Skocz do zawartości
IGNORED

Odtwarzacz CD do 2000zł


Chopper

Rekomendowane odpowiedzi

Ma to też swoje plusy .

Ktoś musi kupować nowy i niekoniecznie najlepszy sprzęt w danej cenie żeby później pojawił się na rynku wtórnym za około połowę ceny jaką kosztował

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja jeszcze kupna odtwarzacza firmy Roksan Caspian co sądzicie o tym odtwarzaczu?

Jeśli myślisz o tym z allegro za 1599, to nie myśl. Nie warto. To pierwsza wersja, z szufladą za wyświetlaczem, klapa popycha wyświetlacz i często bywają z tym kłopoty. Także napęd (bodajże sanyo) nie należy do najlepszych, potrafi marudzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Elementarna empatia: nie mów drugiemu, że urządzenie, które ma dopiero tydzień, jest kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja doczekam się kiedy muda zacznie używać zwrotu -" moim zdaniem" i "w moim systemie i akustyce" ....

Pioneer pd 50 najlepsiejszy - zabrakło "moim zdaniem" lub w "w moim systemie i akustyce".

NAD C 356 po mudyfikacji kładzie wszystkie inne piece do 10 kzł a nawet droższe, w tym "słynnego" japońskiego denona, który swego czasu był przecież ósmym cudem świata a potem "się sprzedał" - zabrakło "moim zdaniem", itd. , itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja doczekam się kiedy muda zacznie używać zwrotu -" moim zdaniem" i "w moim systemie i akustyce" ....

Nie .

Bo to nie moje zdanie a Ferdka z przystanku autobusowego który jako bezrobotny czasami przechadza się pod moimi oknami jak słucham muzyki a to są jego opinie które podsłuchuję z pobliskich krzaków...

:)

 

Spróbuj zrozumieć że dla większości LOGICZNE jest że skoro o czymś piszę że mam , miałem , często wklejam zdjęcia to dotyczy to mojego systemu i MOJEGO ZDANIA w MOJEJ AKUSTYCE .

 

Pioneer pd 50 najlepsiejszy - zabrakło "moim zdaniem" lub w "w moim systemie i akustyce".

Jak wyżej , czy to aż takie skomplikowane ?

Kolega wyżej też wyraził o nim opinie w stosunku do odtwarzaczy jakie mieliśmy a o jakich ty jedynie czytasz i oglądasz ich zdjęcia w sieci .

Tym się właśnie różnimy .

 

NAD C 356 po mudyfikacji kładzie wszystkie inne piece do 10 kzł a nawet droższe,

Co możesz powiedzieć jak to napisałeś

" moim zdaniem" i "w moim systemie i akustyce"

o takim wzmacniaczu ?

 

Znowu NIC :)

 

w tym "słynnego" japońskiego denona, który swego czasu był przecież ósmym cudem świata a potem "się sprzedał"

 

Tu widzę że też nie potrafisz zrozumieć że niektórzy zmieniają sprzęt na coraz lepiej grający więc LOGICZNE jest że zmieniają go na lepszy i to co było wcześniej nr1 dzisiaj jest nr 2.

Nadążasz ?

 

Wspomnianego Denona miałem jako jeden z pierwszych na tym forum . Dokładnie pisałem co było przed i dlaczego go wybrałem .

Później kupiło go kilku innych forumowiczów i potwierdzili moje nad nim zachwyty a o czym ty znowu NIE MASZ POJĘCIA bo go może w sklepie jedynie widziałeś

 

Podsumowując - przestań robić z siebie pośmiewisko a przez takich jak ty ci co by mogli coś napisać nie piszą bo wpadnie taki jak ty i wytknie mu że nie ma racji chociaż o sprzęcie jedynie czytał ...

 

 

Przy okazji

Kupię w okazyjnej cenie PD 50

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muda, wszędzie na forum, gdzie zwietrzysz możliwość zarobku na swoich mudyfikacjach od razu namawiasz na kupno przeróbki u ciebie nadziaka c 356, piejąc z zachwytu jak to wtedy gra ale nie zadasz sobie trudu i nie zapytasz jakie ktoś ma oczekiwania do brzmienia itd. Po prostu - dawaj do mnie wzmaka i nie dyskutuj - ja przez telefon opowiem ci jak gra i to wystarczy - będzie grało bosko u każdego i spełni każdego oczekiwania!!! .... No ale chociaż na usprawiedliwienie muszę napisać, że masz faktycznie opis - branża - co w pewnym sensie cię tłumaczy.... Już kiedyś pisałem ci, żebyś najpierw proponował ludziom wysyłkę swojego testowego zmudowanego nadziaka c 356, żeby chętni posłuchali i wtedy podjęli decyzję o ewentualnym wysłaniu do ciebie ich niegrzebanego egzemplarza. Oczywiście wykręciłeś się nieopłacalnością a w tym już nie jesteś podobny do reszty branży, która wysyła na testy i odbiera często na swój koszt sprzęt audio od potencjalnego klienta.

