Jump to content
IGNORED

jaki wzmacniacz o "rzewnym" dźwięku ?

xatt

Recommended Posts

Witam.

Mam prośbę o doradzenie:

Szukam wzmacniacza o rzewnym dźwięku - nie wiem, czy dobrze się wyraziłem, ale może ktoś zrozumie, o co chodzi - słucham 90%klasyki, kolumny AP Tempo VI, kiedyś taki dźwięk dawał mi yaqin mc10L, obecnie szukam czegoś podobnego, ale klasę (lub kilka) wyżej i, co najważniejsze, z wejściem "direct main in", aby dało się wpiąć ampli KD (jeden system do kd i stereo). Budżet do 20k. Myślę o xindaku A-600P (gdzieś na jakimś zagranicznym portalu wyczytałem, że po krellu fbi to najlepsza integra na świecie), tylko on z lampą ma raczej niewiele wspólnego, a w moim przypadku raczej chyba "tube recommended"...

youtube.com/watch?v=azHdFUdMtqc

Witaj,

proponuję z mojej strony trzy rozwiązania, które brzmieniowo powinny się sprawdzić. Będzie to na pewno integra ATC SIA2-150 (http://q21.pl/atc-sia2-150.html), hybryda lampowa Wile Rock (http://q21.pl/wile-rock.html) jako propozycja tańsza, jednak nie ustępująca zagranicznej konkurencji oraz świetny moim zdaniem, hiszpański wzmacniacz lampowy Ars-Sonum Filarmonia SJ (http://q21.pl/ars-sonum-filarmonia-dostawa-gratis.html).

Zapraszam jednak serdecznie do kontakt z naszym salonem, najlepiej z Michałem Chmieleckim, który odpowiada za systemy hi-end. Najprawdopodobniej zaproponuje jeszcze kilka innych rozwiązań, jest możliwość oczywiście umówienia się na odsłuchy w naszym salonie oraz przy tej klasie sprzętu na odsłuchy w domu Klienta.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Witam.

Szukam wzmacniacza o rzewnym dźwięku...

Dziwne określenie

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Dziwne określenie

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolega pomylił zapewne z żywiołowością :) brzmienia wzmacniacza. No ale…niech mu będzie "rzewny".

Co do tematu, jest kilka tego typu konstrukcji, wszystko rozbija się o odsłuch.

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Witaj,

proponuję z mojej strony trzy rozwiązania, które brzmieniowo powinny się sprawdzić. Będzie to na pewno integra ATC SIA2-150 (

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ), hybryda lampowa Wile Rock (

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ) jako propozycja tańsza, jednak nie ustępująca zagranicznej konkurencji oraz świetny moim zdaniem, hiszpański wzmacniacz lampowy Ars-Sonum Filarmonia SJ (

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ).

Zapraszam jednak serdecznie do kontakt z naszym salonem, najlepiej z Michałem Chmieleckim, który odpowiada za systemy hi-end. Najprawdopodobniej zaproponuje jeszcze kilka innych rozwiązań, jest możliwość oczywiście umówienia się na odsłuchy w naszym salonie oraz przy tej klasie sprzętu na odsłuchy w domu Klienta.

czy te zaproponowane wzmacniacze posiadają wejście "Direct main in" ?

Kolega pomylił zapewne z żywiołowością :) brzmienia wzmacniacza.

nie, nie pomyliłem. Może źle to ująłem, ale takie określenie dźwięku mi się nasunęło słuchając "Jesieni" Vivaldiego...to właśnie taka "rzewliwość", którą w muzyce klasycznej niesamowicie cenię...

youtube.com/watch?v=azHdFUdMtqc

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.