Skocz do zawartości
IGNORED

Kino domowe do 1500-2000 zł używane


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję używanego zestawu kina domowego najlepiej 5+1 ewentualnie 2+1 do późniejszej rozbudowy .

 

 

 

W tym momencie mam ofertę na set:

 

harman kardon 245

2x mission m31

2x m32 plus

1x sub m3as

 

cena 2000 zł.

 

Dzięki za sugestie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być kompaktowy zestaw to mógłby być, cena nie jest zła choć na pewno okazją bym tego nie nazwał.

Jeśli oczekujesz mocniejszych wrażeń w kinie to jednak postawiłbym na coś innego. Zestaw ma być tylko do kina czy też do muzyki ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak i tak 50 na 50 . Sprzęt jest u mnie na wsi tam mam pseudo sale kinowa duży salon około 40m ekran plus projektor. Na codzień do muzyki mam w domu nad 316 plus mission m33i I cd nad 541.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O prosze. Nastepny, ktory mysli ze za 2 tys kupi sprzet do kina na ile??? 40 m. Czy wyscie poszleli. Toz na samego suba Ci zabraknie na te hektery chcac miec kino a nie jakiegos wypierdka. Nawet w uzywkach. Bez jaj. Caly zestaw 5.1 + amplituner. Normalnie masakra. Co Ty tym subikiem z 25- cio cm- owa membranka i moca 150 W chcesz miec efekty w kinie na 40 metrach. Toz to conajmniej 12" glosnik i ze 300-400 Waciakow musi byc zeby odczuc bas na tym metrazu. Chociaz subwoofer kup porzadny np Klipsch R-112 SW za 2,5 tys lub R-115 SW za 3,5 tys. Pierwszy 12" glosnik i 300 W drugi 15" glosnik i 400 W. I jest jebnie..cie w kinie.

 

A jesli to ma sluzyc tez do muzy ale zaraz, piszesz ze do muzy masz wzmaka NAD- a to po kiego Ci amplituner do muzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)) Odnoszę się tak naprawdę do kwestii oferty którą w tym momencie analizuje i dlatego wrzuciłem post celem weryfikacji .

 

Jeżeli chodzi o stereo to mam je u siebie w domu na co dzień, z opcji kina korzystam jak jestem po za domem bo cały zestaw mam na wsi ( Świętokrzyskie), więc jest to głównie opcja letnia, weekendowa.

 

W tym momencie jest tam TECHNICS SU-610 + Altusy 120.

 

Chciałbym ten leciwy zestaw zmodernizować , tym bardziej ze jakiś czas temu instalowałem zestaw naprawczy do altusów i coś zaczynają "chrupać", TECHNICS SU-610 też był czyszczony i naprawiany bo miał problem z jednym kanałem który lubił się wyłączyć .

 

Dlatego gdzieś tam skłaniam się ku zmianie lub modernizacji sprzętu.

 

Jestem fanem dobrego brzmienia ale też szukam złotego środka pomiędzy dobrym brzmieniem a ceną, w tym przypadku jest to sprzęt w tym momencie sezonowy dlatego nie szukam nowego setu za kilka kilkanaście tysięcy.

 

 

Jeżeli w tej kwocie można zacząć bazą w postaci stereo to potem jak najbardziej będę go rozbudowywał , tak jak wspomniałem odnoszę się cały czas to harmona i zestawu za 2k

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.