Jump to content
IGNORED

DAC: Micromega vs Hegel vs Musical Fidelity

Lagravis

Recommended Posts

Weź pod uwagę jeszcze V90 od MF. Wg Stereophile podobno lepszy od droższego M1.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Home: Naim 112x + 150x + SMSL M8 (Tomanek) - Chord Cobra + Focal Aria 926 - Jantzen 13AWG 5N aka Supra; LG 65SJ800V + Xbox One;

Office: Musical Fidelity V-DAC II - Chord Crimson + Musical Fidelity V-CAN II + Grado SR80e

witam

Niestety nie da się tak prosto zawyrokować,który z tych daców będzie najbardziej analityczny i z najszerszą sceną,to zależy od reszty systemu i akustyki pomieszczenia.Ja mam hegla hd10,z dwudrożnymi monitorami i wzmacniaczem lampowym było ostro,wokale krzyczały do ucha,nawet miałem zamiar hegla sprzedać,ale podłączyłem go do mojego drugiego systemu,gdzie gra z szerokopasmowcami i wzmacniaczem tranzystorowym(też firmy hegel)tyle ,że w dużo większym pomieszczeniu.No i tu gra po porostu pięknie,szczegółowo ,ale bez ostrości dzwięku,wokale są co prawda blisko,ale nie krzyczą ,czlowiek ma wrażenie obecności śpiewaka,bas jest krótki i kontrolowany,scena jest nie tylko szeroka,ale trójwymiarowa.

Najlepsza rada:wypożyczyć ww dacki i posłuchać w swoim systemie,bo internetowe porady to można najczęściej .....zignorować.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.