Skocz do zawartości
IGNORED

オタクビニル OBI-MANIA - czyli klub miłośników japońskich wydań LP, CD, MC itp.


SVART

Rekomendowane odpowiedzi

Kind of Blue mam w kilku wartościowych wersjach - mówię tu nie tylko o specjalnych wersjach remasterowanych, ale też i o pierwszych jakie się ukazały na cd w ogóle. Na moje ucho najlepiej brzmi K2HD z Sony

 

Allo, allo po długim weekend'zie!

 

Sam się nad tym zastanawiałem, ale moją ciekawość podsycił dodatkowo na PW eMeReKo [zacznij w końcu tu pisać, a nie! :o) ]. Ta wersja K2HD została wydana tylko w Hong Kongu (niby Made in Japan) i nie mam pewności, czy to jest na 100% oficjalne wydanie. Czujność uspokaja fakt, że w tej serii wznowione zostało dużo innych znanych albumów. Czy ktoś z Was wie może coś więcej w zakresie specyfiki tego wydania i dlaczego HK?

 

R-5905900-1405961027-1096.jpeg.jpg

 

R-5905900-1405961032-1038.jpeg.jpg

 

Wracając do głównego nurtu, wczoraj odkurzyłem kilka płyt, a nie grałem z czarnej grubo kilkanaście dni. Było więcej niż przyjemnie, bo na talerz poszła kolejna płyta z Blue Note :).

 

R-3936547-1441641429-8855.jpeg.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja K2HD została wydana tylko w Hong Kongu (niby Made in Japan) i nie mam pewności, czy to jest na 100% oficjalne wydanie. Czujność uspokaja fakt, że w tej serii wznowione zostało dużo innych znanych albumów. Czy ktoś z Was wie może coś więcej w zakresie specyfiki tego wydania i dlaczego HK?

 

Ale co tu jest niezrozumiałe? Sony ma swoją manufakturę w Hong Kongu i tam klepią te płytki. Sam proces masteringu czy też remiksu może być robiony zarówno w studiach Sony w Japonii, Hong Kongu, albo na Antarktydzie. Garnitury i koszule od Armaniego szyte w Hong Kongu należą do najlepszych na świecie. Jakbym nie sięgnął pamięcią, to większość wyrobów pochodzących stamtąd zawsze prezentowało najwyższy znak jakości. Widzę jakieś przeciążenie zwojów pod wpływem napisu Hong Kong. Mam też płytkę AEOC z Charly/ Actuel made in China i życzę wszystkim, żeby tak wydawać płyty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość papageno

(Konto usunięte)

Widzę jakieś przeciążenie zwojów

A ja widzę, że znowu wracasz w stare koleiny arogancji i chamstwa. Wczoraj w zagadkach muzycznych, dziś tutaj. A nie mówiłem, że jesteś niereformowalny!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chi, nikt nie atakuje HK jako takiego, spokojnie, bo zaraz nam się zrobi przewrażliwienie jak w innych wątkach na forum :). Jak napisałem, miałem wątpliwości, a szczególnie miał je eMeReKo. Mam z tej serii kilka płyt i wszystkie prezentują kapitalną jakość. Dzięki wielkie za wyjaśnienie. Szkoda tylko, że ta seria K2HD nie była kontynuowana.

 

Z tamtejszych rejonów warto również mieć choć jedną płytę Tong-Li, świetne zrealizowane płyty. Naturalnie nie każdemu będzie pasować styl :). Ja też nie jestem fanem takiej muzyki, ale czasami lubię sowie włączyć jej płyty, w dużej mierze dla jakości nagrania, jest bajecznie :).

 

WMXRCD006.jpg

 

A ja widzę, że znowu wracasz w stare koleiny arogancji i chamstwa.

 

Panowie, proszę o spokój w tym szacownym wątku, co by nie było jatek jak na salonach :).

 

Zgadzam się natomiast, że mój post nie był atakiem na Hong Kong, ani nie przeciążyły mi się zwoje, zatem prosimy o uprzejme i grzeczne wpisy, które sugerować miałyby zbyt dużą pewność siebie :). I to nie był absolutnie atak personalny wobec kogokolwiek, po prostu generalna uwaga. Tutaj nikt nikomu nie chce zrobić krzywdy i nie ma potrzeby pokazywania kto ma dłuższego wacka :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę, że znowu wracasz w stare koleiny arogancji i chamstwa. Wczoraj w zagadkach muzycznych, dziś tutaj. A nie mówiłem, że jesteś niereformowalny!?

