Jump to content
IGNORED

jaki subwoofer

Guest

Recommended Posts

Guest

(Konto usunięte)

Witam wszystkich. Chcialbym poznac wasze zdanie na temat poteznego subwoofera do stereo. Mam mozliwosc kupna jednego z subwooferów firmy malo znanej na rodzimym rynku a mianowicie SVS. Ze względu na spory salon i zamilowanie do gromkiego basu mysle o pb12-plus lub sb13 ultra. Pierwszy to bass reflex,12cali,800W rms i prawie 60kg,drugi 13,5 cala,obudowa zamknięta,1000W rms i ok 40kg. Moze ktos slyszal którys z nich? Szukalem na amerykanskich forach i REL polecany do muzyki na europejskim rynku odpada. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Warto wziąć pod uwagę subwoofery marki Earthquake, jest to godny konkurent dla REL-a a także Paradigm-a. W przypadku dużego pomieszczenia dobrym rozwiązaniem jest wykorzystanie dwóch sub-ów, głównego, oraz drugiego jako uzupełnienie. Przykładowo P-10 na froncie

http://www.hifistation.pl/pl/p/Earhquake-MINIME-P-10-Subwoofer-aktywny/5888

a mniejszy p-8

http://www.hifistation.pl/pl/p/Earhquake-MINIME-P-8-Subwoofer-aktywny/5889

Witam wszystkich. Chcialbym poznac wasze zdanie na temat poteznego subwoofera do stereo. Mam mozliwosc kupna jednego z subwooferów firmy malo znanej na rodzimym rynku a mianowicie SVS. Ze względu na spory salon i zamilowanie do gromkiego basu mysle o pb12-plus lub sb13 ultra. Pierwszy to bass reflex,12cali,800W rms i prawie 60kg,drugi 13,5 cala,obudowa zamknięta,1000W rms i ok 40kg. Moze ktos slyszal którys z nich? Szukalem na amerykanskich forach i REL polecany do muzyki na europejskim rynku odpada. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Idź i posłuchaj...

Ja nie jestem [a może powinienem napisać "nie byłem"] fanem subów w stereo ale ostatnio miałem okazję posłuchać w warszawskim soundclubie bardzo dobrego systemu stereo wspomaganego właśnie subwooferami SVS - największym w obudowie zamkniętej czyli chyba właśnie SB13 Ultra... wyglądają imponująco i tak brzmią...

Guest

(Konto usunięte)

Dzieki,zaznacze ze 13 to 2tys euro a 12 1800 wiec te erthquake nie sa nawet blisko a w dwa nie bede sie bawil,pytalem producenta o zdanie i stwierdzil tak jak reszta z was,ze 13 jak najbardziej do muzyki a wersja extremalna to pb13 ultra ale 70kg!!!tez 1000w potęga,konkurencja odpada do 3tys dol na amerykanskim rynku a tym bardziej na europejskim.

Podłącze się jeżeli można w temacie mało znanych subwooferów na naszym rynku , może ktoś słyszał i ma jakieś opinie o tym maleństwie ?

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Guest

(Konto usunięte)

Dzieki,zaznacze ze 13 to 2tys euro a 12 1800 wiec te erthquake nie sa nawet blisko a w dwa nie bede sie bawil,pytalem producenta o zdanie i stwierdzil tak jak reszta z was,ze 13 jak najbardziej do muzyki a wersja extremalna to pb13 ultra ale 70kg!!!tez 1000w potęga,konkurencja odpada do 3tys dol na amerykanskim rynku a tym bardziej na europejskim.

Proponuję rozważyć subwoofery Definitive Technology SuperCube 6000 i 8000, cenowo najbardziej zbliżone do modeli SVS, które podałeś. Trzy membrany, w tym dwie pasywne, napędzane potężnymi wzmacniaczami 1500W. Wyrafinowane procesory DSP posiadają różne tryby equalizacji, w tym tryb dedykowany do muzyki. Za jakość urządzeń odpowiada amerykańska firma o ogromnym doświadczeniu w produkcji głośników, ze świetnymi wynikami sprzedażowymi - lider w sprzedaży kolumn klasy premium na rynku w USA.

http://sklep.rms.pl/definitive-technology-supercube-6000-subwoofer-aktywny-z-3-membranami-i-dsp-1szt

http://sklep.rms.pl/definitive-technology-supercube-8000-subwoofer-aktywny-z-3-membranami-i-dsp-1szt

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Witam.

czy jamo sub 300 bedzie odpowieni do reszty mojego zestawu czyli 2 monitorów studyjnych sinn7 produzent8 i całość podłączona pod kontroler dj'ski od denona a sam kontroler do kompa?

sub ma sluzyc do muzyki i czasem do oglądaniecia jakiegoś filmu.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.