Jump to content
IGNORED

Ampli z pre out + wzmacniacz dla MA bx2 - używki... tylko jakie

katka10

Recommended Posts

Witam,

Proszę o pomoc/ poradę.

w planach mam zakup wzmacniacza integry z Main in/ Pre Amp który będzie napędzał tymczasowo MA BX2, a później jakieś duże fronty.

Prosze o sugestie co dobrze się zgrywa z tymi kolumnami.

Slucham : Dzem, Perfect, Rush, Armin, vocal trance, Pop przy uzyciu Tidala Premium.

Budżet do 500 zl sprzęt używany. Lubię pobite skraje pasma, szybki głęboki basik.

Uprzedzę że wiem że BX 2 nie do końca odpowiadają tej muzyce- wybór był troche w ciemno bez większych odsłuchów.

Proszę o linki lub typy czego szukać.

Kwestia nr 2:

Jaki amplituner z Pre out używany z funkcjami sieciowymi polecicie do kompletu bo póki co to wzmacniacz byłby podłaczony pod fronty amplitunera z zastosowaniem czegoś takiego:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Guest numik

(Konto usunięte)

Audiolab jest tu wg mnie faworytem, Roksan kandy też ciekawy, choć Audiolab ma najwygodniejsze sterowanie main-in i pre-out a do tego wg mnie gra znakomicie i nie jest żadnym suchotnikiem. CD tak, wzmacniacz jest wg mnie bardzo dobry i nie musi być 8300a, spokojnie wystarczy 8200a lub 8000s albo Audiolab pod inną marką - TAG Mclaren i Camtech

Guest numik

(Konto usunięte)

o matko, przeoczyłem budżet, sorki. To....Marantz faktycznie jakiś, najtańszy ok to Audiolab 8000A chyba ale to minimum 800 zł

Witam,

Proszę o pomoc/ poradę.

w planach mam zakup wzmacniacza integry z Main in/ Pre Amp który będzie napędzał tymczasowo MA BX2, a później jakieś duże fronty.

Prosze o sugestie co dobrze się zgrywa z tymi kolumnami.

Slucham : Dzem, Perfect, Rush, Armin, vocal trance, Pop przy uzyciu Tidala Premium.

Budżet do 500 zl sprzęt używany. Lubię pobite skraje pasma, szybki głęboki basik.

Uprzedzę że wiem że BX 2 nie do końca odpowiadają tej muzyce- wybór był troche w ciemno bez większych odsłuchów.

Proszę o linki lub typy czego szukać.

Kwestia nr 2:

Jaki amplituner z Pre out używany z funkcjami sieciowymi polecicie do kompletu bo póki co to wzmacniacz byłby podłaczony pod fronty amplitunera z zastosowaniem czegoś takiego:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

jeśli chodzi o kwestie nr2 to proponuje marantz NR1504 akurat sprzedaje ))

NR1504 akurat sprzedaje ))

Gdzie???ile??

Audiolab jest tu wg mnie faworytem, Roksan kandy też ciekawy, choć Audiolab ma najwygodniejsze sterowanie main-in i pre-out a do tego wg mnie gra znakomicie i nie jest żadnym suchotnikiem. CD tak, wzmacniacz jest wg mnie bardzo dobry i nie musi być 8300a, spokojnie wystarczy 8200a lub 8000s albo Audiolab pod inną marką - TAG Mclaren i Camtech

Dziękuję za sugestie,ale jakoś wierzyc mi sie nie chce że nie ma nic godnego uwagi w moim budzecie, tym bardziej zadna inna firma nie zrobiła nic sensownego jak na mój pierwszy wzmacniacz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.