Jump to content
IGNORED

Odtwarzacz sieciowy/fm

kamzak88
 Share

Recommended Posts

Jest jeszcze bardzo ciekawy odtwarzacz Mitchel&Johnson WLD+211T (http://q21.pl/mitchell-johnson-wld-211t.html).

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Witaj,

mamy kredyt 0% na Mitchel&Johnson, także bardzo atrakcyjną ofertę i kredyt 0% na Denon DNP-730AE. Zapraszam do kontaktu.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Można też po taniości:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie mam, nie testowałem więc nie polecam, ale możliwości ma ciekawe:

Odbiór DAB+ 174 - 240 MHz

Odbiór FM 87,5 - 108 MHz

Dodatkowe funkcje: multiroom, Spotify, Bluetooth, UPnP

Zegarek

RDS

Funkcja budzika

Sleep (programowanie czasu wyłączenia)

Pobór prądu - maks. 3 W / dioda gotowości 0,89 W

Wyjście audio - 3,5 mm jack

Cyfrowe wyjście audio - S/PDIF

Pamięć stacji 10 DAB+ oraz 10 FM

Proponuję posłuchać trochę mało popularnej marki w naszej krainie jak YBA, model MP100B lub nowszy MP100SE. Co prawda nie ma fm, za to jakość dźwięku jaką proponuje to urządzenia jest imponująca. Mam, używam i prędko nie zmienię.

EC4.8MKII+2xAW400+ECP2MKII+EMC1MKV+ECM1MKII+2-XPERIENCE CLASSIC+SCM50PSLT+ ULTRA BLACK II

Ja radze wziac auralica aries mini ktory jest streamerem i teansportem cyfrowym jak z czasme dokupisz lepszy dac. Ma tidala funkcje sieciowe wyjscie usb porzadna kosc sabre 9018 i mocne wsparcie softwarowe. Dodatkowo brzmi jak daci w podobnej cenie a z czasem po zakupie dodatkowego zasilania liniowego jakosc znaczaco wzrosnie

Co do cyfrowych wersji FM to nie jest tak do końca różowo ,niektore polskie stacje mają zaskakująco słaba jakość .Dobrym pomysłem jest zakup odtwarzacza sieciowego + odbiornik FM/DAB .Ja mam dnp 730 i całe szczęście ampli stereo bo dziś Denon się zawiesił i przestał wspolpracowac :/

mnie też,tym bardziej że i naziemnie cienka jakość wyprofilowana pod kątem odbiorników klasy jamnik albo samochodowych, o reklamach nie wspomnę.

Publiczne radio (niedługo narodowe :)) to już dużo lepiej, zwłaszcza Trójka, a tymi 96 kbps to im krzywdę zrobili wielką w porównaniu do transmisji naziemnej.

Edited by costa brava

mnie też,tym bardziej że i naziemnie cienka jakość wyprofilowana pod kątem odbiorników klasy jamnik albo samochodowych, o reklamach nie wspomnę.

Publiczne radio (niedługo narodowe :)) to już dużo lepiej, zwłaszcza Trójka, a tymi 96 kbps to im krzywdę zrobili wielką w porównaniu do transmisji naziemnej.

fakt ze podstawowy adres dla trójki to tylko 96 kbps , ale jest alternatywny z jakoscia ogg 224 bodajze - moj stream magic 6 ma mozliwosc dodania adresu i smiga az miło - róznica jest znaczaca - oczywiscie na plus - komercyjne cóz 128 kbps nie powala ale do grania w tle wystarcza a jest z czego wybierac - bez zalu sprzedałem amplituner do kina i dzis mam radio tylko z sieci

Najważniejsza jest muzyka - później sprzęt , a najlepszy jest ten który dla mnie brzmi najlepiej .

Dzieci to przyszłość narodu więc słuchają tego co tata ;-))

tak, wiem o tej Trójce samoróbce z dobrej anteny naziemnej konwertowanej do .ogg 226 kbps i puszczanej w sieć :)

Jak już radio z Sieci to wybieraj stacje co najmniej 192 kbps, te już grają fajnie, a jest tego trochę zagranicznych nadających fajną muzykę, polskich niestety null.

• 2 years later...
  • 3 weeks later...