Skocz do zawartości
IGNORED

Odtwarzacz CD do 2000zł


Chopper

Rekomendowane odpowiedzi

Energiczny arcam 23 do muzyki typu z vivy jako grający sam cedek, powinno być żywiuszczo, jako sam transport w połączeniu z DACiem nie mam pojęcia, na pewno nie najlepiej bo już by się gdzieś przewinęło na forum gdyby miał być dobry. A jak się wpasuje tonalnie jako odtwarzacz w system to już druga sprawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

arcam 23t > synthesis ensemble el84 > excite x16 (mod.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trolem jest koleś, którzy puszcza w obieg idiotyczne informacje że modyfikowany NAD za pare stowek nie ma konkurencji do 10tys,

 

Konkurencja na pewno by sie znalazla, nie wszystkie do 10 tys jest skladane w chinach na kolanie, z elementow za parę złotych. Nie ma jednak nic nadzwyczajnego w tym, ze przerobione urzadzenie moze zagrac lepiej niz czesc urzadzen kilka razy drozszych. Koszt produkcji wiekszosci wzmakow do 10 tys zapewne niewiele rozni sie od kosztu produkcji takiego NADa. Nie swiadczy to jednak o tym, ze NAD jest taki siwetny, a otym, ze wciska sie ludziom zlom za grube pieniadze. Mistrza swiata w tym maja te najwieksze marki, jak yamaha, marantz, itd.

 

Znam przyklad kolumn za 8500, 2,5 droznych gdzie zastosowane przetworniki z 600, kosztuja wszystkie razem. Do tego jak doliczy sie zwrotnice, kable i obudowe, to pewnie 1500 zl koszt calych kolumn wynosi. Sa to i tak jedne z ciekawszych kolumn w swojej cenie. Mozna sobie zatem wyobrazic ile produkcja kolumn, gdzie ostateczna, katalogowa cena wynosi 8500 zl, kosztuje w wypadku duzych marek jak Dali, Kef, Oni sami sobie produkuja tanie przetworniki. Nie ma sie co dziwic, ze wymiana elementow w sprzecie kosztujacych 100 zl na lepsze dwa razy drozsze przynosi duza poprawe w brzmieniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal735r

 

Po raz nie wiem który pytam - słuchałeś , miałeś ?

Kup , pożycz , posłuchaj i wtedy napisz SWOJE wnioski a nie od lat pierniczysz non stop to samo .

Nawet czy ci się spodoba czy nie , napisz cokolwiek ale PO POSŁUCHANIU takiego sprzętu a nie oglądaniu go na zdjęciach !

Mało tego jak trzeba być zabawnym ludkiem żeby wmawiać właścicielom takich sprzętów że to co słyszą to nie mają racji :)

Do tego OBRAŻAĆ ich . Ludzi których nie znasz , którzy coś mają i o tym piszą a ty czy rydz nie mając tego sprzętu wyzywacie ich od trolli .

Przecież to jest istna PARODIA !

 

Celowo wprowadzacie forumowiczów w błąd tak jak i teraz to robisz .

Jaki NAD za parę stówek ?

C356BEE kosztuje używany około 2000zł + mod a to nie jest parę stówek ale musisz to dobarwiać żeby było według ciebie " zabawniej "

 

Jestem trollem ?

Jedno twoje zdanie w tym wątku na jego temat ?

I tak jest non stop. Nie ważne w jakim temacie i o czym pisze to ty i twoi kumple robią syf z wątków bo pozwala się wam na to ale to nie moje forum i nie mój problem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

Mało tego jak trzeba być zabawnym ludkiem żeby wmawiać właścicielom takich sprzętów że to co słyszą to nie mają racji :)

Standard na forum :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C356BEE kosztuje używany około 2000zł + mod a to nie jest parę stówek ale musisz to dobarwiać żeby było według ciebie " zabawniej "

 

 

nie jestem strona w tym konflikcie ale takie dobarwianie ze strony oponenta mnie zawsze rozpierdalalo. Swiadczy to zawsze o braku argumentow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega konstruktorów jak to nazywasz było tu kilku i przez takich jak ty i kilku tobie podobnych przestali pisać albo całkowicie opuścili to forum.

 

A inni założyli firmy i płacą podatki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie oczywiste rzeczy.Raczej nie ma tu osoby na tym forum która krytykowała swój sprzęt każdy zachwala wniebogłosy żeby uzyskać jak najwyższą cene ewentualnej sprzedaży.To jest standard :) Ja swój również chwalę.Jedyne co muszę zrobić to popracować nad akustyką bo mam źle rozstawione kolumny dlatego wspomagam się subem.Kolumny Pylon Topaz 20 grają naprawdę super obawiałem się wysokich tonów że będą nie takie ale się myliłem cykają nieziemsko bas refleks z przodu na czym mi bardzo zależało ułatwia ustawienie.Zestaw uniwersalny moim zdaniem.Nie sprzedaje :D

 

Proszę o następne propozycje odtwarzaczy CD do 2000zł do rozważenia najlepiej dostępne sprzęty.