I proszę, nie rób z siebie guru audio, nie baw się w jasnowidza i nie zgaduj czy ktoś coś słuchał czy oglądał? Zarzucasz mi coś co po chwili sam robisz wobec mojej osoby z tą różnicą, że do tego próbujesz mnie jeszcze obrażać - gdzie tu logika?

Jak tak czytam twoje wpisy to sam zaczynam się zastanawiać, czy to ty oby tego pioneera pd 50 tylko w sklepie nie widziałeś/słuchałeś, no chyba, że mamy całkowicie odmienne zdanie na temat dobrego brzmienia.

Muda polecam Ci zamiast kupna tego pioneera wypożyczenie vincenta cd 400. Wypożycz, posłuchaj i podziel się wrażeniami z odsłuchu, może nawet wykaż różnice brzmienia między pionkiem a vickiem. Jak dalej będziesz piał z zachwytu na pd 50 to znaczy, że musisz coś zmienić w swoim systemie.

Myślę, że wszystko zrozumiałeś, bo odpowiedź była w twoim stylu, czyli duuuużo filozofowania i... "tylko ja mam rację a wszyscy co twierdzą inaczej niż ja tylko widzieli sprzęt na obrazkach".

Pozdrawiam i wiesz co, wiele osób właśnie przez takich jak ty nie pisze już nic na forum...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawny facet jesteś :)

To ty wcinasz się w tematy ze swoimi " mądrościami " i zarzucasz mi coś co jest oczywiste - te twoje moim zdaniem itd ...

Co jakiś czas wcinasz się na temat moich modyfikacji - miałeś jakikolwiek kontakt z tymi urządzeniami ?

Co cię obchodzą inni - ZADOWOLENI klienci ?

Ty nie byłeś i nie będziesz moim klientem więc co ci do tego i co to ma wspólnego z tym tematem ?

 

Ty piszesz o logice ?

Nie mam PD 50 od dawna ani nie mam nic wspólnego z jego sprzedażą a go polecam . Gdzie mój w tym interes ?

 

 

Muda, wszędzie na forum, gdzie zwietrzysz możliwość zarobku na swoich mudyfikacjach

Nie napisałem słowa w tym wątku o modyfikacjach a tym bardziej PD 50

Gdzie tu logika o której tak piszesz ?

 

Muda polecam Ci zamiast kupna tego pioneera wypożyczenie vincenta cd 400. Wypożycz, posłuchaj i podziel się wrażeniami z odsłuchu, może nawet wykaż różnice brzmienia między pionkiem a vickiem. Jak dalej będziesz piał z zachwytu na pd 50 to znaczy, że musisz coś zmienić w swoim systemie.

Ty tak na serio ?

Miałem Krella KAV280CD , NAIM CDX , Kolega pisał wyżej że miał CDX2 i bdb Maridiana czyli sprzęt z zupełnie innej galaktyki niż tani vicek a ty mi go proponujesz ?

:)))))

 

bo odpowiedź była w twoim stylu, czyli duuuużo filozofowania i.

Piszę o FAKTACH i własnych doświadczeniach a nie jak ty wymysłach .

 

. "tylko ja mam rację a wszyscy co twierdzą inaczej niż ja tylko widzieli sprzęt na obrazkach".

Proste - pokaż mi swoje zdjęcie sprzętu po moich modyfikacjach z którego się tak naśmiewasz ...

Nie pokażesz i takie z tobą to pisanie ...

 

Aha

Jak tak czytam twoje wpisy to sam zaczynam się zastanawiać, czy to ty oby tego pioneera pd 50 tylko w sklepie nie widziałeś/słuchałeś, no chyba, że mamy całkowicie odmienne zdanie na temat dobrego brzmienia.

Masz fotkę .

