Skocz do zawartości
IGNORED

Zaginął KoRnik!


alt_77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Redaktorzy

Owszem, niewielką, ale gafę, nie zaś przestępstwo. Poza tym w momencie kiedy pisał nie było jeszcze jasne, że nasze dwa fora są morderczymi konkurentami, i że zareklamowanie jednego na drugim (zwłaszcza gdy się jest członkiem obu) powinno być karane wylaniem wiadra pomyj. A wspomniane pomyje momentami były wstrętne, chyba że ktoś pomówienia nt. interesowności lub bycia zmuszonym do wykonywania czyichś poleceń uważa za szykowną perfumę. Zresztą teza o konkurencji na śmierć i życie między naszymi forami nadal nie wydaje mi się przekonująca, jednak są tu patrioci o stażu na forum cokolwiek mniejszym, którzy widocznie właśnie tak uważają. Osobiście mam to za bzdurę, a osoby podsycające takie nastroje zapraszm do kandydowania w wyborach do sejmu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, patriota o stazu cokolwiek mniejszym naprawde nie widze tam zadnych pomyj, byc moze przez brak Twojego doswiadczenia. Zlosliwa reakcja na gafe - mozesz to tak okreslic. Adekwatna do stopnia gafy, moim zdaniem. I utrzymana w granicach uznawanych dosc powszechnie na niekomercyjnych forach internetowych za dopuszczalne.

 

Mozna oczywiscie budowac mur anatemy nad tym forum. Troche jednak go szkoda, Jozwa - nie jest to oczywiscie uwaga do Ciebie, gruboskorca z wielkimi, twardymi jajami, patrzacego z gory na plasajaca trzodke i rzucajacego cos tu od czasu do czasu, ku uciesze wspolnej.

 

Nie przekroczylem aby jakichs granic? Nie dostane bana?

 

Rzeczywiscie, dajmy juz z tym spokoj. Kazdy robi, co chce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jozwa - sprobuj na sprawe popatrzec nieco bardziej obiektywnie - ja tez KoRnika lubie, ale zrobil cos czego nie powinien byl robic i to chyba nie ulega watpliwosci? Wynikało to, jak przypuszczam, z jego mlodzienczego zapalu, ktory sam w sobie jest chwalebny ale powinien byc odpowiednio ukierunkowany (i to zadanie starszych kolegow redakcyjnych). A zostal potraktowany (co najwyzej) zlosliwie co wynika raczej w wczesniejszych tekstow szanownego Nadredaktora, ktory zapowiedzial zebranie zabawek i zalozenie wlasnego forum, co tez uczynil, po czym jeden z jego pracownikow reklamuje tutaj tamto forum - troche smieszne, nieprawdaz? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pal55

to nawet nie jest smieszne, to zalosne ze ludzie , ktorzy nawoluja o poziom i kulture sami nie potrafia sie zachowac na poziomie, Nadredaktor pojawial sie na forum tylko w celu autoreklamy, co do tego chyba nikt nie polemizuje, a w koncu 'reaktywowal' swoje forum, apeluje o troche uczciwosci w naszych dyskusjach, obludy i zaklamania chyba mamy dosc w zyciu politycznym

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

"I utrzymana w granicach uznawanych dosc powszechnie na niekomercyjnych forach internetowych za dopuszczalne."

Chciałbym wyjasnić dlaczego uważam, że takie podejście jest nieodpowiednie. Otóż nasze forum dość długo cieszyło się opinią wyjątkowego - zwłaszcza pod względem nietypowo niskiego udziału osobistych wycieczek, brutalnych ataków i generalnie zachowań warunkowanych, podobno, anonimowością. Powoływanie się na "granice uważane gdzie indziej za dopuszczalne" wydaje się znakiem, że forum straciło w końcu dziewictwo. Pozwólcie mi, zwłaszcza uwzględniając kontekst, abym nie był tym zachwycony. Kwestia gustu.

pal - ja tylko mówię, że facetowi powiedziano rzeczy, których człowiek przyzwoity nie ma prawa wysłuchiwać. Znaczna część z tych zarzutów (o ile tak można nazwać humorystyczne wręcz pomówienia) nie mogłyby paść w bezpośredniej rozmowie, bowiem w realu za takie rzeczy dostaje się natychmiast w tubę. Niestety, tu jest internet. W mojej opinii to co uważasz za niewinne złośliwości było nagonką na jednego ze starych członków forum. W efekcie straciliśmy cennego członka społeczności. Nie szkodzi, przyjdą nowi.

electro: no comments. Co najwyżej: z czasem zapewne smak ci się wysublimuje, i niektóre rzeczy też zaczną cię razić. Wtedy poczytasz sobie niektóre swoje wpisy sprzed lat i zamyślisz się głęboko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józwa, trochę przesadzasz z tym 'lamentowaniem' nad Kornikiem.

