Skocz do zawartości
IGNORED

Zaginął KoRnik!


alt_77

Rekomendowane odpowiedzi

Józwa: no nie zupełnie. Bądź co bądź pisząc publicznie stajesz się osobą publiczną z konsekwencjami z tego idącymi. Szczególnie związanymi z krytyką. HIFIM to też przecie też media. Nie mozna zakładać, że wypowiadając coś publicznie lub biorąc udział w jakimś forum nie narazimy się na krytykę, czasami nawet bardzo bolesną. Ale tak już jest. Pewno, że jest to trudne do zniesienia i zaakceptowania, ale cóż, powiedziało się A to trzeba i B;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

No dobrze, ale będąc osobą tylko częściowo publiczną (postronne stanowisko w nauce i takież samo w żurnalistyce) mogę sobie pobrykać bez obawy, że moja aktywność wyrządzi krzywdę mojej firmie. Raz kiedyś wprawdzie były protesty ministerstwa w mojej sprawie. ale to było dawno, i znowu mnie kochają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale proponuję przeczytać wątek z "wspaniałym pomysłem".

Mówienie o "sraniu" na kornika jest chyba odwracaniem kota ogonem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Mówię to, co uważam. Jak rozumiem, nieobecność kolegi K. poczytano tu za stratę. Można przypuszczać że ta nieobecność wywołana została tym, że napisano o nim we wspomnianym wątku rzeczy, których człowiek honoru nie powinien znosić. I tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jozwa, zaintrygowales mnie zaiste. Przybliz o ktore konkretnie wypowiedzi w tym watku chodzi, bo jako typowy Polak mam klopoty ze zrozumieniem slowa pisanego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az przeczytalem ponownie caly watek by doszukac sie tego "srania" i nie udalo mi sie (no chyba, ze "srał" wyciety przeze mnie rezyserek - ale jesli tak to winni sa sobie ci, ktory go nie wycieli)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jóźwa et al.

 

Panowie, jesteście dorosłymi facetami bywałymi w internecie. *Nieprawdaż* ???

 

Na *każdym* forum internetowym występuje kategoria trolli. Troll ma ambicję rozpirzyć wybrane przez siebie internetowe forum. Im fajniejsze forum, tym więcej trolli, które NB działają solo lub w zespole. *Jedyny* sposób na trolli to ich *ignorować*, aka olewać ich tzw. sikiem prostym, czyli *nie podejmować z nimi dyskusji pod _zadnym_ pozorem*. Alek, Kornik et consortes, do jasnej cholery, przestańcie się dąsać, ignorujcie trolli jak B*g przykazał i powróćcie tam, gdzie Wasze miejsce, czyli na *to* forum.

 

To był mój apel strzelisty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótki cytat, ilustrujący trochę tę sytuację (Ziemkiewicz, Polactwo, Fabryka Słów 2004):

"Oto i cham w całej swej okazałości. (...) Panoszy się dopóki wyczuwa słabość. Jeśli ktoś okaże mu uprzejmość i wyrozumiałość, licząc, że w ten sposób go ułagodzi i ucywilizuje, wskakuje na niego z butam. A jeśli dostanie w pysk (...)natychmiast robi się grzeczny, mało tam grzeczny, przymilny i służalczy."

Czyli emigracja wewnętrzna tak - ale oko w oko z chamem - lać po ryju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornik popełnił gafę, stąd taka reakcja. Nauczka na przyszłość. Należało tylko przeprosić za nieprzemyślany do końca wpis i sprawa byłaby zakończona. Człowiek uczy się całe życie i każdy to rozumie. Honor nie ma tu nic do rzeczy.