I sorry ale nie rób sobie jaj z ludzi pisząc o dobrym brzmieniu i X14 ( vs Kef R900 ).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu to samo, nie mam już siły, vicek jest tani więc już wiesz, że jest lichy a przecież pioneer pd 50 kosztuje tyle samo a wg ciebie gra cudownie i najlepiej... Faktycznie, wiesz wszystko najlepiej... więc dalsza dyskusja nie ma sensu.

Ogarnij się chłopie i obudź.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak argumentów na swoje zaczepki ?

 

Jesteś pewny że nie miałem tego vicka ?

Mam znowu wklejać zdjęcia po których coś innego sobie ubzdurasz ?

 

Wypożycz, posłuchaj i podziel się wrażeniami z odsłuchu,

Od pewnego momentu nie dzielę się swoimi " wrażeniami " ze sprzętów które miewam przez właśnie takich jak ty .

 

Powodzenia w tych swoich fantazjach ...

Zakończyłem dyskusję z tobą .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Muda, wszędzie na forum, gdzie zwietrzysz możliwość zarobku na swoich mudyfikacjach od razu namawiasz na kupno przeróbki u ciebie nadziaka c 356, piejąc z zachwytu jak to wtedy gra ale nie zadasz sobie trudu i nie zapytasz jakie ktoś ma oczekiwania do brzmienia itd. Po prostu - dawaj do mnie wzmaka i nie dyskutuj - ja przez telefon opowiem ci jak gra i to wystarczy - będzie grało bosko u każdego i spełni każdego oczekiwania!!! .... No ale chociaż na usprawiedliwienie muszę napisać, że masz faktycznie opis - branża - co w pewnym sensie cię tłumaczy.... Już kiedyś pisałem ci, żebyś najpierw proponował ludziom wysyłkę swojego testowego zmudowanego nadziaka c 356, żeby chętni posłuchali i wtedy podjęli decyzję o ewentualnym wysłaniu do ciebie ich niegrzebanego egzemplarza. Oczywiście wykręciłeś się nieopłacalnością a w tym już nie jesteś podobny do reszty branży, która wysyła na testy i odbiera często na swój koszt sprzęt audio od potencjalnego klienta.

I proszę, nie rób z siebie guru audio, nie baw się w jasnowidza i nie zgaduj czy ktoś coś słuchał czy oglądał? Zarzucasz mi coś co po chwili sam robisz wobec mojej osoby z tą różnicą, że do tego próbujesz mnie jeszcze obrażać - gdzie tu logika?

Jak tak czytam twoje wpisy to sam zaczynam się zastanawiać, czy to ty oby tego pioneera pd 50 tylko w sklepie nie widziałeś/słuchałeś, no chyba, że mamy całkowicie odmienne zdanie na temat dobrego brzmienia.

Muda polecam Ci zamiast kupna tego pioneera wypożyczenie vincenta cd 400. Wypożycz, posłuchaj i podziel się wrażeniami z odsłuchu, może nawet wykaż różnice brzmienia między pionkiem a vickiem. Jak dalej będziesz piał z zachwytu na pd 50 to znaczy, że musisz coś zmienić w swoim systemie.

Myślę, że wszystko zrozumiałeś, bo odpowiedź była w twoim stylu, czyli duuuużo filozofowania i... "tylko ja mam rację a wszyscy co twierdzą inaczej niż ja tylko widzieli sprzęt na obrazkach".

Pozdrawiam i wiesz co, wiele osób właśnie przez takich jak ty nie pisze już nic na forum...

Branżę dostał w "nagrodę" za "osiągnięcia" na forum (sic!).

 

A tak naprawdę to jest kolejny Mega Konstruktor na tym forum, niestety :(

 

Taki lajf.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to jesteś trollem który jak kilku innych powinien być usunięty z tego forum dla jego dobra .

Mega konstruktorów jak to nazywasz było tu kilku i przez takich jak ty i kilku tobie podobnych przestali pisać albo całkowicie opuścili to forum. Ja się za takiego nie uważam ale w przeciwieństwie do ciebie na forum jest masa moich wpisów co i jak przerobić .

 

Ale nie martw się , coraz mniej będziesz mnie tu widział ;)

Szkoda czasu na takie przepychanki z kimś kto nie ma nic do powiedzenia a tylko szuka zaczepek

A jest tu takich coraz więcej .

EOT

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myślisz o tym z allegro za 1599, to nie myśl. Nie warto. To pierwsza wersja, z szufladą za wyświetlaczem, klapa popycha wyświetlacz i często bywają z tym kłopoty. Także napęd (bodajże sanyo) nie należy do najlepszych, potrafi marudzić.

