monolith monocrystal głośnikowy? Pytam ponieważ niespiesznie rozglądam się za nowymi przewodami, a do Albedo mam sentyment więc może...?

? wkraczamy na niebezpieczny grunt bo jesteśmy w klubie albedo  , tak juz na siłę  mówię bo naprawdę mi to nie przeszkadza ale jest troszkę ale to troszkę w kierunku średnicowato nastawiony w przekazie w sensie mam tez kable które schodzą o wiele niżej ale zawsze gdzieś coś kuleje wtedy w innych aspektach , bo jak wiadomo jesteśmy w budżecie że mimo wszystko jesteśmy skazani na to że będzie jeszcze te minimalne coś za coś , ale paleta zalet albedo w cenie np używki monokrystala rca czy xlr-czy głosnikowy to bardzo dobry stosunek cena-jakość . bo np jak bym miał dać już prawie 5tys za xlr new  z salonu to bym sie wahał ? tak w skrócie bym to ujął ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Koledzy dołączam do klubu z IC RCA Albedo Flat One. Kupiłem używkę ale w bardzo dobrym stanie (wersja czerwona z kwadratowymi czarnymi wtyczkami). Fajnie się spisuje pomiędzy CD a wzmakiem.  Mam go dwa tygodnie i chyba zostanie u mnie na dłużej.

ART LOUDSPEAKERS DECO 10+LECTOR AUDIO (CDP707+ZOE+VM200+EDISON230)+ ROSE RS250+SAP RELAXA+PURIST AUDIO DESIGN + OYAIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I kolejny kabelek zawitał do mnie. Teraz IC RCA Monolith z pierwszej serii. Ładnie połączył CD ze wzmacniaczem. A Flat One wylądował pomiędzy przedwzmacniaczem gramofonowym a wzmacniaczem.  Mam jeszcze wizję głośnikowego Monolitha ale to dopiero za jakieś kilka miesięcy. Ostatnie miesiące kolejny raz były obfite w wydatki na sprzęt. Trzeba trochę oddechu złapać od inwestycji ?

ART LOUDSPEAKERS DECO 10+LECTOR AUDIO (CDP707+ZOE+VM200+EDISON230)+ ROSE RS250+SAP RELAXA+PURIST AUDIO DESIGN + OYAIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwania interkonektu po przejściu przez Flat One i Geo zakończyłem na Monolicie (starsza, jedna z pierwszych wersji). Geo, mimo pierwszego zachwytu powoduje, że wyższe rejestry są zbyt natarczywe. Przynajmniej u mnie. Winą za taki stan obarczałem poniekąd "nadmiar rodu" we wtykach zasilających.
Głośnikowe pierwotnie Tellurium Q Black II zmieniłem na Tellurium Q Silver II.
Niby jest przejrzyście, rozdzielczo i szczegółowo ale brak pewnego rodzaju "ciepła" znanego dobrze z wzmacniaczy lampowych. W porównaniu do Q Black II jest na pewno ciekawiej w zakresie niskich. Są lepiej kontrolowane. Ogólnie są lepsze ale nie do końca w moim zestawieniu. Może wynikać to też z materiału do odsłuchu. Kiepsko nagrane CD od razu są wyczuwalne.
Tak więc moim zdaniem nie do końca trafiłem z Silverami. Zamierzam teraz wypożyczyć głośnikowe Albedo Monolith. Pierwotnie myślałem o półce wyżej jeśli chodzi o Tellurium, mianowicie o Tellurium Q Blue Diamond ale obawiałem się swego rodzaju "przymulenia" (o ile o czymś takim w przypadku tych kabli można mówić).
Nigdy nie byłem zwolennikiem użytkowania interkonektów i głośnikowych tej samej firmy stąd moje wcześniejsze decyzje. Dodam, że wzmacniacz to Roksan K3. Zobaczę co z tego wyniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, naczesany napisał:

Poszukiwania interkonektu po przejściu przez Flat One i Geo zakończyłem na Monolicie (starsza, jedna z pierwszych wersji). Geo, mimo pierwszego zachwytu powoduje, że wyższe rejestry są zbyt natarczywe. Przynajmniej u mnie. Winą za taki stan obarczałem poniekąd "nadmiar rodu" we wtykach zasilających.
Głośnikowe pierwotnie Tellurium Q Black II zmieniłem na Tellurium Q Silver II.
Niby jest przejrzyście, rozdzielczo i szczegółowo ale brak pewnego rodzaju "ciepła" znanego dobrze z wzmacniaczy lampowych. W porównaniu do Q Black II jest na pewno ciekawiej w zakresie niskich. Są lepiej kontrolowane. Ogólnie są lepsze ale nie do końca w moim zestawieniu. Może wynikać to też z materiału do odsłuchu. Kiepsko nagrane CD od razu są wyczuwalne.
Tak więc moim zdaniem nie do końca trafiłem z Silverami. Zamierzam teraz wypożyczyć głośnikowe Albedo Monolith. Pierwotnie myślałem o półce wyżej jeśli chodzi o Tellurium, mianowicie o Tellurium Q Blue Diamond ale obawiałem się swego rodzaju "przymulenia" (o ile o czymś takim w przypadku tych kabli można mówić).
Nigdy nie byłem zwolennikiem użytkowania interkonektów i głośnikowych tej samej firmy stąd moje wcześniejsze decyzje. Dodam, że wzmacniacz to Roksan K3. Zobaczę co z tego wyniknie.

