Skocz do zawartości
IGNORED

Po co?


arek67

Rekomendowane odpowiedzi

Po co właściwie wybrańcy z saloniku "przychodzą", piszą i komunikują się na forum? Skoro sami sobie wymyślili swój świat, niedostępny dla innych to dlaczego tutaj wracają? Czy my ich tutaj chcemy, skoro oni nas tam nie chcą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy zakładka High End jest twoją własnością? Zawsze możecie utworzyć swój klub i tam zbanować tych których sobie nie życzycie. Poza tym skąd wniosek, że ciebie nie chcą w Saloniku? Należysz do grupy hejterów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banowanie to nie jest wyjście. To tak jakbyś rozmawiał sam ze sobą. Dyskusja polega na ścieraniu się poglądów, w przeciwnym razie jest to poklepywanie się po pleckach. A może o to chodzi?

 

I nie wiem, po co salonikowcy tu piszą. Oczywiście jeśli ktoś ma coś niewygodnego do powiedzenia, to od razu banują. Pozbawiają w ten sposób pozostałych możliwości wyboru, forsując jedynie takie poglądy, które im odpowiadają.

Brzydkim zwyczajem jest również odpowiedzieć i natychmiast uniemożliwić odpowiedź przy pomocy bana. Brak argumentów wywołuje konieczność zamknięcia ust drugiej stronie. Co to przypomina?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie o to chodzi. Różne poglądy są ok. Ale jeśli jest wątek np o Wpływie czegoś tam na dźwięk, to człowiek który tego wpływu nie słyszy w ogóle tam nie wchodzi bo i po co? Ewentualnie wejdzie raz by wyrazić swój pogląd i ok. Ale ty i tobie podobni będziecie wchodzić 500x by zamanifestować to samo w każdym swoim wpisie, a to jest już trolling, nękanie uczestników wątku i celowe, świadome przeszkadzanie im. Dlatego powstał Salonik i mimo, różnych poglądów nie ma tam tak chamskiego trollingu. Gdy jest tenmat np o BMW. to fani Audi tam nie wchodzą bo i po co? Wyjątek, gdy temat zawiera np porównanie BMW vs Audi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Banowanie to nie jest wyjście. To tak jakbyś rozmawiał sam ze sobą. Dyskusja polega na ścieraniu się poglądów, w przeciwnym razie jest to poklepywanie się po pleckach.

 

Dyskusja w audio to nie jest ścieranie się poglądów ,a wymiana wniosków i doświadczeń wnikających z własnych odsłuchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy my ich tutaj chcemy, skoro oni nas tam nie chcą?

 

Salonik to najlepsza rzecz jaka zdarzyła się forum w rodzaju działań usprawniających funkcjonowanie, poczułem się osobiście wręcz jak nowo narodzony, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki odeszły w niebyt wszelkie problemy z dezinformacją, lobbowania, widzi mi się i inaczej nazwane osobliwości grona samozwańczych sobie tylko potrzebnych na wzajem userów, na specjalnych prawach.

 

Już powoli z trudem zakładka hi end podnosiła się, przychodzili nowi Koledzy z tematami, może nie z najwyższej półki, lecz z naturalnymi problemami, z czasem poziom merytoryczny rósłby, jest to oczywiste.

 

I co teraz mamy ?

 

Z powrotem niekończące się odejścia od tematów, monologi, dwugłosy na całą stronę, nieuprzejmości, konflikty i walkę.

 

Już wiemy od Elberota że HQ Player jest najlepszym odtwarzaczem na rynku....on to wie i nam przekazuje, teraz wiemy to wszyscy....

 

A było tak pięknie, tak spokojnie, każdy mógł wejść do zakładki hi end, otworzyć temat dotyczący Jego problemu, uzyskać opinię czy poradę - wskazówkę.