 

Zaraz, zaraz - czyli mam się dać opluć i udawać, że pachnie fiołkami? Sądzę papageno, że masz jakiś problem z moim userstwem i bez względu na mój styl wypowiedzi, zawsze coś będzie cię uwierało - sooner or later. Zwrot 'przeciążenie zwojów' nie uważam za obrażliwy - najzwyklejsza metafora, informująca o wyimaginowanym problemie. Oprócz Magnepana, od czasu do czasu Ciebie i kilku kolegów, którzy pamiętają jak im w 1213 roku mój przodek pogonił krowę ze swojej posesji, to raczej spokojnie i konkretnie wypowiadam się w poszczególnych wątkach. Więc powiedz mi mój drogi, co cię znowu swędzi? Co wczoraj było złego z mojej strony w zagadkach muzycznych do momentu pojawienia się tam usera Magnepana? Jedziesz papageno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość papageno

(Konto usunięte)

Można nie reagować na zaczepki Magnepana? Można. Mam jeden problem z Twoim userstwem: 2-3 dni jesteś do rany przyłóż, by potem ponownie pisać w koprolalicznym stylu. To Ci po prostu nie przystoi i z tym się nie pogodzę nigdy, bo mnie takie wpisy brzydzą. Reszta jest O.K. A określenie, że ktoś cierpi na przeciążenie zwojów jest obraźliwe.

I nic mnie, kuźwa nie swędzi, kumasz to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę o chillout! W końcu jesteśmy w Japonii :). Te i podobne sprawy oraz niesnaski proszę wyjaśnić na PW lub w innych wątkach, ale nie tutaj.

 

Nie będziemy w tym miejscu tolerować wzajemnych potyczek, ale aby takie wyeliminować, wskazane są stonowane i kulturalne wypowiedzi. Jeśli więc ktoś zadaje grzecznie pytanie, to grzecznie odpowiadamy bez podtekstów, jak w dobrze wychowanym społeczeństwie. Nie róbmy bagna z kolejnego wątku. W przeciwnym wypadku będę zgłaszał o usunięcie wpisów "nie-w-temacie".

 

To było (przed)ostatnie ostrzeżenie :).

 

Więc powiedz mi mój drogi, co cię znowu swędzi?

I nic mnie, kuźwa nie swędzi, kumasz to?

 

I drapiemy się wzajemnie też na PW, nie tutaj, to nie kącik dla samotnych audiofilów :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, papageno. Postaram się być bardziej poprawny politycznie. Powinieneś być jednak bardziej wyrozumiały i mieć więcej luzu - to tylko wirtualny świat. Więcej jazzu, please.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, już lepiej :). A luz każdemu się przyda. Zatem jedziemy z coxem.

 

NEWSY:

 

Pojawiły się w Japonii nowe wznowienia 50 płyt z klasyki jazzu w wersji SHM-CD, w sumie nawet interesujące ceny, tylko nie jestem pewien, czy warto je kupować - zwykle lepiej dołożyć i poczekać na prawdziwie audiofilskie wydania.

 

"John Coltrane, Louis Armstrong & Duke Ellington, The Modern Jazz Quartet . . . 50 Jazz masterpieces are back as reissue with the high-fidelity SHM-CD format. They are also available at a reasonable price. How about listening to them again, this time with the high-quality sound?"

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

WPCR-29017.jpg?v=1

 

 

I tutaj, w odniesieniu do bardziej audiofilskiego formatu, pojawiły się wersje 20 płyt jazzowych w wersji miniLP na dyskach Platunium SHM-CD. Cena o wiele wyższa, acz nie sądzę, aby to szło za oszałamiającym skokiem jakościowym. Mam inne płyty w formacie Platinum SHM-CD i nie zawsze to było najlepsze tłoczenie ever (to jak wiemy zwykle zależy od masteringu i używanego materiału źródłowego). Zakupię pewnie coś z tej serii, bo jestem ciekawy efektu, a już samo miniLP i obi kuszą :).

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

UCCU-40033.jpg?v=1

 

Kolejne wznowienia King Crimson, tą razą na Platinum SHM-CD, zaczyna się robić nudno :). Plusem są liczne dodatkowe DVDs.

 

R-8440688-1461801995-6511.jpeg.jpg

 

R-8440669-1461801893-8636.jpeg.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę o pomoc:

Chcę nabyć dla córki:

- AC/DC - Highway To Hell

- Black Sabbath - Paranoid,

 

które wydania polecacie i gdzie je namierzyć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

bardzo fajny wątek

Myśle ,że wiele osób docenia jakość japońskich wydań cd .

Ja jestem absolutnie urzeczony , Ostatnio szczególnie platinum-shm .

Kupiłem pierwsze 10 cd z tej edycji Blue note , To jest nowy remaster 24/192 z taśm matek ,

A co najważniejsze w MONO !!!

To nie jest ten sam master co w serii shm-cd na 75-lecie Blue Note z 2013 .