Hej. Mam Blacki II głosnikowe. Miałem na tydzień pożyczone od kumple Silvery II i miałem podobne odczucia jak Ty. Niby wszystko fajnie ale mniej muzykalnie, słuchanie bardziej mnie męczyło. Też mam w głowie aby kiedyś podejść do głośnikowych Monolith ?

ART LOUDSPEAKERS DECO 10+LECTOR AUDIO (CDP707+ZOE+VM200+EDISON230)+ ROSE RS250+SAP RELAXA+PURIST AUDIO DESIGN + OYAIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, naczesany napisał:

Poszukiwania interkonektu po przejściu przez Flat One i Geo zakończyłem na Monolicie (starsza, jedna z pierwszych wersji). Geo, mimo pierwszego zachwytu powoduje, że wyższe rejestry są zbyt natarczywe. Przynajmniej u mnie. Winą za taki stan obarczałem poniekąd "nadmiar rodu" we wtykach zasilających.
Głośnikowe pierwotnie Tellurium Q Black II zmieniłem na Tellurium Q Silver II.
Niby jest przejrzyście, rozdzielczo i szczegółowo ale brak pewnego rodzaju "ciepła" znanego dobrze z wzmacniaczy lampowych. W porównaniu do Q Black II jest na pewno ciekawiej w zakresie niskich. Są lepiej kontrolowane. Ogólnie są lepsze ale nie do końca w moim zestawieniu. Może wynikać to też z materiału do odsłuchu. Kiepsko nagrane CD od razu są wyczuwalne.
Tak więc moim zdaniem nie do końca trafiłem z Silverami. Zamierzam teraz wypożyczyć głośnikowe Albedo Monolith. Pierwotnie myślałem o półce wyżej jeśli chodzi o Tellurium, mianowicie o Tellurium Q Blue Diamond ale obawiałem się swego rodzaju "przymulenia" (o ile o czymś takim w przypadku tych kabli można mówić).
Nigdy nie byłem zwolennikiem użytkowania interkonektów i głośnikowych tej samej firmy stąd moje wcześniejsze decyzje. Dodam, że wzmacniacz to Roksan K3. Zobaczę co z tego wyniknie.

Ja mojego starego flata zastąpiłem harmonixem ci-230 mk2, po czym szybko skorzystałem z okazji i zamieniłem go na hs-101 improved s. Niedawno dokupiłem ic furukawy u-p2, podobna klasa i brzmienie (opis w klubie harmonixa) i jestem bardzo zadowolony.

Weź pod uwagę głośnikowe kable na miedzi pcocc, jest przejrzyście, muzykalnie i ''zero natarczywości'' - polecam :)

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak między Flat a Monolithem jest duża przepaść, co nie znaczy że Flat jest złym kablem. Wielu moim kolegom poleciłem i są bardzo zadowoleni a nie mają sprzętu za miliony. Czasami źle dobierają poszczególne klocki np. kolumny z membranami metalowymi łączą z jasnymi wzmacniaczami a tego nie da się przeskoczyć nawet kablami.

Ale dzięki za Harmonix'a, poczytam. Wiesz, czasami człowiek sympatyzuje się z pewną marką na długo. Podobnie jest u mnie z Fuurtech'iem. Chociaż z drugiej strony może za mało ciągle mam do czynienia z innymi markami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, naczesany napisał:

Zaintrygował mnie ten Harmonix Improved 120. Ma świetne opinie i używka za rozsądne pieniądze. Problemem jest tylko dostęp do odsłuchu.

Jakbys miał blisko do Gdańska ...wpadłbyś może coś bym wymyślił ?

Lub tutaj ale maja chyba tylko 1.5 metrowy lecz do sprawdzenia moze ....

https://www.premiumsound.pl/manufacturer/harmonix/harmonix-cs-120-improved-przewod-glosnikowy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, naczesany napisał:

Zaintrygował mnie ten Harmonix Improved 120. Ma świetne opinie i używka za rozsądne pieniądze. Problemem jest tylko dostęp do odsłuchu.

Możesz brać ''w ciemno'' używkę o odpowiedniej długości i rozsądnej cenie. Możesz również poszukać starej furukawy np. tosca lub inny na miedzi od furukawy.

Furukawa La Scala, podobno kabel do końca życia..

https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/05/357548.php

Edytowane przez Cezary_58669

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, asterix1 napisał:

Jakbys miał blisko do Gdańska ...wpadłbyś może coś bym wymyślił

Dziękuję. Niestety G. Śląsk.

