Skocz do zawartości
IGNORED

Ayon + Chario Jak to zagra?


GrzegorzWwa

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tytuł wątku ma coś sugerować ?

Bo jeżeli tak to proszę poprawić/dokończyć ostatni wyraz i napisać poprawnie : "zagdacze" ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to jajonki. nic nie ma sugerować, pomyłka.

 

sorry - nie ma pytania.

 

ps

dziwne forum. jak na forum astronomicznym zapytałem o sprzęt (drogi), bo znam się na astronomii ale nie oznacza to że też na sprzęcie do obserwacji/zdjęć/spektrofotometrii, dostałem normalne odpowiedzi. A tu nie wiem - że niby dystrybutorem jestem? Albo miałem odczekać rok po rejestracji żeby zadać pytanie w hi-endzie? Jajonki? zagdacze? no comments.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no comments.

 

No comments to jest Twój tytuł wątku.

Słyszałeś kiedyś o czymś tak egzotycznym jak własny gust ?

Jeżeli słyszałeś to zastanów się co chcesz uzyskać zadając takie pytanie na forum ?

To nie jest forum astronomiczne , tu nikt nie wróży z gwiazd tylko słucha samemu u siebie w domu.

Wnioski po takim odsłuchu nasuwają się same i nie trzeba pytać .

 

No offence ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem kolego Axolotl dlaczego w taki sposób potraktowałeś kolegę Grzegorza.

Jeśli "tu nikt nie wróży z gwiazd tylko słucha samemu u siebie w domu" i wtedy " wnioski nasuwają się same i nie trzeba pytać" to :

- po co to forum?

- i o czym piszesz w swoich 1527 postach?

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem kolego Axolotl dlaczego w taki sposób potraktowałeś kolegę Grzegorza.

Jeśli "tu nikt nie wróży z gwiazd tylko słucha samemu u siebie w domu" i wtedy " wnioski nasuwają się same i nie trzeba pytać" to :

- po co to forum?

- i o czym piszesz w swoich 1527 postach?

Pozdrawiam.

 

Widzę ,że się nie rozumiemy.

Jak chcesz kupić samochód to pytasz na forum jak on jeździ czy robisz jazdę próbną ?

Jak kupujesz garnitur to pytasz na forum jak się nosi czy przymierzasz?

Jak idziesz do restauracji to pytasz właściciela jak u niego smakuje czy próbujesz samemu i oceniasz?

 

Jeżeli w tym co napisałem jest coś dziwnego i nie powinno się tak robić to już nic na to nie poradzę.

Możesz oczywiście pytać o to, kto i z czym konkretne urządzenia zestawił ale czy automatycznie oznacza to ,że Tobie również będzie się takie zestawienie podobało.

No chyba ,że chodzi o to ,że ktoś chce kupić w okazyjnej cenie jakieś używane urządzenie i nie ma zamiaru pożyczyć od dystrybutora do odsłuchu z wiadomych powodów.

Wtedy faktycznie pytanie ma sens ;)

 

A o czym piszę w swoich postach ?

W większości o tym co samemu słuchałem u siebie w domu.

I wolałbym aby autor wątku opisał właśnie jego wrażenia z odsłuchu takiego właśnie połączenia , o które pyta.

 

O.K. kończę ten off top.

Miłej zabawy.

 

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszanie świata samochodów, garniturów i restauracji ze światem audio myślę, że nie ma sensu.

Stworzenie dobrego systemu audio na którym z przyjemnością można słuchać ulubionej muzyki wymaga nieco więcej czasu i nakładów finansowych niż powyższe czynności.

Dzięki temu, że w swoich postach opisujesz swoje wrażenia z odsłuchu sprzętu, mogą korzystać inni i wyciągać jakieś wnioski dla siebie i po to myślę, że zostało stworzone to forum.

Przy okazji - zamykanie się w jakimś saloniku do którego nie mają dostępu ludzie tacy jak np GrzegorzWwa chyba przeczy pewnym ideom, które przyświecały założycielom forum Audiostereo.

