Jump to content
IGNORED

jakie monitorki do denon dra f109


kanonier8003

Recommended Posts

Witam szukam rady jakie kolumny podstawkowe możecie polecieć do tego mini systemu,pomieszczenie to ok. 18m2.Zależy mi (choć nie oczekuje cudów),aby dały radę wypełnić pokój niskimi tonami. Słucham głównie rock,pop,r'n'b,electro m,budżet to max 1500zl myślałem o:

 

Pylon Pearl

Tonsil Pulse

może jakieś inne sugestie

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

jeśli zależy Ci na dynamice, basie, na pewno dobrym rozwiązaniem będzie monitor Indiana Line Tesi Tesi 260 (http://q21.pl/indiana-line-tesi-260.html). W Twoim systemie uzyskasz lekko ocieplony, gęsty i dynamiczny dźwięk. Jako alternatywa spójrz proszę na Monitor Audio Bronze (http://q21.pl/monitor-audio-bronze-2.html). W tym przypadku przekaz będzie trochę jaśniejszy z większą swobodą ale na pewno gorszym wypełnieniem. Jeszcze lepszą alternatywą będą monitory Dali Zensor 3 (http://q21.pl/dali-zensor-3.html), które oferują świetną dynamikę, głęboki niski bas i podobnie jak Indiana Line, lekko ocieplony, relaksujący dźwięk.

Na koniec propozycja kolumn najbardziej nastawionych na mocne, dynamiczne granie, sprawdzających się najlepiej w mocniejszych gatunkach muzycznych - Paradigm Mini Monitor v.7 (http://q21.pl/paradigm-mini-monitor-v-7.html).

 

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych rozwiązań. W przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza audiostereo oczywiście służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Link to comment
Share on other sites

Podłączałem kiedys do miniwiezy denona rcd-m33 wharfedale diamond 8.1 lub 8.2 nie pamiętam już i... moim zdaniem zagrało to wręcz rewelacyjnie biorąc pod uwagę cenę wieży i cenę kolumn. Byłem pod takim wrażeniem, że do salonu w którym miałem "kombain" denona rcd-100 kupiłem podłogówki z tej serii diamond 8.4 ale one nie zagrały juz tak fajnie jak te małe moitory. Możesz popróbować jeszcze ze starą serią mission 700 dość fajne miekkie granie lub jpw seria milenium im basu nie zabrakinie na 100% ale ze szczegółowością i tzw. przestrzenią już nie jest tak dobrze jak z basem.

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

 

Podłączenie wharfedale diamondy to faktycznie dobre połączenie. Polecał bym sprawdzić jeszcze kolumienki qacoustic 3020 bo do denona zrgrywaja się bardzo dobrze. Jeśli możesz przekroczyć nieco budżet to bezkonkurencyjne będą magnat quantum 753.

 

W razie pytań lub wycen zapraszam

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

www.S4Home.pl | tel: 514-500-824 | Specjalne oferty dla forumowiczów.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.