 

 

Wyświetl postUżytkownik Chopper dnia 18.06.2016 - 20:34 napisał

Ideą było by wlutowanie pojedynczych przewodów z czystej miedzi(nie ma sensu walić srebra skoro reszta toru jest w miedzi) w miejsce gdzie oprowadzane są przewody gniazd chinch żeby ominąć wszelkie łączenia.Przewody powinny być oddalone od siebie na tyle by nie oddziaływały na siebie magnetycznie.Przewód powinien mieć splot z jak najcieńszych żyłek.To jest najlepszy możliwy sposób na uzyskanie najlepszych efektów.

Mam odmienne zdanie ale nie chce mi się tego rozwlekać .

Próbuj ;)

Nie będę kombinował nie mam odpowiedniego sprzętu mógł bym spaskudzić płytkę.Potrzeba odpowiedniej cyny i lutownicy i umiejętności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A inni założyli firmy i płacą podatki.

Ha ha ...

I pisze to ten co uciekł z kraju i pracuje za granicą dorabiając inne państwo .

Mało tego masz avatar jak to ten kraj lubisz a siedzisz na POLSKIM forum i z niego ciągniesz wiadomości trolując gdzie się da i nie dając nic od siebie .

 

Dobry jesteś .

 

 

Raczej nie ma tu osoby na tym forum która krytykowała swój sprzęt

Na tym forum znajdziesz wiele moich negatywnych wpisów o sprzęcie który miałem ( w czasie gdy go miałem ) .

 

Nie będę kombinował nie mam odpowiedniego sprzętu mógł bym spaskudzić płytkę.Potrzeba odpowiedniej cyny i lutownicy i umiejętności.

Wyżej pisałeś że chcesz sam kable lutować i to najlepiej bez gniazd ...

 

Fabrycznie to tez fajny odtwarzacz , kosztował jako nowy kupę forsy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej pisałeś że chcesz sam kable lutować i to najlepiej bez gniazd ...

Napisałem jaka jest moim zdanie najczystsza forma przesyłu z odtwarzacza do wzmacniacza.Co nie oznacza że będę to robił wystarczy mi to co mam na razie.Jak ktoś lubi majsterkować to może spróbować.Mam zamiar dać mój wzmacniacz do Reduktora Szumu na serwis muszę wymienić potencjometr ale poczekam aż kupię odtwarzacz i dam komplet do sprawdzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz do muzyki której słuchasz nie może być bardzo jasny i pokazujący dobitnie detale .

Tu sprawdzi się właśnie albo PD50 z nieco podbitymi skrajami albo CD10 mający te skraje nieco wycieniowane .

 

 

Skoro tak wygląda u nich stawiany sprzęt jak na początku filmu to życzę powodzenia a raczej odwagi ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz to lepsze odpowiedzi.

 

Do pracy reduktora szumu rowniez mam zastrzezenia, najbardziej razi w oczy wymiana elementow tylko w jednym kanale, szczrgolnie tranzystorow no i traktowanie psikania potencjonetrow jak regeneracje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pracy reduktora szumu rowniez mam zastrzezenia, najbardziej razi w oczy wymiana elementow tylko w jednym kanale, szczrgolnie tranzystorow no i traktowanie psikania potencjonetrow jak regeneracje

Skoro mają takie same parametry to po co wymieniać?Jak pójdzie Ci przegub z lewej strony w samochodzie to prawą też wymieniasz?

Co za ludzie zero szacunku do wiedzy!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ...

I pisze to ten co uciekł z kraju i pracuje za granicą dorabiając inne państwo .

Mało tego masz avatar jak to ten kraj lubisz a siedzisz na POLSKIM forum

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) :P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Skoro mają takie same parametry to po co wymieniać?Jak pójdzie Ci przegub z lewej strony w samochodzie to prawą też wymieniasz?

Co za ludzie zero szacunku do wiedzy!!

Amortyzator, tarcze, klocek tez z jednej strony tylko wymienisz?l

 

Jak juz wspominasz o parametrach to radze sie doszkolic czym jest tzw beta i obszar liniowej charakterystyki, oraz po co paruje sie tranzystory

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal735r

 

Po raz nie wiem który pytam - słuchałeś , miałeś ?

