Skocz do zawartości
IGNORED

Odtwarzacz CD do 2000zł


Chopper

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ktos w stanie podac kilka przykladow uzywanych cdp w cenie do 3k, ktore zagraja nie gorzej jak oppo 105 ? Zbieram sie i zbieram na ten cd i jakos nie moge sie zdecydowac ;) Wejscie sluchawkowe czy usb nie jest mi potrzebne za to kultura szuflady, bezproblemowe czytanie plyt i ladny funkcjonalny pilot wrecz wymagane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rydz

(Konto usunięte)

Co mylicie o tym odtwarzaczu?

http://allegro.pl/arcam-cd82-i6278229009.html

 

Arcamy to niezłe żródła , ale ja bym szukał do twojego zestawu Cd z bardzo dobrym akcentem wyższej średnicy i pięknie doświetlonej góry , bo myślę że tego może ci obecnie brakować , ale trzeba szukać w dobrej klasie średniej z drugiej ręki .

Ps , szkoda że ten Sphinx jest nie do odsłuchania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to oznacza według Ciebie ?

 

np taki jak ma Denon ,Maranz czy Yamaha te nowe modele oczywiscie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PD-50 ma ładnego pilota . Pomimo że plastikowy to ładny i fajnie leży w dłoni .

Reszt też OK.

A tak zostają Ci właśnie stare Sony z serii 7 czy Denony z serii 2XXX ale tu zostaje obawa co z laserami chociaż sam używam 505ES ale udało mi się go kupić za grosze no i nie jest to szczyt możliwości brzmienia do 3000zł ( ze względu na swoje brzmienie idealny na późnowieczorne ciche odsłuchy gdzie jakość nie jest najważniejsza )

Pilot do Denona z serii 2020AE jest od góry metalowy i metalowe przyciski ale od spodu plastik .

Yamaha ma ładnie pracujące szuflady ale brzmienie nie porywa

 

Te " audiofilskie " i w tej cenie raczej ładnych pilotów nie mają .

 

Accuphase by spełnił Twoje oczekiwania ale to nie te pieniądze .

 

Nie znam 105EU natomiast Kolega zamiast 103EU wybrał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Do tego jako transport Marantz CD52 .

Pilot ładny i funkcjonalny , odtwarzam ma bardzo fajne funkcje jak FTS czy FAST przewijania .

Bezproblemowe czytanie płyt i wręcz niezniszczalny laser i ładny wyświetlacz ale szuflada to nie Sony z serii 7 i przód plastikowy.

Zostaje jako transport Pioneer PD 9700 czy 901 ale to około 1200zł więc poza budżetem łącznie ale ten i ładnie wygląda , pilot i praca szuflady OK i jako transport CD też OK .

Pilota też możesz kupić Logitecha z serii Harmony . Ja mam podstawowy model 350 i od lat tylko jego używam do całego sprzętu w domu . A są i wyższe z panelami dotykowymi itd .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różnią te dwa modele PD-50

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

76ba1782e4cd41e2m.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np taki jak ma Denon ,Maranz czy Yamaha te nowe modele oczywiscie.

Nieco ponad 1000zł kupisz flagowego DCD-3000 na KSS-240A. Możliwość pracy jako zew. DAC.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie kupiłem cd poczekam na okazje jakąś :) Mam pytanie czy opłaca sie kupić ten tuner?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklej zdjęcia modyfikacji jakie zrobiłeś?Nie wiem czy zakładać nowy temat czy może zapytam tu?Z obecnych na aukcjach tunerów do ok 800-1000zł co jest godne uwagi?zależy mi na możliwości sterowania pilotem.Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklej zdjęcia modyfikacji jakie zrobiłeś?

Nie wklejam zdjęć żeby komuś ułatwić robotę albo żeby ktoś coś sknocił i pisał że albo ja to robiłem albo według tego co ja zrobiłem ...

Zresztą co by Ci zdjęcia dały ?

 

Miałeś okazję .

Sprzedany .

 

A ja szukam w dobrej cenie srebrnego PD 50 :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wklejam zdjęć żeby komuś ułatwić robotę albo żeby ktoś coś sknocił i pisał że albo ja to robiłem albo według tego co ja zrobiłem ...

Dziwne tłumaczenie :) Pytałem z ciekawości.I tak bym nie kupił preferuje oryginał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwne . Dlaczego mam udostępniać swoją pracę ?

Już dosyć jej tu udostępniłem i za to zrobiono mnie BRANŻA :)

A skoro jestem BRANŻA to dlaczego mam coś robić bezinteresownie ?

;)

A i miałem kilka przypadków że ktoś coś przerobił ( Yaqin MC100B czy NAD ) według zdjęć i coś spaprał a właściciel takiego czegoś do mnie zgłaszał się o pomoc .

 

Mniejsza z tym ...