 

Kolego Grzegorzu

W zakładce " Kluby" jest klub Ayona gdzie raczej powinieneś zadać swoje pytanie. Mam nadzieję, że tam zostaniesz potraktowany nieco inaczej wszak "audiofile" to miłe chłopaki w zasadzie są. :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji - zamykanie się w jakimś saloniku do którego nie mają dostępu ludzie tacy jak np GrzegorzWwa chyba przeczy pewnym ideom, które przyświecały założycielom forum Audiostereo.

 

Jak Grzegorz sie uwiarygodni na forum , bedzi 100 dni i napisze 100 postow, bedzie bez problemu mogl zglosic akces do saloniku.

To jest klub osob , ktore zostaly poddane dodatkowej weryfikacji na forum , mechanizm znany z wielu innych forow, szczegolnie zagranicznych dla odsiania trolli, ludzi zlej woli i niedostosowanych spolecznie.

 

Mysle ,ze zapytanie w klubie Ayona jest jak najbardziej na miejscu, kolega R63 dobrze radzi.

 

NIestety forum audiostereo jest przesiakniete animozjami personalnymi i uprzedzeniami, wpis kolegi szymona byl tego najlepszym dowodem, na szczescie zostal usuniety przez moderacje.

NIe nalezy sie zrazac, tylko korespondowac z osobami zyczliwymi, chocby na priv.

 

W temacie watku niewiele pomoge, ale szczerze rekomenduje sprzety Ayona, graja bardzo muzykalnie i stanowia dobry kompromis cena / jakosc.

 

O konkretne sprzety warto zapytac w klubie Ayona , nie wiem ,czy Chario jest tam reprezentowane , ale nie zaszkodzi sprobowac. Znam jedna osobe, ktora laczyla Chario z Ayonami i byla zadowolona, ale nie mam z nia kontaktu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze wspomnieć o Lampizatorze, który jest nieodzownym elementem kształtującym brzmienie w tego typu zestawieniach. I wymienić Chario na jakieś tuby. Np. Avantgarde.

Z obowiązkowym DSP.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że kolega Grzegorz nie napisze tych 100-u postów a 100 dni czekania w naszym hobby to wieczność.

Co do "saloniku" - moim zdaniem to porażka tych którzy się tam zamknęli.

Ach i jeszcze - jeśli "trolle" i jakieś tam inne "krasnoludy" to ludzie nie przystosowani do życia w społeczeństwie to jak nazwać tych, którzy sobie z nimi nie radzą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I wolałbym aby autor wątku opisał właśnie jego wrażenia z odsłuchu takiego właśnie połączenia , o które pyta.

 

Masz problem z pomyślunkiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze wspomnieć o Lampizatorze, który jest nieodzownym elementem kształtującym brzmienie w tego typu zestawieniach. I wymienić Chario na jakieś tuby. Np. Avantgarde.

Z obowiązkowym DSP.

Kolega dobrze prawi. Koniecznie odsłuch w gołych ścianach z jak najdłuższym czasem pogłosu! Do tego GK nad głową i subwoofer z DSP w klasie D i mamy hajend. Tuby można wykonać samemu i dołożyć do głośników wysokotonowych będą bardziej ulotne, eteryczne i delikatne. Zapomniałeś o tak istotnym elemencie jak kable, najlepiej po jednym od każdego producenta. Taka garmażerka sprawi, że dźwięk będzie miał wszystkie smaki świata.

Lampi właśnie wprowadził swoje kondensatory LampiMiflexatory. Cena jak zwykle okazyjna.

 

Witam,

 

Jak to zagra Ayon Orion II + Ayon CD-07s + Chario Ursa Major?

 

g

Nie zagra bo nie ma z czego. Obecne Chario to cień genialnych kolumn z topowymi przetwornikami z dawnych czasów. Proszę posłuchać dawnej serii millenium a najlepiej topowej wersji chario academy millenium grand.

Dzisiaj pozostały tylko ładne obudowy bo klienci przestali słuchać a kupują oczkami (znam takiego od tub i ayona). Mamy więc śmieciowe przetworniki oraz piękną oprawę i dobrze opłacanych recenzentów.

