Jump to content

Open Club  ·  81 members

Albedo Klub
IGNORED

Klub albedo

panerai_47
 Share

Recommended Posts

2 minuty temu, freju napisał:

No tak ,już pisałem że miałem dwa i chłopaki tu z klubu je mają ,ale nie napiszę ci tu eleboratu bo nie potrafię , staram się tylko takie najważniejsze cechy opisywać bo reszta i tak się dzieje już tylko w naszych własnych głowach ;))

Czyli nie walą srednica ? 😅😅

Posted (edited)
11 minut temu, freju napisał:

hm może na siłę bym napisał że mogą lekko podbić średni bas  , wokal jest fajny gładki czysty ,monolith o niczym nie zapomina ;))

Bede mial na test caly set monolith glosnikowy i Interconnect. Opisze swoje wrazenia. W tym momencie mam wireworld equinox 8 i XLR Wireworld silver Eclipse.  Szukam lekkosci, powietrza i przetrzeni pomiedzy instrumentami. Equinox gra dosc gesto na srednicy, dociarza ja i wali twardym basem. A silver eclipse xlr jest jakis taki bez zycia, bez barw i tez dociarza srednice i ma strerylna meczaca gore. Zobaczymy co bedzie

Edited by Cybermike1

• 1 month later...

Witam klubowiczów

Chciałem zapytać o podpowiedź przy doborze kabli głośnikowych mam wzmacniacz Roksan Caspian i kolumny Harpia Amstaff mini.

zastanawiam się czy głośnikowy Albedo Blue Waszym zdaniem wpasuje się w system?

Proszę o podpowiedzi, a może ktoś już próbował takiego lub podobnego połączenia?

Poczekaj, może pojawią się na giełdzie hifi.pl

Albo sam zamieść ogłoszenie kupię przewody, będzie szybciej.

Określ tylko długość,  żeby była jasność. 

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Witam serdecznie wszystkich Albedowiczow. Mam ponad 10 lat stare albedo monolith. I faktycznie tańsze przewody są od nich zazwyczaj słabsze ale w moim systemie kabel nordost a w podobnej cenie nieco lepiej. Szybciej, precyzyjniej, przyjemniej.potem kolega pożyczył mi fadel art chyba referentz one i przy nim monolith wypadł słabo, innym razem pożyczyłem jakieś niewygledne NBS a te rozjechaly monolith niczym walec biedronke. Wniosek lepiej nie eksperymentować. 

W dniu 7.05.2021 o 06:52, topciu napisał:

Witam serdecznie wszystkich Albedowiczow. Mam ponad 10 lat stare albedo monolith. I faktycznie tańsze przewody są od nich zazwyczaj słabsze ale w moim systemie kabel nordost a w podobnej cenie nieco lepiej. Szybciej, precyzyjniej, przyjemniej.potem kolega pożyczył mi fadel art chyba referentz one i przy nim monolith wypadł słabo, innym razem pożyczyłem jakieś niewygledne NBS a te rozjechaly monolith niczym walec biedronke. Wniosek lepiej nie eksperymentować. 

To super...

• 1 month later...
  • 1 month later...
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.