Skocz do zawartości
IGNORED

Klub BK subwoofer


hifibloke
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze można zapytać sprzedawcy jak wygląda sprawa z gwarancją.

No fajnie że dla ciebie jakieś inne są fajniejsze, tylko po co o tym piszesz w temacie "klub BK"....

To temat dla osób co mają lub chcą mieć BK.

To nie miejsce na rozważania, co kupić.

Do tego są odpowiednie tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Oj mylisz się. Należy się trochę info potencjalnym kupującym przed zakupem i sprawy tego typu jak i alternatywy powinny być jak najbardziej jawne. Chciałbyś żeby Witali w klubie tylko Ci którzy kupili w ciemno i nie mają zbyt wiele opcji poza sprzedażą? Wybór powinien być świadomy i dyktowany jedynie wyższością nad innymi a nie klubem kamikadze którzy zaryzykowali i utknęli z 50kg klocem w salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że info się należy, w odpowiednim miejscu.

Załóż temat "kupuje suba za 3 klocki " i tam sobie gdybaj.

Twoje "rozważania" przed zakupem, to żadne INFO.

 

Jakoś nie widzę, żeby choć jedna osoba ktora kupiła bk, była niezadowolona.

Jak się cykasz , to nie kupuj i nie spamuj nam klubu.

Edytowane przez RAF77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hifibloke ma dwa na 17m to już nie wyczyn?

 

Hifibloke ma bodajze dedykowana salke, wiec jako tako..... aczkolwiek wedlog mnie zachacza to o granice zdrowego rozsadku :)

 

 

Ja mam dwa na 20m2.

One nie są uszkodzone, tylko mogą mieć kosmetyczne jakieś małe problemy ☺

Jeden mój miał małą ryskę na ściance z potencjometrami a drugi nie ma nic, szukałem dobrze.

 

 

No tak, ale ty masz jednego pod stolem a na drugim siedzisz (zamiast krzesla) z tego co pamietam. Hehe... przyznaj ze zajmuja sporo miejsca i graca ci pol pokoju :)

 

 

 

A co do subow.

Mozna kupic nowke w stanie idealnym od producenta, ja tak kupilem. A mozna tez kupic jakosciowo gorszy ale za mniejsze pieniadze. Mysle ze uczciwe podejscie do tematu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie luzzz. Te wszyskie suby "podobne" parametrami bk, svs, klipsch, xtz one wszyskie dobrze walna basem. Wybor to osobiste preferencje i cena. Duze roznice to 1 sub czy 2 ... lub np. sub za 3k lub svs za 10k itp.

Konkretnie do walkowania kilka stron o innych subach jest ladny temat "Subwoofery i wszysko na ich temat" tam zajrzy wiecej forumowiczow....

Polecam.

 

 

 

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

 

 

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Sorry hifibloke ale tak może wyszło bo chce coś wybrać a przy bk napotykamy trudności jak Oczekiwanie,brak możliwości odsłuchu itp i deczko mnie to frustruje.

 

A co do svs to miałem sb13 ultra i miłe mam wspomnienia tyle że sprzedałem bratu z kolumnami. Miał uderzenie nie powiem ale br bardziej mi odpowiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Tak sobie siedzialem popijajac kawke i nagle wpadlem na szalenczego pomysla ;)

Zlapalem metrowke i pomierzylem....wyglada na to jak zmienie ten stolik rtv na krotszy to wtedy zmieszcze dodatkowa pare mono+ :))

 

 

 

 

 

 

 

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

 

 

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Nie lepiej zamiast 4 kupić 2 lepsze?

 

Tzn lepsze i mocniejsze. Już w przypadku 4 szt przekraczasz 10k a jak choroba jest rozwojowa to kup sb4000 od SVS i spoczniesz na laurach,1200W RMS x 2 w obudowie zamkniętej ale przy tej mocy w zupełności będziesz połechtany w kinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee nooo dwa lepsze to mowimy juz o 20kzl a mono+ to co 2,7kzl plus przesylka.. to jak za free ;) a kto ma to wie, ze jak za ta cene to basik jest super. Przy 4 rozlozenie bedzie juz idealne.