 

Jeżeli interesuje się Pan chińskimi zestawami to proszę nie przepłacać tylko kupić bezpośrednio od Cayina lub Raysonica. Te firmy wykonują wzmacniacze dla całej rzeszy producentów z Japonii i Europy. A70 z Oriona robi płaskiego jajona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mam wrażenie że ten wątek został założony z konta na ... ciocię ?

Jeżeli się mylę to z góry przepraszam i jako usprawiedliwienie mogę podać to że już dość długo tu jestem :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę obejrzeć prezentację dzisiejszych topowych chario za ponad 100 000zł. Czy producent skupia się na konstrukcji wewnętrznej obudowy, rodzaju wytłumienia, jakości komponentów w zwrotnicy, rodzaju i klasie przetworników?

A może na błyszczącej obudowie i złoconych przyłączach głośnikowych? Dawniej topowy revelator na górze a dzisiaj azjatycki szajs z świecącą membraną...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mam wrażenie że ten wątek został założony z konta na ... ciocię ?

Jeżeli się mylę to z góry przepraszam i jako usprawiedliwienie mogę podać to że już dość długo tu jestem :)

A czemu Ty jesteś teraz jtvt4c a byłeś jt211. Pytam nie przez złośliwość tylko dlatego, że nie rozumiem po co komu kilka kont czy tam czegoś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zobaczyć rzeczone topowe przetworniki w akcji. Bardzo "wysmakowane" elementy zwrotnicy. Kopułka wręcz poraża jakością, zwłaszcza ten waciak w środku! Pierwszy raz coś takiego widzę na oczy.

Zwrotnica wręcz oszałamia jakością elementów (cewki rdzeniowe, elektrolity za 20 groszy). Zgodnie z tradycją chińskie kondensatory i rezystory z nową, nieznaną nazwą soundcap (zamiast znajomych bennic) w celu zatuszowania pochodzenia.

 

W topowym Ayonie za 120 000zł nie lepiej. Kondensatory i części jeszcze podlejsze, do tego krzywo zmontowane z podrapaną od środka obudową. Chińskie kondensatory CJE ( Changzhou changjie Technology Co.,Ltd) to dopiero rarytas, przy nich bennic to niemalże duelund. CJE to producent kondensatorów do najtańszej elektroniki użytkowej, sprzętu AGD i pieców CO (te duże białe sprytnie odwrócone to wersja rozruchowa do silników i dmuchaw) . Na autobias już środków zabrakło, może w wersji za 240 000 zł się pojawi?

Na koniec kuriozalna naklejka z napisem made in Austria :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-58347-0-03292600-1462293288_thumb.jpg

post-58347-0-34179400-1462293293_thumb.jpg

post-58347-0-24398400-1462293298_thumb.jpg

post-58347-0-79073700-1462293303_thumb.jpg

post-58347-0-44486200-1462293392_thumb.jpg

post-58347-0-29697400-1462293401_thumb.jpg

post-58347-0-15960300-1462293997_thumb.jpg

post-58347-0-62090900-1462294003_thumb.jpg

post-58347-0-42060200-1462294119_thumb.jpg

post-58347-0-05465100-1462294660_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś prowadzi teraz w kraju sprzedaż Raysonica (kopia Ayona)?

Nie mam pojęcia, tej klasy sprzęty nie są w kręgu moich zainteresowań :)

 

Czy w tym (już słynnym) pomieszczeniu podłoga jest z płytek/kamienia?

:)))

 

Szymon, co się dziwisz, rynek to biznes, liczy się tylko zysk, B&W tez dupy dali i się sprzedali

Ja się nie dziwię, ja otwieram oczy niezorientowanym w temacie. Oczywiście takich produktów jest na rynku cała masa. Sztuką jest znaleźć coś wartościowego w tym zalewie tandety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rydz

(Konto usunięte)

Szymon , przesadzasz z krytyką Chario , wszystkie w swoim pułapie cenowym śmiało konkurują z odpowiednikami znanych firm , brzmieniowo myślę że się obronią a w wielu przypadkach klient je właśnie kupi .

Budowa też jest solidna , nawet w tańszych modelach fornir , ważą też swoje , niedroga mała podłogówka 20 kg , kiedy u konkurencji w większości to będzie 12-15 kg . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wątku autora, jest nieskończona ilość kombinacji sprzętu na rynku. Posłuchanie wszystkich jest absolutnie nie możliwe.

