Skocz do zawartości
IGNORED

Aukcja Yamahy CDX393 -co o tym myślicie?


slava3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy mógłbym prosić o jakieś opinie o poniższej aukcji:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jest to aukcja odtwarzacza Yamaha CDX-393. Obecna cena to 130 zł, chętnych na razie brak. Jak uważacie: czy jest to okazja? Sprzedający pisze o pewnej wadzie tego sprzetu (nie czyta niektorych CDRów) - czy jest to coś poważnego? Czy ta usterka może z czasem przerodzić się w jakiś poważniejszy problem? A może miał ktoś do czynienia z tym sprzedającym?

 

Dzięki za jakiekolwiek porady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu widuję tą aukcje na allegro. Czy dotyczy tego samego playera to nie wiem ale opis ciągle ten sam i stąd mi się skojarzył.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słuchając rozumu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja yamaha cdx-490 tez nie czyta wszystkich cdr (miala juz tak od poczatku) ale ja uzywam TDK i te czyta bez problemu wiec pewnie ten typ tak juz ma bo poza tym to wszystko jest ok

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Radzioc

 

A czy mógłbyś mi coś powiedzieć o modelu CDX-490? Mam okazję nabyć ten model za mniej niż 200 zł (cały czas negocjuję cenę). Jakie oferuje brzmienie, jak sie sprawuje? Jak myślisz, czy jest lepszy od CDX-393?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno mi powiedziec czy 393 jest lepszy od 490 i odwrotnie. biorac pod uwage numerologie to odpowiednikem 393 jest 493 tak wiec 490 jest o oczko wyzszym modelem od 393 ale jednoczesnie o jedna generacje starszym modelem (choc seria xx0 ma ladniejsze jak dla mnie obudowy niz xx3) obecie chyba sa produkowane modele z 6 na koncu. jesli chodzi i brzmienie to moja yamaha gra dzwiekiem raczje cieplym i uspokojonym z niezla stereofonia czyli jest to raczej dzwiek bezpieczny i niemeczacy przy dluzszym sluchaniu, juz troszeczke mi sie zapominialo jak gra yamaha bo obecieni uzywam marantza CD-57 MKII (kupilem go z eksppzycji po okzayjnej cenie dlatego ze mam inne klocki marantza a obecnie produkowane cd marantza maja troche chore ceny tzn 2500 tys za cd ktory jest nastepca cd 6000 ktory kosztowal 1600 i niestety wycofali go zanim uzbieralem kase :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale roznica miedzy seria 3 i 4 jest zadna. np. w obecnej 496 ma tylko dodatkowe wyjscie sluchawkowe. lepsza jest tylko seria 5 - ponoc zdecydowanie. 490 to stary model, kup n393, 393 mkII albo nawet 396 za ok. 400zl w super stanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie wpisy.

 

Rzeczywiście, słyszałem że seria 5xx jest zdecydowanie lepsza. Jest tam chyba wielobitowy przetwornik i jakiś system Probit. Niestety ceny modeli 5xx są równiez zdecydowanie "lepsze".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.