PS. Bo, że popełnił gafę, to chyba nie ma wątpliwości, prawda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Jozwa ma 1000% racji. Wielu ukrytych pod pseudonimami "dupa", "spokogość' i "iuyfc5rd" oczekuje, że Maciej Stryjecki, Andrzej Kisiel i Ancient Audio odpowiedzą na zarzuty z kosmosu rzeczowo i na temat, a głupie wtręty przemilczą. Widziałem takie próby, a po nich dalsze "przywalanie obuchem". Nie dziwię się wcale, że po takim doświadczeniu odechciewa się dyskutować. Vide Sampler Linna i turbulencje w muzyce fortepianowej. Jeżeli skończyłbym studia i nagrał 150 płyt, zmagając się z artystą i pogłosem, a jakiś (pardon) leszcz stwierdziłby, że lepiej ustawi mikrofony...

To pierwszy przykład. Zobaczcie, jak szybko został zgaszony Luc na forum na stronie możdżera. A uwagi dotyczące większości czasopism to już czyste chamstwo. Numer do bani, nie znają się, biorą pieniądze pod stołem. Dystrybutorzy - Audio Klan, lub Audio System, przewalacze, ściema. Avance to największy skandal i opłacone recenzje...

Chcecie dyskutować z ludźmi z branży, czy się kisić w sosie własnych sensacyjek? To musicie mieć do swoich adwersarzy trochę szacunku.

Przepraszam, nikogo nie chciałem obrazić, ale pozdrawiam urażonych. Sądzę jednak, że w przypadku prasy, producentów i dźwiękowców - zaniepokojonych.

Ja, jeżeli widzę agresję i bufonadę, natychmiast kończę rozmowę i nie śledzę jej dalszego przebiegu ze szklanką przy ścianie. Myślę, że wiele wspomnianych osób więcej się tu nie wypowie, a o nowe walczyć będzie trudniej niż na samym początku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mir21> o czym Ty wlasciwie mowisz? O jakims czacie (przepraszam, jezeli cos pomylilem ale nie jestem spokogosc i nie za bardzo orientuje sie w terminologii)? Nie znam tu na Lukarze zadnej dupy, uznalbym sie za prostaka gdybym tak nazwal np. Paulinke, spokogosc to chyba Jozwa, on zawsze taki spoko gosc, tak? Rozpatrujemy konkretna sprawe, w konkretnym kontekscie - co masz do powiedzenia na ten temat? Znow te rowery rozdaja na Placu Czerwonym?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogole to i Ty zaintrygowales mnie, o Mirze21, co lubisz pokoj. Do tego stopnia ze uzylem niezawodnej jak zawsze wyszukiwarki i przeczytalem Twoje wpisy na TYM forum. Zmieniasz sie po polnocy czy tez fazy ksiezyca maja tu cos na rzeczy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówie oczywiście o pokoju na świecie...A znasz użytkownika "loieahfvobiudshncbas;okjxcnlasojuhdfcbailsudhcboweiudhcboaieuhdfcblasucfhboiaesuhfcboiasuhb[-239856tgvh0er8t7yvc-23485vh38wer7hcnidosuhfb0eurhbnc2likjh3tcbo8wehrbfc98q7wyrcb2374tyuygdshf dwlikjhfcow3ihf v iuerahf vwekbrh gsdehf vxdyuhbv ,xnbdf oq3iurgh cbal;wiekjc piq3urg csjdbh awuihr coq3ygrf cajwbgfegaywr cq3u4ygrf ciluasdgf 87qw4trg cegyf uasygrc uyawegr cx

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nicki to taka przenośnia, czyli są nieprawdziwi, to znaczy prawdziwi, tylko pod pseudonimami. To takie fałsztwe nazwiska... Mogą być też w zmowie z dystrybutorami i prasą..................

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po północy się zmieniammmm. Wyrastają mi zęby i włosy. Wówczas zupełnie nie odpowiadam za to co mówię i robię. Powinienem się wtenczas zwać WAR21. Niszczyć, zabijać, kurde, jak ja to lubię!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Zajrzyjcie na forum HI-FI

Aż się roi od " zaginionych" nie wiem co ich tam ściągło , no chyba nie te gratisy którymi rzuca naczelny ( a już tak się do niego odnoszą - z takim małym szacuneczkiem)

Zbiera mi się na wymioty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 30

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.