Skocz do zawartości
IGNORED

Najdroższy pobyt na Audio-Show-porażka!


audiofill

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku miałem ogromnego pecha.Na przystanku tranwajowym ul.Encyklopedyczna przez nie uwagę pozostawiłem plecak, w którym miałem saszetkę z dokumentami,karty bankomatowe,Prawo jazdy,Dowód osobisty,dowód rejestracyjny pojazdu,kasa około 600zł,ubezpieczenia pojazdu,aparat cyfrowy dość drogi, panel od radia Cd,itd. Na trzecim przystanku dopiero zobaczyłe wspólnie ze znajomymi ,ze nie mam przy sobie plecaka i szybko następnym tranwajem wrócięłm na miejsce-jak sie okazało nie było po co.Pamietam jak wsiadałem do tranwaju to na przystanku pozostał mężczyzna w wieku około 35-45 lat i zostaje mi tylko podejrzewać że on się mógł stać nie legalnym posiadaczem moje plecaka wraz z zawartoscią.Obdzwoniłem wszędzie ,gzdie mogłem bez echa nadzieji.Byłem na Policji złożyłem stosowne zawiadomienie, zablokowałem niezwłocznie karte bankomatową i spedziłem około 3godz na poszukiwaniach.Ponadto zostawiłęm na dwóch przystankach kartkę o w/w zdarzeniu z telefonem kontaktowym.Prosze sobie wyobrazić,że na zajutrz rano ktoś wspaniały zdarł obie kartki i wyrzucił do śmietnika pozostawiając inne bazgroły przyklejone na przystanku.Po tych przejściach odechciało mi się już wszystkiego.Ale po przespaniu się z problemmem udałem się na wystawę audio show, gdzie nie było żadnej rewelacji, może poza pokojem Linarta.I to nie koniec moich problemów, gdyby ktoś chciał tak sobie pomyśleć::)), nie zdążyłem ujechać 15km w strone Wrocławia a do domu miałem jeszcze około 460km przed sobą, jak pękł mi pasek klinowy w matizie, który notabene był nie dawno zakładny.Proszę sobie wyobrazić moje wk...nie,myślełm że matiza przewrócę na dach- a od ponad 10 lat wzmagam się z ciężarami i obawiam się ,,że mogłoby być to możliwe::)).Ledwo co doczłapałem się do stacji paliw BP Aleje Jerozolimskie, była sobota godz 21.00 a ja w niedzielę do pracy mam na nockę a tu kolejny pech.Poprostu łapy same opadają.Przez przypadek byłem w KFC i tam znalazał się życzliwa dusza, konkretnie młody chłopak nawet imienia nie pamiętam , który wspólnie z kolegą po upływie około 3 godz założył mi pasek klinowy.Dodam tylko,że w matizie mam zaistalowaną inst. gazową , która starzsnie utrudnia wymienienie paska i wymaga dużej zręczności, gdyż jest bardzo mocno i skutecznie utrudniony dostęp do śrub.Także kiedy tylko udało się naparwić i po zapłaceniu obu panom myślałem tylko o dojechaniu jak najszybciej do domu i zapomnieniu o pechowej Warszawie.W domu byłem około 8 rano a wyjechałem z warszawy około 2.00w nocy.Nie wiem czy na następny rok pojadę na kolejne audio-show.

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mimo wszystko podchodzisz trochę z dystansem do tych pechowych zdarzeń. Jednak współczuję i apeluję o nie poddawanie się na kolejnych Audio-Show!;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coż za rewelacja była w Linnarcie, bo chyba przeoczyłem?

 

Dlatego właśnie drobne i dowód oraz karty i prawo jazdy noszę przy sobie w dwóch osobnych portfelach, może trochę wypycha kieszenie ale trudniej je stracić. Było nie było jesteś cały, Twój samochód jest cały i dotarłeś wszędzie tam gdzie chciałeś dotrzeć.

 

A wystawa jak wystawa, była podobna jak w zeszłym roku, czyli niezła. Może wrocław powinien pomyśleć o zorganizowaniu czegoś podobnego, może na mniejszą skalę, np. w okolicach maja. Macie bliżej Niemców, Czechów i Austriaków, może by się wystawiły jakieś firmy które na AS nie docierają... Ja się wtedy chętnie wybiorę do Wrocławia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mogę tylko wyobrazić sobie w jakim byłeś stanie to cud że cokolwiek Ci się podobało. Masz Pan hart ducha i to się liczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to miałeś szczęście w nieszczęsciu bo zerwny pasek mógł ci narobić dużych kosztów (tłoki mogły uderzyć w zawory i remont silnik jak nic)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tutaj temat typowo nieaudiofilski ale tomek7776 ma rację. Pasek klinowy ma tyle do niszczenia zaworów co wpływ zorzy polarnej na miesiączkowanie pingwinów parzystokopytnych. :)

Pewnie się pomyliłeś i miałeś na myśli pasek rozrządu. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja coś pisałem że to pasek klinowy, napisałem tylko że pasek a ktoś kto coś robił więcej przy swoim aucie poza nalewaniem benzyny i myciem auta wie że do rozrządu jest pasek rozrządu a do np alternatora jest pasek klinowy alternatora !!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba musze sie wyspać ,bez paska alternatora dasie jechać az niezdechnie akumulator a bez paska rozrządu to conajwyżej z górki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopa seria nieszczesc spotkala a oni bede o paskach dyskutowac - pogratulowac panowie.

Audiofil -> wspolczuje - szkoda, ze tak sie zakonczyla Twoja wyprawa do 100licy :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co wy, tomektoon robi was w jajo - ma i miał samochód z łańcuszkiem rozrządu, nie z paskiem, jak mniemam...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo skali!!!

 

Wiedziałem, że nie skumają :-)

Żony nie mam, zresztą nie miałaby jak pchać bo bez silnika samochód opada na glebę..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zony nie ma, ale baba to jest od tego coby auto pchac jak trza ;-)

 

a ja sie na zasadach dzialania aut nie znam, chociaz ostatnio z koniecznosci sie troszke musialam doszkolic niestety - wiec jaja ze mnie sobie robic to zadna sztuka. to BANAL Panowie ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z paskiem w Matizie to rzeczywiście pech. Mamy w firmie Matiza. który ma na liczniku 130 tys. i ani razu nie miał żadnej awarii. Nie licząc przepalonych żarówek i wymienionego akumulatora (padł po kilkakrotnym zostawieniu autka na włączonych światłach). Co 10 tys. przegląd i w drogę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiście pech i gapiostwo. Ja dzisiaj jadąc do wawy na AS dostałem mandat na 300pln i 8 pkt. wolno było 50 a ja jechałem "tak jak wszyscy" czyli 99.... ech....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać AudioShow wymaga ofiar. Ja się tylko dałem skasować na 14 zł za podwójne espresso naprzeciwko Bristolu, gdy czekałem na otwarcie. Kto rano wstaje ten płaci jak za zboże?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.