 

Komu to przeszkadzało ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesada. To tylko takie nazewnictwo. Nie dziwi mnie to, bo przecież tzw. "hejtem" (cóż za obrzydliwe słowo) nazywa się tu niewygodne stwierdzenia, które podważają sens niektórych przedsięwzięć jak np. lansowanie jakichś windowsowych programów do odtwarzania muzyki.

 

A wymiana doświadczeń jest sensowna, gdy dotyczy konkretnych rzeczy, a nie czegoś co nie działa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Państwa osoba która publicznie nazywa innego usera pedofilem, bezpodstawnie, jest jeszcze obecna na forum, nie została dotąd trwale usunięta z pocztu użytkowników audio stereo.

Czy potrzebujemy w naszej społeczności takie osoby, czy od takich osób chcemy odbierać informacje, porady, wskazówki ?

Czy taka osoba na poważnym zachodnim forum mogłaby napisać choć jeden post, po takim czynie ???

 

 

Nie, to byłby jej koniec w każdym wymiarze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy jest tenmat np o BMW. to fani Audi tam nie wchodzą bo i po co? Wyjątek, gdy temat zawiera np porównanie BMW vs Audi.

 

To jest forum motoryzacyjne, czy audiofilskie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja w audio to nie jest ścieranie się poglądów ,a wymiana wniosków i doświadczeń wnikających z własnych odsłuchów.

 

Jak napisałem wyżej, ma to sens w przypadku realnych problemów.

 

Cóż powiedzieć np. na autorytatywne stwierdzenia osoby, która swoje kolumny ustawia przy ścianie, jedną w rogu, koło drugiej pełno przestrzeni ograniczonej szklaną powierzchnią? Na dodatek nie można takiej osobie zwrócić uwagi, bo dziwnym trafem wskazanie elementarnego blędu w sztuce traktowane jest jako atak personalny.

 

Testowałeś HQ player?

 

A ty testowałeś słuchanie w słoju na głowie? Zapewne nie, bo wiesz, że to nie ma sensu. Podobnie jest z programami do odtwarzania muzyki. Nie piszę tu oczywiście o własnościach użytkowych, a jedynie o rzekomym wpływie takiego oprogramowania na brzmienie.

 

Wątek o tzw. Roonie to typowe wzmacnianie produktu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

blablabla nic nie testowałem a wiem wszystko...

 

Nie pierwszy raz cie przyłapuje zadając proste pytanie czy miałeś styczność z omawianym tematem.

Odpowiedz ZAWSZE jest NIE.

 

Jak Ty możesz twierdzić ,że masz coś wartościowego do dodania jak nie liznąłeś tematu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego powstał Salonik i mimo, różnych poglądów nie ma tam tak chamskiego trollingu.

 

Najnowszy szczyt bezczelności?

Wystawić d... przez okno Saloniku, wys... się na ludzi, zamknąć okno.

 

 

Tyle w temacie wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy raz cie przyłapuje zadając proste pytanie czy miałeś styczność z omawianym tematem.

Odpowiedz ZAWSZE jest NIE.

 

Jak Ty możesz twierdzić ,że masz coś wartościowego do dodania jak nie liznąłeś tematu?

 

Nie wiem jak Ty, ale ja potrafie wyciagać wnioski i przewidywać wyniki różnych doświadczeń, własnie dzieki temu, że zdarzyło mi sie liznąć nieco tematu. Nie musze sprawdzac wszystkiego jak leci, dzięki mojej wiedzy. Przyznaję mam tu przewagę, bo jestem elektronikiem. Tony sprzetu i oprogramowania przerzucają jednynie ci, którzy nie potrafią wyciagnać wniosków z przeszłych doświadczeń i na lekcjach fizyki i matematyki byli na wagarach.