 

No właśnie? Sluchałeś, miałeś wszystkie wzmacniacze dostępne na rynku do 10 tys żeby wyglaszać idiotyczne osądy?

Może i te zakichane C356BEE ktoś kupuje uzywane za 2tys. Dla mnie trzeba być idiotą żeby tyle za to dać, kupiłem takiego dawno temu za tysiaka, sprzedalem chyba za 1500 na drugi dzień, bo to nic szczególnego. Granie na poziomie starych, popularnych integr do tysiąca zlotych, albo i gorzej. NIC WIĘCEJ. Ale jak widać dorabianie ideologi przez braże ładnie działa od lat. Co róż z branży ktoś wciska komuś nada. Wystarczy pochodzić po tematach. Każdy może sam to sprawdzić. Jak ktos szuka nowego pieca zawsze ładuje się do tematu branża z gównianym nadem. Żałosne to i śmieszne. Oczywiscie tobie na reke, sam z tego korzystasz, śmieszna klika się porobiła. Szkoda tylko tych naiwniaków co to biorą w ciemno po kolorowej lekturze. I tak tworzą się mity jak i tych sansujów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba długo nie uprawiałeś sexu

Żart nie na miejscu i nieco dziwny skoro porównujesz leżenie na sobie iluś tam sprzętów .

Nie wszyscy lubią sex jak leży ileś osób jednocześnie na sobie jak i sprzęt AUDIO tego nie lubi bo w tym przypadku MUSI się cię wgnieść czy uszkodzić .

 

Skoro mają takie same parametry to po co wymieniać?

Ale nie mają , zwłaszcza kondensatory .

 

 

No właśnie? Sluchałeś, miałeś wszystkie wzmacniacze dostępne na rynku do 10 tys żeby wyglaszać idiotyczne osądy?

Znowu naginasz fakty Rafale .

Nie wszystkie a zaznaczałem ze NOWE w tej cenie i pisałem dokładnie jakie to były wzmacniacze a były to wzmacniacze wyróżniające się na rynku .

Klienci C356BEE + mod też mi często piszą lub mówią z czym je porównywali , ot chociażby ostatnio z PrimaLuna ProLogue Premium . Odsłuch w dwie osoby i nie stwierdzono w żadnym aspekcie wyższości tej lampy . Przykładów mogę mnożyć ale po co i co to da ?

Ty nie słuchałeś a i tak już wiesz .

 

 

Może i te zakichane C356BEE ktoś kupuje uzywane za 2tys. Dla mnie trzeba być idiotą żeby tyle za to dać,

Wiesz dobrze że nie o to chodzi i że jest ci to nie po nosie więc żeby nie wiem co będziesz pisał bzdury .

 

kupiłem takiego dawno temu za tysiaka, sprzedalem chyba za 1500 na drugi dzień, bo to nic szczególnego.

O jak ta bzdura .

Kto kupuje wzmacniacz ( nie do pominięcia jest fakt że nie ma szans kupić tego modelu za 1000zł ) i sprzedaje go na drugi dzień ( i jak szybko się kupiec znalazł :) ) ?

Stek bzdur w których się gubisz .

 

Granie na poziomie starych, popularnych integr do tysiąca zlotych, albo i gorzej. NIC WIĘCEJ. Ale jak widać dorabianie ideologi przez braże ładnie działa od lat. Co róż z branży ktoś wciska komuś nada

Kolejna bzdura .

Nie wiem czy zauważyłeś niewielką różnicę że piszesz o jednodniowym słuchaniu wzmacniacza fabrycznego który faktycznie fabryczny gra moim zdaniem gorzej niż NAD C350 którego idzie kupić za te 800zł .

 

Ot , taka NIEWIELKA różnica :)

 

 

Jak ktos szuka nowego pieca zawsze ładuje się do tematu branża z gównianym nadem. Żałosne to i śmieszne. Oczywiscie tobie na reke, sam z tego korzystasz, śmieszna klika się porobiła. Szkoda tylko tych naiwniaków co to biorą w ciemno po kolorowej lekturze. I tak tworzą się mity jak i tych sansujów.

Zauważyłeś żeby ktokolwiek narzekał na 356BEE z modem ?

No oprócz ciebie i tych twoich kumpli słuchających sprzętu ze zdjęć :)

 

Oczywiscie tobie na reke, sam z tego korzystasz

A tu się zgodzę .

Tak , na rękę mi że mam NOWY wzmacniacz za śmieszną kasę który gra lepiej od tych nawet 6x droższych które miałem .

 

I tak tworzą się mity

No tak , tak jak ty . Nie miałeś sprzętu MODYFIKOWANEGO ale wupowiadasz się na jego temat .

