Skocz do zawartości
IGNORED

Chętni na koszulki term. z polyolefynu ?


Bartek1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na wstępie przepraszam ,że wkładam to tutaj.

Zamawiając partię koszulek których używam do kabli które robię popełniłem gafę (pomyłka w cyferkach towaru) i zamiast 1,5metra zamówiłem 100 metrów koszulek z polyolefynu 9,5mm/4,7mm.

Jak wiadomo takich koszulek używa sie w wysokiej jakości kablach bo są znacznie lepszym dielektrykiem niż koszulki polietylenowe lub najgorsze PCV.Sa też znacznie bardziej elastyczne po obkurczeniu i są bardziej matowe/grafitowe niż czarne (im gorsze koszulki tym się bardziej błyszczą ,najbardziej te z PCV).Rozmiar 9,5mm i 4,7m po obkurczeniu (2:1 ratio).Koszulki praktycznie u nas nie dostępne,ja zamawiam je z Angli.

No i popłynąłem na tej gafie prawie 1000zł.Akurat tego rozmiaru nie używam ,potrzebowałem tylko kawałek.

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany i potrzebuje na jakieś interkonekty lub głośnikowe (rozmiar dość uniwersalny) chętnie odstąpię każdą ilość z metra.Cena za metr - 8zł.Jak ktoś mi przeleje na konto moge wysłać gratis.

Pozdrawiam.

[obrazekLUKASZ-204908_1.jpg] [obrazekLUKASZ-204908_2.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-568-100001924 1170261187_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pierdykam! - a nieda sie im jakoś tego sprostować? jakiś "aneks do umowy?" czy coś maila no co kolwiek - ja bym się chyba załamał.... - pozdrawiam Cię

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

No niestety nie bardzo mogłem to odwołać bo towar już był sprowadzony dla mnie,był na miejscu w Polsce.Zamawiam to przez taką firmę z branży.Wina ewidentnie moja,wypełniając kody z katalogu przekręciłem cyferki.Mogłem tego nie odebrać,czyli nie pójść wogóle po to ale zamawiam na bierząco przez tą firmę sporo rzeczy ,koszulki ,teflon i inne materiały no i pewnie juz bym tam się nie mógł pokazać więc wybrałem mniejsze zło.

Do głosnikowych używam akurat 12,7mm i 4,8mm i to schodzi mi gdzieś 10 metrów na jedną 3 metrową parę wiec pewnie bym to zużył,ale niestety nie pasuje zamiast żadnych z nich.Nie chce tego nikomu wciskać na siłe ,ale towar dobrej jakości i trudno dostępny,moze ktoś potrzebuje.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.