Do tego mini lp ,to pierwszy raz atrakcyjne wydanie platinum-shm jazzowe.Do tej pory jazz na platinum-shm był wydawany bardzo "ubogo" , jakby dla podkreślenia ,że liczy się super dzwięk a nie oprawa:)

Wracając do blue note w mono na platinum-shm to wreszcie z przyjemnością mogłem posłuchać "A Night At The Village Vanguard" Rollinsa . Do tej pory wszystkie edycje na cd to była porażka ,przynajmniej to co mi wpadło w ręce.

Podoba mi się też "Blue train" Coltrana ,w stereo było jakoś sztucznie .,oczywiscie dla mnie ,ocena jest jak najbardziej subiektywna.

No i moja ukochana "Midnight Blue" Burrella , inna niż wcześniejsze edycje shm-cd i hqcd . Poprzednie obie w stereo .

Shm-cd przestrzeń a hqcd gesty ciepły dzwięk , a nowa edycja to ,dla mnie oczywiście , złoty środek.

Od miesiąca jestem w mono:) i odkładam na drugie 10 płyt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do blue note w mono na platinum-shm to wreszcie z przyjemnością mogłem posłuchać "A Night At The Village Vanguard" Rollinsa . Do tej pory wszystkie edycje na cd to była porażka ,przynajmniej to co mi wpadło w ręce.

 

To prawda, potwierdzam. Mam cztery wersje 'A Night At Village Vanguard' i faktycznie najlepiej brzmi japoński mono remaster RVG 24bit. Nie jestem aż tak bardzo krytyczny co do póżnieszych wydań, ale faktycznie pierwsza amerykańska wersja na dwóch oddzielnych cd z 1987 (vol.1 & vol.2) brzmi fatalnie. Mam jeszcze 'A Night At VV' RVG Remaster na podwójnym cd made in USA z 1999 i to samo na holenderskim wydaniu, też z 1999 - te już śpiewają trochę lepiej, ale i tak mono remaster jest the best w selekcji A Night At The Village Vanguard.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej brzmi japoński mono remaster RVG 24bit.

No właśnie nie wiem czy to ten sam master ,ale w mono jest dobrze.

Ten jest z 2013 - 192kHz/24bit

niestety tylko tyle jestem w stanie odczytac z obi ,reszta wiadomo miotełki :)

 

To nie jest ten sam master co w serii shm-cd na 75-lecie Blue Note z 2013

musze chyba sprostowac , powinno byc nie każda płyta to remaster z 2013

czyli dokładnie tak :

remaster we wszystkich 192kHZ/24bit

 

UCCU-40020 master z roku 2012 mono

UCCU_40021 master z roku 2011 mono

UCCU_40022 master z roku 2011 mono

UCCU-40023 master z roku 2012 mono

UCCU-40024 master z roku 2013 mono

UCCU-40025 master z roku 2014 mono

UCCU-40026 master z roku 2013 mono

UCCU_40027 master z roku 2012 mono

UCCU-40028 master z roku 2011 mono

UCCU-40029 master z roku 2011 mono

wszystkie na platinum-shm HR cutting

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Winyle, wydania japońskie? Z córki to musisz być dumny, ostrej muzyki słucha :).

 

Dzięki:)

Pół roku temu przed egzaminem ze skrzypiec puściłem właśnie AC/DC. Potrzepaliśmy "grzywami". Ona poprawiła mundurek i fryzurę, ja marynarkę... i poszliśmy na egzamin. ;)

 

O wydania japan CD namiary uprzejmie proszę.

Ps.

Włączyłem jej kiedyś Red Hotów i usłyszałem : Tatusiu, ta muza nie ma mocy...:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja japońska płytka 'At Night At Village Vanguard' jest z 1988 roku: mono remaster 24bit by RVG / Limited Edition - in memory of Alfred Lion / Made in Japan - barcode: 4 988006 752559

 

> piotr_watt

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o tym wydaniu poza tym co napisałem wiem tylko ,ze premiera miała miejsce 24.02.2016

barcode 4 988031 135181

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

a to bliżej Ciebie :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr_Watt, Cieszy, że do klubu obi dobijają kolejni fani :). Skutecznie mnie zachęciłeś do zakupu na próbę kilku pozycji z tej serii :). Teraz widzę, że z tej serii, to pierwsza część wznowień w ilości 20 płyt. Następne w drodze. Z obi na discogos wyczytać właśnie można, jaki to remaster. Te jak napisałeś są od 2011 roku, więc być może zostały już wcześniej użyte przy innym wydaniu. Co jest napisane w książeczce, o ile to nie są "miotełki"? :)

 

Przykładowo okładka "Blue Train" oraz Rollinsa w wersji z OBI.