Przecież tak naprawdę to nie Kornik był celem 'tych napaści'. Może właśnie fakt 'domniemanego 'wykorzystania młodego, sympatycznego człowieka (co więcej lubianego tutaj) do działalności destrukcyjnej tego forum sprawiło takie oburzenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozwa maryn

nie zrobisz z tego forum gazety wyborczej i nie masz monopolu na racje, siedze w tym srodowisku nie od dzisiaj i mam prawo do wlasnego zdania oraz ten komfort ze moge pisac prawde, kornika znam osobiscie i zarowno on jak kilka innych osob z forum mnie zna , wie gdzie mieszkam i tak dalej, spostrzegawczy rozpoznaja mnie tez na zdjeciach zamieszczonych na tym forum, takze nie jestem anonimowy ani nie staram sie byc, nie boje sie takze dyskusji na trudne tematy, idiocie zawsze napisze ze jest idiota, szmaciarzowi ze jest szmaciarzem, duzo wymagam pod wzgledem etcznym od siebie i tyle samo od innych, tyle mam do powiedzenia, oczywiste jest dla mnie ze wszystko dla wielu ludzi jest kwestia smaku, a prawda strasznie kole w oczy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co skrot znaczy to ja wiem tyle ze ja wg mnie nic smiesznego nie napisalem stad ten ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się electro... ja tam nie jestem kłotliwy człowiek :-) ... ale Ty trochę jak krzyżowiec, a sam wiesz jak u nich było z etyką :-) To tak mnie trochę rozśmieszyłeś bo moim zdaniem masz świętą wiarę w sprawę i poczucie misji, ale etyka to już w służbie wczesniej wymienionych. Przepraszam że tak publicznie, ale sam rozpocząłeś od opisywania siebie, więc czuję się odrobinę usprawiedliwiony :-)

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

E, lolo, chyba nie jest tak źle, elektro chyba tylko robi się trochę niegrzeczny jak się rozpędzi. Etycznie to może stoi nawet całkiem mocno, kto wie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lolo

nadal nie rozumiem, jesli masz jakies watpliwosci natury formalnej co do mojej postawy etycznej to prosze bez ogrodek

jozwa

dzieki za wsparcie, a tym enszyntem sie nie przejmuj, mysle ze za kilka lat dorobimy sie pozadnych firm audio i nie bedzie problemow z testowaniem dobrego polskiego sprzetu, ja trzymam kciuki za kustagona, a nuz wyjdzie z piwnicy?:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jesli masz jakies watpliwosci natury formalnej co do mojej postawy etycznej to prosze bez ogrodek"

 

No i tu się nasze postawy trochę różnią. Ja takie "bez ogródek" uważam za nie na miejscu. Wyjasnię jeszcze uważam, iż jeśli ktokolwiek formułuje jakiekolwiek oskarżenia to warto, aby miał jakieś dowody a nie opierał się li tylko i wyłącznie na pomówieniach lub własnych wrażeniach. Bez obrazy elektro, ale więcej dystansu do sprawy. Poza tym nie mam ochoty na dalszą dyskusję bo stała się zbyt osobista. Au revoir

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"idiota, szmaciarz, obłuda, zakłamanie..."

 

Electro, twój poziom mnie zabił. Takie teksty, między innymi, sprawiają, że zaglądam do niewielu wątków na forum. A jak już zobaczę podobne słowa, to wychodzę, bo tylko mnie one denerwują. Chyba tylko nieliczni ludzie rozumieją, że aby rozmowa na forum sprawiała nam przyjemność, trzeba zachować umiar. To jest właśnie to "bez ogródek", czy jak tam napisałeś. Takie właśnie "bez ogródek" jest dobre dla kogoś, kto wchodząc na forum chce się wyżyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon

w takim razie powinienes opuscic ten watek, a nie wpisywac sie, niekonsekwentny jestes:)), bo tutaj sa te wszystkie slowa co nie lubisz:obluda itd.:), mysle ze forum przezyje mimo Twojej absencji, bo do tej pory prosperowalo bez Ciebie calkiem niezle:)

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>elektro, mów za siebie, nie za całe forum. Forum jest zbieraniną różnych osobowości i tak jak nie chcesz aby wszyscy byli jak józwa tak samo inni mogą nie chcieć by wszyscy byli jak electro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko uważam, że bez Ciebie byłoby tu jeszcze milej, niż beze mnie. Na tym pozwolę sobie zakończyć dyskusję z Tobą, bo już widzę do czego to prowadzi. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.