 

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

 

 

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee nooo dwa lepsze to mowimy juz o 20kzl a mono+ to co 2,7kzl plus przesylka.. to jak za free ;) a kto ma to wie, ze jak za ta cene to basik jest super. Przy 4 rozlozenie bedzie juz idealne.

 

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

 

A nad dsp tak jak ma Magog nie myslales? Bk ma nawet swoje dsp tylko troche przydrogawe :)

 

Jaki tym masz amplituner czy procesor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria ultra to juz suby z wyzszej polki to oczywiste.... dla mnie lepiej to nie tylko mocniejszy nizej schodzacy bass. Z doswiadczenia wiem, ze rozlozenie w danym pomieszczeniu jest bardziej istotne. Mi nic nie dal jeden mocniejszy sub jak slyszalem go z jednej strony. Dlatego teraz mam dwa. Wiekszosc specow audio/video np. jak audioholics poleca do kina dwa a cztery to juz ideal.

Nastepna sprawa to svs za 8,5k mimio iz potezny to jest w dalszym ciagu sb sub... i moglbym skonczyc dokladnie jak koles z utuba co mial klipscha kupil sb i po czasie zamawial pb a to koszt 10,5k.

Tak samo np. subwofers101 itd.

Takie przypadki czesto sie spotyka, rzadziej w druga strone.

Osobiscie dla mnie BK mimio iz nie takiego kalibru co ultra to jednak bardziej praktyczny. Ja wole driver df bezpieczniej i zbedne maskownice, svs niestety to czarny gloss co odbija lub czarny tzw. ash tez nie moj cup of tea. Ja mam czarny mat. Padnie driver ?? nie ma problemu sklep internetowy czy ebay wszysko jest na stanie. Lab12 do mono+ to cyrka $160. Padnie wzmacniacz na gwarancji... wysylam sam wzmacniacz do BK.

A co z svs ? a po gwarancji ?? jaki tego koszt i skad ??

To jest czysto moje podejscie jesli chodzi o suby.

Koniec koncow cena ultra mnie kladzie, bo niezaleznie od mocy wole miec kwartet :)

 

 

 

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

 

 

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Rozumiem Cię doskonale i nie chce Cię pouczać ,Nie zrozum mnie źle. Jeżeli jednak "szukasz" i masz niedosyt a takowego nie powinno byc z dwoma 500W subami na 17mkw nawet przy sporym zapotrzebowaniu na bas. Rozumiem że chcesz być wierny BK ale właśnie dlatego między innymi wspominałem o sb4000 czyli szeroki eq . Lepiej może pomyśl o okiełznaniu i dograniu tego co masz (może dsp jak wspominał wcześniej Lolo2)zamiast dodawać 2 dodatkowe suby bo konkretny basowy termos będziesz miał.

 

Jeżeli cena svs jest zaporowa to masz dystrybutora PSA w UK czyli największego konkurenta SVS . Cena-jakość nawet lepsza niż w svs,firmę założył współ twórca SVS.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam niedosytu basu jesli chodzi o moc czy zejscie... to raczej chyba taki kaprys :)

... no i zawsze lepiej samemu sprawdzic jak cos gra/dziala jak opierac sie wylacznie na info z netu. Wiem jak graja 2vs1 nastepny krok 4vs2

 

 

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

 

 

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam niedosytu basu jesli chodzi o moc czy zejscie... to raczej chyba taki kaprys :)

... no i zawsze lepiej samemu sprawdzic jak cos gra/dziala jak opierac sie wylacznie na info z netu. Wiem jak graja 2vs1 nastepny krok 4vs2

 

 

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

 

To probuj, najwyzej odkupupie od ciebie jednego czarnego w dobrej cenie jak ci nie przypasi hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.