 

?Nie wiem czy zakładać nowy temat czy może zapytam tu?Z obecnych na aukcjach tunerów do ok 800-1000zł co jest godne uwagi?zależy mi na możliwości sterowania pilotem.Pozdrawiam

Kup sobie Denona DNP 720AE i masz tysiące stacji internetowych .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie Denona DNP 720AE i masz tysiące stacji internetowych

Niezły pomysł.Ciekawe czy jakość odtwarzania jest dobra.

 

Do pracy reduktora szumu rowniez mam zastrzezenia, najbardziej razi w oczy wymiana elementow tylko w jednym kanale, szczrgolnie tranzystorow no i traktowanie psikania potencjonetrow jak regeneracje

Tu proszę najnowsze osiągnięcie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam w dobrej cenie srebrnego PD 50 :)

 

Chcesz i masz :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

To ktoś z forum sprzedaje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkuję Pioneer Pd-50 od pół roku i mogę potwierdzić, że to baardzo przyzwoite źródło. Odtwarzam na nim wszystko: płyty cd i SACD oraz z Ipada Tidal oraz ALAC - bezstratnie i jest OK. Sprzęt towarzyszący: Music Hall A30.2 i Castle Knight 4. Kable Chord Epic Super twin bi-wire i Chord Anthem Reference.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niezły pomysł.Ciekawe czy jakość odtwarzania jest dobra.

 

 

Tu proszę najnowsze osiągnięcie

dnp-720ae kupisz poniżej 1000, ale jakość dźwięku internetowego ustępuje np nowszemu dnp-730ae, a jakość dźwięku radia naziemnego ustępuje np denonowi tu-1500rd, tu-580rd. Poza tym funkcjonalność obsługi radia internetowego pozostawia wiele do życzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na oku za 1000zl dnp 720 ae już nawet wstępnie się umówiłem na spotkanie jutro.Wydaje mi się że idę złym szlakiem.Postawie na dobrej klasy tuner cyfrowy a internetowe radia trochę poczekaja jak zmontuje daphil.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż te 1000zł i kup Stream Magic 6 + Marantz CD52 .

Nie przegonisz tej jakości w tej i dużo wyższej cenie a będziesz miał i super jakość z CD , DAC , pliki i radio internetowe .

 

.Postawie na dobrej klasy tuner cyfrowy a internetowe radia trochę poczekaja jak zmontuje daphil.

Zorientuj się jakiej jakości jest nadawana muzyka której słuchasz na FM .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to radia FM nie nadają w lepszej jakości niż 196 kB/s mp3.Radio dla domowników słuchowiska wiadomości jakieś listy przebojów.Szukam ładnie brzmiacego najlepiej czarnego i z pilotem tunera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż te 1000zł i kup Stream Magic 6 + Marantz CD52 .

Nie przegonisz tej jakości w tej i dużo wyższej cenie a będziesz miał i super jakość z CD , DAC , pliki i radio internetowe .

Znowu niepohamowana pewność siebie. A potem "ja nic takiego nie pisałem", hehe. Jaja jak berety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj CA SM6, bo to slaby odtwarzacz. Jako dac też kiepski. Miałem go kilka miesięcy i z wielka ulgą sprzedałem chociaż straciłem sporo kasy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem te same odczucia, z tym że zyskałem a nie straciłem nieco kasy :) grał mi tak samo jak denon dnp-720ae, 730ae gra lepiej :) mowa o radiu i plikach niezbyt wysokiej rozdzielczości. Tylko jego funkcjonalność jest nie do pobicia, dysk 1TB NTFS to dla niego pestka, denki w ogóle ntfs nie widzą, a jak tu sformatować dysk powyżej 32 GB w fat32?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to radia FM nie nadają w lepszej jakości niż 196 kB/s mp3.Radio dla domowników słuchowiska wiadomości jakieś listy przebojów.Szukam ładnie brzmiacego najlepiej czarnego i z pilotem tunera.

Rób jak chcesz .

Wydawać 1000zł za tuner FM to według mnie głupota a mając te 2000 + 1000zł masz SM6 z tym transportem .

I masz ponad 20 000 stacji radiowych w tym około 450 polskich .

Masz świetnie grający kombajn .

 

Niestety wiele osób kupowało SM6 i grało z byle jakich transportów , pendrajwów czy po sieci a wtedy on gra cieniutko .

Albo ściągane pliki z torrentów :)

Ważny jest dobry transport CD i podałem przykład dobrego i taniego .

Ewentualnie PC po USB + Foobar 2000 + Jplay .

Na drugim miejscu dysk twardy z osobnym , dobrej klasy zasilaczem .

Takie zestawy ma wiele osób w kraju .

A radio internetowe - sa lepsze i gorsze stacje ale z jakością wystarczająco do normalnego słuchania .

 

W przyszłości zostaje opcja modyfikacji ale i bez niej gra lepiej od dużo droższych przetworników jakie miałem ( w o mnie ) i słuchałem .

 

Znowu niepohamowana pewność siebie. A potem "ja nic takiego nie pisałem", hehe. Jaja jak berety.

Znowu coś bierzesz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 30

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.