Właśnie o nim myślałem dziękuje za radę.

Jakby komuś się chciało to niech podeśle jakiegoś linka(allegro,olx,giełdyhifi) z odtwarzaczem do rozważenia pasującego do mojego zestawu i preferencji.Co wy byście wybrali na moim miejscu z aktualnie dostępnego sprzętu używanego lub nowego.

Pozdrawiam

P.s.PD-50 mam na uwadze w ostateczności .Wyrażajcie swoje opinie na temat a nie wylewacie jakieś żale do siebie.Zamiast krytykować przekonajcie że się mylę i co może być nie tak.

Chyba że wam się nie chce

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muda, wszędzie na forum, gdzie zwietrzysz możliwość zarobku na swoich mudyfikacjach od razu namawiasz na kupno przeróbki u ciebie nadziaka c 356, piejąc z zachwytu jak to wtedy gra ale nie zadasz sobie trudu i nie zapytasz jakie ktoś ma oczekiwania do brzmienia itd. Po prostu - dawaj do mnie wzmaka i nie dyskutuj - ja przez telefon opowiem ci jak gra i to wystarczy - będzie grało bosko u każdego i spełni każdego oczekiwania!!! .... No ale chociaż na usprawiedliwienie muszę napisać, że masz faktycznie opis - branża - co w pewnym sensie cię tłumaczy.... Już kiedyś pisałem ci, żebyś najpierw proponował ludziom wysyłkę swojego testowego zmudowanego nadziaka c 356, żeby chętni posłuchali i wtedy podjęli decyzję o ewentualnym wysłaniu do ciebie ich niegrzebanego egzemplarza. Oczywiście wykręciłeś się nieopłacalnością a w tym już nie jesteś podobny do reszty branży, która wysyła na testy i odbiera często na swój koszt sprzęt audio od potencjalnego klienta.

I proszę, nie rób z siebie guru audio, nie baw się w jasnowidza i nie zgaduj czy ktoś coś słuchał czy oglądał? Zarzucasz mi coś co po chwili sam robisz wobec mojej osoby z tą różnicą, że do tego próbujesz mnie jeszcze obrażać - gdzie tu logika?

Jak tak czytam twoje wpisy to sam zaczynam się zastanawiać, czy to ty oby tego pioneera pd 50 tylko w sklepie nie widziałeś/słuchałeś, no chyba, że mamy całkowicie odmienne zdanie na temat dobrego brzmienia.

Muda polecam Ci zamiast kupna tego pioneera wypożyczenie vincenta cd 400. Wypożycz, posłuchaj i podziel się wrażeniami z odsłuchu, może nawet wykaż różnice brzmienia między pionkiem a vickiem. Jak dalej będziesz piał z zachwytu na pd 50 to znaczy, że musisz coś zmienić w swoim systemie.

Myślę, że wszystko zrozumiałeś, bo odpowiedź była w twoim stylu, czyli duuuużo filozofowania i... "tylko ja mam rację a wszyscy co twierdzą inaczej niż ja tylko widzieli sprzęt na obrazkach".

Pozdrawiam i wiesz co, wiele osób właśnie przez takich jak ty nie pisze już nic na forum...

Srogie, ale prawdziwe. Mnie już nuzy te porównywanie modyfikowanego nada do pieców za 10kola wiec dalem sobie spokoj. Nawet nie reaguje na te brednie. Nie ma po co, nie ma sensu. Ostatnio pojawil sie kolejny gosc na forum co twierdzi ze KEF R300 nie ma konkurencji do 10 tys. Sam je posiadam, ale daleki jestem od takich stwierdzeń. Takim ludziom brakuje samokrytyki, tyle w temacie. Walka z wiatrakami, bo zawsze znajdzie się klakier powtarzajacy to samo. Nudne to już i smieszne w sumie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) CD 10 to bardzo ciekawa propozycja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupie uzywany CD Denon z serii 2xxx cena musi byc bardziej atrakcyjna niz obecnie na alledrogo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ideą było by wlutowanie pojedynczych przewodów z czystej miedzi(nie ma sensu walić srebra skoro reszta toru jest w miedzi) w miejsce gdzie oprowadzane są przewody gniazd chinch żeby ominąć wszelkie łączenia.Przewody powinny być oddalone od siebie na tyle by nie oddziaływały na siebie magnetycznie.Przewód powinien mieć splot z jak najcieńszych żyłek.To jest najlepszy możliwy sposób na uzyskanie najlepszych efektów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srogie, ale prawdziwe

Tak ...

