Skocz do zawartości
IGNORED

Ampli z pre out + wzmacniacz dla MA bx2 - używki... tylko jakie


katka10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Proszę o pomoc/ poradę.

w planach mam zakup wzmacniacza integry z Main in/ Pre Amp który będzie napędzał tymczasowo MA BX2, a później jakieś duże fronty.

Prosze o sugestie co dobrze się zgrywa z tymi kolumnami.

Slucham : Dzem, Perfect, Rush, Armin, vocal trance, Pop przy uzyciu Tidala Premium.

Budżet do 500 zl sprzęt używany. Lubię pobite skraje pasma, szybki głęboki basik.

Uprzedzę że wiem że BX 2 nie do końca odpowiadają tej muzyce- wybór był troche w ciemno bez większych odsłuchów.

 

Proszę o linki lub typy czego szukać.

 

Kwestia nr 2:

Jaki amplituner z Pre out używany z funkcjami sieciowymi polecicie do kompletu bo póki co to wzmacniacz byłby podłaczony pod fronty amplitunera z zastosowaniem czegoś takiego:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

Audiolab jest tu wg mnie faworytem, Roksan kandy też ciekawy, choć Audiolab ma najwygodniejsze sterowanie main-in i pre-out a do tego wg mnie gra znakomicie i nie jest żadnym suchotnikiem. CD tak, wzmacniacz jest wg mnie bardzo dobry i nie musi być 8300a, spokojnie wystarczy 8200a lub 8000s albo Audiolab pod inną marką - TAG Mclaren i Camtech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proszę o pomoc/ poradę.

w planach mam zakup wzmacniacza integry z Main in/ Pre Amp który będzie napędzał tymczasowo MA BX2, a później jakieś duże fronty.

Prosze o sugestie co dobrze się zgrywa z tymi kolumnami.

Slucham : Dzem, Perfect, Rush, Armin, vocal trance, Pop przy uzyciu Tidala Premium.

Budżet do 500 zl sprzęt używany. Lubię pobite skraje pasma, szybki głęboki basik.

Uprzedzę że wiem że BX 2 nie do końca odpowiadają tej muzyce- wybór był troche w ciemno bez większych odsłuchów.

 

Proszę o linki lub typy czego szukać.

 

Kwestia nr 2:

Jaki amplituner z Pre out używany z funkcjami sieciowymi polecicie do kompletu bo póki co to wzmacniacz byłby podłaczony pod fronty amplitunera z zastosowaniem czegoś takiego:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

jeśli chodzi o kwestie nr2 to proponuje marantz NR1504 akurat sprzedaje ))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NR1504 akurat sprzedaje ))

Gdzie???ile??

 

Audiolab jest tu wg mnie faworytem, Roksan kandy też ciekawy, choć Audiolab ma najwygodniejsze sterowanie main-in i pre-out a do tego wg mnie gra znakomicie i nie jest żadnym suchotnikiem. CD tak, wzmacniacz jest wg mnie bardzo dobry i nie musi być 8300a, spokojnie wystarczy 8200a lub 8000s albo Audiolab pod inną marką - TAG Mclaren i Camtech

Dziękuję za sugestie,ale jakoś wierzyc mi sie nie chce że nie ma nic godnego uwagi w moim budzecie, tym bardziej zadna inna firma nie zrobiła nic sensownego jak na mój pierwszy wzmacniacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.