 

To są dopiero JAJA :)))))))

 

 

A można było tak normalnie , tylko że z tobą i twoimi kolesiami się nie da .

Zawzięty jesteś w tej swojej mani .

Ile razy jeszcze do tego wrócimy i za każdym razem kończy się tak samo ?

 

Czyli nie miałem , nie słuchałem ale WIEM ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muda a sluchales tego Vicka? Bo nie odpowiedziales. Piszesz o wyzszosci jakichs Pionkow czy Sm6 nad ktellami czy naimami ale innym juz na to nie pozwalasz i nagle wlacza Ci sie wielkosc ktella czy meridana... Vincent cd400 to bardzo dobre zrodlo. To oczywiscie tez kwestia gustu ale wolalem go np od cd caspiana m1, micromegi stage 6, naima 5i, czy hegla hd20 (dac). To oczywiscie nie hiend ale bardzo uczciwie brzmiacy cd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o wyzszosci jakichs Pionkow czy Sm6 nad ktellami czy naimami ale innym juz na to nie pozwalasz

Miałem ( słuchałem u siebie ) go , Marantza 6005 , Yamaha CD-S700 , PD 50 i Denona DCD720AE który był gorszy od PD50 .

Został chwilowo ze względu na kolor , miałem wolną półkę a miałem PMA2020AE . Ładnie razem wyglądały ( gdyby nie ten tandetny wyświetlacz w Denonie )

PD 50 przebija je wszystkie pod każdym względem ( tu nawet nie ma czego porównywać ) , także odczytem SACD czy DSD + DAC

Dążąc do jak najlepszego brzmienia to właściwy kierunek .

 

 

Miewałem i miewam wiele sprzętu o którym nie chce mi się tutaj pisać a dlaczego - widać wyżej .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Vincent cd400 to bardzo dobre zrodlo.

 

To dobre żródło dżwęku w odpowiednim połączeniu , Panowie nie ma lekko , gra system !

 

Wisi np 9tka Sphinksa , i co mam napisać ?

Że tio świetne żródełko ? oczywiście , ale może w odpowiednim zestawieniu , tak?

 

Założycielu tematu , kup sobie Sphinksa , sprawdż tylko dosatępnąść lasera , bo brak mi czasu .

Zapytaj też

chłopaków .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To dobre żródło dżwęku w odpowiednim połączeniu , Panowie nie ma lekko , gra system !

 

Wisi np 9tka Sphinksa , i co mam napisać ?

Że tio świetne żródełko ? oczywiście , ale może w odpowiednim zestawieniu , tak?

 

Założycielu tematu , kup sobie Sphinksa , sprawdż tylko dosatępnąść lasera , bo brak mi czasu .

Zapytaj też

chłopaków .

 

Przepraszam gdzie to wisi bo nie mogę namierzyć.Prosze o linka najlepiej.

Dziękuję za zainteresowanie tematem a nie klutniami.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Przepraszam gdzie to wisi bo nie mogę namierzyć.Prosze o linka najlepiej.

 

Wybacz , teraz sprawdziłem oceny sprzedajacego , ma kilka negatywnych opinii , ja w takiej sytuacji bez oględzin i sprawdzeniu na miejscu bym go nie kupił .

 

Aukcja .

 

http://allegro.pl/kompakt-sphinx-myth-9-rarytas-pilot-oryginal-i6279246287.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mylicie o tym odtwarzaczu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zaoszczędzone pieniążki przeznaczył bym na przewód,wtyki bananowe i zaślepki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Nada się do słuchania Rihanny,Enyna,Prodigy,ATB,Chicane,C-Block i troche reggae.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mylicie o tym odtwarzaczu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zaoszczędzone pieniążki przeznaczył bym na przewód,wtyki bananowe i zaślepki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Nada się do słuchania Rihanny,Enyna,Prodigy,ATB,Chicane,C-Block i troche reggae.

Odtwarzacz super, miałem go obecnie mam CD92, gra super, w miarę uniwersalny, bardzo dobra przestrzenność i szczegółowość a z drugiej strony fajna barwa. Dla mnie Arcam robi jedne z lepszych odtwarzaczy. I jeszcze lasery są do nich bardzo tanie za 10-15 Eur daje się kupić nowy laser. Ma też wyświetlanie nazw utworów jak płyty są odpowiednio nagrane.Pozdrawiam

 

Cena też niezła, sam jak kiedyś sprzedawałem, sprzedałem drożej a klient był bardzo zadowolony, później kilka razy korespondowaliśmy, fajnie jest sprzedać i żeby kupujący był zadowolony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.