Prawdziwe ...

Teraz każdy kto ma CD klasy powiedzmy NAIM CDX , CDX2 musi je sprzedac i kupić vicka za 2000zł ...

Resztę przemilczę .

 

Mnie już nuzy te porównywanie modyfikowanego nada do pieców za 10kola wiec dalem sobie spokoj.

Doskonale ciebie rozumiem . Ile to trzeba wysiłku włożyć żeby słuchać wzmacniacz oglądając go na obrazkach . To musi być strasznie męczące :)

Te wzmacniacze za 10 koła też bo ani takiego NADa ano wzmacniacza za 10 000zł nigdy nie miałeś ...

 

Nawet nie reaguje na te brednie.

No ciekawe , a co robisz tymi wpisami i dziesiątkami innych ?

 

Ostatnio pojawil sie kolejny gosc na forum co twierdzi ze KEF R300 nie ma konkurencji do 10 tys. Sam je posiadam, ale daleki jestem od takich stwierdzeń.

I dobrze ci ten ktoś napisał . Masz przeciętnej klasy wzmacniacz i budżetowy streamer więc nie znasz możliwości kolumn które masz a co się tyczy tych kolumn to pod pewnymi względami nie mają albo mają znikomą konkurencję w dużo większych pieniądzach .

 

Takim ludziom brakuje samokrytyki, tyle w temacie. Walka z wiatrakami, bo zawsze znajdzie się klakier powtarzajacy to samo. Nudne to już i smieszne w sumie.

Tak , zgadzam się . Jeszcze dwóch brakuje , chociaż nie . Kolejny tobie podobny polubił twoja jakże wspaniałą i szczerą reakcję ...

 

 

 

 

 

 

Ten Marantz CD 10 to bardzo ciekawa propozycja.

Tak i ze względu na małą ilość naganiaczy szrotów da się go kupić za nieduże pieniądze .

Ale trzeba brać poprawkę na to jego nieco przygaszone brzmienie z nieco wycofanymi skrajami pasma . U mnie świetnie zgrywa się z kablem Stereovox Vespa ale to nie jest tani a zwłaszcza łatwo dostepny kabelek .

Jak ktoś nie boi się lutownicy a wzmak / pre ma kondy na wejściu to warto w CD10 zrobić mostek na dwóch kondach wyjściowych ( szeregowo połączone Elny Cerafine ) a przed ostatnim OP dać inne kondy zamiast tez tam wstawionych Cerafine .

I to już daje bdb CD za śmieszną kasę .

 

 

 

Najtańszy kabel jaki znam i z którym może się dogadać to Qed Graphite

 

Laser to CDM 4/36 . Ponoć sam laser można przełożyć od taniego CDM4/19 a resztę ciężko zajechać .

 

 

Jasny kabel czyli ze srebra?

 

Srebrny miałem Albedo Monolith ale nie nadawał się do CD10 i nie jest jasny .

Red Dawn który też podpinałem ma za mało basu .

Było też kilka innych a Vespa wpasowała się idealnie .

 

 

Ideą było by wlutowanie pojedynczych przewodów z czystej miedzi(nie ma sensu walić srebra skoro reszta toru jest w miedzi) w miejsce gdzie oprowadzane są przewody gniazd chinch żeby ominąć wszelkie łączenia.Przewody powinny być oddalone od siebie na tyle by nie oddziaływały na siebie magnetycznie.Przewód powinien mieć splot z jak najcieńszych żyłek.To jest najlepszy możliwy sposób na uzyskanie najlepszych efektów.

Mam odmienne zdanie ale nie chce mi się tego rozwlekać .

Próbuj ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupie uzywany CD Denon z serii 2xxx cena musi byc bardziej atrakcyjna niz obecnie na alledrogo.

Wiem że w obiegu krążą takie z padającymi laserami i radzę zachować dużą ostrożność !

 

Która Polska firma produkuje przewody w kraju o pewnej wysokiej czystości?

Ponoć te z Albedo ( sam robi ) , ponoć Sonus Oliva ( gdzieś kupuje ) ale obydwa to srebro .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mudzia, znowu brednie? Ile można? Cytuj, tlumacz się. Calkowicie mi to zwiewa. Ten kiepski wzmacniacz przebija twoje oslawione Pma 2020ae. I nawet modlitwa nie pomoże. Sam już przestales w nią wierzyć. Czekam na kolejnego niusa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu brednie? Ile można?