 

Przecież nie musisz zakładac tego nieszczęsnego słoja na głowę, by wyobrazić sobie co usłyszysz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Nie wiem jak Ty, ale ja potrafie wyciagać wnioski i przewidywać wyniki różnych doświadczeń, własnie dzieki temu, że zdarzyło mi sie liznąć nieco tematu. Nie musze sprawdzac wszystkiego jak leci, dzięki mojej wiedzy. Przyznaję mam tu przewagę, bo jestem elektronikiem. Tony sprzetu i oprogramowania przerzucają jednynie ci, którzy nie potrafią wyciagnać wniosków z przeszłych doświadczeń i na lekcjach fizyki i matematyki byli na wagarach.

 

Przecież nie musisz zakładac tego nieszczęsnego słoja na głowę, by wyobrazić sobie co usłyszysz.

 

W innym temacie byłeś informatykiem. Jak kłamiesz odnośnie tego co robisz na co dzień to jak można cokolwiek co piszesz brać na poważnie?

 

Wnioski ze swoich ''przewidywań warunków doświadczeń'' (ROTFL!) opowiadaj swoim wnuczkom.

Tutaj wartościowa informacja pochodzi tylko od tych co sprawdzają rzeczy w praktyce.

Za dużo takich bajkopisarzy jak Ty na forum siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W innym temacie byłeś informatykiem. Jak kłamiesz odnośnie tego co robisz na co dzień to jak można cokolwiek co piszesz brać na poważnie?

 

Wnioski ze swoich ''przewidywań warunków doświadczeń'' (ROTFL!) opowiadaj swoim wnuczkom.

Tutaj wartościowa informacja pochodzi tylko od tych co sprawdzają rzeczy w praktyce.

Za dużo takich bajkopisarzy jak Ty na forum siedzi.

 

Z ostatnim się zgodzę. Oczywiście z wyłączeniem mojej osoby. Skończyłem Politechnikę Śląską, Wydział Automatyki Elektroniki i Informatyki. Specjalność aparatura elektroniczna a specjalizacja elektroniczne urządzenia cyfrowe. Teraz zajmuję się sieciami komputerowymi i administacją serwerów. Opiekuję się też dość skomplikowaną linią technologiczną, w której występują problemy, przy których audio to przysłowiowa bułka z masłem. Proszę zatem nie zarzucać mi kłamstwa.

 

Bajki opowiadają tu osoby bez żadnego przygotowania, które stykają się z elektroniką i elektroakustyką wyłącznie od strony użytkowej. A zgrywają zupełnie bezpodstawnie wysokiej klasy ekspertów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och jacy wszyscy glupi sa, tylko my najmadrzejsi , bo mamy tyle fakultetow pokonczone ....

 

"Probably the best sound was not at MOC but at a venue 5 mins away. The horn speaker demo by Martion Audio, Berlin was amazing. Not cheap the top of the line horns are Euro 52k a pair. If the demo is still on tomorrow , will post some more pics. The demo room was like an open air venue in a glass atrium with stone/bare cement walls"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cytuj sobie cytuj;) nie zmieni to kardynalnych błędów jakie popełniasz i będziesz popełniał zawierzając absolwentom SGH z tytułem MBA, ale bez pojęcia o elektronice i akustyce ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Każdy człowiek ma określony horyzont. Gdy ten się zwęża i staje się nieskończenie mały, ogranicza się do punktu. Wówczas człowiek powiada: to jest mój punkt widzenia."

D.Hilbert

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak umiejętności formułowania własnego zdania skutkuje koniecznością podpierania się autorytetami. Efekty są różne, ale przeważnie jest to albo zły dobór osoby, albo brak możliwości zrozumienia autorytetu, na który się taka osoba powołuje. Skutkuje to również zamiłowaniem do nabywania produktów z tak zwanej limitowanej serii. Cel i przeznaczenie przedmiotu schodzi na plan dalszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnim się zgodzę. Oczywiście z wyłączeniem mojej osoby. Skończyłem Politechnikę Śląską, Wydział Automatyki Elektroniki i Informatyki. Specjalność aparatura elektroniczna a specjalizacja elektroniczne urządzenia cyfrowe. Teraz zajmuję się sieciami komputerowymi i administacją serwerów. Opiekuję się też dość skomplikowaną linią technologiczną, w której występują problemy, przy których audio to przysłowiowa bułka z masłem. Proszę zatem nie zarzucać mi kłamstwa.