 

R-8164228-1459347248-1345.jpeg.jpgR-8164079-1459347035-5315.jpeg.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę o pomoc:

Chcę nabyć dla córki:

- AC/DC - Highway To Hell

- Black Sabbath - Paranoid,

 

które wydania polecacie i gdzie je namierzyć?

 

 

Mam i polecam :

 

AC/DC - Highway To Hell

SICP-2015

Black Sabbath - Paranoid

HSE-37002

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

-=SLAYER RUL3Z =-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najchętniej korzystam z podglądów na różne wydania na discogos. Poniżej masz przykładowo spis i szczegóły większości wydań dwójki BS, w tym japońskich. Tak samo znajdziesz AC/DC. Zakupy też najlepiej robić na discgos lub na ebay. Na np. ebay możesz ustawić z góry tylko produkty sprzedawane w Japonii, stamtąd będziesz miał najmniejsze ryzyko wtopy, tylko zawsze na wszelki wypadek dopytaj, czy CD jest kompletne (OBI + insert), chyba że CD jest nowe.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Z japońskich wydań najlepiej replikę winyla, a jeśli płyta ma być nowa to najprędzej znajdziesz coś z wydań ostatnich. Najlepiej, gdyby udało Ci się ustrzelić to wydanie w dobrej cenie.

 

R-2212420-1270142912.jpeg.jpg

 

Względnie zostaje takie:

 

R-1509218-1451309826-8050.jpeg.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SVART ja dziekuje za watek ,moze z czytajacege to forum bede sam mògł coś napisać . Brakowało mi miejsca jak to ,gdzie mògłbym p

podzielić się informacjami na temat "japończyków".

Po tej serii 20 płyt z blue note nastepne 10 ma byc tez w mono z prestige ,premiera 25 maja

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Seria " Premium Papersleeve" tu strona domowa wydawcy

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Może ktoś odczyta ?

:)))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SVART

Prośba techniczna. Korzystam z Tapatalk (na kilku sprzętach) i coraz cześciej nie widać miniatur obrazków które zamieszczasz w swoich postach. W przeglądarkach jest ok. Jeżeli to możliwe rozważ inna metodę zamieszczania obrazów.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maki, Swego czasu wklejałem moje zdjęcia, ale z tymi jest problem, bo raz zajmują przydzielony limit i dwa po jakimś czasie trzeba je usuwać, więc to nie było dobre rozwiązanie. Aktualnie używam wklejania linków URL przy pomocy przeglądarki i to wydaje mi się jest najlepsza metoda. Ewentualnie zawsze można dodawać niezależnie jeszcze raz sam link, ale takie dublowanie nie ma myślę sensu. Innej łatwej i wygodnej opcji niż URL nie widzę, chyba że macie inny pomysł. A samo pisanie, bez czasami podglądowych zdjęć, trochę będzie nudne. W taptalku pewnie jest jakiś błąd, stąd nie widzisz grafik.

 

SVART ja dziekuje za watek ,moze z czytajacege to forum bede sam mògł coś napisać . Brakowało mi miejsca jak to ,gdzie mògłbym p

podzielić się informacjami na temat "japończyków".

 

Dla mnie najważniejsze, że możemy się dzielić wiedzą i wrażeniami tutaj, więc dawaj śmiało :). Widzę, że w kolejnej części będzie Colossus oraz jeden z moich ulubionych Coltraneów - Soultrane. Szykują się wydatki :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w kolejnej części będzie Colossus oraz jeden z moich ulubionych Coltraneów - Soultrane. Szykują się wydatki :).

 

A dlaczego akurat 'Soultrane' jest twoją ulubioną płytą? Jakie jeszcze znasz płyty Coltrane'a? Słuchasz póżnego JC z Impulse, czy tylko tego z Prestige? Który okres cenisz najbardziej? Jak ci się podoba rejs atlantycki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kolejnej części będzie Colossus

To bedzie ciekawe . To pierwszy tytul w krotkiej historii platinum-shm ,ktory bedzie wydany po raz drugi ,tym razem w mini lp . Ciekwe czy master bedzie ten sam?

Poprzednie wydanie wciaz dostepne :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saxophone Colossus brzmi wyśmienicie z RVG Remaster ℗ & © 2006 Made in USA - można się spodziewać dobrego remastera z Japonii. Podejrzewam, że brzmieniowo będzie podobnie jak z wersji xrcd. Zobaczymy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Maki...W taptalku pewnie jest jakiś błąd, stąd nie widzisz .

 

Z tego co zauważyłem to nie widać url z prefiksem https.

http jest ok.

Troche słabo, bo wychodzi na to ze co, że wszyscy użytkownicy Tapatalk nie widza tych obrazków podlinkowanych z prefiksem https ( nie tylko Twoich )?

Moze ktoś mądrzejszy cos doradzić?

Sorry za offtop

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.