Skupię się na razie na marce Albedo choć nie ukrywam, że wysoko się cenią. Wielu z Was ma duże doświadczenie z dawnym asortymentem, ja niestety bazuję raczej na produktach z obecnej produkcji. Wcześniej (kilkanaście lat temu) czytałem, ale było to poza możliwościami finansowymi. A może spowodowane brakiem chęci spróbowania. Teraz dopiero człowiek się przekonuje.

Pamiętam jak dawno temu zachwycałem się takimi produktami Harbeth czy Spendor opisanymi w literaturze a dzisiaj proszę: używki na wyciągnięcie ręki. Choć do tej pory nie było mi dane usłyszeć. Ostatnio słyszałem jednak JBL L100 Classic (marka kojarzyła mi się zawsze z głośnikami samochodowymi i nagłośnieniem sal konferencyjnych) i zwątpiłem w swój sprzęt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, naczesany napisał:

Dziękuję. Niestety G. Śląsk.

Skupię się na razie na marce Albedo choć nie ukrywam, że wysoko się cenią. Wielu z Was ma duże doświadczenie z dawnym asortymentem, ja niestety bazuję raczej na produktach z obecnej produkcji. Wcześniej (kilkanaście lat temu) czytałem, ale było to poza możliwościami finansowymi. A może spowodowane brakiem chęci spróbowania. Teraz dopiero człowiek się przekonuje.

Pamiętam jak dawno temu zachwycałem się takimi produktami Harbeth czy Spendor opisanymi w literaturze a dzisiaj proszę: używki na wyciągnięcie ręki. Choć do tej pory nie było mi dane usłyszeć. Ostatnio słyszałem jednak JBL L100 Classic (marka kojarzyła mi się zawsze z głośnikami samochodowymi i nagłośnieniem sal konferencyjnych) i zwątpiłem w swój sprzęt ?

Kolego. Jak przetestujesz głośnikowego Monolitha to daj znac jak to wypada kontra TQ Black II. Jaki masz wzmacniacz i kolumny?

ART LOUDSPEAKERS DECO 10+LECTOR AUDIO (CDP707+ZOE+VM200+EDISON230)+ ROSE RS250+SAP RELAXA+PURIST AUDIO DESIGN + OYAIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tandem Monolithów sprawdza sie u mnie z wieloma urządzeniami, jakie przyszło mi gościć, zwłaszcza jeśli chodzi o wzmacniacze.

Nie widzę sensu poszukiwania i porównywania z innymi, szkoda czasu i pieniędzy ?

 

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sebgla napisał:

Kolego. Jak przetestujesz głośnikowego Monolitha to daj znac jak to wypada kontra TQ Black II. Jaki masz wzmacniacz i kolumny?

Zarówno jeden jak i drugi mam tylko tellurium wersja black I , pierwsze co sie rzuca po zmianie na tQ to ciemniejszy ogólnie przekaz mniej detali i przybrudzona góra doły schodzą niżej ale jest mniej rozciągnięte te pasmo ,dzwiek zaczyna sie wydobywać z kolumn na  monolith kolumny znikają lepsza sterefonia ,najbardziej boli góra w tq black ?

Zestaw h200A z streamer jfeng uds 03 ,mac mini- konwerter singxer su-1 ,AP sitara 25

teraz zmieniłem głośnikowe na kable wile 5,1 bo jfeng jest na kościach sabre i troche już za dużo dobrego było ? i ten kabel na tą chwile wpisuje się  lepiej ale jest przegrubaśny straszna lochopedia w środkowym odcinku grubość chyba 3 kciuków ;)) i strasznie zle się je układa ale tutaj dzwięk się wydobywa z czarnej dziury doły są pełniejsze schodzą niżej góra czytelna odważna czysta detaliczna ale nie krzykliwa , na efekt trzeba poczekać jeden dzień bo zaraz po wpięciu byłem załamany bo wiedziałem że sa wygrzane i teoretycznie powinny grac juz po godzinie a tak nie było , byłem bliski ich wypięcia ale poczekałem i rano juz było to czego oczekiwałęm ;))

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre wieści bo głośnikowy Monolith MONOCRYSTAL "już w drodze", wygrzany tak więc jutro pewnie podzielę się spostrzeżeniami. Generalnie nie będę ukrywał, że mój zestaw najlepiej radzi sobie w muzyce wokalnej. Diana Krall, Barb Jungr, Ana Caram czy Norah Jones. Gorzej ze składami symfonicznymi czy ostrą rockową muzyką. Ale tak chyba jest w tej kategorii cenowej sprzętu. Wiele też zależy od jakości nagranych płyt CD. Taką moją ulubioną płytą do testowania jest Cassandra Wilson. Kiedy nisko schodzący "bas" kontrabasu dociera do czeluści piekieł i nie jest rozlazły i ciągnący się, wiem, że to jest to :). Do neutralności Delphinusom trochę brakuje ale niskie mają potężne jak na podstawkowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też do testów wybieram Cassandra Wilson zwłaszcza płyt a Another Country, polecam Manu Katche, fajne blachy i miękka stopa ?

U mnie akurat te klimaty bardzo dobrze wypadają, ale symfonika też, myślę, że tutaj adaptacja akustyczna robi swoje.

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.