 

Bajki opowiadają tu osoby bez żadnego przygotowania, które stykają się z elektroniką i elektroakustyką wyłącznie od strony użytkowej. A zgrywają zupełnie bezpodstawnie wysokiej klasy ekspertów.

 

Bardzo dobra politechnika i gratuluję specjalności. Jednak wykształcenie techniczne nie świadczy o tym jak kto słyszy i o jakości słuchu - jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Już nie raz wspominałem, że słuchać to się trzeba nauczyć i nie istnieje taka dewiza, że elektronik to musi słyszeć, a nie elektronik nie może słyszeć. Oczywiście nie mówię tu o grających bezpiecznikach, kablach sieciowych i podstawkach, bo nawet jak są jakieś różnice, to wpływ tych elementów na jakość samej muzyki może być zupełnie pomijalny i praktycznie nieistotny dla samej muzyki. Faktem jest, że 99% audiofili nie rozróżni Coltrane'a od Rollinsa, albo altu od tenoru, ale to już jest zupełnie inna sprawa i inne zagadnienie. W zabawie audiofilskiej nie o to chodzi - tu chodzi o fan, radość z zakupów i ludzką próżność, bo czym jest siedzenie w fotelu i nasłuchiwanie czy pierdnął komar, czy mucha?

 

Edyt Ortograf

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Z ostatnim się zgodzę. Oczywiście z wyłączeniem mojej osoby.

 

Oczywiście heh

 

Skończyłem Politechnikę Śląską, Wydział Automatyki Elektroniki i Informatyki. Specjalność aparatura elektroniczna a specjalizacja elektroniczne urządzenia cyfrowe. Teraz zajmuję się sieciami komputerowymi i administacją serwerów. Opiekuję się też dość skomplikowaną linią technologiczną, w której występują problemy, przy których audio to przysłowiowa bułka z masłem. Proszę zatem nie zarzucać mi kłamstwa.

 

Bajki opowiadają tu osoby bez żadnego przygotowania, które stykają się z elektroniką i elektroakustyką wyłącznie od strony użytkowej. A zgrywają zupełnie bezpodstawnie wysokiej klasy ekspertów.

 

Czyli Twoje doświadczenie zawodowe z obsługi sieci, serwerów i opiekowaniem się linią technologiczna daje Ci podstawy do bycia ekspertem na każde zagadnienia w audio? To jest to Twoje przygotowanie do rozmów na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probably the best sound was not at MOC but at a venue 5 mins away.

 

"Prawdopodobnie najlepsze piwo na świecie." Tani chwyt dla niemyślących.

 

Byłeś i możesz potwierdzić, czy tylko spodobało się takie stwierdzenie?

 

Znam kilka firm, które uparcie zawsze twierdzą po naszym Audio Show, że według słuchających u nich grało najlepiej. Przy takim podejściu wystarczą... 2 osoby.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście heh

 

 

 

Czyli Twoje doświadczenie zawodowe z obsługi sieci, serwerów i opiekowaniem się linią technologiczna daje Ci podstawy do bycia ekspertem na każde zagadnienia w audio? To jest to Twoje przygotowanie do rozmów na forum?

 

Widać wyraźnie, że z elektroniką nie miałeś nic wspólnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Widać wyraźnie, że z elektroniką nie miałeś nic wspólnego.

 

To nie ma nic do rzeczy. Ja nie przerzucam wniosków z jednej technicznej dziedziny na inną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, to jest bardzo fajny wątek - podejrzewam, że za chwilę przyfrunie tu kompletny salonik na swych hi-endowych miotłach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 17

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.