Stąd według mnie pytanie. Przedstawione zestawienie może zagrać jednak według mnie to ciepłe granie, ale może się podobać. Ja zamieniłbym Ayona na Octave a Chario na Dynaudio

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

 

Jak Grzegorz sie uwiarygodni na forum , bedzi 100 dni i napisze 100 postow, bedzie bez problemu mogl zglosic akces do saloniku.

To jest klub osob , ktore zostaly poddane dodatkowej weryfikacji na forum , mechanizm znany z wielu innych forow, szczegolnie zagranicznych dla odsiania trolli,

 

 

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps39, dziękuję. Trochę o takie brzmienie mi chodzi. Octave to już inna półka cenowa a ww zestaw uda mi się za cenę poniżej nowych Ursa Majorów.

Więc cały mój zestaw kosztuje tyle co nowy V80. Może kiedyś...

 

Popytam jeszcze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Warto zobaczyć rzeczone topowe przetworniki w akcji. Bardzo "wysmakowane" elementy zwrotnicy. Kopułka wręcz poraża jakością, zwłaszcza ten waciak w środku! Pierwszy raz coś takiego widzę na oczy.

Zwrotnica wręcz oszałamia jakością elementów (cewki rdzeniowe, elektrolity za 20 groszy). Zgodnie z tradycją chińskie kondensatory i rezystory z nową, nieznaną nazwą soundcap (zamiast znajomych bennic) w celu zatuszowania pochodzenia.

 

W topowym Ayonie za 120 000zł nie lepiej. Kondensatory i części jeszcze podlejsze, do tego krzywo zmontowane z podrapaną od środka obudową. Chińskie kondensatory CJE ( Changzhou changjie Technology Co.,Ltd) to dopiero rarytas, przy nich bennic to niemalże duelund. CJE to producent kondensatorów do najtańszej elektroniki użytkowej, sprzętu AGD i pieców CO (te duże białe sprytnie odwrócone to wersja rozruchowa do silników i dmuchaw) . Na autobias już środków zabrakło, może w wersji za 240 000 zł się pojawi?

Na koniec kuriozalna naklejka z napisem made in Austria :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Oczy bolą patrząc na tego Jajona - nasrane jakis trafek czy dlawikow po 5zl rodem z bomboxa, elektrolity hajend 30 groszy koło 5W rezystorów hajend za 80gr i jak to sie ma nie psuć? kondy sygnałowe z pralki trochę ratują sytuacje :D ale i tak myśle ze gwoździem programu to bedą trafa głośnikowe ;-)

Jeszcze ta kostka na śruby to juz w ogóle rękę mistrza przypomina jeszcze wsadzić jakas klepkę, trochę kleju gluta i 240k byłoby jak najbardziej uzasadnione. W sumie teraz to rozumiem czemu sie Jajon zgrywa z lampim.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastik, bo prawnicy do Ciebie wpadną i Ci zrobią z pokoju "Made In Austria" - także uważaj!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na autobias już środków zabrakło, może w wersji za 240 000 zł się pojawi?

Zapomnij, za tani, taki autobias przecież kosztuje że ho ho! A firma musi szmaci zarabiać znaczy się. Ogólnie przykro patrzeć na taką tandetę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Pan Grzegorz gdzieś zniknął a taki ciekawy wątek się zapowiadał :(

Czy ktoś z forumowiczów ma Chario Academy 3?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Grzegorz gdzieś zniknął a taki ciekawy wątek się zapowiadał :(

Czy ktoś z forumowiczów ma Chario Academy 3?

 

Ja miałem..

A w czym rzecz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kupić samochód to pytasz na forum jak on jeździ czy robisz jazdę próbną ?

Jak kupujesz garnitur to pytasz na forum jak się nosi czy przymierzasz?

Jak idziesz do restauracji to pytasz właściciela jak u niego smakuje czy próbujesz samemu i oceniasz?

 

To połowa tematów się tak zaczyna chyba, że każdy pyta co i jak z czym zagra albo jaki wzmacniacz do tych albo tamtych kolumn. Kolega przesadza chyba :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.