No właśnie . Ile możesz wypowiadać się o sprzęcie którego nigdy nie miałeś ?

Nie sądzisz że to jest CHORE ?

 

Ten kiepski wzmacniacz przebija twoje oslawione Pma 2020ae

To PMA2020AE też słuchałeś ... Ups , oglądałeś jak gra ?

To musisz być już strasznie zmęczony ...

 

I nawet modlitwa nie pomoże.

Tak , Twoja Yamaha i budżetowy streamer . Tu nic nie pomoże .

 

Dalej będziesz pajacował ?

Tzn , " wypowiadał " się o tym co oglądałeś ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy komplet trolli :)

 

Ale jaki nius , chyba ten klepany od lat

Fakt ...

 

" Nie krytykuj mnie tylko dlatego , że nie potrafisz ogarnąć i zrozumieć mojej osobowości . "

 

I czego więcej oczekiwać po kimś kto ma to w swojej sygnaturze ?

 

nic nowego się nie dowiesz

Nie przesadzaj !

Wkleiłem zdjęcie PD 50 więc już wie jak gra , pooglądał i wie !

 

Dobra torlle .

Starczy tego dokarmiania .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Nic nowego nie napisałeś , to było do przewidzenia i dlatego od długiego już czasu nie piszę tam gdzie się pojawiasz .

Teraz dla jasności dlaczego napisałem , Jak zwykle szukasz zaczepki , poniżej tego dowód .

 

Kolejny tobie podobny polubił twoja jakże wspaniałą i szczerą reakcję ...

 

Nie odpowiadaj na ten post bo nie odpiszę , szkoda mojego czasu dla ciebie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ideą było by wlutowanie pojedynczych przewodów z czystej miedzi(nie ma sensu walić srebra skoro reszta toru jest w miedzi) w miejsce gdzie oprowadzane są przewody gniazd chinch żeby ominąć wszelkie łączenia.Przewody powinny być oddalone od siebie na tyle by nie oddziaływały na siebie magnetycznie.Przewód powinien mieć splot z jak najcieńszych żyłek.To jest najlepszy możliwy sposób na uzyskanie najlepszych efektów.

 

Ale skąd teoria ze nie ma sensu dawać kabli ze srebra skoro reszta toru jest z miedzi?

 

Z kablami to nie jest tak jak z klepsydra ze szybkość przepływu jest uzależniona tylko od zwężenia na jej środku. Wydaje się , że Ty tak to rozumiesz. Z przesyłem sygnału jest bardziej jak z ruchem drogowym, to że w mieście się jedzie wolniej nie znaczy ze między miastami nie opłaca sie budować autostrad.

 

 

W kolumnach często są kable miedziane , a jednak połączenie ich z dobrym wzmakiem dobrymi srebrnymi kablami wniesie poprawę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kablami to nie jest tak jak z klepsydra ze szybkość przepływu jest uzależniona tylko od zwężenia na jej środku. Wydaje się , że Ty tak to rozumiesz. Z przesyłem sygnału jest bardziej jak z ruchem drogowym, to że w mieście się jedzie wolniej nie znaczy ze między miastami nie opłaca sie budować autostrad.

Posłużę się innym porównaniem niektórzy preferują tuning optyczny w autach a niektórzy mechaniczny w zależności na czym komu zależy.

 

Wkleiłem zdjęcie PD 50 więc już wie jak gra , pooglądał i wie !

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Branżę dostał w "nagrodę" za "osiągnięcia" na forum (sic!).

 

A tak naprawdę to jest kolejny Mega Konstruktor na tym forum, niestety :(

 

Taki lajf.

 

Powiedziałbym raczej mudyfikator nadów ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy komplet trolli :)

Trolem jest koleś, którzy puszcza w obieg idiotyczne informacje że modyfikowany NAD za pare stowek nie ma konkurencji do 10tys, a kolejny trol to powtarza żeby nagonic sobie i tobie naiwną klientele. To jest dopiero troll, przez duże T. A najlepsze jest to że nawet kulturalne zwrocenie mu uwagi nic nie wnosi i troluje jeszcze intensywniej.

 

 

Tak , Twoja Yamaha i budżetowy streamer . Tu nic nie pomoże .

Tuning mudy pomoże na wszystko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.